Uyuşuk İnsanlara Para Kazandıracak İş Fikirleri

0

Uyuşuk İnsanlara Para Kazandıracak İş Fikirleri

Uyuşuk insanlara para kazandıracak hakkında istediğiniz bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Uyuşuk İnsanlara Para Kazandıracak İş Fikirleri

Uyuşuk insanların sı için iş imkanları asla olmadığını anlamına gelmemelidir. Belki fark etmemişsiniz ama en çok tembel ve iş yapamayan insanlarda yaratıcılık ve büyük iş fırsatları ortaya çıkarmıştır. Kısacası tarih tembelliğin anasıdır. Gelecek kariyeri için en mantıklı seçim ve az çabayla iş imkanı mümkündür. İşte tembel insanların fikirleri:

uyusuk insanlara para kazandiracak is fikirleri
uyusuk insanlara para kazandiracak is fikirleri

1.Profesyonel Yabancı

Profesyonel yabancı işi için en önemli nokta kıyafetinizin ve karizmanızın uygun olmasıdır. Bu mümkünse eğer aday olmanız faydalıdır. Bazı etkinliklerde boy fotoğraflar çekerek ve gülümseyerek bu işi yapabilirsiniz. Çinliler bu iş için yabancılara oldukça ödeme yapabilmektedir. Bu şekilde etkinliğinizin prensibini artırmış olursunuz.

2.Profesyonel Kucaklama

Tembeller için yöntemlerinden biri de kucaklama işidir. Bu meslek her ülkede var olan ve gün geçtikçe artan bir iş haline gelmiştir. Bu iş için bir eğitim şartı bulunmamaktadır. Tek olarak sizden istenilen şey yabancı kişilere sarılmak ve bu sarılmakla saatlik ücretiniz 80 dolar civarı olmaktadır.

3.Oyun Test Edicisi

Oyun test edicisi Her yerde rahatlıkla yapılabilmektedir. Saatlik olarak ücret ödenmektedir. Oyun testçisinde yıl olarak çalışırsanız ortalama yıl olarak binlerce gelir sağlayabilirsiniz. Deneyimli yerler diğerlerine göre fazla gelir sağlıyorlar. Bu işte tek istenilen şey oyun videosu hazırlamak ve oyun şirketine yollamaktır. Bu şekilde uyuşuk insanların para kazandığı bir iş haline gelmiştir.

4.Uyku Testi Katılımcısı

Uyuyarak olarak bilinen bu iş sizleri şaşırtabilmektedir. Tibbi tesisler devamlı uyku işi yapmaktadır. Her zaman bu işe katılacak insanlar aranmaktadır. Bu işin farklı şartları oldukça mevcuttur. Erkekler için 40 yaş üstü aranırken kadınlar için bu yaş aralığı 20 ya da 30 olarak değişebilmektedir. Bu iş çalışmadan kazanç sağlamanız oldukça fazladır.

5.Figüranlık

Bu iş içinde tembelliği sevenler için daha uygun bir alandır. Burada sizden tek istedikleri şey durmaktır. Şirket olarak yaptığınız ve çalıştığınız anda daha fazla gelir elde etmiş olursunuz. Mesela bazı çalışanlar kıyafet ya da aksesuarlar için ödeme alabilmektedir.

6.Köpek Bakıcısı

Çalışmayı sevmeyen kişiler için bir diğer iş de köpek bakıcısıdır. Bu iş de hayvanları seven daha çok köpekleri gezdirmek isteyen ve seven kişiler içindir. Köpek bakıcılığı için sizden özel bir eğitim istenmemektedir. Bazı vahşi ve büyük köpekler için kesinlikle güçlü kişiler olmalıdır. Bunlarla gezdirip para kazanabilirsiniz.

7.Güvenlik Görevlisi

Güvenlik görevlisi çok rahat ve kolay bir meslektir. Ancak çalıştığınız veya iş yerine göre bazen farklılık görülebilmektedir. Burada tek önemli ve yapmanız gereken şey bulunduğunuz alanı korumaktır. Giriş ve çıkışlarda kimlik alıp incelemek ve bazen ayağa kalkmaktır. Bazı binalarda ve yurtlarda bu kişilerin gün boyunca oturduğuna hepimiz şahit olmuşuzdur.

8.Çin’de İngilizce Öğretmenliği

Çin’de yabancı dil dersi vermek ve öğretmek uyuşukların para kazandığı meslekler arasında yer almaktadır. Bu iş için sadece bir yabancı dil bilmeniz kesinlikle yeterli olacaktır. Yabancı dil olarak da İngilizce olmalıdır. Çin haklı kişilerden hiçbir şekilde mezun şartı istenmemektedir. Mesela lisan, yüksek lisan ve doktora gibi mezun şartı istenmemektedir. Burada tek önemli ve yapmanız gereken şeylerden biri de ufak ve yetişkin kişilere İngilizce dersi vermektir. Normal çocuklara da özel ders sağlayabilirsiniz. Bu meslek de rahat ve basit işlerden biridir. Bu mesleği yapmanız sizinle aynı düzeyde olan ve aynı yerde çalıştığınız kişilere göre üç kat daha fazla para almış olursunuz. Bu parayla kazancınız daha da artacaktır. Uyuşuk insanların tercih edeceği en önemli mesleklerden biridir. Ekonomik olarak da fazlasıyla yararlıdır.

9.Bira Gurmesi

Bu meslek çalışmayı sevmeyen yani tembel kişiler için oldukça uygundur. Hem içmek hem de uyuşuk insanlar için mükemmel bir iştir. Bu işte sizden istenilen tek şey birayı içerek yorum yapmaktır. Bu meslek her önüne gelene yapılmaz. Bira gurmesi mesleği için araştırma yapmanız ya da sertifika almanız gerekir. Özel bir eğitim şartı gerekmektedir. Bu gibi eğitimler ve bilgiler bira görevlileri tarafından sunmaktadır.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.