Para Kazandıran İş Fikirleri

1

Para Kazandıran İş Fikirleri

Hayat şartlarının çok zor olduğu günümüzde insanların en fazla para kazandıran için farklı araştırmalar içinde olmaktadırlar.

Para kazandıran hakkında detaylı araştırmalar yaparak daha fazla kazanç elde etmek en doğru seçimleri yapmak en doğru karar olacaktır. Böylece hem daha az sermaye ile iş kurma olanakları hem de daha fazla kazançlar sağlamak adına çok büyük faydaları bulunmaktadır. Ülkemizde son yıllarda fazla para kazandıran arasında en uygun olanları şunlardır;

para kazandiran is fikirleri
para kazandiran is fikirleri

1 – Tavuk Yetiştiriciliği

Tavuk yetiştiriciliği son yıllarda ülkemizde son derece popüler ve çok kazandıran arasında yer almaktadır. Küçükbaş ve büyükbaş hayvancılığın giderek zorlaşması ve maliyetinin daha fazla olması pek çok kişinin bu tarz iş fikirlerine yönlendirmektedir. Tavuk yetiştiriciliğinde ortalama kazanç 10 bin ile 20 bin arasında değişmektedir.

2 –

Son dönemlerde spora olan ilgini artmasından dolayı spor salonları dolup taşmaktadır. Fit bir vücuda sahip olmak ya da daha sağlıklı kilolarda olmak için pek çok kişi uygun fiyatlarda spor salonlarını tercih etmektedir. Bu alanlara olan talep nedeni ile daha fazla kazanç elde etmek isteyenler için son derece uygun olan spor salonu açmak en iyi arasında yer almaktadır. Spor salonu işinden ortalama 8 ile 20 bin arasında kazanç elde edilmektedir.

3 – Kafe Açmak

Ülkemizde bulunan işletmelerin pek çoğunu kafeler kaplamakta ve buralara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu işletmelerde fazla kazanç sağlamak için yapılması ve dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Son derece uygun yerlerde açılan kafeler daha çok para kazanmaya yardımcı olacaktır. Ortalama 5 bin ile 15 bin lira arasında değişen kazançlar elde edilmektedir.

4 – Bebek Ürünleri Mağazası

Her zaman bebek ürünleri anneler ve anne adaylarının en fazla ilgi gösterdiği ürünlerin başında gelmektedir. Bundan dolayı büyük bir ihtiyaç olan bebek ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalar istenilen kazançları sağlamak mümkün olmaktadır. Her türlü kazanç sağlanabilecek olan bu iş seçeneğinde ortalama 10 bin ile 30 bin arasında değişmektedir.

5 – Su Bayiliği

Damacana ile su satışı yapan bayilikler aracılığı sayesinde çok daha fazla para kazanılmaktadır. Türkiye de her evde ve iş yerinde suya olan ihtiyaç doğrultusunda bu iş fikri ile istenilen kazançlar sağlanacaktır. Su bayiliği ortalama kazanç 5 ile 10 bin arasında farklılıklar göstermektedir.

6 – AVM Standı Açmak

Alış veriş merkezleri insanların en fazla ziyaret ettiği alanların başında gelmektedir. Bu alanlara çok yüksek kiralar ödemeden stant açmak mümkün olmaktadır. Böylece bu stantlar sayesinde pek çok ürünler insanlara daha kolay bir şekilde ulaşarak daha fazla para kazanılmaktadır.

7 – Özel Ders Vermek

Özel ders vererek her bir öğrenci için ay üzerinden daha fazla para kazanılması mümkün olmaktadır. Ders başına değişen ücret oranları verilen derslerin çokluk durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Özel ders vermek ortalama kazanç bin ile iki bin arasında değişmektedir.

8 – Kişisel Araç ile Kargo Hizmeti Vermek

Son zamanlarda yaşanan hayat şartlarının zorluk durumu nedeni ile insanlar arasında pek çok farklı iş fikirler üretilmektedir. Bu arasında yer alan kişisel araç ile kargo hizmeti vermek her geçen gün daha da popüler bir hal almaktadır. Her bir paket için 3 ile 6 lira arasında değişen paralar alınmaktadır. Bu hesaplamalara göre bu iş ile uğraşan kişiler aylık ortalama olarak 4 bin ile 7 bin arasında kazanç elde etmektedir.

9 – E-Ticaret Yapmak

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde en fazla kazandıran iş olanakları arasında e- ticaret yapmak gelmektedir. Özellikle zorunlu olarak evlerde kalındığı günümüzde bu iş fikrine daha fazla ilgi duyulmakta ve daha popüler bir hal almaktadır. İhtiyaç olan tüm ürünlerin satışlarının yapıldığı bu alanlarda yapılan alış veriş sayesinde insanlar hiç yorulmadan ayaklarına istedikleri ürünler geldiği için tercih edilmektedir. E- ticaret yaparak ortalama kazanç olarak net bir rakam bulunmaktadır. Ancak yapılan işlerin ve verilen hizmetlerin çokluk durumuna göre kazançlarda da büyük oranda artışlar olmakta ve işlerin daha da büyümesi mümkün olmaktadır.


1 yorum
  1. göksü diyor

    vay be.. inanılmaz… kimsenin aklına gelmeyecek fikirler. eline sağlık admin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.