Tarama Kategorisi

Para Kazanma Nasıl Para Kazanılır

Para Kazanma

Para Kazandıran Her türlü işleri bu sayfadan ulaşabilir faydalanabilirsiniz.İnternetten indirdiğiniz uygulamalarla beraber bir miktar kazanç elde edebilirsiniz. Bu miktar uygulama türüne ve şekline göre değişebilmektedir. Bazı uygulamalar para ödemesi yaparken bazıları da hediyelerle ödeme yapabilmektedir. Fakat Paypal gibi ödeme yöntemlerinin Türkiye’de şu an için kullanılmadığını da hatırlatmakta fayda var. Yöntemleri de doğru seçmek gerekiyor. Çok fazla beklentiye girmeden uygulamalardan ufak çaplı ödeme ve hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz.  Doğru site seçerken kullanıcıların herhangi bir kullanım ücreti ödememesi de ayrıca önem kazanıyor. Bu uyarıyı da dikkate almakta fayda var, çünkü dolandırıcı uygulamalara karşı dikkat etmek gerekiyor.

Örnek Para Kazanma Yolları

İOS ve Android işletim sistemi olan cihazlarda uygulamadan para kazanmak Money App ile mümkündür. Pazar araştırması mantığındaki uygulamada inceleme yapıyor, oyun oynuyor ve fikirlerinizi belirtiyorsunuz. Ayrıca size verilen ve seçtiğiniz görevleri de tamamlayıp Paypal üzerinden kazanç sağlayabiliyorsunuz. Aylık ödeme yapılıyor ve hediye kartları da veriliyor. Tamamladığınız görevlerle kazanılan paralar birkaç günde bir hesaba aktarılıyor.

iPoll Uygulaması Pazar araştırmasıyla ilgili başka bir uygulama… Anket ve günlük tüketime dair günlük tutulması istenebiliyor. Tamamlanan görevlerle beraber kazanç elde edebiliyorsunuz. İlgi alanlarınıza göre görevlerle alakalı seçimler yapabiliyorsunuz.