Web Sitesi Açarak Nasıl Para Kazanılır

0

Web Sitesi Açarak

Son zamanlarda web sitesi açarak sorusu en fazla merak edilen konuların başında gelmekte ve fazlasıyla cevap aranmaktadır.

web sitesi acarak nasil para kazanilir
web sitesi acarak nasil para kazanilir

Sitemden Nasıl Para Kazanabilirim?

Bu makaleyi okumayı bitirdiğinizde “ web sitesinden nasıl para kazanılır? “ sorusuna tam anlamı ile cevap bulacak wep sitenizin üstünden değişik yöntemlerle yöntemlerini öğreneceksiniz.

İnternet Sitesinden Ne Kadar Para Kazanılabilir?

İnternet üzerinden açtığınız web sitesinin kazancını belirlemek tamamen sizin elinizde olmaktadır. Bir internet sitesinden para kazanmak için ziyaretçi yoğunluğunun daha fazla olması gerekir. Bunun içinde ziyaretçilerinizi sitenize sürekli çekebilmeniz için devamlılığı olan bir detay akışı sunmanız gerekir.

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Wep sitesinden para kazanmak istıyorsanız gerçekçi olun. İnternet sitesi üzerinden para kazanmanın yollarını anlatmadan önc , bir kaç önemli konuyu belirlemek istiyoruz. İlk önce anlatmalıyız ki, web sitesinden para kazanmak düşünüldüğü gibi bir “ kolay yoldan para kazanmak “ metod değildir. Aksi takdirde web sitesi üzerinden gelir elde etmek, gerçek bir işte calışıp para kazanmaktan daha zor olabilir. Şayet gerekli zaman ve sabrınız yoksa bu işi yapmamanızı öneririz.

Wep sitesinden para kazanmak için gözlemlediğimiz yollar uzun zaman gelir sağlamayabilir. Sürekli farklı bilgiler öğrenmek ve yenilikleri yakından takip etmemiz gerekebilir.

Wep Sitesinden Para Kazanmanın İspatlanmış Yolları

1- Yöntemi İle Kazanç Sağlama

İnternetsitesi üzerinden para kazanmanın en tutulan yolu, googleAdsense’ dir. Bu metodla düzenlediğimiz internet sitesi içinde tanıtımı yaparak kazanabilirsiniz. ne anlamına gelir? bütün dünyanın en ünlü arama motoru olarak bildiğimiz Google ‘ ınilerlettiği internet sitesi liderlerinin kazanç sağlamasına aracı olan bir tür servistir.

2- Adsense’ye Seçenek Olan Başka Reklam Ağları İle Kazanç Sağlama

PPC örneği ile internet sitesinde reklam yayınlayabileceğiniz güzel bir programAdsenseolsa dahi ,piyasada farklı alternatifte şirketler vardır. Adsense uygulamasından banlanmanız ve ya sitenizin herhengi bir olayla Adsense’nin yayından kaldırılması gibi bir durumda önerdiğim reklam şirketlerine bakabilirsiniz.

  • ADSTERRA
  • REKLAM STORE
  • WORDEGO
  • ADCASH

Bu önerdiğim firmalar dışında piyasada hizmet sunan bir çok servis vardır.

3-Reklam Vermek İsteyen İnternet Sitesi Kullanıcılarına Reklam Bölümü Satmak

Kullanılan reklam bölümlerinin ödeme yaptıkları miktarlar ve çalşma prensipleri size uygun değilse internet sitenizdeki reklam bölümlerini kendiniz pazarlamayı uygulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Analyticsörneği gibi bir uygulama üzerinden; internet sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınızın raporunu reklam öneren firmalara sunabilirsiniz. Fakat reklam vermek isteyenler internet sitenizin aylık demografik yapısını ve ziyaret eden kişi sayısını görmek isteyeceklerdir.

4-Web Sitenizden Bağış Toplama

“Bana belki bir kahve almak istersin? “sorulduğunda,dışarı ülkelerde yayın yapan kişisel kanalda ve internet sitelerinde bulabilirsiniz. Özellikleseyehat ile ilgili yayınlanan yazıları, araştırmaları yapan bilimsel firmalar, halkın yararını düşünen farklı nedenlerle reklam yayınlamasına izin vermeyen veya farklı kazanç sağlama yolları ile bağış yaparlar.

5-İnternet Sitesi Üzerinden Üyelik Yaparak Kazanç Sağlama

İnternet siteniz üzerinden kullanıcılara özel uygulamalar yaparak kazanç sağlamak da, farklı bir kazanç elde etme taktiğidir. Özellikle maç sonuçları tahmini gösteren internet siteleri, forum internet siteleri, eğitim ile ilgili yapılan platformlar üyelik yaparak kazanç sağlamayı hedeflerler.

Şayet internet sitesi kullanıcıların ulaşmak için para kullanacağı (harcayacağı) bilgileri önerebileceğinizi düşünüyorsanız örneği işinize çok fazlasıyla yarayabilir.

6-İskonto Kuponu Yayınlayarak Kazanç Sağlama

İnternet siteniz üzerinden rastgele bir ürün ile ilgili veya bir hizmet satın alabilmek isteyen kişiler, internet sitesi üzerinden “ iskonto kuponu “ aramasını yaparlar.Avantajik  veyaRakuten gibi milli firmaların gönderdikleri linklerini internet sitenize entegre ederek yapılan iskontolu alışverişlerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Bu internet siteleri üzerindeki dünyada bir çok farklı çevrimiçi olan mağazalarda iskontu olanaklarını sunarlar.

7-İnternet Sitesi Satışı Yaparak Kazanç Sağlama

Zannedilir ki yapılan işin son geldiği nokta budur. İşi; internet sitesi yapıp, takipçi potansiyeli oluşturup , arkasından bu internet sitesini  belirlenen alıcılara satmak bir nevi internet sitesi satıcılığı yapmak olarak  da algılayabiliriz.

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.