Nusret Londra İş Başvurusu

8

Nusret Londra İş Başvurusu

Dünya genelinde hizmet veren et restoranı Nusret, Londra’da yeni restoranı için 850.000 TL maaş vereceğini duyurdu. Ancak ilana başvuru için 2 şart koşulmuştur.

Dünya genelinde et restoran zincirleri olan Nusret, Londra’da yeni açacağı restoranı için 2 başvuru şartını sağlayan personellere ihtiyacı olduğu duyurdu. Ayda 850 bin TL ile kazanç elde edecek birçok kişi ilana başvurusunu gerçekleştirmek için şartları yerine getirmeyi hedefliyor. Bu başvuru şartı; Türkçe bilen ve İngiltere’de 15 yıl iş deneyimi olan adayların başvuru yapacağını bildirdi.

İnstagram da 33,1M takipçisi olan Nusret, Londra’nın merkezinde açacağı restoranı için personel alımını başlattı. İlana başvuru yapacak adayların Türkçe bilmesi ve İngiltere de 15 yıl çalışmış olması şartı koşulmaktadır. Aylık olarak 850 bin TL maaş vereceğini duyuran iş ilanına talep oldukça fazladır. Attı her adımda olay olan Nusret, Dünya çapında fenomene dönüşmeye hızla devam ediyor. Dükkanında müdür olarak çalışacak personel arayan Nusret, aylık 80 bin pound vereceğini belirtti. Ancak istenilen şartı yerine getiren kişiler iş başvurusunda bulunmalıdır. Dünya’nın en popüler yeri olan Londra’da açacağı restoran da hizmet verecek personel arayışı devam etmektedir. Sosyal medyasından haberi duyuran Nusret’e ilgi oldukça yoğun görünüyor.

Nusret, 20’ye et lokanta zinciri olan biridir. Sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen Nusret kısa süre içerisinde hızla gelişerek ve büyüyerek marka olmayı başarmış iş insanıdır. En son 500 TL’ye sattığı altın tozlu cappuccino videosu ile gündeme oturmuştu. Daha sonra Dubai’de hizmet veren restoranını kontrol için giden Nusret, Arap ülkesine ait geleneksel kıyafeti olan ‘’Kandura’’ giyerek dikkatleri üzerine100 çekmiştir. Attığı her adımla gündemde olan ve başarısında bahsettiren Nusret Londra’nın merkezinde şubesini açma kararı verdi. Ancak bunun için 2 şartın sağlanmasını istemektedir.

nusret londra is basvurusu
nusret londra is basvurusu

Nusret Kimdir?

1983 senesinde Erzurum’da dünya’ya gelmiştir. Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 çocuğundan biridir. 2 yaşındayken ailesi ile birlikte Erzurum’dan Darıca’ya yerleşmiştir. Darıca’da Faik Şahenk Ortaokulu’nu 6. sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır. Meslek hayatına Bostancı da devam eden Nusret, yıllarca kasap çıraklığı yapmıştır. Büyük bir kasap dükkanında 18 saat hiç durmadan çalışan Nusret et doğramadaki profesyonelliği ile en sevilen çalışanıymış. Daha sonra 2007 yılında İstinye Park’ta açılan kasap-restoran da çalışmaya başlamıştır. Küçük yaşlarda iş hayatına atılan Nusret, Dünya genelinde iş tecrübesi ile tanınan ve bir kimse olmayı başarmış insanıdır.

Nusret, Dünya genelinde restoran konseptlerini görmek için Arjantin’e gitmiştir. Cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7.000 TL ile Arjantin’de kasapları ve restoranları gezerek fikir edinmeye başlamıştır. Ceviz, Lokum ve Kafes gibi pişmiş etleri ilk kez kendisi tarafından yapıldığını iddia ederek farklı deneyimler için Amerika’ya yola çıkmıştır. Zor koşullar altında ABD vizesini alarak New York’un en bilinen dört restoranında para almadan çalışmıştır. Bu sürede yaptığı menüleri ile New York Times’da haber olarak çıkmıştır.

Türkiye’ye işsiz olarak yeniden dönerek kendi işini kurma çabasına girmiştir. Eski arkadaşı olan Mihhat Erdem’ yatırımcı olarak seçen Nusret, arkadaşı ile birlikte ilk restoran girişiminde bulunmuştur. 2009 senesine kadar tek başına işletmesini devam ettiren Nusret, 2012 senesinde Doğuş Gruba ortak olmuştur. Şu an da 400 çalışanı ile işletmelerini sürdüren Nusret, yaptığı et yemekleri ile Dünya genelinde oldukça popüler biri olmayı başarmıştır.  Yurt dışında edindiği tecrübe ve bilgileri ile kendi işini kurarak iş insanı olmayı başarmış, güçlü, zeki ve çalışan biridir. Günümüzde ise tam 20’ye yakın et restoran zincirleri bulunmaktadır. Hem Türkiye de hem de yurt dışında çeşitli bölgelerde restoran işletmesine aralıksız devam etmektedir. İnstagram hesabından yayınladığı mesaja göre Londra’da yeni bir restoran açacağını ve şartları sağlayan kişileri 850.000 TL maaş ile işe alacağını duyurdu. Başvurular henüz başlamadı. Ancak başvuru şartlarını sağlayan kişilerin başvuruların ne zaman başlayacağını merak ediyor.

Nusret’in Londra şubesinde çalışmak için başvuru yapacak kişiler ilanın açılmasını beklemektedir. Başvurular Nusret aracılığı ile bizzat gerçekleştirilecektir. CV’lerini gönderen kişileri değerlendirerek net bir sonucu kısa süre içerisinde açıklayacaktır. Nusret ile çalışmak isteyen kişiler ilanı devamlı takip etmelidir.


8 Yorumlar
 1. Kudbettin diyor

  Merhaba adım kudbettin kum ızgara ustasıyım kasaplık soguk meze ve aşçılık yapmışım yardımcı olursanız sevinirim tşk 5459617634

 2. Ramazan herdem diyor

  Et ve tavuk ızgara ustasıyım yurt dışı işi arıyorum.

 3. Semra diyor

  Merhaba benim en büyük hayalim yurt dışında çalışmak yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Uğur diyor

  Nusret abi bizede Bi el at kuruduk fakirlikten

 5. Ergül diyor

  Bende oğlum için turizim okumuş hollandada staj gördülütfen yardım eli uzatın

 6. Süleyman diyor

  Sizinle çalışmak isterim

 7. Süleyman diyor

  Sizinle yurt dışında çalışmak isterim.

 8. Soner diyor

  Bende otelde Show’da çalıştım ama belgem yok sizinle çalışmak isterdim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.