Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Web Siteleri  

2

Yürüyüş Yaparak Para Kazandıran Web Siteleri  

Yürüyüş yaparak para kazandıran web siteleri bedava para kazanmanın yollarından biri de yürüyerek kazanmaktır.

Yürüyerek yı duymadınız! Dünya çapında birçok kullanıcısı olan bu ücretsiz uygulama ile anında hesabınıza para yatırabilirsiniz. Sanal paraya yatırım yapanlar için para kazanmanın en kolay yollarından biri olmak adına bu yıl daha fazla güncelleme yapılacağı biliniyor. Bu uygulamanın içeriğini ve kayıt adımlarını ve nasıl yapılacağını inceledik.

Uyumlu cep telefonlarından ücretsiz olarak indirilebilir ve herhangi bir ücret ödemeden kurulabilir. Öncelikle ücretsiz uygulaması ile dünyanın en çok indirilen uygulamalarından biri haline geldi.

Sadece adım atarak, attığınız adım sayısı kadar kazanmanızı sağlar. Özellikle son yıllarda kripto para piyasasında bedava dijital para kazanmanın yollarını ararken, uygulamada yapacağı güncellemeler ile bu pazara girmeyi hedefliyor.

Yürümenin sağlık açısından ne kadar gerekli olduğunu göstermek için birden fazla uygulama kurulmuştur. DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü, Apple, Amazon, Samsung Health uygulamaları) yanında sporu destekleyen yükselişte olan platformdur.

yuruyus yaparak para kazandiran web siteleri
yuruyus yaparak para kazandiran web siteleri

Sweatcoin İle Nasıl Para Kazanılır?

Sweatcoin (SWC) uygulamasında para kazanmanın 3 yolu vardır.

Arkadaşınızı davet ederek: Davet ettiğiniz her arkadaşınız için 5 Sweatcoin kazanacaksınız.

Reklam İzleme: Günde 3 reklam izleyebilir ve reklama göre sweatcoin kazanabilirsiniz

Sweatcoin Nasıl Kullanılır?

Sweatcoin’ kullanmak için önce kaydetmeniz gerekir. Bunu nasıl kaydedeceğinizi söylüyorsanız öncelikle Sweatcoin uygulamasını telefonunuza indirip bu uygulamayı aktif olarak çalıştırmaya devam etmelisiniz. Yolda, yürürken ve koşarken adım attığınızda, adımlarınız sensörler tarafından takip edilecek ve size jeton kazandıracak. Sweatcoin nasıl kullanılır? İlgilendiğiniz uygulama nasıl indirilir, şimdi uygulamayı indirme ve kullanma konusuna açıklık getirelim.

Yürüyerek Para Kazandıran Bir Uygulama Olan Sweat Coin Nasıl İndirilir?

Her şeyden önce, ilk yılında yalnızca iPhone için indirilebiliyordu. Şu anda Android ve IOS uyumlu olarak indirilebilir. Ücretsiz para kazanmak için tek ihtiyacınız olan bir İnternet bağlantısıdır.

Bakalım Sweat Coin uyumlu (Android / IOS) nasıl indirilir.

Uygulamayı Sweatcoin web sitesindeki mobil uygulama indirme bölümünden cep telefonunuza indirin.

Ardından adınızı ve soyadınızı doğru bir şekilde girerek kayıt oluyorsunuz.

Sweatcoin giriş ekranı

Ayrıca kayıt olurken herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Telefonunuzun adımlarınızı kaydetmesi için “konum” bölümü açık kalmalıdır. GPS, yani konum işlevlerinin etkinleştirilmesinin her zaman kişisel verilerin gizliliğini sağlayacağına dair sitede bir açıklama yapılmıştır.

Lokasyonun açılmasına izin verdikten sonra cep telefonu numarasının onay ekranı gelecektir.

Diğer iletişim bilgilerini ve e-posta adresini girerek kayıt tamamlanır ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sweat Coin Üyelik Şartları?

Sweatcoin üyelikleri için özel bir gereklilik yoktur. Ayrıca yaş şartı aranmamakta, sadece isim, soy isim, telefon numarası ve e-posta adresi istenmektedir. Konum özellikleri ile ilgili uygulamalara erişim izni verildikten sonra da aktif olarak kullanılabilir. Herkes tarafından kullanılan güvenilir bir uygulamadır.

Ayrıca ilk kayıt olduğunuzda e-posta cüzdan hesabınıza 0.95 Sweatcoin hediye olarak sunulmaktadır.

Sweatcoin Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulama başarıyla indirildikten sonra yukarıda listelenen yöntemleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Her şeyden önce, hesabınızda ve telefonunuzun konumunda oturum açtığınızda her adımınız saymaya başlar. Uygulamanın kendisi Türkçe desteğine sahip değildir ve web sitesinde Türkçe olarak ayrıntılara erişebilirsiniz.

İlk kullanımda hesabınıza 0.95 Sweatcoin yüklenir.

Uygulama açıkken ana ekranda adımlarınızı çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bu pedometre ile kazanılabilecek jeton miktarı sınırlıdır. 

Telefonunuzun GPS ayarlarını etkinleştirdiğiniz ve uygulamayı açık bıraktığınız için telefonunuzun pili biraz çabuk bitebilir. Güç tasarrufu modunu etkinleştirerek pilinizin hızlı bitmesini önleyebilirsiniz.

Bir diğer avantajı da bu uygulamanın sizi sağlıklı olmaya teşvik etmesidir. Daha fazla kazanmak için günlük egzersiz ve yürüyüş saatlerinizi artırmak, sağlığınız ve aktif kalmanız için çok iyidir.

Tahminlere göre yolu uzatarak daha fazla adım atanların ve yolu uzatarak adımlarını hızlandıranların oranı oldukça yüksek.

Tüm günlük aktivitelerinizi yaparken aynı zamanda kazanç elde edersiniz.

Yürüyerek Para Kazanmanın Avantajları

Öncelikle Dünya Sağlık Örgütü’nün açıklamaları ve attığınız her adım daha sağlıklı bir yaşam için önemlidir. Bu en büyük avantajdır. Daha az yürüdüğünüzü ve hareket ettiğinizi fark ederek hem düzenli hale gelecek hem de daha zinde hissedeceksiniz. Ne kadar aktif olursanız, o kadar çok para kazanırsınız. Uygulama sadece bir adımsayar olduğu için pilates, yüzme, bisiklet gibi diğer spor aktiviteleri çalışmayacaktır.

Şimdi Sweatcoin adımları hakkında bilgi vereceğiz. Uygulama ana ekranında

İlk kısım olan takip, cihazınızın yani telefonunuzun algılanmasına bağlı olarak günlük kaç adım attığınızı (günlük toplam adım sayısı 1… gibi) gösterir.

Adımları devre dışı bırakır. Bu bölümde, telefonunuzun algıladığı adımları otomatik olarak incelemeye gönderebilirsiniz. Şimdi göndermeye zorla’ya dokunduğunuzda, tarama otomatik olarak başlar. Ancak, uygulamanın kendisi bunu her 2000 adımda bir otomatik olarak yapar.

Diğer kısım ise ter odası algoritmasıdır. Bu bölümde telefonunuzun saydığı adımları kontrol eder ve hileli adımları ayıklar.

Sweatcoin sadece dışarıdaki adımları sayar. Bu adımları saymakta çok titizdir. Örneğin, telefonu salladığınızda cihazınız bunu adım olarak sayar, ancak bu uygulama GPS konumundaki değişiklikleri bu adımlara göre değerlendirir. Ortaya çıkan ekstra adımları hileli adımlar olarak kaldırır. Açık alana ve basamağa girdiğinizde taranacak ve basamaklar jetonlara dönüştürülecektir.

Sweatcoin Adımları: Bunlar, önceki sweatcoin uygulamasında kabul edilen adımlardır. Gerçek adımlarınız bu alanda. Dışarı çıktığınızda, analiz edilen adımlar burada sweatcoin’in adımlar bölümünde görünecektir. Dönüştürülmüş: Yani dönüştürülmüş adımlar. Bu bölüm, gerçek adımlarınızın dönüştürülmüş jeton eşdeğerini içerir. 1000 doğrulanmış gerçek adımınız 1 Sweatcoin değerindedir. Ancak başta da söylediğimiz gibi bunun %5’ komisyon olarak alınmaktadır. Sonuç olarak, 1000 adımda 0,95 sweatcoin kazanacaksınız. Bu %0 komisyon, sweatcoin ekibinin kârıdır. Kullanıcılara ödenen 0,95 sweatcoin tamamen sponsorlar ve sağlık kuruluşları tarafından sağlanmaktadır.


2 Yorumlar
  1. Niyaz diyor

    Merhaba iyi akşamlar

  2. Maşallah can diyor

    Paraya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.