Reklam İzleyerek Para Kazanma

7

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Yalnızca reklam izleyerek para kazanma şansınızın olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için tek yapmanız gereken, ilgili sitelerde üyelik oluşturmak ve sonra reklam izlemeye başlamak.

reklam izleyerek para kazanma
reklam izleyerek para kazanma

Yeni Bir Gelir Kapısı

Reklam izleyerek para kazanmak, günümüzde en sık tercih edilen yöntemler arasına dahil oldu. Evde para kazanmanın en kolay yöntemlerinden biri haline gelen reklam izleyerek kazanç elde etmek, günümüzde sık sık tercih edilen kazanç kapıları arasında görülmekte.

Bilindiği üzere özellikle son 20 yıl içerisinde teknoloji hızlı bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Bu durum, geçmişte olmayan bazı para kazanma yöntemlerinin oluşmasına vesile oldu. Öyle ki, 20 yıl önce reklam izleyerek kazanç elde etmek pek mümkün değilken günümüzde bu şekilde para kazanan milyonlarca farklı kişi var.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bireyler ek gelir elde etme imkanı buldular. İnternet üzerinden ek gelir elde etmenin birden fazla yöntemi var. Bunlardan biri de internetten reklam izleyerek para kazanmak.

İnternet ağının yaygınlaşmış olması, günümüzde bireylerin istediği zaman, istediği yerde ve internete erişimin olduğu istediği cihazdan online işlem gerçekleştirebilmesine vesile oldu. Buradan hareketle dünya üzerinde milyonlarca birey, internetten reklamları izleyerek para kazanmaktadır. Siz de onlardan bir tanesi olabilirsiniz.

Sürece Adım Atmak

Bunun için yapmanız gereken ilk işlem, reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir platform bulmak. Online ortamda bu iş için yapılmış olan pek çok site bulunmaktadır. Bu sitelerden birine girdikten ve üyelik işlemini tamamladıktan sonra markaların reklamları ile karşılaşacaksınız. Reklamlara tıklamanız ve reklam tamamlanana kadar videoyu izlemeniz durumunda kazanç elde etmeye başlayacaksınız.

Konuya dair bilmeniz gereken bir nokta, reklamın tamamını izlemeniz gerektiğidir. Zira reklamı sonlara kadar izlemişseniz ancak 1 saniye kala dahi kapatmışsanız o durumda reklamı izlemiş sayılmazsınız ve sistem, o reklam için size para kazandırmaz.

Konuya dair bilmeniz gereken bir diğer bilgi ise bu yöntemle para kazanmaya başladığınızda, kazancınızı talep edebilmek için belirli bir miktara ulaşmanız gerektiğidir. Bu tür sistemlerde kişinin kazancının birikmesi gerekmektedir. Her sistemin belirlediği miktar birbirinden farklıdır. O nedenle belirlenen sınır hakkında net bir rakam bilgisi vermek sağlıklı olmayacaktır. Ancak belirlenen rakamların ulaşılamaz rakamlar olmadığı belirtilebilir.

Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Konuya dair en çok sorulan sorulardan biri de internetten reklam izleyerek ne kadar para kazanabilirim sorusudur. Bu sorunun yanıtının belirleyicisi tamamen sizsiniz. Bu sistemlerden birini kullanarak düşük miktarda paralar da kazanabilirsiniz ya da 1000 lira da kazanabilirsiniz.

Düzenli olarak sistemi kullanmanız ve sistem üzerinde uzun vakitler geçirmeniz durumunda elbette kazancınız daha fazla olacaktır. Ancak sistemi sık kullanamayacak ve sisteme girdiğinizde uzun bir süre reklamları izleyemeyecekseniz bu durumda bu yöntem sizin için faza kazançlı olmayacaktır.

Bahsi geçen bu yöntem, özellikle yurt dışında çok popüler olan yöntemler arasında yer almaktadır. Öte yandan yurt dışında reklam başına alınan ücret, kur farkından dolayı ülkemizdeki reklam ücretlerine göre daha fazladır. Elbette ücretler arasındaki farkta belirleyici olan etmenlerden biri de yurt dışında reklam izleyici sayısının daha fazla olmasıdır.

Buradan da anlaşılacağı üzere ne kadar çok sayıda insan bu sisteme dahil olursa reklam sahipleri de reklam izleyicileri de o kadar kazançlı olmaktadır. Çünkü daha fazla sayıda reklam izleyicisi demek, reklamı veren şirketin daha fazla sayıda tıklanması ve dolayısı ile daha fazla para kazanması anlamına gelir. Daha fazla kazanan reklam sahibi de reklam izleyicilerine daha fazla kazanç sağlatmaktadır.

Bahsedilmiş olan durum nedeni ile reklam izleyerek para kazanma platformları, reklam izleyerek para kazananlardan daha fazla kullanıcıyı da platforma davet etmesini istemektedir. Bu sayede daha fazla kişiye ulaşmak mümkün olmaktadır.

Reklam İzleyerek Para Kazanabileceğiniz Siteler

Siz de vakit kaybetmeden bir platform seçebilir ve üye olduktan sonra sürece dahil olabilirsiniz. Eğer bu işi yapmak ve ek gelir sahibi olmak istiyor ancak hangi platform ile çalışacağınızı bilmiyorsanız Neobux, Superpar, Indoxdollar, Cashcrate ve Cashfiesta platformlarının bu iş için özel olarak oluşturulmuş olan güvenilir platformlar olduğunu bilmenizde fayda var.

Elbette önerilen siteler dışındaki bir platformu da tercih edebilirsiniz. Ancak güvenli bir sitede işlem yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Zira internet korsanları, bireyleri online işlemler sırasında dolandırmaktadır. Güvenilir siteden reklam izleyerek para kazanmak için önerilen siteleri kullanabilirsiniz.


7 Yorumlar
 1. Mevlüt diyor

  Nasıl kayıt olunuyor

 2. İrem diyor

  Ne yapacağım

 3. Canan diyor

  Nasıl kayıt olucaz

 4. Ümmühan diyor

  Bilgilendirir misiniz

 5. Ceyhun diyor

  Nasil yalicaz nasil kayit olucaz is nerede?

 6. SİBEL ALTAMAN diyor

  bilgi almak istiyorum.

 7. Cansu özen diyor

  İş hakkında bilgi almakistiyorum nasıl yapacağımızı anlamdm

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.