Yurtdışında Personel Alım İlanları

16

Yurtdışında Personel Alım İlanları 

Para hayatımız için önemli bir şeydir. Paranın öneminden dolayı herkes iyi bir kazanç sağlayacağı işlerde çalışmak ister. Bu nedenle en güzel alternatifler arasındadır.

Bugün baktığımızda eğer yurtdışında çalışanbir akrabanız varsa sizinle aynı işi yapsa bile sizden daha fazla gelir elde ettiğine tanık olmuşsunuzdur. Bu durumun nedeni Türkiye’de yaptığınız işten aldığınız para yurtdışında çalışarak elde ettiğiniz kazançtan daha azdır. Çünkü bir lira birisi ise döviz karşılığında parasını almaktadır.

Bu nedenle çoğu personel yurtdışında çalışmanın hayalini kurmaktadır. herkesi hayalinde yer alır. Orada aylık alacağınız ücret Türkiye’de aynı işi yapıp alacağınız ücretten daha fazladır. Bu nedenle çoğu kişinin merak ettiği konulardan birisi Yurtdışında personel alım ilanlarıdır.

Bu yazımızda çeşitli sitelerden derlediğimi Yurtdışında personel alım ilanlarına göz atacağız.

yurtdisinda personel alim ilanlar
yurtdisinda personel alim ilanlar

Los Angeles ABD İş İlanları 2021

T.C Los Angelas konsolosluğunda görev yapacak bir adet sekreter alım ilanı duyuruldu. Bu iş başvuracak kişilerde aranan özellikler ise şu şekilde.

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Sınav tarihi itibariyle 41 yaşından gün almamak.
 • En az lise ve dengi okullarda ve bu okullarla eşdeğer olduğu anlaşılan Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış yabancı okullardan mezun olmak,
 • Kamu haklarından yoksun olmamak,
 • Erkekler için askerliğini yapmış olmak ya da yapmış sayılmak,
 • Her türlü iklim koşullarında görev yapmaya dair engeli bulunmamak,
 • Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe bilmek,
 • Bilgisayar ve daktilo kullanabilmek,

Başvurular en geç 16 Şubat 2021 tarihine kadar tamamlanmalıdır. Başvurular Los Angeles Konsoloğluğuna gönderilecektir. Bundan dolayı gönderdiğinizde yaşanan aksaklıklardan dolayı gecikmeler yaşanabilir. Dikkatli olmalısınız.

Tekfen İnşaat Personel Alım ve İş İlanları

Son dönemlerde iş bulmanın yanı sıra Yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerinde personel bulması zorlaştı. Bu nedenle personel bulabilmenin tek yolu internette ilan vermek olmuştur.

Ülkemizin önemli inşaat firmalarından birisi olan Tekfen İnşaat açık kalan pozisyonları ve yurtdışında çalıştırılmak için işçi arıyor. Özellikle mühendislik alanında okuyan ve deneyime sahip kişileri ya da inşaatta çalışma kabiliyetine sahip işçileri bünyesine katmayı planlayan Tekfen İnşaat, Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kafkasya ve Orta Asya’da hizmet vermektedir.

Eğer sizde bu tür şartlara uyuyorsanız Tekfen İnşaat Başvuru Formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dost İnşaat Personel Alım ve İş İlanları

Tekfen İnşaat gibi yurt içinde veya yurt dışında faaliyet gösteren Dost İnşaat bünyesinde çalıştırmak üzere mezuniyet belgesi istenmeyen usta şefi ve inşaatta çalıştırılacak usta işçiler arıyor. Yurtdışında çalıştırılacak bu kişilerde aranan özellikler sadece işinin ehli olmasıdır.

Özellikle şirket bünyesini en iyi yansıtan firma sayesinde Yurtdışına çıkan çoğu işçisini pişman etmeyen şirketlerden birisidir. Bu nedenle sizde Dost İnşaat ile Yurtdışına çıkmak isterseniz. https://www.dostinsaat.com/insankaynaklari.html adresinde başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kolin İnşaat Personel Alım ve İş İlanları

Ülkemizde önemli enerji üretim ve inşaat sektöründe hizmet veren Kolin İnşaat dolgun maaş karşılığında personeller arıyor. Yurtdışında da faaliyet gösteren firma inşaatlarda çalışabilecek beden işçisine, çeşitli uzmanlar ve stajyerlere dahil ihtiyaç duymakta.

Özellikle Yurtdışında çalışma engeli bulunmayan işçilere kapısını açan Kolin, İşkur ile işbirliği içinde yurtdışına işçi göndermektedir. Bunun dışında işçilerine çeşitli eğitimler de vererek onların o ülkelerde mağdur olmaması için çaba sarf etmektedir.

Tam üç bine yakın çalışanıyla her kesimden insana kucak atan ister lisans ister ortaöğretim mezunu olsun her türlü işçiye kucak açan Kolin şirketinin faaliyetlerinde görev almak isterseniz http://www.kolin.com.tr/kariyer/basvuru-formu.html başvuru yapabilirsiniz.

Enka İnşaat Personel Alım ve İş İlanları

İnşaat sektöründeki dalgalanmalardan dolayı birçok inşaat firması çöküşe geçti bu dalgalanmalardan etkilenmeyen Enka İnşaat ise halen altyapı, petrokimya, elektrik santralleri ve inşaat alanında yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Enka İnşaat bünyesinde çalıştırılmak üzere bu alanlarda çalışacak personellere ihtiyaç duymaktadır. Özellikle Türkmenistan, Gürcistan, Irak, Kazakistan gibi ülkelerde faaliyet gösteren Enka İnşaat İnsan Kaynakları iş başvurularını internet sitesinde almaktadır.

Bu nedenle eğer sizde bu ülkelerde çalışabilecek nitelikteyseniz. Ve Yurt dışında çalışmada herhangi bir engeliniz yoksa ve bu alanlarda iyi bir deneyime sahip veya bu alanlardan birinde mezun olmuşsanızEnka İnşaat işçi alımrecruitment@enka.com adresine özgeçmişinizi göndererek başvurabilirsiniz.


16 Yorumlar
 1. […] için Libya’da İş İmkanlarıYurtdışında personel arayan şirketlerLibya’da Nasıl İş Bulunur? Online para kazanma sanatı Evde is imkanıEvde paketleme is […]

 2. […] için Libya’da İş İmkanlarıYurtdışında personel arayan şirketlerLibya’da Nasıl İş Bulunur? Online para kazanma sanatı Bileklik yapıp satmak […]

 3. […] için Libya’da İş İmkanlarıYurtdışında personel arayan şirketlerLibya’da Nasıl İş Bulunur? Online para kazanma sanatı Bedava UC yükleme ProgramıPUBG […]

 4. Gokhan diyor

  20 yıllık kartonpiyer alçıpan her cesit asmatavan kaynak yada galvanizli bolme duvar ustasıyım yurt dışında çalismaya ihtiyacım var..

 5. Gokhan diyor

  20 yıllık kartonpiyer alçıpan her cesit asmatavan kaynak yada galvanizli bolme duvar ustasıyım yurt dışında çalismaya ihtiyacım var. 0545 364 0874

 6. Reşit diyor

  Reşit tekin her türlü araç kullanırım tır kamyon mikser gibi araç kullanıyorum Konbine kuka kanal açma araçlarında çalıştım 05336483636

 7. Daniyarbek diyor

  Memleketim Türkmenistan mesleğim kasap Türkiye’de yaşıyorum yaşim 30

 8. Mülayim diyor

  Kaynakçi ve kamyon makascisi gaz alti kaynağı ve elekrik ve sari kaynakcısiyim iş makinasi kovasi ve bom her turlu kaynak tecrübem var yurt dişı işi ariyorum yardımci olmak isteyen oursa 05357321123

 9. İbrahim diyor

  Alçıpan asma Tavan Kartonpiyer boya ustasıyım yaşım 27 yurtdışında çalışmak istiyorum

 10. Mehmet diyor

  İş makinaları operatörü (bekoloder ve eskavatör)
  Otobüs şoförlü
  Tır ve agır vssıta şoförlügü
  Yurt dışı işi arıyorum yaş 30

 11. Sadik diyor

  Cati kenet işi yapıyorum çalışmak istiyorum 05312473821 yas33

 12. Fırat vural diyor

  Merhaba ben Türkiye’de plastik kapı pencere imalat ve montajı alüminyum kapı pencere imalatı ve montajı alüminyum balkon ve merdiven korkulukları işlerini yapıyorum ayrıca Demir ve kaynak işinden iyi anlarım 05425142139 not 2002 yılından bu yana plastik doğramacılık belgesine yani ustalık belgesine sahibim

 13. Muhsin diyor

  Ben alcici boyaciyim Fransa’da çalışmak istiyorum 20 yılık ustayım bana yardımcı olun

 14. Muammer diyor

  Merhaba 10 yıllık forklif oparatörüm kurumsal firmada ihtiyacı dogrultusunda çalışabilirim

 15. Alican bulum diyor

  Alüminyum kaynakcısıyım dış mekan mobilyaları yapıyorum yurt dışı işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim elimden her iş gelir

 16. Sedat esmer diyor

  Merhabalar kamyon ve otobüs şoförüyum src pskoteknik raporum var B/E ehliyet var yurt dışı iş arıyorum yaşım 40

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.