Yazı Fırsata Çevirecek 20 Karlı İş Fikri

0

İçindekiler

Yazı Fırsata Çevirecek 20 Karlı İş Fikri

Her zaman yazın başlaması ile yazı fırsata çevirecek karlı iş imkanları insanlar tarafından araştırılmaktadır.

Yazı fırsata çevirecek karlı iş fikirleri oldukça çoktur. Her zaman yaz aylarında insanlar yaz ayının dan yararlanmak için karlı iş fikirlerini araştırılar ve sormaktadırlar. Yaz ayını fırsat çevirecek birden fazla iş olmaktadır. yazı fırsata çevirecek 20 karlı iş fikrinden sizlere bahsedeceğim makalemde şimdiden iyi okumalar….

Yaz Ayını Fırsata Çevirecek 2O Karlı İş Fikri Nelerdir?

Yaz ayını fırsata çevirecek karlı iş fikri nelerdir? sorusunun cevabı oldukça fazladır. Bu iş fikirlerinin 20 tanesini anlatacağım sizlere.

yazi firsata cevirecek 20 karli is fikri
yazi firsata cevirecek 20 karli is fikri

1-Kostüm Fotoğrafçılığı Fikri

Her zaman eski zamanlara ait, tarihe ait, değişik tarzda kıyafetler olmaktadır. Kişiler ise bu tarz kıyafetler ile resim çektirmek isterler. Ve bu isteklerine karşılık verecek çok az firma ya da şirket olmaktadır. Yaz ayını fırsata çevirmek isteyenler için harika bir iş fikri olmaktadır. Herkesin çok merak ettiği bu kıyafetler ile resim çekinmek oldukça zevkli bir iştir. Sizlerin sadece yapacakları iş güzel ve harika bir fotoğraf makinası almak ve kostümlerden tedarik etmek olacaktır. Özelliklede yaz tatili için gelen kişilerin çok ilgi duyacağı bir şey olmaktadır.

2-El İşçiliği Olan Ürünleri Satmak

Yazın gelmesi ile birçok tatil yerinde insanlar tatil yapmaktadırlar. Tatil yerlerinde el işçiliği olan ürünler her zaman çok dikkat çeker ve ilgi odağı olur. Bundan dolayı el işçiliği ile yapılan ürünleri satmak sizlere yaz ayını fırsata çevirecek işlerden bir tanesi olmaktadır.

3-Makale Yazarlığı Yapmak

Şayet yazmayı seviyor ve yazım dilinize güvenmekteyseniz bilgisayar yardımı ile çok rahat yapabileceğiniz bir iş makale yazarlığı yapmaktır. Her zaman yazın özellikle oteller, oteller, havuzlar ve buna benzer daha çok firmalar kendileri ile ilgili yazılar ve bilgileri paylaşmak isterler bunun içinde bir makale yazarına ihtiyaç duyabilirler.

4-Diyet Market Açmak

Diyet market açmak yaz ayı için harika bir iş fikri olmaktadır. Yaz ayının gelmesi ile özelliklede bayanlar zayıflayıp harika bikini ve mayolar giymek isterler ve bunun için de diyet yaparlar. Ve diyet yaparken neler yapılmalı ve neler yenilmeli araştırmaktadırlar.  O yüzden diyet market açarak yaz ayını fırsata çevirecek iş fikirlerinden bir tanesidir.

5-Su Arıtma Cihazı Satmak

Yaz ayının gelmesi ile su içmek de bir hayli çoğalmaktadır. Özelliklede insanlar hazır su almaktadır. Hayat şartları günden güne zorlaştığı için sularda pahalı olmaktadır. Bunu fırsata çeviren kişiler hemen su arıtma cihazı satarak harika kazançlar elde edebilirler.

6-Oyuncak Yaparak Para Kazanmak ( Amigurumi )

Özellikle yaz ayının gelmesi ile tatil yerleri çok kalabalık olmaktadır. Her zaman tatile gidenler gelirken sevdiklerine özelliklede çocuklarına hediye alırlar bunun içinde oyuncak yaparak para kazanmak iyi bir iş fikri olmaktadır.

7-Hediyelik Eşyalar Satmak

Yazın en iyi iş fikirlerinden en önemlisi olan hediyelik eşya satmak olmaktadır. Tüm insanlar yaz ayında bir yerden bir yere mutlaka gider ve gittiği yerden sevdiklerine hediye alırlar. Bunun için hediyelik eşyalar satmak yaz ayını fırsata çevirmek için güzel bir fikirdir.

8-Böcek İlaçlama Yapmak

Yaz ayında havaların ısınması ile böceklerde oldukça fazla çoğalmaktadır. Bahçeler, yazlık evler, oteller ve daha pek çok yer böcek ilaçlaması yaptırmak ister. Bunun  için de seyyar böcek ilaçlama yaparak para kazanabilirsiniz.,

9-Cafe Açmak

Son zamanlarda cafe açmak çok gündemde olmaktadır. Yaz ayının gelmesi ile insanlar dışarıya daha çok çıkmakta ve yorulduklarında bir yerde oturup bir kahve içmek isterler. Bundan dolayı yazın cafe açmak doğru bir iş fikri olmaktadır.

10-Dondurma Standı Açmak

Tek kelime ile dondurma standı ya da dükkanı açmak yazı fırsata çevirecek en güzel iş fikridir. Yazın vazgeçilmezlerinden olan dondurma herkes tarafından çok tüketilmektedir.

11-Çiğköfte Dükkanı Açmak

Son zamanların en çok sevilen yiyeceği olan çiğköfte yaz ayında da çok tüketilmektedir. Her zaman tatil yerlerinde akşamları gezerken atıştırmalık isteyenler için harika bir iş imkanı olmaktadır.

12-Soğuk Sandviç Standı Açmak

En güzel ve yemesi çok zevkli olan soğuk sandviçler yaz ayında oldukça çok tercih edilmektedir. Özelliklede tatil yerlerinde çok tercih edilir.

13- Hostel Açmak

Ülkemizde yaygın olmasa da çok güzel para kazanmak için iyi bir fikir olmaktadır. Yaz ayında bir odada birkaç yatak koyarak hazırlanan hosteller yazın oldukça çok tercih edilmektedir.

14-Vize Aracılığı Yapmak

Yaz ayında tatile çıkmak isteyen çoğu kişi yurt dışına tatile çıkmak isterler. Bunun içinde vize almak için bazı işlemlerin yapılması gerekir ve bu işlerin hızlanması için de bazı kişilerden yardım alabilirler. Bu vize aracılığı yapan kişiler sayesinde işleri daha da hızlı olur ve daha kolay olmaktadır.

15-Kuryelik Yapmak

Aslında her mevsim yapılan bir iş olmaktadır. Özellikle yaz ayında kuryecilik yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

16-Sineklik Üretimi Yapmak

Havaların ısınması ile sineklerde çoğalmaktadır. Herkes sineklerden kurtulmak için sineklik yaptırmak isterler. Sizlerde sineklik yaparak çok karlı işler yapabilirsiniz.

17-Organik Ürünleri Satmak

Yazın çok ilgi çeken bir iş olmaktadır. Organik ürün üreterek her zaman ilgi odağı olabilir ve çok fazla kazanç elde edebilirsiniz.

18-Butik Burger Dükkanı Açmak

Oldukça son zamanlarda çok popüler olan butik burger dükkanları çok tercih edilmektedir. Lezzetini iyi tutturanlar için çok iyi  bir iş imkanı olmaktadır.

19-Karavan Kiralama İşi  Yapmak

Karavan kiralama işi yaz aylarında harika bir iş fikri olmaktadır. Karavan tatile çıkmak isteyenler için oldukça çok tercih edilmektedir.

20-Meze Üretimi- Satışı Yapmak

Meze yaz aylarında çok tercih edilen bir gıda olmaktadır. Yaz ayında otellerde ve  havuzlarda çok tercih edilen bir yemek türüdür.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.