Nusret Dubai İş Başvurusu

6

Nusret Dubai İş Başvurusu

Hiç şüphesiz Nusret’te çalışmak bir ayrıcalıktır.Biz de bu yazımızda size Nusret’in hayatından bahsedip, Nusret’te nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız.

nusret dubai is basvurusu
nusret dubai is basvurusu

Nusret’in Hayat Hikayesi

Erzurumlu olan Nusret, 5 çocuklu bir ailenin çocuğudur. Nusret’in tam ismi ise Nusret Gökçe’dir.Nusret hakkında merak edilen bir diğer şey ise Nusret’in yaşı kaçtır.Şu anda 37 yaşında olan Nusret için hayatının önemli bir kırılma noktasının, ailesinin maddi yetersizliği sebebi ile okulu bırakıp, bir kasap dükkanında çırak olarak ise başlamasını gösterebiliriz. 6.sınıfta okulu bırakan Nusret, çocuk yaşta çalışmaya başladı.

Çocukluk yıllarında kasap çırağı olması kasaplık hakkında birçok şeyi erken yaşta öğrenmesine yardımcı olmuştur. Erken yaşta çalışması kendisine iyi bir şef olması için birçok şeyi öğretmiştir. Az zamanda çok iş yapması, etin kesimi ve müşterilerin memnuniyetine o zamandan önem vermesi hayalinin belirleyici noktası olacaktı. Kendisi de hayalini gerçekleştirmek için gerekli olan tüm adımları atacaktı.

Tabiri caizse Türkiye’de mutfağın tozunu yuttuktan sonra Dünya mutfağı hakkında daha çok bilgi öğrenmek amacı ile Arjantin’e gitti. Bu seyahat ile birçok şeyi öğrendi ve gözlemledi. Kurmak istediği restoranının temelini yavaştan atmaya başlamıştı.Türkiye’de kısa bir süre daha çalıştıktan sonra tüm parası ile Amerika’ya uçtu. Çok ünlü restoranlarda ücretsiz bir şekilde çalışması hayallerini ne kadar çok istediğini gösteriyordu. Amerika’da kendini yeterli gördükten sonra tekrar Türkiye’ye döndü. Türkiye’ye dönmesinin en büyük nedeni hayallerini gerçekleştirmekti.

Türkiye’ye tekrar dönmesi bu sefer daha farklı olacaktı. Artık başka restoranlarda çalışmayacak,kendi restoranını açacaktı. Çocukluğundan beri gördüğü eğitimi, edindiği deneyimleri direkt olarak insanlara aktarmak istiyordu. Fakat bu sefer önünde maddi bir engel vardı. Yakın arkadaşı Mithat Erdem’in maddi desteğini yanına alarak birlikte Etiler’de ilk şubesini açtı. İşler beklenti üstü bir şekilde iyi giderek arttı. Sosyal medyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe’nin her hareketi gündem olmaya başladı. Şu anda İnstagram’sa Nusret Gökçe’nin yaklaşık olarak 33 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Nusret Dubai Menü Fiyatları

Tabii ki bu popülerlikte yaptığı sunum çok önemli oldu. Kısa bir sürede salt bae lakabını alarak tüm Dünya’ya ününü duyurdu. Toplumun her kesiminden karşılık gören bu sunum aslında kolay görünse de çok etkili bir şekilde yayıldı.Tüm bu hizmetler göz önüne alındığında bazı kesimlerce Nusret fiyatları fazla bulunsa da kimi kesimlerce ise makul seviyelerde olduğu söyleniyor.

Nusret Dubai İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Nusret gibi olmak isteyenler, Nusret’in yolundan gitmek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler varsa o da çok çalışmak olacaktır. İnsanlar ile ilişkileriniz iyi ise, ekip çalışmasına yatkın bir kişi iseniz, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek iseniz, kendinizi geliştirmeye her daim açık iseniz ve yemek sektörüne ilgili iseniz çalışabileceğiniz en doğru yerlerden biri Nusr-et olacaktır. Bu noktada insanlar Nusret’te nasıl iş bulabilirim gibi sorular sormaktadır. Nusret’te çalışmak istiyor iseniz ilk öncelikle çalışma geçmişinizin iyi olması lazım. İyi bir özgeçmişe sahip olmayan kişilerin şansı azalmaktadır. İyi bir özgeçmişin yanında çalışkan bir kişi olmanız, özverili bir şekilde çalışabilmeniz gerekmektedir.

Yurt dışında çalışmak isteyenler ise Nusret Dubai iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için de yabancı dilinizin de olması gerekir.


6 Yorumlar
  1. […] üniversite okumakKuveyt’te üniversite okumakNusret Dubai İş başvurusuYurtdışı iş imkanlarıcanlı Tv […]

  2. […] Nusret Dubai iş başvurusuCzn Burak Dubai iş başvurusuKatar’daki popüler mesleklercanlı tv izle Dünyada polis maaşlarıDünyanın en yüksek maaş veren ülkesiEn az maaş Veren ülkelerEn yüksek maaş veren ülkeler 2021Lüksemburg maaşlarıTürkiye ortalama maaş 2021Ülkelere göre emekli maaşları 2021 0 1.001 Paylaş admin […]

  3. […] Nusret dubai iş başvurusuCzn Burak bayilik başvurusuyurtdışı iş imkanlarıBorsadan para kazanma yollarıcanlı tv izle  […]

  4. […] üniversite okumakKuveyt’te üniversite okumakNusret Dubai İş başvurusuYurtdışı iş imkanlarıcanlı Tv izle  1000 dolar kazanmakAyda 100 dolar kazanmaBionluk […]

  5. Cihanbey diyor

    Merhabalarr Avusturalya vatandasiyim ana dilin ingilizce Türkçe Almanca kürde uluslar arası Halk ve ilişkiler mezunuyum. Aynı zamanda lisanslı.kickboksorum şuanda Türkiye’deyim iş ilanınız benim için gerçekten çok musayit. 05397212500 telefon numarası. chndogru06900@gmail.com email adresi değerlendiririz Şeniz teşekkür ederim

  6. Cumali diyor

    Nusret abi bana iş ver Dubai’de olsun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.