Müzik Dinleyerek Para Kazandıracak 5 Yöntem

0

Müzik Dinleyerek Para Kazandıracak 5 Yöntem

Müzik dinleyerek para kazanacağınızı biliyor muydunuz? Müzik dinleyerek para kazandıracak 5 yönteme göz atarak sizde gelir elde edebilirsiniz.

Müzik dinleyerek para kazandıracak 5 yöntem nelerdir? Yurt dışında son derece yaygın olan bu sistem ülkemizde de merak edilmeye başlandı. Son zamanların en çok ilgi duyulan para kazanma yolları arasında yer alan bu sistem hakkında detayları sizlere sunuyoruz. Müzik dinleyerek para kazanmak isterseniz yazımıza göz atabilirsiniz.

İnternet dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. İnternet üzerinden artık farklı yöntemlerle para kazanabiliyorsunuz. İnternetten para kazanma yolları çeşitli şekillerde sunuluyor. Müzik dinleyerek para kazanma ise yeni gelir kapılarından bir tanesidir. Çok fazla çaba sarf etmeden dilediğiniz yerde müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Bu yöntem üzerinden gelir elde etmek isteyen insanların ilk olarak üyelik gerçekleştirmeleri gerekiyor. Ödemeler genel olarak PayPal üzerinden yapılmaktadır.

Online platformlar, uygulamalar ya da web siteleri üzerinden para kazanabilirsiniz. Para veren platformlar genel olarak;

  • Piyasa araştırması yapan siteler,
  • Yeni müziklerin testini yapan siteler,
  • Tanıtım ve pazarlama yapan siteler,
  • Radyo istasyonları reklamlarını yapan sitelerden oluşuyor.

Bu tür platformlar üzerinden artık kolayca para kazanabilirsiniz. Kulaklığınızı takın ve para kazanmanın keyfini çıkarın!

muzik dinleyerek para kazandiracak 5 yontem
muzik dinleyerek para kazandiracak 5 yontem

1 – Müzik Blogu Açın

Blog yazmak müzik dinleyerek para kazanmak en zorlu konulardan bir tanesidir. Fakat maddi olarakta beklentilerinizi karşılayacaktır. Kaliteli bir müzik blog sitesi zaman ve emek gerektirir. İlk olarak doğru müzik türünde karar vermelisiniz. Blog sitesinde karar vereceğiniz müzik türleri;

  • Caz,
  • Türk Sanat Müziği,
  • Türkçe Rap,
  • Techno,
  • Dünya müzikleri olabilir.

Seçmiş olduğunuz müzik türünde albüm ve sanatçı incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Albümler konusunda merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Müzik blogu yazarken çevrenizi geniş tutmanız gerekir.

2 – Şarkıları Notlandırın

Birçok çok internet adresinde şarkıları notlandırarak para kazanabilirsiniz. Müzik notu üzerinden para veren bir çok ünlü internet adresi yer alıyor. en popüler ve en güvenilir iki site örneğin. Bu siteler üzerinden sadece müzik dinleyerek para kazanabiliyorsunuz.

Dinlediğiniz şarkı için puanlarınızı bildiriyor ve. Paranızı kazanıyorsunuz. Bir şarkıyı en az 30 saniye dinleyince dinlemeniz gerekir.

3 – Anket Doldurun

Müzik sitelerinde anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Her görevde toplanan puanlar nakit paraya dönüştürülür.

4 – Müzik İncelemeleri Yazın

Müzik incelemeleri yazarak para kazanmak artık mümkün! Sadece şarkı incelemeleri gerçekleştiren internet adreslerine üyelik gerçekleştirerek sizlere verilen şarkıları inceliyorsunuz. Verilen sürede şarkılar için inceleme yazısı yazdığınız zaman para kazanabilirsiniz. Her inceleme için ekstra gelir elde edersiniz.

5 – Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Müzik dinleyerek para kazandıran siteler üzerinden sizde ekstra gelir elde edebilirsiniz. Bu adresler aşağıdaki gibidir.

Slicethe Pie

Avrupa ve Amerika’da yaşayanlar bu adres üzerinden para kazanabilir. Yurtdışında sıklıkla tercih edilmektedir. Üyelik gerçekleştirdikten sonra müzik dinlerken para kazanabilirsiniz. Siteyi 7/24 kullanabiliyorsunuz. Müziği yaklaşık 90 saniye dinlemeniz gerekir. Müziği dinledikten sonra müzik hakkında kısa yorum yapmalısınız. Daha sonra paranız hesabınıza aktarılacaktır. Her dinlediğiniz şarkı sizlere gelir olarak geri dönecektir. Paranız Paypal üzerinden ödenir.

Music Xray

En güvenilen sitelerden bir tanesidir. 2009 yılından bu yana dinleyicilere para kazandırmaktadır. Şarkı dinleyerek para kazanmak isteyenler bu adresi sıklıkla tercih ediyor. Adrese kolayca üye olabilirsiniz. Üstelik üye olurken dinlediğiniz müzik tarzlarını da belirtebilirsiniz. Daha sonra gelir modeli aktif duruma gelecektir. İnternet adresinde müzik kariyerine yeni başlayan sanatçıların şarkılarını değerlendirmeniz istenecektir. Dinlediğiniz şarkı başına para kazanırsınız. Toplam geliriniz 20 dolara ulaştığında paranızı alma hakkınız bulunur.

Radio Loyalty

Hem müzik hem de video izleyerek para kazanabilirsiniz. Dinlediğiniz müzik sayısı sizin gelirinizi belirleyecektir. Site üzerinde binlerce radyo kanalı bulunur. Kazanmış olduğunuz puanlar ay sonunda hediye çeki olarak gönderilir Bu hediye çeklerini dilediğiniz zaman kullanabilrisiniz.

Hit Predictor

Para kazandırma işlemi iki aşamadan meydana geliyor. Birinci aşama şarkı dinleme aşamasıdır. İkinci aşama ise puanlama aşamasıdır. Hem dinleyerek hem de puan vererek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dinlediğiniz her şarkı sizlere puan olarak dönecektir. Puanlarınızı biriktirdikten sonra ödemenizi alabilirsiniz.

Earnably

Earnbly adresi radyo dinleyerek para kazanmanızı sağlıyor. Bu platform üzerinde radyo dinlemenin yanında, anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

İnternet dünyasının sürekli olarak gelişmesi gelir konusunda da bizlere çeşitlilik sunmaya başladı. Pek çok ajans ve albüm şirketi müzik adresleri ile anlaşma yapmıştır. Müzik dinleme servisleri de gelen bu talepler doğrultusunda şarkıları kullanıcılarla paylaşarak onlara gelir sunabiliyor. Müzik siteleri anlaştıkları şarkıları sizlere dinleterek para kazanmanıza yardımcı oluyor.

Müzik sitelerinin belirli bir bölümü istenen puanları doldurduğunuz zaman ödeme gerçekleştiriyor. Türkiye’de yeni yeni gelişen bu sistem özellikle Avrupa’da sıklıkla tercih ediliyor.

Bu İşin Amacı Nedir?

Bu tür müzik sitelerinin temel mantığı şarkıları objektif bir şekilde değerlendirmenizi istemektir. Özellikle yeni albüm çıkaran sanatçılar kullanıcıların yorumlarını merak ediyor. Müzik dinleyerek elde edilen kazançlarınız kazançlarınızı Paypal üzerinden alabilirsiniz. Avrupa ve Amerika’da yaygın olan bu sistem Türkiye’de de merak edilmeye başlandı. Gelişen internet dünyası ile beraber para kazanma konusunda da çeşitlilikler artış gösterdi. Müzik dinleyerek para kazandıran sitelerin sayısı her geçen gün artıyor. Para kazanmak için mutlaka üye olmanız gerekir. Puanlarınız yeterli sayıya ulaştığı zaman ise gelirinizi kolayca çekebilirsiniz.

Şarkı dinleyerek hayalinizi kurduğunuz ekstra gelirlere ulaşabilirsiniz. Müzik tutkunuysanız hem yeni müzikleri dinleyebilir hem de para kazanabilirsiniz. Bu gelir yöntemini tercih eden binlerce kişi bulunuyor. Sizde üyelik gerçekleştirerek bu kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.