Ücretsiz Cambly’ye Nasıl Üye Olurum

0

Ücretsiz Cambly’ye Nasıl Üye Olurum

İngilizce artık her insanın ihtiyaç duyduğu niteliklerden bir tanesidir. Günlük hayatımızda sıklıkla İngilizce kelimeler ile karşılaşıyoruz. Uzun yıllar eğitim görmenize rağmen bir türlü öğrenemediğiniz İngilizce’yi artık Cambly sayesinde öğrenebilirsiniz. Ücretsiz Cambly’ye nasıl üye olurum diyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Cambly’ye nasıl üye olurum? Yeni nesil dil öğrenme kurslarından biri olan Cambly İngilizce dilini etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

ucretsiz camblyye nasil uye olurum
ucretsiz camblyye nasil uye olurum

Cambly Nedir?

Cambly nedir? Anadili İngilizce olan eğitmenlerle görüntülü konuşma hizmeti veren Cambly geleneksel öğrenme metodunu tamamen bir kenara bırakıyor. Cambly üzerinden İngilizceyi en doğal haliyle kullanmayı öğreniyorsunuz.

Ekran karşısında Türkçe bilmeyen bir insanla konuşacaksınız. Amerikalı ya da İngiliz olan eğitmenlerin aksanlarını da yakından göreceksiniz.

Eğitime Katılım Aşamaları

 • Cambly uygulamasını indirin.
 • Uygulama üzerinde hesap oluşturun.
 • ‘İngilizce Pratik Yap’ butonuna tıklayın.
 • 10 dakikalık ücretsiz eğitimden sonra dilerseniz abone olabilirsiniz.
 • Daha fazla konuşmak isterseniz size verilen ders saatlerinden birini seçin.
 • Ders sürenizi belirledikten sonra programınızı ayarlayın.
 • Alacağınız İngilizce türünü seçin.
 • Eğitmenlerin profilini inceleyip kendinize en uygun olanı seçin.
 • Size uygun olan gün ve saatler için eğitmenle randevu ayarlayın.

Cambly online İngilizce kursu alışılmıştan farklı bir eğitim sunuyor. Cambly yabancı dilinizi geliştirmekle beraber dünyanın farklı yerlerinden arkadaş edinmenizi de sağlıyor. Cambly üzerinde sohbet ederken geçen her dakika sizin için çok daha değerli hale geliyor. Cambly’in 10 dakikalık ücretsiz deneme derslerine katılara uygulama hakkında bir çok detayı öğrenebilirsiniz.

Ders Hakkı Kullanım Kuralları

Aboneliğiniz satın aldığınız gün başlayacaktır. Aboneliğiniz kapsamındaki dakikaların kullanımı şu şekildedir;

 • Haftalık ders haklarınız pazartesi 03.00’de yenilenir.
 • Haftalık ders haklarının yenilenme günü değişmez.
 • Günlük ders dakikalarınız gece saat 03.00’de yenilenir.
 • Dersler pazar gecesi 03.00’e kadar istenilen günde yapılabilir.
 • Günlük ders haklarınızı birleştiremezsiniz.

Aboneliğiniz kapsamındaki ders haklarınız tükendiği zaman anytime dakikalardan yararlanabilirsiniz. Ders hakkınız bulunuyorsa ilk önce bunu kullanmanız gerekir. Tamamen yeni nesil dil öğrenme yöntemlerinden biri olan Cambly online İngilizce kursu İngilizceyi kendi anadiliniz gibi konuşmanızı sağlıyor. Doğru program oluşturarak çok daha verimli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cambly’e kayıt olmak son derece kolaydır. Eğitmenlerle istediğiniz alanda sohbet edebilirsiniz

Abonelik Nasıl Değiştirilir?

Aboneliğinizi mobil uygulaması ya internet adresi üzerinden kolayca değiştirebilirsiniz. Mobil uygulaması üzerinde Menü > Abonelik > Aboneliği Değiştir adımlarını izleyerek yeni abonelik türünü seçebilirsiniz.

 • Haftalık ders haklarınızın sayısını ve/ dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Geçiş yapmak istediğiniz aboneliğin süresi şu an kullanmakta olduğunuz aboneliğinizin süresinden kısa olamaz.
Ödeme Tutarı Nasıl Hesaplanır?

Abonelik seçimi yaptıktan sonra daha önceki abonelikten kalan ders haklarınız için iade tutarı liste halinde gözükecektir. Mevcut aboneliğinizde henüz kullanılmayan haklarınız yeni aboneliğinizde iade edilecektir.

Birden Fazla Abonelik Alınabilir Mi?

Cambly hesabında birden çok abonelik kullanamazsınız. Hesabınızda aktif bir abonelik varken bir abonelik daha satın alma hakkınız bulunuyor. Fakat mevcut aboneliğinizi değiştirebilirsiniz. Aboneliğinizi değiştirmeniz durumunda önceli aboneliğiniz iptal olur ve seçtiğiniz yeni abonelik başlar. Ders haklarınızı arttırmak isterseniz anytime hizmetini satın alabilirsiniz.

Aboneliği Hafta Sonunda Alırsanız Ne Olur?

Sistem her ayı 30 gün olarak hesaplar. Aboneliğinizi satın aldığınız gün toplam ders haklarınızı etkilememektedir.

Cambly Üyelik İptal Nasıl Yapılır?

Cambly Üyelik İptal işlemi nasıl yapılır? Cambly İngilizce öğrenmek için görüntülü konuşma hizmeti veren uygulamalardan bir tanesidir. Her geçen popülerleşen bu uygulamadan ayrılmak isterseniz üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İlk olarak Cambly adresine giriş yapın. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra profilinize tıklayın. Bu bölümde ayarlar seçeneğine tıklayın. Daha sonra ‘Üyeliğimi Dondur’ seçeneğini işaretleyin. Cambly üyeliğinizi almış olduğunuz dönem sayısı kadar dondurabilirsiniz.

Cambly Hesap Silme

Cambly hesap silme işlemi için Cambly adresine giriş yapıyoruz. Daha sonra;

 • Ekran üzerinde ‘Abonelik’ seçeneğini seçin.
 • Üyelik yaptığımız e-posta adresini yazın.
 • ‘Aboneliğimi sonlandırmak istiyorum.’ Seçeneğini işaretleyin.
 • İptal etme sebebinizi yazdıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır.

Aboneliğimi Erken İptal Ettirebilir Miyim?

Aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal etme hakkınız bulunuyor. Cambly uygulamasında bir aylık abonelikler iptal edilmemektedir. Diğer aboneliklerin iptali ise aboneliğinizin ay dönümünden itibaren tamamlanmaktadır. Sistem aboneliğinizin iptal edildiği ayda ders haklarınızı hesaplar ve kalan tutar iade edilir. Aboneliği satın alırken yararlandığınız hiçbir indirim geçerli olmayacaktır. Eğer ödeme taksitlerle yapıldıysa, ilgili taksit tutarları önce banka tarafından tahsil edilecektir.

Günümüze Cambly pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. İngilizceyi en doğru şekilde öğrenmenizi sağlayan uygulamayı dünya üzerinden binlerce kişi kullanıyor. Uzun yıllar eğitim görmenize rağmen İngilizceyi bir türlü öğrenemediyseniz Cambly bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Uygulama üzerinde eğitmenlerle görüntülü olarak konuşabilirsiniz. İstediğiniz her konudan bahsedebilirsiniz. Uygulama ayrıca dilediğiniz eğitmenle görüşebilme hakkı tanıyor. Böylece katılımcılar tarafından yüksek puan almış eğitmenleri seçebilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Cambly ücretli bir uygulamadır. Ücretsiz üyelik gerçekleştirerek 10 dakikalık görüşme hakkı elde edebilirsiniz. Cambly kullandıktan sonra uygulamanın etkisini kolayca görebilirsiniz. Karşınızda yer alan kişiler Türkçe bilmemektedir. Konuşmaların tamamı İngilizce olarak gerçekleştirilir. Cambly uygulamasını internetin bulunduğu her yerde kullanabilirsiniz. Anadili İngilizce olan eğitmenler kendi aksanları ile zengin bir öğrenme seçeneği sunuyor. Cambly üzerinde akademik ya da günlük İngilizce gibi farklı ders seçeneklerini de seçebilme hakkınız bulunuyor. İngilizce’ye yeni bir öğrenme soluğu getiren uygulamadan pek çok kişi memnun kalmıştır. Türkiye’de de Cambly kullanan insanların sayısı her geçen gün artıyor. Yurtdışına gitmeye gerek kalmadan akıcı İngilizce konuşmanıza yardımcı olan Cambly İngilizceyi nitelikli bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluyor. Hemen Cambly adresini ziyaret ederek ‘Üye Ol’ bölümünden ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.