Online Para Kazandıracak 20 Garanti Yöntem

3

İçindekiler

Online Para Kazandıracak 20 Garanti Yöntem

Online para kazandıracak 20 garantili yöntem nelerdir? Bu makaleyi inceleyerek bulabilirsiniz.

1.Youtube

Günümüzde en çok para kazandıran yöntemlerden biri de Youtube kanalı açmaktır. Çok ciddi anlamda gelir elde eden bir mecra haline gelmiştir. Online para kazanmak için 500 bin ve üzeri takipçiniz olursa tanıtımı yaptığınız her paylaşım için 4 bin TL gibi bir para kazanmış olursunuz.  Sizlerde youtube kanalı açarak para kazanabilirsiniz.

online para kazandiracak 20 garanti yontem
online para kazandiracak 20 garanti yontem

2.Instagram

Online nasıl para kazanılır? Cevabı da ınstagram kullanarak diyebiliriz. İnfluencer kitlesini yani takipçi yönlendirme ve etkileme ne kadar güçlü ise o kadar da para kazanma olasılığı artacaktır. Günümüzde paylaşımda 4 bin kazananda var 10 bin kazananda vardır.

3.Dropshipping

Pek fazla duyulmayan Dropshipping terimi kısacası basit tanımıyla aracılık yapmak diyebiliriz.  Yani şu anlama geliyor dünyaca hizmet sağladığınız e-ticaret ile dünyanın başka bir yerinde veya ülkede e- ticaretinde satış yapıyorsunuz. Bir nevi aracılık etmektir.Sıfır maliyetle işe başlıyorsunuz.

4.Anket Doldurarak

Anket sitelerine giriş yaparak ve üye olunarak para kazanılır. Herkesin rahatça ve oldukça basit baktığı yöntemlerden biridir. Online anket doldurarak aylık kazanç sağlıyorsunuz.

5.Udemy

Udemy uygulaması ile insanlara bir şeyleri anlatma ve yeteneğiniz bulunuyorsa video çekerek ücretli satabilirsiniz. Ciddi gelirler sağlayabilirsiniz. Size temin ederim ki en garantili yöntemlerden biridir. Kategoriyi inceleyerek hangisi üzerinden daha iyi video çekeceğinizi kendiniz beyin fırtınası yaparak bu yönteme başlayabilirsiniz.

6.Upwork

Upworkçalışma yöntemini daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama freelancer çalışmak online olarak en uygun platformudur. İş veren ve işçiyi birleştiren saat başı ücret ile çalışan platformdur.  Özellikle İngilizce seviyesi biraz varsa Freelancer olarak online üzerinden para kazanmak en garantili yöntemlerden biridir.

7.Baclink Satış Yaparak

Baclink satışı yaparak para kazanmak en yaygın ve daha kolay bir yöntemdir. Bu internet üzerinden para kazanma yöntemini es geçirmeyin. Büyük bir fırsatı kaçırmış olursunuz. Şimdi gelelim baclink nedir diye kısaca anlatayım. Baclink, bir siteyi diğer bir siteye yapılan bağlantıdır. Link de denilebilir. Baclinkgoogle arama sıralamasında çok önemli yere sahiptir.

8.Fiverr

Herkesin yaptıkları dijital yerde, yeteneklerinizi minimum beş dolara satış yaptığınız bir platform haline gelmiştir. Animasyon, çeviri, sanat ve eğlence, video gibi aklına gelmeyecek daha birçok konu üzerinden üretim yapılabilir. Orta ve az seviyede yabancı dil bilmeniz sizin online para kazanma konusunda daha iyi sonuçlar alacağınızı söylemek isterim. İngilizce bilenler için kaçırılmayacak bir platformdur.

9.Viathor

Viathor da fiver gibi yabancı dil isteyen bir platformdur. Ama bur da daha yüksek seviyeli İngilizce isteniyor. Mesela sizi ülkenize gelen turistleri aktiviteye özel tur ve etkinlikler yapmak ya da rehberlik ederekpara kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler çok basit viathora üye olup bütün detayları öğrenmek, sonra şehir ile diğer ilan için gerekli bilgileri girdikten sonra yaptığınız ilanı yayınlıyorsunuz. Gelen turistlerle viathor üzerinden iletişime geçiyorsunuz.

  1. Makale Yazarak

Makale yazarak da para kazanabilirsiniz. 100 kelime 1 TL tekabül eder.

11.Fotoğraf Satarak

Fotoğraf çekme tutkusu olanlar için tam uygun bir online para kazanma platformudur.

12.Stock Music-Stock Video

Müzik, video üretimi dolar olarak para kazanabilir. Bu uygulamada çok ciddi gelir elde ediliyor.

13.AirBNB

Milyonla kişinin kullandığı bir yöntemdir. Güzel ile sosyal etkileşimi çok yüksek yollardan biridir. Türkiyede konaklamak için evler ve odalar kiralanıyor bu platformla.

14.Amazn MechanicalTurk

Bu platformda amazon benzeri işler yapamadığında belirli ücret  konusun da anlaşarak yaparlar.

15.Oyun Skin Alım- Satım

Silah ya da teçhizata görsellik olarak farklılık yaratan bir platformdur. Skin oyunları ile para kazanabiliyorsunuz.

16.Çeviri Yaparak

Profesyonel bir İngilizceyle çeviri yaparak online para kazanabilirsiniz. Çok yararlı bir yöntemdir.

17.Freelancer

En geçerli ve garantili olan başka bir platformdur. Yabancı dil isteyen bir yöntemdir.

18.Twentify

Üçüncü kişilerle sizlerle karşılaşmasını sağlayan bir telefon uygulamasıdır. Online para kazanma yöntemidir.

19.Online Marketlerde Ürün Satın

Alıcı ve satıcıyı bir araya getiren uygulamadır.

20.Uber

Uber nedir? Özel yolcu ve toplu taşıma sistemidir. Yolcu yapmak isteyen insanları bulmasıyla işleyen platformdur. Para kazanma yöntemidir.


3 Yorumlar
  1. bende bla oldum diyor

    bla bla başka bişey yok site tmm makale okuyarak para kazanmaya örnek ama site sahibine digerlerine pekde yardımcı oldugunu söylenemez yaptıgı tek şey bu işte para var araştırın sizde kazanın

  2. Vugar diyor

    Ben idyalis biriyim yeni fikirler yeni ideyalar üreten dooal biriyim burda yalnız dijitala balanmıw herkes doal biri varsa reyal ünsyetcil bu nömrenin wp dan ulawın +994507008666

  3. Vugar diyor

    Ben idyalist biriyim yeni fikirler yeni ürünler internet olmadan düwüncemin gücüyle düwünen biriyim benimicin burda biwiy yok yani doal ve reyal düwünür varsa +9945007008666 whatsap aktiv

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.