Nusret Ankara İş Başvurusu 

0 1.268

Nusret Ankara İş Başvurusu 

Nusr-et Steakhouse’un Ankara Çankaya’da şubesi bulunuyor. Günden güne büyümeye devam eden restoran zinciri geniş bir kitleye de iş imkanı yaratıyor. Nusret Ankara iş başvurusu bu bağlamda Ankara’da yaşayan kişilerin ilgisini çeken konulardan biri haline gelmiş durumdadır.

Nusret Steakhouse bünyesinde çalışmak isteyen kişiler kariyer sitelerindeki iş başvuru formlarını doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler. Nusret İş başvurusu konusunda mutlaka bilmeniz gereken diğer konular ise şu şekildedir:

nusret ankara is basvurusu
nusret ankara is basvurusu

Çalışma Saatleri

Nusr-et firmasında çalışma saatleri sekiz saatle sınırlandırılmış durumdadır. Yani burada çalışan kişiler günde sekiz saat boyunca görev alırlar. Eğer günlük 8 saatlik süre aşılırsa personeller ekstra ücret alacaktır. Durumun bu şekilde olması da Nusret’te çalışmak isteyen kişilerin sayısının artmasına neden oluyor. Firma çalışanları haftanın altı günü çalışmakta olup haftanın bir günü izinlidirler. 8 saatlik çalışma düzeninin içinde aynı zamanda ihtiyaç molaları da bulunur. Firma bünyesinde çalışmakta olan kişiler vardiyalı sisteme bağlıdır. Özellikle Nusret’in çoğu şubesinde vardiya sistemi yaygın olarak tercih edilir. Bazı şubelerde akşam saatlerinde yoğunluk daha fazla olduğundan dolayı vardiya sistemine geçilmiş durumdadır. Mağazalar genel olarak temizlik ve güne hazırlık için 09:00 civarında açılmakta olup saat 24’e kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak şubeden şubeye açılış ve kapanış saatlerinde değişiklikler söz konusu olabilir.

Nusret Ankara İş Başvurusu

Nusret Ankara iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin diğer merak ettiği konulardan biri de maaş oranlarıdır. Özellikle bu restoran zincirinde uygulanmakta olan maaş politikası çoğu kişiye şaşırtıcı gelebilir. Zira şirket asgari ücrete bağlı çalışma düzenine sahiptir. Firma bünyesinde personeller ilk yıllarında asgari ücret alırken, deneyim kazandıkça ve şef, komi, aşçı gibi rütbelere ulaştıkça maaşlarında artışlar söz konusu olur. Ancak bahşiş restoran zincirlerinde önem kazandığından dolayı çalışanlar almış oldukları bahşişlerle kazançlarını arttırma fırsatı yakalayabiliyor.

Nusret İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok firma kendi kurumsal sitelerinde kariyer veya insan kaynakları adı altında online bir departmana sahiptir. Nusret restoran zincirlerinin web sitesinde ise bu tarz bir hizmet sunulmamakla birlikte, işe alım süreci kariyer siteleri üzerinden devam ediyor. Nusret hem yurtiçi hem de yurt dışı şubelerine düzenli olarak personel alımı gerçekleştirir. Nusret iş başvurusu yapmak için özgeçmişinizle birlikte ik@d-ream.com adresine mail gönderilmesi yeterlidir. Bu yöntem üzerinden yapılacak olan iş başvuruları kurumun yetkilileri tarafından incelemeye alınarak, iş başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde size geri dönüş yapılır. Firma işe alım sürecinde titizlikle davranmakta olup, özgeçmişe bağlı olarak geri dönüşler sağlamaktadır. Firmada işe girişte daha çok tecrübeli ve yabancı dile sahip olan kişiler aranır. Restoranlarda hizmet geçmişi bulunmak, en az bir yabancı dile sahip olmak ve şirket tarafından aranan diğer şartları sunabilmek işe giriş sürecinde önem kazanan detaylar arasında bulunur. Öte yandan şirketin en fazla önem verdiği konulardan birinin de personel adayının insanlarla iletişiminin güçlü olmasıdır. Her daim insanlarla iletişime geçilmesi gereken iş seçenekleri sunulduğundan dolayı mülakatta bu duruma da dikkat edilmektedir.

Nusret’te Çalışmak İçin Aranan Nitelikler

Nusret Ankara iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin açılan iş başvurularında aranan niteliklere sahip olması gerekir. Örnek olarak yakın zamanda açılan iş başvurularına bakarak Nusret’in iş başvuru sürecinde personelin sahip olmasını istediği özellikleri görebiliriz.

Komi İlanı Genel Nitelikler

 • Yiyecek ve içecek sektöründe kariyer hedefi bulunan
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyetini gözeten
 • Ekip çalışmasına yatkın
 • Kişisel temizliğe önem veren, diksiyonu düzgün
 • Yoğun iş temposuna ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek
 • En az bir yıl tecrübeli olmak
 • Askerlikten muaf olmak
 • En az lise mezunu olmak
Karşılama Hostesi Genel Nitelikler
 • Tercihen önlisans veya lisans mezunu
 • Akıcı şekilde İngilizce konuşabilen
 • Sektörde en az 3 yıl deneyimli
 • Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren
 • Müşterilere kendini özel hissettirebilecek
Garson Genel Nitelikler
 • Tercihen turizm önlisans ve lisans mezunu
 • Akıcı olarak İngilizce konuşabilen
 • En az 5 yıl fine dining restoranlarda tecrübe sahibi olmak
 • Steakhouse tecrübesi ve şarap bilgisine sahip olmak
 • Kendine güvenen, enerjik ve doğal
 • Müşteri memnuniyetine önem veren

Nusret Ankara iş ilanlarında aranan nitelikler bu şekilde sıralanırken açılan iş ilanlarında aranan şartlarında değişim gösterebileceğini belirtmek gerekiyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.