Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

0

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Son yıllarda internette para kazanma adına birçok uygulamalar doğmuştur. Para kazandıran mobil uygulamaları da bu yönde çokça tercih edilenler arasındadır.

Para kazandıran mobil uygulamalar 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da çok fazla rağbet görmüştür. Uygulamaların tabanlarında hediye, ödül verme, para kazandırma gibi uygulamalar arasında yerini almıştır.

Para kazanmak için çok fazla emek harcamanıza, çok uzaklara gitmenize gerek yoktur. Sürekli elinizde olan telefonlarla kolayca para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarınız için uygulanan sistemleri kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar günde sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Ek gelir elde edebilirsiniz.

para kazandiran mobil uygulamalar
para kazandiran mobil uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

2019 yılında en çok verilen anket doldurma görevleri aslında para kazandırma uygulamaları tanımına en uygun olandır.

Sadece size verilen görevin yapılması sonucunda para kazandıran uygulamalarla para kazanabiliyorsunuz. Eşyalarınızı satabileceğiniz, alışverişte geri ödeme veren, reklam izleyerek, oyun oynayarak para kazandırma uygulamaları mevcuttur.

Aslında genel manada benzer mantıkla çalışan çok sayıda uygulamalar vardır. Para kazandıran uygulamalar size görevler verir ve siz bu görevleri yerine getirirsiniz. Bunun karşılığında da size belirlenen ücret verilir. Size verilen görevin üstünden ne kadar çok görev yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Üstelik uygulamalara verilen izinler ve kişisel bilgileriniz hakkında endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Size önerilen uygulamaların tümü güvenlidir. Çünkü işi geliştirici olanın aldığı puanlar, yapılan yorumlar bu işi kanıtlamaktadır. Karşınıza uygulamanın kötü olduğunu yorum yapanlara çokta itibar etmeyin. Dolandırıcılık konusu titizlikle kontrol edilmektedir. Kötü niyetli kişilerin girişimlerine izin verilmediğini de belirtmeliyiz. Eğer güvenilir olmazlarsa Google Play ve AppStore’da bulunamazlar. Telefonların hafızaları buna izin vermez.

Para Kazanma Uygulamaları Hangi Cihazlarda Kullanılır Ne Kadar Kazanılır?

Elinizde mevcut bir akıllı cihazınız varsa ve bu uygulamalara uyumluluk sağlıyorsa tüm mobil uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Bu uygulamalarda kullanılan net bir tutar vermek çok zordur. Çünkü bu tamamen uygulamanın türüne ve özelliğine ayrıca sizin görevinizi yerine getirmeye göre de değişmektedir. Para kazandıran uygulamalar genelde önce düşük olarak ücret elde eder. Ancak bu zamanla artan bir kazanca dönüşecektir.

Anket doldurma uygulamalar için günlük bir saatinizi ayırdığınızda 10 TL kazanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca reklam izleme, uygulamanın paylaşımı ya da farklı görevler veren uygulamaları kullanmak istediğinizde günlük 100 TL kazanmış olursunuz.

Ürünlerini satmak istediğiniz, eski eşyalarınızı satmak istediğiniz uygulamalarda daha çok kazanç elde edersiniz. Kendi yapacağınız alışverişlerde geri ödeme yapabilir ya da puan alabilirsiniz. Bunları daha sonrada kullanabilirsiniz. Böylece daha çok kazanç sağlamış olursunuz.

2021 Yılında Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar türlerine göre değişmektedir. Size verilen görevleri yaparak kazanç sağlayacağınız gibi, uygulamalar haricinde bilgileriniz ile de kazanç sağlayabileceğiniz uygulamalar vardır.

2021 yılında para kazandıran uygulamalar arasında birçok bilgi yarışması eklenmiştir. Uygulamalardan para kazanacağınız gibi oyun oynayarak ta para kazanabilirsiniz. Para kazandıran oyunları hem mobil hem de bilgisayarlarınızla oynayabilirsiniz. Böylece e-spor organizasyonlarına katılarak yine ek gelir elde edebilirsiniz. Hatta bu gelirinizle birlikte meslek edinebilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar

İster mobil isterseniz bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz uygulamalar ile para kazanabilirsiniz. İşte o uygulamalar;

  • Bounty; sizden görevler ister ve bu görevleri yapmanız karşılığında size ödeme yapar. Bunlar anketler, uygulama testleri ve gizli müşteri gibi görevlerdir. Bu uygulamayı indiriyorsunuz. Üye oluyorsunuz. Ve size uygun olan görevi seçip onayınız verildikten sonra hesabınıza para geçmiş oluyor. Mesela bir mağazaya gidip fotoğraf çekmeniz istenebilir, marketteki bir ürünün resmini çekebilirsiniz, bir anket doldurabilirsiniz.
  • Money App; Android uygulamasıdır. İOS içinde uygulaması vardır. Video izleyebilir, anket doldurabilir, ücretsiz oyunlar oynayabilirsiniz. Ücretsiz hizmetlerden yararlanıp deneyimlerinizi aktararak para kazanabilirsiniz.
  • Hadi; canlı yayın yapan bilgi yarışmasıdır. Programı indirip kayıt oluyorsunuz ve yarışmalara katılıyorsunuz. Günde 3 bilgi yarışması olduğunda daha çok para kazanabilirsiniz.
  • Oyna kazan; canlı olarak yapılan bilgi yarışmasıdır. Son bir yarışmacı olana kadar devam eden bir yarışmadır.
  • Google Ödüllü anket; Google kısa anket sorularını yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.
  • Yandex Toloka; harita üzerinde bir mekan konusunda size bir görev veriliyor.
  • Artıway; anlaşmalı olduğu e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde hesabınızda para birikiyor.
  • Foap; mobil cihazlarınızla çektiğiniz fotoğrafları satın almak isteyen firmalara satabiliyorsunuz. Zevkli ve eğlenceli bir kazanç yolu.
  • BookScouter; eski kitaplarınızı satışa çıkarabileceğiniz bir uygulama türüdür.

Evinizde ya da çalışırken dahi para kazanacağınız size uygun bir uygulamayı mutlaka bulabilirsiniz. Para kazandıran uygulamaları daha detaylı olarak mobil cihazınıza indirmeniz yeterlidir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.