TrendyolGo Kurye Başvurusu

16

TrendyolGo Kurye Başvurusu

Trendyolgo kurye başvurusu nasıl yapılır? Hakkında bilgi almak için bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

TrendyolGo Nedir?

Trendyolgo nedir?Trendyolgo, akıllı telefonlar üzerinde online mağaza alışverişi yapılması ve ücret ödemeden teslimat ile otuz dakika içerinde teslim sloganı ile başlayan Trendyol,  online mağaza alışveriş uygulamasıdır.

trendyolgo kurye basvurusu
trendyolgo kurye basvurusu

TrendyolGo Başvuru Nasıl Yapılır?       

Trendyolgo başvurabilmeniz için öncelikle talep formunu doldurmanız gerekir. Ancak yeni başlayacak olanlar için ön talep başvurusunda bulunmalısınız. Trendyolgo da başvuru formu ile ilk adımı gerçekleştirin. Sonraki adımla yaptığınız hemen başvur kısmına basarak giriş yapıpTrendyolgo ailesine katılabilirsiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra  çalışmak istediğiniz arabayı seçerek formu doldurmanızla son işlemini bitirmiş olursunuz. Eğer işletme sahibi seniz vergi numaranızı ile ek bilgilerinizi verebilirsiniz. İşletme sahibi değilseniz normal TC kimlik numaranızı vermeniz yeterli olacaktır. Trendyolgo uygulamasında il ve ilçe seçmeniz önemlidir. Kendi işinizi kurmak veya çalıştığınız kadar gelir sağlamak için motorlu kurye ya da ağır olmayan ticari araçlarınız var ise bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Daha önce deneyiminiz ve tecrübeniz varsa bunu da belirtiniz.

TrendyolGo İş Başvuru Şartları Nelerdir?

Trendyolgo iş başvuru şartları taşıyabilmeniz için aracınız yada motorunuzun olması ile daha önce de deneyimli iseniz kurye başvuru sırasında sizi diğer kişilerden avantajlı olmanızı sağlar. Ayrıca bir adım önde olmuş olursunuz. Bu eklediklerim dışında;

 • Psikoteknik belge olmalı
 • SCR 4 belgesi
 • En az lise mezunu olmalı
 • Sabıka kaydı mutlaka temiz olması

Sıraladığım bu belgeler mutlaka olması gerekmektedir.

TrendyolGo Kuryesi Nasıl Olunur?

Trendyolgo kuryesi olabilmesi için öncelikle trendyolgo sitesine talebinizi bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Yaptığınız başvuru formundan sonra sizlere bildirim gelecektir. Sizinle iletişime geçtikten sonra olumlu dönüş olursa eğitim programı verecektir. Alacağınız eğitim sipariş takibi veya alma, kazanç artırma yolları, iletişim veya saha çalışması yolları ayrıntılı bir şekilde anlatacaklardır. Verilen eğitim sonrası arabanıza belirli ekipmanlarbulundurarak market alışverişlerini dikkatli ve özenli bir şekilde müşterilere teslim edilmesi sağlanacaktır.

TrendyolGo Kurye Maaşı Ne Kadar?

Trendyolgo kurye maaşı kendi sayfalarında belirledikleri alım zamanları çalışma paketleri olmaktadır. E-postadan verdiğiniz talep onayladıktan sonra o hafta içinde çalışma paketleri seçmiş olacaksınız.  Saatlik ücretinizde çalışma sürelerinize göre belirlenecektir. Bir kişinin saatte yaklaşık 25 veya 35 TL alabiliyor. Ayrıca Trendyolgo kuryesi için başvuru yaptınız da iş görüşmesinde de verilecek minimum tutarı kesin olarak öğrenebilirsiniz. Haftalık olarak maksimum 70 saatlik gibi çalışma paketleri yapabilirsiniz. Bu şekilde ortalama 10 bin TL kazanç elde etmek oldukça mümkündür.

Trendyol Kazancını Kendin Belirle

Trendyolgo kazancını belirlemek için işinizi kurarak başlayabilirsiniz. Bu şekilde İstediğiniz kadar çalışma  olanağına da sahip olmuş olursunuz.  Kendi kazancınızı çalışma saatlerine göre belirlemek istiyorsanız kurye olmak daha mantıklı olur. Trendyol ailesine size ait olan araçla katılıp dilediğiniz zaman ve saatte çalışma esnekliğine uygun çalışmış olursunuz. Hatta belirlediğiniz günde ve yerde sahip olduğunuz aracınızla daha rahat çalışma olanağına erişmiş olursunuz. En güzeli de kendi kazancınızı almak için her hangi bir günü beklemek zorunda olmayacaksınız yani ayın sonunu beklemeden ödemeleriniz haftalık olarak sürekli alacaksınız. Bu da kendi kazancınızı belirlemek için iyi bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz.

TrendyolGo Başvuru Formu

Trendyol başvuru formu için çeşitli bilgiler sizden istenmektedir. Bu bigileri hep beraber sıralayalım:

 • Adınız ve soyadınız
 • E –posta adresiniz
 • Telefon numaranız
 • Şirket tipi
 • TC kimlik numarası
 • Doğum yılı
 • Şehir
 • İlçe
 • Bölge
 • Eğitim durumu
 • Aracınız var mı?
 • Kurye tecrübeniz var mı?
 • Nelerde tecrübe kazandınız?
 • Referansınız varsa, belirtiniz misiniz?

Trendyol Ailesinin Bir Parçası Ol

Trendyol ailesinin bir parçası olabilirsiniz. Türkiye’nin en çok satış ve gözde online alışveriş uygulamasına sahip olmuş bir markadır.Trendyol,  çalışan personelin kişisel gelişimleriyle, iş sistemi bakmak açısından en kanıtlanmış sicille, şimdiki zaman için bence en önemlisi de iş güvenliğiyle herkesin gönlünde yer almış bir şirkettir. Ekibin ve Trendyol ailesinin bir parçası olmak isteyen herkes başvuru yapabilir.


16 Yorumlar
 1. Gül diyor

  İş başvurusu yapmak istiyorum

 2. Mehmet Kaşık diyor

  iş başvurusu yapmak istiyorum

 3. Ali osman yılmaz diyor

  İŞ BASVURUSU YAPMAK İSTIYORUM

 4. Mehmet şah yıldırım diyor

  Trendyol go iş başvuru formu yollarmisin başvuru yapmak istiyorum

 5. Zekeriys diyor

  İş başvurusu yapmak istiyorum

 6. Zekeriya diyor

  İş başvurusu yapmak istiyorum

 7. Zekeriya pişkin diyor

  İş başvurusu yapmak istiyorum

 8. ALİ YILMAZ diyor

  Trendyolgo kurye başvurusu yapmak istiyorum. Src4, psikoteknik, ehliyet ve aracım var.

 9. Murat diyor

  Aracim var sabikam yok basvuru yapmak istiyorum

 10. Nejdet demir diyor

  Oturduğum ilçeyi avucumun içi gibi biliyorum 8 yıldır kuryelik yapıyordum işimde iyiyim aracım var sizinle çalışmak isterim

 11. Samet diyor

  Trendyol go kuryelik için iş başvurusu yapmak istiyorum

 12. Murat diyor

  Merhaba Trendyol ailesinin bir emektarı olmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim. Evliyim ve işsizim.

 13. Kurtuluş diyor

  Parktaym çalışıyorum hava alanında beli zamanlarda Trendyol da çalışa bilirmiyim

 14. Ramazan herdem diyor

  Aranan tüm belge ve beceriye sahibim kurye olarak başvuru yapmak istiyorum.

 15. FERHAT diyor

  Binek aracım var .ankara keçiörende. Yaşıyorum sizinle çalışmak istiyorum.

 16. Rövşən diyor

  Mən Azərbaycanda yaşayıram.Ali təhsilim var.Əgər Azərbaycanda bu işi aparmaq istəyənlər olsa əlaqə saxlaya bilərlər.Maşınım var.Azərbaycanın istənilən yerinə gedə bilərəm.maraqlı olanlar.poçt ünvanıma yazıb mənimlə əlaqə saxlaya bilərlər

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.