Oppo Bayisi Açmak Maliyeti ve Kar Marjı 

0 438

Oppo Bayisi Açmak Maliyeti ve Kar Marjı 

Cep telefonu bayisi açmak son derece kazançlı ve düşük riskli bir iş fikridir. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan Oppo bayilik imkanı vererek işi daha karlı hale çekmeye neden oluyor.

Oppo bayiliği açmak için istenen belli şartlara uygun olmak gerekir. Yeterli sermayeye de sahip olanlar doğrudan başvuruda bulunarak Oppo ailesine hemen katılım sağlayabilir.

oppo bayisi acmak maliyeti ve kar marji
oppo bayisi acmak maliyeti ve kar marji

Oppo Firması Bilgisi

Oppo Çinli bir elektronik firmasıdır. Önemli ürünleri arasında cep telefonları, ses cihazları, blu-ray oynatıcılar ve diğer türden elektronik cihazlar bulunur. OPPO’nun temeli BBK Electronics’e uzanır. BBK, pek çok elektronik cihazın üretimini üstlenen Çinli bir şirkettir. BBK’nın kurucusu cep telefonu için ayrı bir firmanın kurulması gerektiğine karar verdiğinden OPPO doğmuştur. Ancak bu şirket doğrudan cep telefonu üretimine başlamamış olup deneyim kazanabilmek için yola müzik çalarlarla başlamıştır. 2008 yılına geldiğimizde marka ilk telefonunu piyasaya sürdü. Bu arada o dönemde büyük reklamlar yaparak adını duyuran marka kaliteli ürünleri ve bu reklamlarında etkisiyle kısa sürede adını yaymayı başardı. Başta Çin olmak üzere Dünyanın çoğu kesiminde en popüler telefon üreticilerinden biri haline gelmiştir. 2013 yılından beri Dünya çapında çoğu bölgede en çok tercih edilenlerden biri olan marka aynı zamanda ülkemizde de büyük bir kesimin severek kullandığı ürünlerin üreticisi haline geldi. Şimdilerde adını daha fazla duyurmak isteyen marka Oppo bayiliği açma imkanı sunarak, hem ülke çapında daha fazla yaygınlaşmaya hem de yatırımcısını kazançlı bir iş sahibi yapmayı hedefliyor.

Oppo Bayiliği Açma

Oppo bayiliği açmak için bayilik başvurusunda bulunmak gerekir. Bunun için ilgili site üzerinden Oppo bayi kayıt formuna ulaşım sağlanarak başvuru formunu doldurmalısınız. Formda yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekir. Başvuru formunu gönderdikten sonra ilgili ekibin yapmış olduğu değerlendirmeye bağlı olarak tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak dönüş yapılır. Firma süreci titizlikle takip ederken bayi sahibi adayını incelikle seçer. Firmadan bayilik başvurusunda olumlu yanıt almanız halinde mülakata çağırılırsınız. Mülakat sırasında konu hakkında tüm detaylara kapsamlı bir şekilde ulaşabilir, bayilik açma fikrinin tüm aşamalarını baştan sona öğrenebilirsiniz.

Cep Telefonu Bayisi Açmak

Telefon dükkanı açmak için başlangıç yatırımı yapmanız lazımdır ancak doğru bir şekilde işinizi kurmanız halinde yatırımınızın çoğu kar olarak size geri dönüş yapar. Dükkanı nerede açacağınız, dükkanın işlek bir yerde olup olmadığı, ürün kapasitesi gibi pek çok konu bu durumda önemli detaylar arasında yer alır. Cep telefonu bayisi açmak için dükkan büyüklüğü minimum 50m2 olmalıdır. Dekorasyon, ürün çeşitliliği, personel sayısı gibi çeşitli konular maliyete doğrudan etki edeceğinden tüm bu durumlar hesap edilerek belirli bir maliyet tutarına varmak daha doğrudur. Ancak ayda en az 15 bin TL’lik bir getirisinin olacağı da düşünülen detaylar arasındadır. Tabi dükkanın bulunduğu yerin işlek bir yer olması giderleri fazlalaştırsa da kazancınız da buna göre zaman içinde çoğalır. Temel olarak Oppo bayisi olmak karlı bir iş fikridir, her geçen gün adını daha fazla duyurmayı başaran marka daha şimdiden geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğundan bayilik fikirleri için popüler hale gelmeyi sürdürmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.