Sanal Ofis Kiralama İşi Nasıl Yapılır

0

Kiralama İşi Nasıl Yapılır

kiralama işi nasıl yapılır? Bilindiği üzere işyeri açmak isteyen kişilerin resmi kurumlara adres vermeleri zorunludur.

, yeni bir ofis anlayışına sahip kişilere internetin sunduğu finansal sorunların ve çeşitli iş türlerinin aşılmasını sağlayan bir hizmettir.

Türkiye’de girişimcilik zamanın değişmesiyle yaygınlaşmıştır. Teknoloji geliştikçe insanların çalışma biçimleri de farklı bir ofis konseptini doğurdu. Şehirlerdeki ofis giderleri düşünüldüğünde, bütçe yetersizliğinden dolayı girişimcilerin bu giderleri karşılaması oldukça zor olabiliyor. Büro kiraları, büro için gerekli araçlar ve benzeri giderler başarısızlığa mahkûmdur. İnternetin sunduğu mevcut finansal sorunların ve faydalı çalışma biçimlerinin aşılması, insanları yeni bir ofis mantığına yönlendiriyor. Hal böyle olunca kendi işini kurmak isteyen birçok genç hizmetlerinden faydalanıyor.

sanal ofis kiralama isi nasil yapilir
kiralama isi nasil yapilir

Nasıl Kurulur?

Erişilebilir internet ağları, mobil ve dizüstü bilgisayar kullanımının artmasıyla birlikte iş dünyası dijital kanallara girmiştir. İş hayatımızı her yönüyle etkileyen dijital teknolojiler, zaman ve mekan fark etmeksizin yeni bir çalışma ortamı sunuyor. olarak adlandırılan bu yeni çalışma ortamı, şirket kurmayı düşünen girişimcilere, freelance çalışanlara ve maliyetlerini düşürmek isteyen şirketlere fırsatlar sunuyor. Bu olasılıklar; yasal bir iş adresi, şirketinize özel telefon numarası, evrak takibi ve sekreterlik hizmetidir.

Kiralama Ve Kurulum Süreçleri

İyi bir araştırma yaptıktan sonra karar verdiğiniz hizmetini veren firma ile gerekli anlaşmalar yapılmalıdır. Bu sayede prestijli bir lokasyonda vergi levhasında beyan edebileceğiniz yasal bir iş adresinize sahip olursunuz. Ofisinizi kullanmak zorunda kalmadan kurumsal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Firma adına gönderilen posta ve kargoyu fiziki olarak ibraz etmeden belgelerinizi takip edebilirsiniz. Bu sayede sanal ofis çözümleri ile stopaj, fatura gibi maliyetlerden muaf olursunuz.

Sanal Ofis Kurmanın Avantajları Nelerdir?

Sanal ofis, şirket sahiplerine birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan yararlanabileceğiniz adres Endless Office. Endless Office sayesinde işiniz uygun maliyetlerle çözülecek.

Sanal ofis kurmanın avantajları;

  • Sanal ofis çözümleri ile büyük masraflar harcamadan ekonomik bir şekilde sanal ofis sahibi olabilirsiniz.
  • Profesyonel sekreterlik hizmeti ile aramalarınız cevaplanacaktır. Gelen aramalar hakkında endişelenmeden işinize odaklanabileceksiniz.
  • Sekreterlik hizmeti ile ofiste olmasanız bile cevapsız kalmayacak. Bu sayede müşterilerinizin memnuniyetini sağlayabilirsiniz.
  • Sekreterlik hizmeti ile size ulaşması gereken kargo ve evraklar geri dönmeden sizin adınıza alınabilir.
  • Sanal ofis kurulumu ekonomik ve kolaydır. İşle meşgul olduğunuzda ofiste zaman harcamanıza gerek yok. Böylece iş süreciniz kesintiye uğramaz.
  • İhtiyaç halinde toplantı odaları ve hazır ofislerde sizlere sunulmaktadır.
Sanal Ofis Açmak İçin Gerekenler

için öncelikle hangi tür şirkete hizmet vereceğinize karar vermelisiniz. Ülkemizde şirketler hukuku çok iyi yazılmış ve insanların amacına hizmet eden iyi işleyen bir sistem haline gelmiştir. Tavsiyemiz, işinizi ilk başta şahıs şirketi olarak başlatmanızdır. Bir veya birden fazla kişinin ortak olarak açacağı sanal bir ofis ise limited şirket veya anonim şirket kurabilirsiniz.

Hizmet sektörü açık uçludur, ne kadar çok fırsat ve ne kadar memnun müşteri olursa, rakip firmalarla rekabet etme şansınız o kadar artar. Memnun müşteriler sizi daha çok tercih eder.

Firma iyi bir sanal ofis kurup hizmet vermek istiyorsa özellikle plaza katında hizmet veriyorsa müşteriler daha çok tercih edecektir. Ayrıca müşterilerin belirli saatlerde toplantı ve müşteri getirmeleri için hizmet verilecekse; Kurulum maliyetiniz arttıkça hizmet kaliteniz de artacaktır.

Bu işi yapan firmalar çok iyi bir sekreterlik hizmeti yapmalıdır. Müşterilerin telefon alımını yapacaksa, müşterilerin memnun kalması için konusunda uzman bir sekreterya ile çalışmalıdır. Yoğunluğu azaltmak için müşterilere telefon alım kotası koymakta fayda var.

•Bir şirket kurmak;

• Şirketin sermayesine göre hizmet binası kiralamak

• Gerçekleştirilecek hizmetlere karar vermek.

• Çok sayıda reklam yapmak ve müşteri bulmak.

Sanal Ofis Yasal Mı?

Lafı fazla uzatmadan söyleyelim. Sanal ofisler, hizmet sunma açısından da yasaldır. Bu tür ofislerde hizmet almak isteyen firmalar için tamamen yasaldır. Devletimiz şirket kurmak isteyenler için yasal bir adres talep etmektedir. Sanal ofis, yasal ofis kullanımıdır.

Devlet tarafından şirket kurmak için talep edilen yasal adresin sanal ofis adresi, eviniz veya standart bir ofis olması arasında fark yoktur. Firmalar firma adresi olarak istedikleri gerçek adresi gösterebilirler.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.