Yürüyüş Yaparak Para Kazanma ( 7 web sitesi )

28

İçindekiler

Yürüyüş Yaparak Para Kazanma

Her gün bir yerlere yetişmek için yürümeye devam ediyoruz. Yürüyerek para kazanma fikri bu anlamda cezbedici görünüyor.

Yürüyerek para kazanma imkanı sağlayan mobil uygulamalar sayesinde hem günlük yürüyüş egzersizlerinize devam ederken, hem de buna ek olarak belirli bir kazanç elde etmiş olacaksınız.

yuruyus yaparak para kazanma
yuruyus yaparak para kazanma

Achievement

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Achievement bu sporla düzenli gelir oluşturmanızı sağlıyor. Her yürüme egzersizine belirli bir puan kazanırsınız. Toplam olarak 10 bin puana ulaştığınız takdirde hesabınıza 10 dolar yatırılır. Bu tutarı dilerseniz daha sonrasında kendi banka hesabınıza transfer edebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya uyanma saatleri, kilo değişimi, yapılan aktiviteler gibi çeşitli durumları da ekleyerek çok daha fazla puan kazanabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda yüzme, koşu, bisiklet gibi farklı aktiviteleri de kaydederek puan kazanmanıza ve bu bağlamda belirli bir gelir elde etmenize neden oluyor. Öte yandan Achievement’te yer alan anketleri doldurarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Lympo

Lympo uygulaması egzersiz yapmayı teşvik ederken aynı zamanda yapılan egzersizler üzerinden kazanç sağlanmasına neden oluyor. Lympo üzerinden düzenli yürüyüş yaparak kazanç elde edebilir kripto para kazanabilirsiniz. Kripto paraları ise spor ürünleri veya hediye çekleri gibi farklı seçenekler üzerinde değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Uygulamada günlük olarak bazı görevler verilirken bunları yapmanız halinde kazancınızı daha fazla arttırabilirsiniz. Uygulama hemAndroid cihazlarda hem de İOS cihazlarda kullanılabilir. Hareket etmeye teşvik eden Lympo aynı zamanda applehealth ile de entegre olarak çalışıyor.

PK Coin

İOS tabanlı olan bu uygulama çeşitli fiziksel aktiviteler üzerinden coin kazanmaya imkan tanıyor. PK Coin sayesinde ne kadar fazla egzersiz yaparsanız o kadar fazla kazancınızı arttırabilirsiniz. Apple watch ve diğer akıllı saatlerle entegreli olarak çalışan uygulamada günlük kazanılacak para limiti bulunmuyor. Özellikle Premium üye olarak uygulamanın sunmuş olduğu çeşitli özelliklerden yararlanabilir, kazandıklarınızı daha kısa süre içinde hesabınızda görebilirsiniz.

Stepbet

Eğer fitness konusunda kendinize daha yüksek hedefler koymuş durumdaysanız stepbet sizin için daha uygun olabilir. Stepbet’tefitness konusunda belirli hedefler belirleyerek bunlar için bahse girersiniz. Yani bir aylık süre içinde üç kilo veremediğiniz takdirde para kazanmak yerine kaybedebilirsiniz. Hedefinize ulaşmanız halinde ise 40 dolar kazanabilirsiniz. Bu nedenle Stepbet ile iddianıza bağlı olarak hem para kazanabilir hem de kaybedebilirsiniz.

Rover

Köpek gezdirmeye yönelik olan Rover sayesinde düzenli olarak yürüyüşle para kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Bu sayede köpeğini gezdirmek isteyen kişilere ulaşabilir yarım saatlik bir gezinti işinden sonra yaklaşık olarak on dolar kazanabiliyorsunuz. Rover’da puanlama sistemi yerine iş başı ödeme yapılır. Yani ne kadar çok köpekle gezintiye çıkarsanız o kadar fazla gelir elde etmiş olursunuz.

Kilo Verene Kazandıran Uygulama

Bitwalking sanal para sistemi hem cebe hem de bedene hitap etmesiyle ön plana çıkıyor. Bu uygulama atılan her adımı sanal paraya çevirmesiyle biliniyor. Bir bakıma insanları bir yandan yürümeye bir yandan da kazanç elde etmeye teşvik ediyor. Uygulamayı cihazına yükleyen kişiler ne kadar fazla yürürse o kadar çok para biriktirebiliyor. Kullanıcılarda bu nedenle her geçen gün adımlarını çoğaltmaya gayret gösteriyor. Cihaza yüklenen uygulama her 8 kilometrede 1 dolar kazanılmasına imkan tanıyor. Kazanç hanesine biriken bu tutarlar internet alışverişlerinde harcamak için tercih edilebilir. Cep telefonları aracılığıyla kullanılan bu uygulama her geçen gün geliştirilmeye ve farklı türden özellikler kazanmaya devam ediyor. Bitwalking uygulamasının aynı zamanda diğer cihazlarda da aktif olarak kullanılabilir hale gelmesi için bir de bileklik tasarlanıyor. Bu bileklik sayesinde kullanıcı adımlarını saymak mümkün olurken aynı zamanda bileklik alışveriş sırasında kolay ödeme yapma imkanı sağlayacak.

MapmyFitness

Son olarak yürüyüş sayesinde para kazanma yöntemlerinden biri olan MapmyFitness’den bahsetmekte fayda var.MapmyFitness’da her gün belirli görevler verilir. Günlük yarım saat yürüyüş yapmak, sabah yedide koşu yapmak vs. gibi şeyler bu görevler arasında yer alır. Bu görevleri başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler ise hediye çeki kazanır. Bu hediye çeki ise Under Armour markasından ürünsatın almak için kullanılabiliyor. Egzersizi düzenli bir hale getirmeyi amaçlayan bu uygulama aynı zamanda akıllı saatlerle de entegre olarak çalışıyor.


28 Yorumlar
 1. Yeliz diyor

  Admin

 2. Rabia diyor

  Nasıl kayıt olacağız aceba

 3. erdal diyor

  nasıl kayıt yapılıyor

 4. Gamze diyor

  Yapabildin mi bana da anlatır mısın

 5. zeynep diyor

  bende istiyorum

 6. Büşra diyor

  Üye olmak istiyorum

 7. Serap diyor

  Bende üye olmak istiyorum

 8. Serap diyor

  Ne yapmamız gerektiği konusunda bilgisi olan

 9. melike diyor

  nasıl yapiyoruz bi bilgi verirmisiniz

 10. Ülkü diyor

  Nasl kayıt yaparız

 11. Halime Erdoğan diyor

  Nasıl kayıt yapabilirim

 12. Sultannur diyor

  Nasıl kayıt yapacaz

 13. Seher diyor

  Nasıl üye olunacak

 14. Mehmet diyor

  Nasıl üye olunur

 15. İrem diyor

  Nasıl kayıt yapacağım

 16. Senen diyor

  Achievement uygulamasını nasıl indiricez

 17. zeynep diyor

  nasıl başvuru apabilirim

 18. Bestami dönmez diyor

  Kayıt olabilirsem çok güzel bir proje tebrikler

 19. Esmanur diyor

  İyi günler bana ark önerdi ben de kayıt olup para kazanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz eğer e postadan ulasamazsaniz 05362886029 bu numaram ulaşabilirsiniz bana …

 20. ibrahim diyor

  yürüyerek para kazanma olayı şu arkadaşlar studentcoin var uygulama bende yüklü taa 2020 de yüklemişsin sildim geçen ay geri yükledim denk geldi hemen kazanılmıyor bayağı bi birikmesi lazımki çekebilesiniz

 21. ibrahim diyor

  ekran reami yüklense alıcamda burda olmuyor

 22. galip diyor

  çok yürümeyi seven bir insanım nasıl başvuru yapabilirim
  05550093569

 23. Ayse diyor

  Bende kayit olmak istiyorum yardimci olur musunuz

 24. Leyla diyor

  Nasıl kayıt olucaz

 25. Fadime diyor

  Nasıl oluyor yuruyerek para kaznma işi ben zaten hergün yürüyorum yardımcı olur musunuz

 26. Eyüp diyor

  Kayıt olmak istiyorum

 27. Nazan yıldırım diyor

  Nasıl kayıt olucaz

 28. Misho diyor

  Nasıl kayıt olucaz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.