Video İzleyerek Para Kazandıracak 10 Yöntem

3

Video İzleyerek Para Kazandıracak 10 Yöntem

Video izleyerek yöntemleri her geçen gün artıyor. Video izleyerek para kazandıracak 10 yönteme göz atarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

Video izleyerek para kazandıracak 10 yöntem nelerdir? Dünyanın bir çok yerinde büyük markalar video üzerinden kullanıcılarına ulaşmaya çalışıyor. Reklam ve video izleyerek para kazandıran platformlar kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu sitelere üyelik gerçekleştirerek video izleyebilir ve para kazanabilirsiniz.

Ülkemizde henüz tam olarak bilinmeyen bu yöntemi aradığınız ekstra geliri sizlere sunabilir. Aylık olarak sizleri memnun edecek gelirlere kolayca ulaşabilirsiniz. Boş vaktiniz varsa dilediğiniz yerden video izleyerek para kazanabilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanmak artık hayal olmaktan çıkıyor. İnternet siteleri üzerinden para kazanmadan önce mutlaka şartlara göz atmanız gerekir.

video izleyerek para kazandiracak 10 yontem
video izleyerek para kazandiracak 10 yontem

Video İzleyerek Nedir?

Dijital dünya her geçen gün hayatımızda daha fazla yer edinmeye başladı. Reklam artık televizyonlar yerine internet dünyasında paylaşılıyor. Dijital ortamdaki reklam veya videolar şimdi insanlara gelir sunuyor. İnternet üzerinde reklam paylaşımlarının maliyetinin düşük olması tercih edilmesinin ana nedenlerinden bir tanesidir. İnsanların internet üzerinden çok fazla zaman geçirmeye başlaması da markaları internet reklamcılığına itmektedir. Kullanıcılar markaların sunduğu bu reklamları izleyerek ekstra gelir elde edebilir.

Video İzleyerek Süreci Nasıldır?

Bu yöntemi kullanarak para kazanmak istiyorsanız video izleyerek para kazandıran sitelere üye olmanız gerekir. Üyelik gerçekleştirmeden önce sitenin güvenilirliğini kontrol etmelisiniz. Üye olduktan sonra açılan sayfa üzerinde izleyeceğiniz reklam veya videoları görebilirsiniz. Bu videolara tıklayarak kolayca para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için mutlaka videoları sonuna kadar izlemeniz gerekir. Aksi durumda paranız hesaba yatırılmayacaktır. Son derece basit olarak bu para kazandırma sistemi beklentileri fazlasıyla karşılayabiliyor. Üstelik herhangi bir yasal olmayan herhangi bir durumda bulunmuyor.

Ayrıca video izleyerek para kazandıran siteler farklı görevler sunarak ekstra gelir elde etmenizi sağlayabiliyor.

Para Kazanmaya Nasıl Başlanır?

nızı sağlayabilecek birçok yöntem bulunuyor. Siteler üzerinden para kazanmak için;

 • Uygulamayı indirin,
 • Kayıt olun,
 • Reklamları izleyin.

Reklamları izledikçe paralar bakiyenize eklenmeye başlayacaktır. Belirlenen limiti aştıktan sonra ödemenizi alabilirsiniz. Bazı siteler kullanıcılarına nakit yerine çeşitli hediye kartları sunabiliyor. Bu kartları dilerseniz nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Bu adımları tamamlayarak sizde para kazanabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmanın Ayrıntıları

Video izleyip para elde etmek artık son derece kolaydır. Reklam videosu yayınlayan siteler beklediğiniz ücretleri sizlere sunabiliyor. İnternet adreslerinde izlenen video başına kazanç elde edebilirsiniz. Videoları izlerken;

 • İzlediğiniz video kadar maddi kazancınız artar.
 • Videoların sürelerine bağlı olarak, maddi kazanç değişebilir.
 • Videoların izlenmesiyle para kazancı artar.
Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Reklam izleyerek para kazandıran siteler günümüzde de aktif bir şekilde hizmet veriyor. En güvenilir para kazandıran sayfalar;

 1. Swagbucks

İnternet üzerinde çevrimiçi yaptığınız tüm etkinlikler için sizlere ödeme gerçekleştirir. Bu alanda en fazla üyeye sahip olan sitelerden bir tanesidir.

 1. Perk TV

İnternet üzerinden televizyon şovlarını ve reklamlarını izleyerek para kazandıran sayfalardan bir tanesidir. Son dönemde ciddi bir üye sayısına erişmiştir.

 1. Nielsen Digital Voice

Firma izleyicilerin izleme alışkanlıklarını öğrenmek amacıyla kuruldu. Platformda yer alan reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz.

 1. Viggle

Cep telefonlarınıza uygulamayı indirerek reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. İzlediğiniz reklam başına uygulama ücret ödemektir. Gelirler dolar cinsi üzerinden hesaplanır.

 1. InboxDollars

Farklı türde videoları izleyerek para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda site üzerinde anket doldurarak da gelir elde edebilirsiniz.

 1. Netflix

Netflix, içeriklerin kalitesinin değerlendirilmesi amacıyla belirli fırsatlar sunuyor. Netflix’ üzerinde reklam videolarını izleyerek para kazanabilirsiniz.

 1. AppTrailers

Uygulama reklamlarını ve film fragmanlarını izleyebilirsiniz. Böylece puan kazanırsınız Düzenli olarak gelir elde etmek isteyenler bu uygulamadan yararlanabilir.

 1. Successbux

Successbux, üyelere reklamları izleyerek para kazandıran uygulamalardan bir tanesidir Ayrıca platformda gezerek para kazanabilirsiniz.

 1. You-Cubez

Video reklamları izleyerek dıran platformlardan bir tanesidir. Düşük rakamlarda reklam bedelleri sunsa da alternatif gelir elde edebilirsiniz.

 1. Slidejoy

Uygulama telefonunuzun kilidini her açtığınızda sizlere bir reklam gösterir. Böylece para kazanabilirsiniz. Çok fazla reklam barındıran platformlardan biridir.

Reklam izleyerek para kazanmak artık mümkün hale geldi. İnternet üzerinden reklam ve videoları izleyerek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Reklamlar üzerinden para kazanmak için mutlaka işin inceliklerini bilmeniz gerekir. Reklam verenler reklamların daha çok izlenmesi için internet üzerinden videolar sunuyor. Bu sistem üzerinden bir çok kullanıcı gelir elde ediyor.

İnternet dünyasının gelişim göstermesiyle beraber dijital gelir seçenekleri de artmaya başladı. İnternet artık hayatımızda büyük bir yer edinmeye başladı. Video izleyerek sistemi pek çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Kısa süre içerisinde birçok kişi üyelik gerçekleştirerek videolar üzerinden para kazanmaktadır.

Video izleyerek kazanç elde etmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyabilir ve yönergeleri takip edebilirsiniz. Güvenilir reklam siteleri izlediğiniz her video başına sizlere belirli bir ücret sunacaktır. Reklam izleyerek para kazandıran sitelerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu sisteme herkes istediğini zaman katılım gerçekleştirebiliyor. Video izleme saatinin herhangi bir süresi bulunmuyor. İstediğiniz zaman telefonunuzdan videoları açarak reklamları takip edebilirsiniz.

Para kazandıran videoların süresi yayıncı markaya göre değişiklik göstermektedir. Para kazanabilmeniz için mutlaka videoları sonuna kadar izlemeniz gerekir. Video izleyerek kazandıran sitelere üyelik ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Her yaştan kullanıcı bu adreslere üye olarak kolayca para kazanabiliyor. Güvenilir reklam siteleri paranızı kısa sürede sizlere sunabiliyor. Videolar üzerinden para kazanmadan önce mutlaka sitelerin sözleşme şartlarına göz atmanız gerekiyor.


3 Yorumlar
 1. Fehme HATAL diyor

  Video izliyerek para kazanmak istiyorum

 2. Gökhan diyor

  Bende bu isi yapmak istiyorum

 3. Anar diyor

  Video izleyerek bende para kazanmak istiyorum da, Amma nasil?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.