Whatsapp’tan Nasıl Para Kazanılır

4

İçindekiler

Whatsapp’tan

Whatsapp’tan para kazanarak sizde bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Dünya üzerinde bu şekilde gelir elde eden bir çok kişi bulunuyor. Peki, Whatsapp’tan nasıl para kazanılır?

Whatsapp’tan ? Whatsapp diğer sohbet uygulamalarına göre bir adım öndedir. Bu uygulama üzerinden gelen mesajlara hemen geri dönüş yapılır. Potansiyeli çok yüksek sohbet yazılımlarından bir tanesidir. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp her cihazda kendisine yer buluyor. WhatsApp uygulaması üzerinden iletişim kurmak son derece kolay hale geliyor. Whatsapp üzerinden konuşma yapabilir ya da dosya gönderebilirsiniz. Bu işlemlerin tamamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

whatsapptan nasil para kazanilir 1
whatsapptan nasil para kazanilir 1

Whatsapp Nedir?

Whatsapp nedir? Popüler bir iletişim sohbet uygulamalarından biri olan WhatsApp, 2009 yılında kuruldu. Uzun zamandır gündelik hayatımızın bir parçası durumuna gelmeyi başaran WhatsApp 2014 yılında Facebook’a satıldı. WhatsApp kurulumu oldukça kolay uygulamalardan bir tanesidir. Akıllı telefonlar için geliştirilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

WhatsApp Ne İşe Yarıyor?

WhatsApp web ile bilgisayar üzerinden de mesajlaşma desteği veriliyor. WhatsApp uygulaması, grupla görüşme yapabilmenize de olanak sağlıyor. Whatsapp üzerinden alınan fotoğraflar albüme kayıt edilir. Whatsapp üzerinden para kazanmak için farklı yöntemler kullanılıyor. Doğru yöntemi tercih ederek sizde ekstra gelir elde edebilirsiniz. Bu kazanç modelin portföyü ne kadar geliştirirseniz o kadar yüksek para kazanırsınız.

WhatsApp, Nereden Para Kazanıyor?

Facebook, WhatsApp’ı satın alırken bir çok planı devreye sokmayı planlıyordu. WhatsApp’ın ‘Kullanım Şartları’ sözleşmesinde kullanıcıların bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşılabilir durumdaydı. WhatsApp satılınca bu bilgiler Facebook’un eline geçti.

Facebook, WhatsApp uygulamasını satın alarak, kişilerin bilgilerini bir hesapta topladı.

Geçtiğimiz dönemlerde Facebook’un WhatsApp’ta reklam göstereceği iddia edildi. 2020 yılında çıkarılması planlanan bu uygulama Facebook tarafından askıya alındı. Mark Zuckerberg, 1 milyarı aşkın aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp üzerinden nasıl para kazanacaklarını açıkladı. Yakın zamanda WhatsApp Pay uygulamasını geliştireceklerini açıklayan Zuckerberg bu sistem üzerinden para göndermenin çok kolay olacağını açıkladı.

Facebook, WhatsApp üzerinden alışveriş yapmayı mümkün hale getirmeyi planlıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, işletmelerin WhatsApp profilinde yer alan ürün kataloglarını inceleyebilir ve WhatsApp Pay üzerinden alışveriş yapabilir.

Whatsapp Gruplar İle Para Kazanmak

Whasapp grupları her geçen gün büyümeye devam ediyor. Grup sayısında limit artık 4096 kişiye kadar olabiliyor. Grup kurucusu tarafından, yetki verilen kişilerde paylaşım yapabiliyor. Yani her isteyen grupta mesaj atamıyor. Böylece mesaj kirliliğinde de önüne geçilmiş oluyor. Peki, Whatsapp gruplarından ? Gruplar üzerinden işlemini borsa grupları, network marketing şirketleri ve bilgi içerikli gruplar gerçekleştiriyor. Özellikle hisse senedi gruplarında seçkin yatırımcılar bulunuyor Yatırımcılar gruplar üzerinde belirli ücret karşılığında bilgi paylaşımı gerçekleştiriyor. Grup üzerinde paylaşım yapma hakkı olanlar grup üyelerine analizlerini paylaşıyor.

Özellikle kripto paraların yükselmesiyle bu alanda bir çok grup kurulmuştur. Düşük hacimli kripto paralara aynı anda yatırım gerçekleştiren kişiler o paranın yükselmesini sağlıyor. Whatsapp gruplar üzerinden para kazanmak istiyorsanız, aktif şekilde rol almanız gerekir. Aktif olmayan kişiler grup üzerinden para kazanamaz. Ayrıca organizasyon gruplarına katılarak burada kendinizi gösterebilirsiniz. Türkiye’de grup kazanç modeli sıklıkla tercih edilmektedir.

Whatsapp ile Satış Yapmak

Whatsapp üzerinden dilerseniz kendi ürününüzü satabilirsiniz. Rehberinizde yer alan kişilere, ürününüz ile ilgili mesaj atarak satın almalarına yardımcı olabiliriz. Burada yöntemi belirlemek size kalmıştır Eğer ürününüze güveniyorsanız bu yöntem sizlere iyi paralar kazandırabilir.

Whatsapp Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

Bu satış modeli ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlandı. Amerika’da sıklıkla bu yöntemden yararlanılmaktadır. Whatsapp satış ortaklığı üzerinden para kazanmak için ayrı bir hat almanız gerekir. Yeni hattınıza numaraları eklemeye başlayın. Eğer numara bulamıyorsanız, forum sitelerinden yararlanabilirsiniz.

İçerik ile Para Kazanmak

Blog yazanlar kazanç modellerinden bir tanesidir. Whatsapp kişi listesinde bulunanlara bir yazı gönderi. Blog içerisinde yer alan bir makale linkini paylaşın. Whatsapp’tan gelen ziyaretçileri bu site üzerinden alışveriş yaparak sizlere para kazandırabilir.

Whatsapp Canlı Yardım İle

İşletmeler tarafından Whatsapp canlı yardım desteği kullanılmaya başlandı. Canlı yardım müşterilere değerli olduklarını hissettirir. Bir çok sosyal medya sitesi Whatsapp canlı yardım hattını kullanıma açmıştır. Böylece kullanıcılarıyla birebir görüşebiliyorlar.

Ülkemizde insanlar satıcılarla telefonda konuşmaktan çekiniyor. Whatsapp insanlara bu yüzden daha cazip geliyor. Whatsapp iletişim hattını pek çok hizmette görebiliriz Whatsapp ile konuşarak ikna etmek, çok daha kolaydır. Çünkü müşteri karşılıklı olarak konuştuğunda düşünme fırsatını kaybedebiliyor. Whatsapp ile konuştuğu zaman aklındaki bütün soruları iletebiliyor.

İndirme Linkleri İle

Mobil oyunlarda ortaklık programı ile para kazandırabiliyor. Uygulamaları arkadaşlarınıza önererek sizde para kazanabilirsiniz. Whatsapp üzerinden size verilen uygulama linkini, paylaşarak indirme başına kazanç elde edebilirsiniz.

Whatsapp’tan Nasıl Para Kazanılır?

Whatsapp ile para kazanmak istiyorsanız, işlevsel kişi listesine sahip olmanız gerekir. Rastgele numaralar kullanmak sizlere kazanç getirmeyecektir. Bu yöntemden kazanacağınız para son derece düşük oranda olacaktır. Satın alabilecek kullanıcı rehberleri sizlere yardımcı olabilir. Bunun için çağrı merkezleri ile iletişim geçerek numaraları elde edebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden para kazanmak için artık onlarca seçeneğini yer alıyor. işi sizin yeteneklerinize göre değişim gösteriyor. Yaratıcılığınızı konuşturarak, güzel bir satış kanalı üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Rehberiniz üzerinde nitelikli müşteri portföyü oluşturarak büyük bir avantaj yakalayabilirsiniz. Sizde ek gelir elde etmek istiyorsanız Whatsapp üzerinden para kazanma seçeneklerine göz atabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen iş hacmi ile sosyal mesaj uygulaması Türkiye’de de binlerce kişiye ekstra gelir sunmayı başarabiliyor. Ücretsiz sosyal mesajlaşma uygulaması Whatsapp artık para kazandırma konusunda da sizlere seçenek sunabiliyor.


4 Yorumlar
  1. Ferit diyor

    Nasıl başvurusu yapacağız

  2. Yunus diyor

    Nasıl başvuru yapacağız

  3. emine diyor

    kimseye cevap verilmemiş dalga geçiyorlar üye nerden olunacak üye olunacak yer yok dalgamı geçiyorsunuz admin milleti kandırma adam akıllı yazsanıza cevap versenize milleti çekiyorsunuz buraya tıklanma başına para alıyorsunuz a……….. bunu okuyan çıksın yalan söylüyorlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.