Yemek Sepeti İllere Bayilik Veriyor mu

0

Sepeti İllere Bayilik Veriyor mu

Türkiye’nin en büyük online sitesi olan yemek sepeti illere bayilik veriyor mu sorusu firmaların en çok merak ettikleri ve araştırdıkları sorudur.

sepeti, paket servis siparişi veren kişilerle paket servis hizmeti sunan restoranlar arasında iletişim sağlayan bir uygulamadır. siparişi vermek isteyen internet kullanıcıları, yemek sepeti aracılığı ile siparişte bulunabilirsiniz. Kullanıcılar yemek sepeti aracılığı ile menülere ulaşarak kendilerine en yakın yerden istedikleri yemeği sipariş verebilirler. Türkiye’nin önde gelen online yemek platformlarından birisi olan Yemek sepeti, birçok ile hizmet vermektedir.

Banabi aracılığı ile üyeliklerini kabul eden firma Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Birçok firma ile çalışan ve kullanıcıların kendilerine en yakın adresten sipariş verebilecekleri sistem, son derece pratik ve kullanışlı bir sistemdir. Bundan dolayı bayilik başvurusunda bulunan birçok firma bulunmaktadır.

yemek sepeti illere bayilik veriyor mu
sepeti illere bayilik veriyor mu

Türkiye Geneli Sepeti İllere Bayilik Veriyor mu?

Banabi aracılığı ile üyelik hizmeti alabileceğiniz Sepeti, en büyük ve en güvenilir uygulamalardan biridir. Bundan dolayı yemek sepeti üyeliği almak isteyenler, Banabi şartlarını yerine getirebilirler. sepeti illere bayilik veriyormu merak ediyorsanız, evet illere bayilik vermektedir.

Firmaların bayilik için en çok tercih ettikleri markaların başında gelen Sepetinde belirli şartları yerine getirerek başvurabilirsiniz. Banabi ile satış yapmak istiyorsanız, başvuru sürecini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yemek sepeti tarafından organize edilen bir girişim olan Banabi başvurusunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvurunuzu bizzat yapabileceğiniz gibi e-posta ya da telefon aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Sağlanması gereken koşulları sağlayarak başvurunuzu olumlu sonuçlandırabilirsiniz.

Yemek sepetinin kendi sitesinde Banabi başvurusu için kullanabileceğiniz bir form yoktur. Bundan dolayı internet tarayıcınızdan araştırarak başvuru formunu bulabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bayilik formlarını araştırarak kolay bir şekilde bu formu temin edebilirsiniz. Bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız da son derece önemlidir. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek, formu gönderebilirsiniz.

Banabi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Yemek sepeti illere bayilik veriyor mu merak eden kullanıcılar, başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak gerekli başvurular için süreci başlatabilirler. Formda eksiksiz olarak doldurulması gereken bilgiler şunlardır;

 • İsim soy isim gibi kimlik bilgileri,
 • Firmanın ya da kişinin daha önce market alışverişindeki deneyimi,
 • Kişinin ya da firmanın daha önce yaptığı girişimler, askıda bulunan girişimler,
 • Banabi’nin hizmet verdiği illerde bulunup bulunmadığına dair bilgi ve hizmet verilecek il bilgisi,
 • Kişinin yatıracağı net sermaye miktarı,
 • Firmanın aylık ve yıllık hedeflemiş olduğu kar miktarı,
 • Kişinin girişimi kendi başına mı yoksa bir ortaklık vasıtası ile mi gerçekleştireceğine dair bilgi
 • Depo alanı için kullanabileceğiniz bir depo olup olmadığına dair bilgiler,
 • Daha önce varsa market işletmeciliği deneyimleriniz,
 • Market ürünlerini temin edebilmek için yatırabileceğiniz maksimum sermaye miktarınız,
 • Neden Banabi ile çalışmak istiyorsunuz gibi soruların yanıtlarını vermeniz gerekmektedir. Bu sorulara eksiksiz ve doğru olarak yanıt vermeniz şarttır.

Yemek Sepeti Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Yemek sepeti bayilik ücretini karşılamanız başvurunuzun onaylanması için son derece önemlidir. Bayilik sürecine ilişkin tüm giderlerinizi karşılayacak olan sermayenizi tamamlamanız sürecin onaylanması için tamamlanmalıdır. Bayilik başvurunuz onaylanırsa depo giderleri,  ürün giderleri, isim hakkı ve kira giderleri gibi tüm giderlerinizi karşılayabilecek düzeyde birikime sahip olmanız gerekmektedir. için gösterilen bayilik ücreti değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı iletişim kurarak net miktar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz bizzat isterseniz e-posta ya da telefon numarası ile iletişim kurmanız mümkündür.

Gerekli sermayeyi taşımayan kişi veya firmaların bayilik almaları mümkün değildir. en büyük online yemek sitelerinden birisi olan yemek sepetini Banabi aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Gerekli şartları taşımıyorsanız, öncelikle bu şartları taşımaya özen göstermelisiniz. Yemek sepetinin en çok önem verdiği müşteri memnuniyeti, ticari sicilin temiz olması gibi şartlara özen göstermeniz bu süreçte oldukça önemlidir.

Müşterilerinizin sizler için olumlu bir izlenimde bulunması bayilik başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından önemlidir. Son derece karlı olan ve birçok ile bayilik hizmeti veren yemek sepeti bayilik işlemleri için Banabi ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz. Olumlu geri yanıtlarda eğitime kısa sürede başlarsınız.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.