Nusret Doha İş Başvurusu 

4

Nusret Doha İş Başvurusu 

Nusr-et Steakhouse’un Katar Doha’da şubesi bulunuyor. Her geçen gün büyümeye devam eden Nusr-et Steakhouse restoran zinciri Doha şubesi gibi onlarca farklı şubede geniş bir kitleye iş sahibi olma fırsatı veriyor. Nusret Doha iş başvurusu da bu bağlamda en çok aranılan konulardan biri oldu.

Nusret firmasına bağlı olarak çalışmak isteyen kişiler başvurularını kariyer siteleri üzerinden iletme imkanı yakalar. Nusret iş başvurusu konusunda diğer bilinmesi gereken konular ise şöyledir:

nusret doha is basvurusu
nusret doha is basvurusu

Nusret Personel Alımı

Nusret Gökçe önderliğinde kurulan Nusret Steakhouse adını kurucusundan alır. Nusret ziyaretçilerine sunmuş olduğu eşsiz lezzetlerle oldukça popüler restoranlardan biri olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda çalışanlarına da pek çok imkan sunan bu adres iş arayanların sıklıkla göz gezdirdiği seçeneklerden biri haline geldi. Nusret Doha iş başvurusu bu konuda en çok merak edilen durumlardan biri olurken, restoranın çalışanlara sunmuş olduğu imkanlar ilgi çekiyor. Nusret tarafından yayınlanan iş ilanlarında aşçı, komi, garson, veteriner, barmen, kasap, servis personeli, temizlik personeli gibi onlarca farklı pozisyonda işçi alımı yapılır. Bu pozisyonlarda ise genel olarak en az lise mezunu olmak gerekir. Ayrıca çoğu kadroda önlisans ve lisans mezunu olma şartı aranır.

Nusret Çalışma Saatleri

Nusret’te çalışmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan biri de çalışma saatleridir. Nusret şubelerinin genelinde vardiyalı bir çalışma sistemi bulunmakta olup, toplam çalışma saati 8 saattir. Bazı şubelerin yoğun olması nedeniyle çalışma saatlerinde artışlar söz konusu olabilir. Bu durumda personeller ekstra ücret almaktadırlar. Aynı zamanda şubeden şubeye çalışma saatlerinde ufak değişikler olabilir. Çalışma saatlerinin içinde çay, yemek ve ihtiyaç molaları da bulunur.

Nusret Doha İş Başvurusu 

Nusret Doha şubesine düzenli aralıklarla personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Yoğun bir ziyaretçi sayısına sahip olan Doha şubesine her yıl çok sayıda personel alınır. Nusret tarafından yayınlanmakta olan iş ilanları D.dream şirketi bünyesinde bulunur. Nusret Doha iş başvurusu da aynı şekilde bu kanal üzerinden alınmaktadır. Kariyer siteleri üzerinden boşta olan pozisyonlara başvuruda bulunmak yeterlidir. Bundan sonra kurum yetkilileri tarafından yapılan incelemenin sonucunda tarafınıza geri dönüş yapılır. Başvurusu olumlu olarak değerlendirmeye alınan adaylar sözlü mülakata çağırılacaktır. Sözlü mülakat sırasında personel adayına iş hakkında bilgiler, maaş bilgisi, olanaklar ve işle ilgili diğer durumların detayları verilir. Eğer personel adayı içinde bu şartlar uygun durumdaysa Nusret bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Nusret İş Başvurusu Yapmak

Nusret Steakhouse iş başvurularını kariyer sitelerinden ve firma ile bağlantılı olan insan kaynakları kurumunun mail adresi üzerinden alır. Kariyer siteleri üzerinden Nusret iş başvurusunda bulunmak için ilgili siteye üye olarak özgeçmiş yaratmak lazımdır. Bu adımdan sonra Nusret iş ilanına tıklayarak anında başvuruda bulunabilir, başvurunuzun ilgili mercilere iletilmesini sağlayabilirsiniz. Öte yandan ilgili mail üzerinden de özgeçmişinizi göndermeniz halinde uygun bir iş pozisyonu olduğunda tarafınıza dönüş yapılır. Nusret iş başvurusunda bulunmak için aynı zamanda ik@d-ream.comadresine mail göndermeniz yeterlidir. Kurum çalışanlarının yapmış olduğu değerlendirmelere bağlı olarak iş pozisyonuna uygun olduğunuz takdirde sözlü mülakata çağırılırsınız. Nusret’in hem yurtiçi hem de yurtdışındaki şubelerinde aynı başvuru yöntemleri üzerinden başvuru gerçekleştirilir. Bu nedenle Nusret Doha şubesinde çalışmak isteyenlerinde aynı yöntemler üzerinden iş başvurusunda bulunması yeterli olacaktır.

Nusret’te Çalışmak İçin Aranan Nitelikler

Nusret Doha iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin iş başvurularında belirtilen niteliklere uygun olması gerekir. Nusret’te çalışmak için ilk aranan şart yeterli İngilizce bilgisi olmaktadır. İngilizce dilinde iyi iletişim kurabilmek Nusret’in çoğu iş ilanında aranılan şartlardan biridir. Öte yandan en az lise mezunu olmanız ve alanında yeterli tecrübeye sahip olmanız gerekir. Erkek adayların askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olması istenir. Ayrıca tüm Nusret iş ilanlarında vurgulanan şartlar arasında yoğun iş düzenine uyum sağlanması ve vardiyalı düzene ayak uydurabilmek olmaktadır. Bu bakımdan vardiyalı çalışma sistemi bundan sonraki süreç içinde sizler için uygun görünüyorsa Nusret iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Özet olarak Nusret’te çalışmak için İngilizce bilgisine sahip olmak, alanında tecrübeli olmak ve belirtilen eğitim seviyesine uygun olmak öncelikli olarak aranılan şartlar arasında yer alır.

 


4 Yorumlar
 1. Ramazan diyor

  Merhaba

 2. Ramazan diyor

  Kasap olarak çalışmak istiyorum

 3. Atilla diyor

  Ben evli ve iki çocuk babası ev kira resteont salon şef ama kapalı olduğu için çok zor duru dayım bana yardımcı olursanız çok mu oluyorum saygılar

 4. Emrah kurt diyor

  32 yaşındayım Erzurum da dede mesleği olmasından dolayı uzun zamandır lokanta sektöründeki şuan kayseri’de ikamet ediyorum kayserinin bilindik restoran ların da çalışma imkanı buldum ve siz restoran zincirinin en tepesinde olduğunuziçin sizden bireyler öğreneceğimiz düşünüyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Emrah kurt

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.