Nusret Mykonos İş Başvurusu

1

Nusret Mykonos İş Başvurusu

Son zamanlarda ismi sıkça duyulan Nusret Gökçe ile çalışmak isteyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Gerek nitelikli kariyer adımlarında ilerleme gerek ise iş şartları bu yoğun taleplere neden olmaktadır. Nusret Mykonos iş başvurusu ise rağbet gören ilanlar arasındadır.

nusret mykonos is basvurusu
nusret mykonos is basvurusu

Nusret Mykonos İş Başvurusu Hakkında

Nusret mykonos iş başvurusu hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar vardır. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu detayları bilip, o doğrultuda ilerlemelidirler. Aksi takdirde yapılan başvurular ne yazık ki boşa yapılmış olur.

Benzersiz konseptleri ile et sevenle için hizmet sunan Nusret’in pek çok şubesi bulunmaktadır. İlk mağazası 2010 yılında İstanbul Etiler’de açılmış olup, Ankara- Kavaklıdere, Bodrum- Yalıkavak, Dubai, Miami, Newyork, Maçkapalas, Boston ve yine İstanbul’da Bebek, Kanyon, İstinyepark gibi oldukça fazla geniş bir çerçeveye yayılmıştır.

Dünyaca tanınan bir isim haline gelmiş olan ve adından sıkça söz ettiren Nusret,Mayıs- eylül ayları arasında da Mykonos’dayani bir mağaza ile hizmete girecektir. Mykonos’da açılacak olan şube için oldukça yoğun bir talep bulunmaktadır. Nusret mykonos iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için önemli bir detay olan çalışma saatleri, kişiler için merak uyandıran bir durumdur.

Nusret Çalışma Saatleri Nasıldır?

Nusret çalışma saatleri nasıldır sorusu çalışmak isteyen kişilerin öncelikle merak ettiği konudur. İş başvurusunda bulunacak kişiler bu konuda gönül rahatlığı ile başvuruda bulunabilir. Çünkü çalışma saatleri 8 saat ile sınırlandırılmıştır. Bu durum pek çok yere göre oldukça avantajlıdır.

Sekiz saat üzerinde çalışan kişiler mesaiye tabi tutulacaktır. Ayrıca çalışma saatleri içerisinde ihtiyaç ve yemek molaları da bulunmaktadır. Hatta su molası bile kullanılmaktadır. İşte tüm bunlar göz önüne alındığı zaman oldukça fazla kişi Nusret ile çalışmak istemektedir.

Haftalık çalışılan gün sayısı ise altıdır. Haftanın bir günü kişilerin izin günüdür. Vardiya sistemi de çok merak edilen konular arasındadır. Nusret ile çalışacak kişiler bilmelidir ki vardiya sistemi ile de çalışmak mümkündür. Özellikle çok yoğun çalışan şubeler için akşam vakitlerinde yoğunluk oluşmaktadır ve bu yoğunluk için akşam vardiyalı çalışmak mümkündür.

Nusret Çalışan Maaşları Hakkında

Nusret çalışan maaşları iş başvurusunda bulunmak isteyen kişileri şaşırtabilir. Çünkü çalışan kişiler asgari ücret ile işe başlamaktadır. Çalışma süreleri ve deneyimleri arttıkça ücrette artış göstermektedir. Ayrıca burada unutulmaması gereken bir husus bahşişlerdir. Bahşişler ile birlikte bu asgari ücret neredeyse haftalık olarak iki katına kadar çıkmaktadır. Yani bahşişlerönemli bir gelir kaynağıdır denilebilir.

Adaylarda Aranan Özellikler Nelerdir?

Nusret’te çalışmak isteyen kişilerde aranan bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler içerisinde öncelikle yabancı dil şartı aranmaktadır. Ünü dünyaya yayıldığı için yabancı müşteriler de çok fazladır. Bu durumda da yabancı dil biliyor olmak kişileri rakiplerinden bir adım önde tutmaktadır.

Gıda ve hizmet sektörüne ilgi duymak ve müşteri memnuniyetini esas almak da farklı bir artıdır. Kişiler 10 günlük bir eğitime tabi tutulmaktadır. Bu eğitim müşteri ile olan ilişkiler, servise dair bilinmesi gereken detaylar gibi bilinmesi gerekenleri kapsamaktadır.

Genel alanlarda olduğu gibi referans Nusret için de geçerlidir. Et ustası olarak işe girmek isteyen kişiler için ise referans arandığının şartlar arasında olduğu söylemleri mevcuttur.

Nusret İş Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Nusret iş başvurusunda bulunmak ama nasıl başvuru yapacağını bilmeyen kişiler, online olarak başvuru yapabileceğini bilmelidir. Hemen hemen her büyük firma gibi kendi sitesinde işe alım hakkında başvuru ekranı bulundurmaktadır. Fakat bu durum Nusret için farklıdır.

İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, kariyer sitelerinden bu başvuruyu gerçekleştirebilir. İş ilanları güncellenmektedir. Mykonos gibi yeni açılacak şubeler için de alım detayları hakkında güncel kariyer sitesinden takibi yapılabilir.

Bilindiği üzere Nusret dünyaya ünü yayılmış bir markadır. Sadece yurt içi değil, yurt dışı personel alımı da gerçekleşmektedir. Kariyer sitelerinden başvuru yapmak istemeyen kişiler veya güncel ilan olmadığı zaman cv gönderilecek şirket D.ream şirketidir.

Nusret İş başvurusunda bulunacak kişiler; komi, et ustası, barmen, garson, karşılama hostesi, satış danışmanı, ızgara ustası gibi pozisyonlara başvurabilir ve kendileri için en uygun olanı tercih edebilir. Uygun görüldükleri takdirde Nusret bünyesinde çalışma imkânı bulabilmektedir.

 

 

 

1 yorum
  1. Esvet YILDIRIM diyor

    Beraba iyi günler 3 yıl garsonluk 1.5 yıl aşçı yardımcılıpı yaptım türküm diyarbakır lıyım
    Gsm 05366073702

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.