Pubg Mobile Oynayarak Para Kazanma

33

Pubg Mobile Oynayarak

Oyun sektörü son on yılda hiç beklenmediği kadar gelişmiştir. Profesyonel veya amatör birçok oyuncu Pubg Mobile oynayarak para kazanmaktadır.

Çocuklar ve gençler oyun oynayarak para nasıl kazanılır sorusunun cevabını aramaktadır. Ancak bu sorunun tek bir cevabının olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Bu nedenle bugün yazımızda birçok yöntemi anlatacağız, çocuklar ve gençler ise kendilerine en uygun yöntemi ve seçeneği hayata geçirebilirler.

pubg mobile oynayarak para kazanma
pubg mobile oynayarak

Profesyonel PUBG Oyunculuğu Yaparak

Büyük firmalar oyun turnuvası düzenlemektedir. Ve bu turnuvaların büyük ödülleri genellikle para ödülleri olmaktadır. Turnuva düzenleyen bu firmalar genellikle yurtdışında hizmet veren firmalar olsa da ülkemizde de son yıllarda turnuva düzenleyen firmaların sayısında artış olmuştur.Ancak burada yurt dışındaki turnuvalar daha fazla düzenliyor demek hevesinizi kırmasın. Yurtdışında düzenlenen turnuvaların birçoğuna yurt dışına çıkmadan katılabilirsiniz.Bu turnuvalara katılmak için yapmanız gereken şeylerden biri profesyonel bir şekilde Pubg Mobile oynamaktır. PubgMobile’da turnuvalara bireysel olarak katılabileceğiniz gibi takım olarak da katılabilirsiniz.Fakat profesyonel bir şekilde Pubg Mobile oynamak için sistemleriniz ve internetinizi yükseltmeniz gerekebilir.

Twitch Yayıncısı Olun ve PUBG Yayını Yapın

Pubg Mobile oynayarak nasıl para kazanabilirim diye soruyorsanız turnuvalara katılmanın dışında Twitch platformunda yayın açarak da para kazanabilirsiniz.Twitch ülkemizde oldukça sevilmekte ve kullanılmaktadır.Twitch kullanıcılarının en çok izlemeyi tercih ettiği oyunlardan bir tanesi de PubgMobile’dir.Pubg Mobile oynarken Twitch’de yayın açmanız halinde bağış, sponsor ve reklam gelirleri gibi gelirleri kazanabilirsiniz. Ancak turnuvalara katılırken ekipman ve donanımlarınızın iyi olması koşulu Twitch yayını açmak için de geçerlidir.

Aracılığı İle

Pubg Mobile oynanarak para kazanılır mı sorusuna cevabımız evet olacak. Ancak bunu aracılığı ile yapacağız. Pubg Mobile videoları çekip, bu videoları YouTube’da paylaşarak gelir elde edebilirsiniz. Bu gelir yöntemine sahip olan onlarca kanal bulunmaktadır. Sadece Pubg Mobile oynayarak içerik üretebildikleri gibi diğer oyun içerikleri de üretebilirsiniz. Çektiğiniz Pubg Mobile videoları çok yüksek izlenmelere ulaşabileceği için çok yüksek gelirler de elde edebilirsiniz. PubgMobile’da yaptığınız maçları bir seri haline getirerek buna ek olarak en iyi atışlarınızı bir seri haline getirerek videolara yayımlayarak Pubg Mobile oynayarak para kazanabilirsiniz.

ve Twitch’de İçerik Üretirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Twich’de yayın açarken ve ’a içerik hazırlarken belli standartları gözetmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde izleyici sayınız düşük olacaktır.

Kulaklık

Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi oyun oynanırken diğer oyuncularla iletişim kurulabilmesidir. Canlı yayınlarınızda veya paylaştığınız videolarda insanların sıkılmaması için diğer oyuncularla konuşmanız gerekmektedir. Bu nedenle başlangıç seviyesinde bir kulaklık işinizi görecektir.

Hesabı

’da içerik üretebilmek için hesabınızın olması gerekmektedir. Ekipmanlarınızı topladıktan sonra Google hesabı açmalısınız.

İnternet

Pubg Mobile çevrimiçi olarak oynanan bir oyundur. Dünyanın her yerinden rakiplerle karşılaşacağınız oyunda internet bağlantınızın iyi olması gerekmektedir. Oyun oynarken yaşayacağınız donmalar ve internet kopuklukları ilk önce sizin oyun zevkinizi ardından izleyicinin oyun zevkini etkileyecektir. Bu nedenle iyi bir internet altyapınızın olması gerekmektedir.

Pubg mobil

Her şey hazır olduktan sonra PubgMobile’i ücretsiz olarak telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Ekran Kaydedicisi

Oynadığınız oyunu insanlarla paylaşabilmek için telefonunuzda ekran kaydedicinin açık olması gerekmektedir. Telefonunuzda ekran kaydedici olarak özellik varsa onu kullanabilir yoksa sanal marketlerden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Hesabınızı Satışa Çıkararak

Günümüzde her şeyin çabucak tüketildiği gibi oyunlar da çok hızlı bir şekilde tüketilmektedir. Birçok oyuncu sadece bir oyunu oynamakla yetinmiyor birden fazla oyun oynamaktadır. İyi durumda olan oyun hesapları da satılabilmektedir. PubgMobile’i çok iyi oynasanız dahi başka oyunlarda kendinizi görmeyi veya sıfırdan Pubg Mobile hesabı geliştirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu nedenle Pubg Mobile hesabınızı terk etmek yerine onu iyi bir fiyata satabilirsiniz.PubgMobile’dan kolay yöntemleri nelerdir diye soranlara en kolay yöntemin hesabınızı satışa çıkarmak olduğunu söyleyelim.

Son yıllarda birçok iyi hesap satışa çıkmıştır. Üstelik hesap satım işlemi sadece PubgMobile’de değil diğer oyunlarda da görülmektedir.Hesabınız iyi durumda ise siz de Pubg Mobile hesabınızı satarak para kazanabilirsiniz.PubgMobile’dan nasıl para kazanabilirim diye soranlara detaylı olarak cevaplar verdik.

Katar’da İş Kurmak. Katar’da Ne İş Yapılır?

Katar’da İş İmkanları. En Fazla İhtiyaç Duyulan Meslekler

Katar’da Nasıl İş Bulunur? Katar İş İlanları

Katar’da Maaşlar ve İşçi Ücretleri

Katar’da Yaşam Koşulları ve Sosyal Hayat

Katar’da Yaşam Giderleri. Aylık Ne Kadara Geçinilir?

Katar’da Üniversite Okumak. Üniversite Ücretleri

 


33 Yorumlar
 1. Muhammed diyor

  Pubg mobile çok güzel pubg dan para kazana camı bilmiyordum

 2. Muhammed diyor

  Papçi çok güzel papçiden para kazana camı bilmiyordum

 3. Salih diyor

  Deniyim

 4. Salih diyor

  Deniyim olursa iyi olur

 5. Vusal diyor

  İyi

 6. Həsən diyor

  Evet hosuma gitti

 7. Fidanuykur diyor

  Bunu deneye cem bakalım para ala bilirmiyiz

 8. Fidanuykur diyor

  Pubg çik çok güzel bir oyun ve para kazanacağımı bilmiyordum.

 9. Burak diyor

  Ben 20000 bin uc istiyorum

 10. Mehmet Celal diyor

  500000 UC İSTİYORUM

 11. Baran acar diyor

  700000000 uc istiyorum

 12. Ilqar diyor

  Abi mene para lazimdi yutu acmaqcin

 13. Arif diyor

  Güzel bir uygulama

 14. Hakan diyor

  5000 üçe istiyom

 15. Serhat diyor

  Deniyecem bakalım

 16. Berat diyor

  Oluyomu bakcaz

 17. Jorabek diyor

  700 uc gonderirsen olabilir

 18. Suxrob diyor

  Guzel

 19. Mirantac diyor

  Salam

 20. Elvin diyor

  Eyi

 21. Talha diyor

  Bakalım

 22. Bayram diyor
 23. Cemal diyor

  Bana para bana para ver

 24. Ozodbek diyor

  Bakalım

 25. Eğmir diyor

  Deniyicem

 26. Tolga diyor

  Bakalım

 27. Tolga diyor

  Bakalım hadi

 28. Tolga diyor

  İns olur

 29. Hüseyin diyor

  Denicez

 30. Hüseyin diyor

  İnşala

 31. Hüseyin diyor

  Tam

 32. cem diyor

  iyi yaparım bakim

 33. Tayfun diyor

  Youtub Kanalı açtın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.