Nusret Bayilik Şartları ve Başvurusu

0 836

Nusret Bayilik Şartları ve Başvurusu

Yemek sektöründe kendine has hareketi ve sunumu ile dünyanın birçok yerinden müşteri çeken Nusret’in hayatı hakkında çok fazla merak edilen sorular bulunmaktadır.

nusret bayilik sartlari ve basvurusu
nusret bayilik sartlari ve basvurusu

Nusret Kimdir?

9 Ağustos 1983 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Nusret’in soy ismi ise Gökçe’dir. Nusret Gökçe’nin dört kardeşi var ve babası da maden işçisiydi.

1985 yılında ailesi ile birlikte Erzurum’dan Darıca’ya göç etmişlerdir. Fakat maddi yetersizliklerden ötürü eğitim hayatını, altıncı sınıfta bırakmıştır. Bugünün temellerini attığı günler okulu bıraktıktan sonra başlamıştır. Okulu bıraktıktan sonra kasap çıraklığı yapmıştır. Küçük yaşına rağmen 18 saate varan çalışma düzeni bugünkü başarının hiç şüphesiz ki temelidir. 18 saate varan çalışmasının yanında az zamanda çok iş yapması, 10 usta ile aynı anda çalışması bugünkü profesyonelliğine attığı ilk adımlardı. Bir süre Türkiye’de çalıştıktan sonra, Dünya mutfağına daha fazla hakim olmak ve onları yakından tanımak için rotasını Arjantin’e çevirmiştir. Arjantin’de birçok deneyim edindikten sonra Türkiye’ye geri dönmüştür. Kısa bir sürede öğrendiklerini aktardıktan sonra tekrar yurt dışı deneyimi yaşamak istemektedir. Bu sefer rotası Amerika’dır. New York’un en ünlü 4 restoranında ücretsiz bir şekilde çalışıp yeni deneyimler edinmiştir. Tüm bu öğrendiklerini sergilemek amacı ile tekrar Türkiye’ye dönmüştür. Bu sefer yapmak istediği şey başkalarının yanında çalışmak değil, kendi dükkanını açmak olacaktı. Lakin o zamanlar Nusret için maddi anlamda zor günlerdi. Yatırım yapacağı parayı eski arkadaşı Mithat Erdem’den almış ve aldığı parayı da kısa bir süre içerisinde iade etmiştir. Arjantin ve Amerika’da  edindiği tecrübelerini Türk mutfağı ile birleştirerek Türk yemek kültürüne yeni bir soluk getirmiştir. Bunlardan biri hiç şüphesiz ki Nusret tuz atma tekniğidir. Bu teknik o kadar popülerleşti ki sokakta top oynayan çocuktan, profesyonel futbolcular dahi gol sevinci olarak bu tekniği kullanmıştır. Dünya’nın her köşesinden bu tekniği görmek için turistler Nusret’e uğramaktalar. Nusret’i diğer restoranlardan ayıran şeylerin başında sunum gelmektedir. Bu sunum, hizmet ve tatları keşfetmek amacı ile birçok ünlü isim ülkemize gelmiştir ve hala gelmeye devam etmektedirler. Bu kadar hizmet ile birlikte gündemde kalan bir diğer konu ise Nusret fiyatları konusudur.Kimi insanlarca tepki çeken bu fiyatlar kimilerinin düşüncesine göre gayet makuldür.

Nusret İş Başvurusu

Tüm bu hizmetlerin ve başarıların arkasında Nusret çalışanları da çok önemli rol oynamaktadırlar. İşlerinin ehli çalışanlar, sunumları ile dikkat çekmektedirler. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve her daim güler yüzlü olan çalışanlara ayrı bir parantez açmak gerekmektedir. Nusret fiyatları dışında Nusret sunumu da çok fazla gündem olmaktadır. Eğer siz de Nusret çalışanı olmak istiyor iseniz internet üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Nusret’in çalışanı olmak tahmin edersiniz ki zor bir iştir. İyi bir özgeçmişin yanında, insan ilişkilerinde de uzman olmanız gerekmektedir. Yabancı müşterilere de hizmet verilmesi sebebi ile çalışanlarda yabancı dil de aranmaktadır. Ekip çalışmasına uygun olduğunuzu ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız Nusret sizin için en doğru yer olacaktır. Eğer Nusret bayilik açmak istiyorsanız, internet üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.