Para Kazanmak İsteyenlere 40 Garanti Yöntem

2

Para Kazanmak İsteyenlere 40 Garanti Yöntem

Teknolojik gelişmeler beraberinde pek çok değişiklik getirdiği gibi kariyer fikirleri konusunda da çeşitli değişiklerin yaşanmasını sağlamıştır.

Kariyer fikirleri günümüzde dijital ortamda fazlasıyla üretilmektedir. İnternet üzerinden çeşitli şekillerde para kazanmak günümüzde mümkün olmuştur. Kişiler için konfor alanlarından çıkmadan planlayabildikleri kariyer fikirleri hem evden çalışma avantajı hem de kısmen daha az iş gücü harcama avantajı sunmaktadır. Bu yol ile birlikte kişiler merkezi bir yönetime bağlı olmadığından mobbing de yoktur. Bu sebeple kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız internet üzerinden para kazanacağınız bu garanti yollar yüksek kazanç elde etmeniz konusunda oldukça faydalı olacaktır.

Kariyer Fikirleri Yöntemleri

Günümüzde teknolojik gelişmeler sayesinde pek çok işimizi halledebileceğimiz dijital mekanizmalar bulunmaktadır. Gündelik hayatın bu denli dijitalleşmesi yeni kariyer fikirleri üretimi noktasında da yeni kapılar açmaktadır. Dijital ortamda yüksek kazanç elde edebileceğiniz ve garanti kazanç elde edebileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler sizin daha az iş gücü harcamanız noktasında da oldukça etkililerdir.

para kazanmak isteyenlere 40 garanti yontem
para kazanmak isteyenlere 40 garanti yontem

Youtube Videoları Çekmek

Youtube video izleme platformu son zamanlarda oldukça popülerleşmiştir. Popülerleşmesinin sebebi de kişilerin bu platforma içerik üreterek video hazırlamalarıdır. Youtube videosu çekerek para kazanmak mümkündür. Youtube platformu içerik üreticilerin videoların izlenme ya da etkileşim oranlarına göre ücret ödemektedir. Ödenen bu ücret dışında bu platforma video çeken kişiler belirli bir tanınmışlık düzeyine ulaştıklarından videolarına reklam alarak ya da ünlü isimlerle iş birliği yaparak ciddi gelirler elde edebilmektedirler. Youtube üzerinden para kazanmak için yapmanız gereken tek şey iyi bir fikir ve kameradır.

Blog Yazmak

Blog yazmak internet üzerinden çeşitli siteler vasıtasıyla ücretsiz alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Bloglar kişilerin çeşitli konular hakkında kendi duygu ve düşüncelerini bunun yanı sıra bilgi ve deneyimlerini aktardıkları samimi ortamlardır. İnternetin gelişmesi ve hayatımıza derinden entegre olması beraberinde blogların da ortaya çıkışına sebep olmuştur. Bloglarınıza reklam alarak gelir elde edebilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmak

Video izleyerek para kazanmak yalnızca size verilen reklamları izlemeniz ile mümkündür. Bu reklamları izleyerek reklamın daha fazla kişiye ulaşmasını sağladığınızdan reklam sahipleri bu konu ile alakalı reklam çalışması olarak ücret ödemektedir. Bu yöntem yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yöntem değildir ancak neredeyse 0 iş gücü gerektirdiğinden bu yolla para kazanan pek çok kişi bulunmaktadır.

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Bazı firmalar maillerinin okutulması için aracı firmalar ile iletişime geçerler. Bu aracı firmalara maillerinin okutulması için belirli bir ücret öderler. Bu aracı firmalar ile çalıştığınız zaman sizin için internet sitelerine bir kayıt oluştururlar. Bu kayıt dahilinde size gelen mailleri okumanız karşılığında mail başına olmak üzere ücretlendirme belirlenir. Mail okuyarak para kazanmak da yine az iş gücü sarf ederek para kazanabileceğiniz yollardan biridir.

Yazı Yazarak Para Kazandıran Siteler

Yazı yazarak para kazandıran siteler genel anlamda 100 kelime başına fiyat belirlemesi yaparlar. Bir ürün ya da bir hizmet için tanıtım yazısı oluşturduğunuz zaman içeriğinizin satın alınması yoluyla yalnızca yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız miktar klavye kullanımınıza bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple ne kadar çok yazarsanız o kadar çok kazanırsınız.

Web Sitesi Kurarak Para Kazanmak

Web sitesi kurarak para kazanmak günümüzde kolaylaşan kariyer fikirleri arasında yer almaktadır. Web sitesi kurmak için günümüzde artık yazılım ya da kodlama bilgisine ihtiyaç yoktur. İnternet üzerinden yapacağınız tıklamalar sayesinde istediğiniz konseptte site kurabilirsiniz. Kurduğunuz bu siteleri firmalara satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Fikirleri

İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz fikirleri mevcuttur. Çeşitli internet siteleri aracılığıyla müzik dinleyip dinlediğiniz müziği puanlayarak para kazanabilirsiniz. Bu yolla hem keyif alarak yeni müzikler keşfedebilir hem de para kazanabilirsiniz.

Evde Ürün Satışı Yaparak Para Kazanma

Dropshipping olarak da bilinen evde ürün satışı yaparak para kazanma size hiçbir maliyeti olmadan ürün satabileceğiniz bir alan oluşturmaktadır. Bu alan sayesinde büyük firmaların e ticaret firmalarının bayiliklerini almış olursunuz. Tamamen dijital olan bu bayilikler aracılığıyla yine bu firmaların ürünlerini satarak para kazanabilmeniz mümkündür. Toptan bir alım yapmadan ürün satarak komisyon kazancı elde edersiniz.

İnstagram günümüzün neredeyse en sık kullanılan dijital platformudur. Bu sosyal medya platformunda kaliteli içerikler üretirseniz ve ilgi çekici ürünler paylaşabilirseniz kitleniz büyüyecektir. Büyüyen kitleniz sayesinde ulaşacağınız insan sayısı arttığından bu hesaplarınız için firmalardan reklam satın alabilirsiniz. Kariyer fikirleri bu anlamda sosyal medya uygulamalarına da yansımıştır.

Yürüyüş Yaparak Para Kazanma

Bazı dijital telefon uygulamaları yürüyüş yaparak para kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde attığınız adımlar kadar para alabilirsiniz. Hem sağlıklı bir yaşam sürmeniz hem de kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Bu sebeple de bu uygulamalar size fayda sağlayacaktır.

E-Kitap Yazmak

Dijitalleşen dünyada dijitalleşen kariyer fikirleri arasında dijital kitap yazmak da bulunmaktadır. E-kitap yazmak evinizde bilgisayarınızın başında hayal gücünüzü ekrana aktarmanız ile gerçekleşir. Bu şekilde yazdığınız kitapları satışa çıkarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Yaparak Para Kazanmak

Evde yaparak para kazanmak bir bakıma evinizi küçük bir işletmeye çevirmektir. Evden yaparak özellikle firmalara toplu yemekler gönderebilirsiniz. Bu şekilde ekstra bir dükkan maliyeti olmadan yalnızca yemek yaparak ve evinizden çıkmama kolaylığı ile para kazanabilirsiniz.

Google Reklamları Almak

Google reklamları internet üzerinden gelir elde edebileceğiniz en garanti yöntemlerdendir. Bu yöntem sayesinde internet reklamlarından ciddi gelir elde edebilmeniz mümkündür. Ancak bu yolla para kazanabilmeniz için mutlaka blog ya da herhangi bir konu ile alakalı web sitesine sahip olmanız gerekir. Bu siteye reklam alarak ciddi reklam ücreti kazanabilirsiniz.

Tema Kodlamak

Tema kodlamak internet üzerinden ciddi gelir elde edebileceğiniz bir yöntemdir. Temalar web sitesi kodlanmasından işe yarayan WordPress programında bulunan hazır tasarımlardır. Bu hazır tasarımları siz de oluşturabilir ve satabilirsiniz. Bu işlem oldukça yüksek kazançların elde edildiği yöntemlerdendir.

para kazanmak isteyenlere 40 garanti yontem
para kazanmak isteyenlere 40 garanti yontem

Paketleme İşleri

Pandeminin hayatımıza girmesi ile birlikte meşhur olan paketleme işleri kişilerin tamamen evden kısa sürelerde yüksek kazanç elde edebilecekleri işlerdendir. Tek yapmanız gereken bu hizmeti sağlayan kişiler ile anlaşmaktır. Maske, eldiven, maskelik gibi pek çok ürünü evde paketleyerek kısa sürede ciddi bir kazanç kaydedebilirsiniz.

Fotoğraf Satmak

Çeşitli firmaların verdiği ilanlar doğrultusunda uygun temalı fotoğraflarınızı satabileceğiniz aracı internet siteleri bulunmaktadır. Bu internet sitelerine çektiğiniz ve size ait olan fotoğrafları telif haklı saklı olmak kaydıyla yükleyerek para kazanabilirsiniz.

Evden Kurs Vermek

Evden kurs vermek dijital ortamda yine yüksek kazançlar elde edebileceğiniz yöntemlerdendir. Online şekilde kurs verebileceğiniz pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar aracılığıyla öğrencilerinizle iletişime geçerek çevrim içi ortamda kurs verebilirsiniz.

Kozmetik Ürün Satışı

Büyük kozmetik firmaları kişilere evden satış yapabilme olanağı sunmaktadır. Bunun için yalnızca bu sitelere satış ortaklığı yapmanız yeterlidir. Size gelen kataloglar doğrultusunda ürün satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Çeviri ve tercümanlık uzun zamandır fazla gelir elde edebileceğiniz işler arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden çeviri yapabileceğiniz siteler mevcuttur. Bu sitelere üye olarak size verilen metinleri çevirebilirsiniz. Çeviri yaparak para kazanmak aylık olarak ciddi mesai yaptığınız zaman yüksek gelir elde edebileceğiniz bir yöntemdir.

Nikah Şekeri Yapmak

Evden gelir elde edebileceğiniz en keyifli işlerden biri nikah şekeri yapmaktır. Bu iş için yalnıza malzeme almanız gerekir. Bunun dışında işleri evden yürütebileceğiniz için herhangi bir dükkan kirası ya da stopajı söz konusu olmamaktadır. Bu sebeple bu yöntem sıklıkla tercih edilmektedir.

Giymediğiniz Kıyafetleri Satmak

Önceden yaptığınız alışverişler neticesinde doldurduğunuz kıyafet dolabınızı eşyalarınızı satarak azaltabilir ve bu şekilde kazanç elde edebilirsiniz. İkinci el kıyafet satışı yapabileceğiniz telefon mobil uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar aracılığıyla gelir elde edebilirsiniz.

Sesli Kitap Hazırlamak

Sesli kitap hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey sessiz bir ortamdır. Kitapları telefonunuz yardımıyla seslendirerek bu ses kayıtlarını satabilirsiniz. Bu işte kazanacağınız ücreti tamamen siz belirlersiniz. Bu sebeple ne kadar çok ses kaydı yaparsanız o kadar çok gelir elde edebilirsiniz.

Tasarım Yapmak

Grafik tasarım bölümü günümüzde neredeyse en çok istihdam edilen alanlardan biri olmaktadır. Grafik tasarım ihtiyacı hiçbir zaman bitmediğinden istihdam oranı da yüksektir. İnternet üzerinden freelance şeklinde tasarım yaparak bu tasarımları satabilirsiniz. Yaptığınız tasarım başına fiyat belirlediğinizden yine kazancınızı kendiniz belirlemiş olursunuz.

Ütü Yapmak

Yine ev ortamında yapabileceğiniz en kazançlı işlerden biri ütü yapmaktır. Çeşitli sitelere evde ütü yaptığınıza dair ilan vererek ücretli şekilde evinizde ütü yapabilirsiniz. Parça başı fiyat belirleyerek yaptığınız ütü kadar ücret kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Satışı

Sosyal medya hesapları kişilerin sanal kimliklerini oluşturur. Bu sebeple bu mecralarda kazandığınız prestij özgüveninizin yükselmesi açısından önem taşır. Sosyal medya hesabınızın yüksek takipçili olmasını sağlamak için hesap satın alabilirsiniz. Kişiler yüksek takipçili hesapları takipçi sayısını baz alarak fiyatlandırır. Bu fiyat karşılığından yüksek takipçili hesabınızı elde edersiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

İnternet üzerinden keyif alarak yapabileceğiniz işlerden biri de oyun oynamaktır. Büyük oyun firmaları piyasaya yeni sürecekleri oyunların denenmesi için bu oyunu test edecek kişiler aramaktadır. Bu kişilerden biri olarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. Böylece hem daha piyasaya çıkmamış bir oyunu oynayabilir hem de kazanç elde edebilirsiniz.

Amazon İle Para Kazanma

Amazon Prime isimli siteden size verilen görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Size verilen görevler genelde evden yapabileceğiniz dijital görevlerdir. Örneği bir Youtube hesabını takip etmek ya da bir fotoğrafı beğenmek bu görevlerdendir. Tamamladığınız görev başına ücret alarak ek gelir elde etme şansı yakalarsınız.

Domain Alım Satım

Domain almak alan adı almak demektir. Kurulan firmalar alan adı alarak kurumsal kimliklerini oluştururlar. Bu sebeple o firmalardan önce alan adını alırsanız firmaya bu adı satarak yüksek kazançlar elde edersiniz. Aldığınız alan adı için oldukça makul ücretler ödeyeceğinizden bu yöntem oldukça faydalıdır.

Bigo Live Para Kazanmak

Bigo Live her kullanıcının canlı yayın açabildiği dijital platformlardandır. Bu dijital platformlar aracılığıyla açtığınız canlı yayın neticesinde size gelen hediyeleri sanal paradan gerçek paraya çevirebilirsiniz.

İkinci El Kitap Satmak

Günümüzde kağıdın zamlanması ile birlikte kitaplar da oldukça yüksek fiyatlar karşılığında satılmaya başlanmıştır. Bununla baş edebilmek için yapmanız gereken tek şey kitaplarınızı satmaktır. Bu ekonomik ortamda kitaplarınıza biçtiğiniz fiyat mutlaka az gelecek ve kitaplarınız rağbet görecektir. Bu sebeple kitap satarak para kazanabilirsiniz.

Google’da Hata Bularak Para Kazanmak

Google neredeyse kusursuz bir arama motorudur. Ancak bu kusursuz arama motorunun sık fark edilmeyen bazı hataları bulunmaktadır. Google yöneticileri bu hataları fark eden kişilere yüksek miktarlarda ödül vermektedir. Bu ödüller dolar cinsinden yatırıldığından oldukça yüksek miktarlardır.

Çalışmak

olarak çalışmak mesai saati olmadan çalışabildiğiniz bir sistem olduğundan oldukça avantajlıdır.  Bu anlamda hizmet veren pek çok internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet sitelerine kayıt yaparak size verilen işleri yapabilirsiniz. Bu mecralarda çeşitli görevler vardır ve ücretiniz yaptığınız görev neticesinde hesaplanır.

Backlink Paylaşmak

Backlink sizi bir siteden başka bir siteye yönlendiren linklerdir. Bu linkler sitelerin tıklanmasını arttırdığından internet aramalarında ön planda görünmelerini sağlar Bu sebeple bazı firmalar sitelerinin linklerini belirli bir ücret karşılığında paylaşmanızı istemektedir. Bu linkleri paylaşarak reklam geliri elde edebilirsiniz.

Müzik Yaparak Para Kazanmak

İnternet üzerinden çeşitli sitelere oluşturduğunuz ses efektlerini ekleyerek para kazanabilmeniz mümkündür. Kariyer fikirleri arasında bu yöntem oldukça faydalı bir yöntemdir. Bu sebeple de bu yolla para kazanmak aynı zamanda eğlenmenizi de sağlayacaktır.

Oda Kiralamak

Evinizin bir bölümünü ya da bir odasını kişilere kiralayarak kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Evin yalnızca o odası kullanıldığından sizin için büyük bir düzen değişimi söz konusu değildir. Bu sebeple bu yöntem kazanç elde etmek isteyen kişilerin neredeyse ilk başvurdukları yöntemdir.

Oyun İçi Alım Satım

Oyun içi alım satım kişilerin fazlaca tercih ettiği bir yöntemdir. Genellikle savaş oyunlarında kullanılan bu yöntem oyun içinde elde ettiğiniz ürünleri gerçek anlamda satarak para kazanmanız noktasında faydalıdır. Bu sebeple bu işi yaparak fazlaca gelir elde eden pek çok oyuncu bulunmaktadır.

Dosya Yükleyerek Para Kazanmak

Dosya yükleyerek para kazanmak için yüklediğiniz dosyanın indirilmesi gerekmektedir. İndirilen dosya başına dolar cinsinden gelir elde edebilirsiniz. Bu gelir kur üzerinden hesaplandığında aylık giderlerinizin karşılanması için yeterli olacaktır.

Twitter Üzerinden Para Kazanmak

Twitter milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya platformlarından biridir. Bu platform üzerinde yüksek takipçili bir hesaba sahip olmanız ulaşacağınız kitleyi arttırdığından hesabınızda reklam paylaşarak gelir elde edebilirsiniz.

Online Market Satıcılığı

Kullanmadığınız ürünleri satabileceğiniz pek çok uygulama ve e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile ürünlerinizi satarak kazanç elde edebilir ve kullanmadığınız ürünlerin çöpe gitmesini engelleyebilirsiniz.

Twitch Uygulamasında Yayın Yapmak

Twitch uygulaması son zamanların en popüler canlı yayın uygulamalarındandır. Bu uygulama aracılığı ile yayın yaparak abonelerinizden gelen hediyeleri paraya çevirebilirsiniz. Yüksek gelirler elde edebilmek için abone sayınızın fazla olması gerekir.Aboneleriniz ne kadar fazla olursa gelecek hediye miktarı da o kadar fazla olacağından bu noktada abone sayınız önem taşır. Bu uygulama hem keyif alarak insanlarla iletişim kurabileceğiniz hem de gelir elde edebileceğiniz uygulamalardan biridir.

Ücretli Whatsapp Grupları

Whatsapp günümüzde en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Kurduğunuz gruplara katılmak isteyen kişilerden para talep ederek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Medium ile Para Kazanma

Medium bir blog platformudur. Ancak bu blog platformunda reklam vermeden de para kazanabilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey buraya yazı yazıp kişilerin bu yazıları beğenmesini beklemektir. Kişilerin bu yazıyı beğenmeleri size para olarak döner. Blog yazılarınızın ilgi çekici olması beğenilme oranınızı arttırdığından içerik fikirleriniz bu noktada oldukça fazla önem taşır.


2 Yorumlar
  1. TUĞBA diyor

    EVDE PAKET İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

  2. ADEMÇİÇEK diyor

    Ne iş olsa yaparız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.