Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır  

54

Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır  

Boş vakte sahip olan kişiler, para kazanmanın yollarını merak eder. Müzik dinleyerek nasıl para kazanılır? sorusu da bu durumda olan kişilere cevaplar verir. 

Müzik dinleyerek nasıl para kazanılır? sorusu son zamanlarda, birçok kişi tarafından merak edilir. Hem para kazanıp hem de eğlenebileceğiniz bu alan, kolay şekilde para kazanmanıza zemin hazırlar. Welocalize sitesi üzerinden, müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Bu siteye üye olmanızın ardından, dinlediğiniz şarkı başına belli ücretlerde kazanç sağlamanız mümkündür. Bu site üzerinde yaptığınız şarkı çevirileri ile de kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için bir ya da birkaç dilde yetkinliğinizin olması gerekir. Şarkıları dinlemenizin ardından değerlendirmeler de bulunmanız, bu site için yeterlidir. Değerlendirmeler esnasında, gerçekten hissedilen duygular kelimeler dökülmelidir. Siteye üye olmanızın ardından, müzik zevkinize göre farklı şarkı seçenekleri üzerinden yorum yapabilirsiniz. Bu iş, oldukça kolay ve yapılması zevkli bir iştir. 

muzik dinleyerek nasil para kazanilir
muzik dinleyerek nasil para kazanilir

Şarkı Dinle  

Şarkıları dinleyerek değişik değerlendirmelerde bulundurmanız, sizin için kazanç kapısı olabilir. Zaman geçtikçe bu siteler üzerinden farklı kazançlar elde edebilirsiniz. Bu kazançlar zamanla birleşerek istediğiniz rakamlara ulaşabilir. Şarkı dinle yöntemi son yıllarda oldukça sık başvurulan yöntemleri arasında yer alır. Siteye üye olurken ilgi alanlarınızı belirtmeniz gerekir. Bu aşamada sevdiğiniz şarkı türlerini belirtmeniz yeterlidir. Sonrasında site, isteğinize uygun olan şarkıları sizlerle buluşturur. Değerlendirilmesi yapılan her şarkı için belli miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz. Gün içinde ne kadar fazla şarkı değerlendirilmesi yapılırsa, kazanç oranları da o kadar yükselmektedir. Sitenin en önemli özelliği, bir alanda çalışmasıdır. Tüm bu çalışmalar farklı ülkelerde de aynı anda yapılmaktadır. Bu nedenle, site içinde çeviri işi yapmak da oldukça kolaydır. Dileyen kişiler, farklı dillerde şarkı değerlendirmesi yapabilir ya da yapılan değerlendirmeleri farklı dillere de tercüme edebilmektedir. Bunun yanında şarkı sözlerinin çevirileri de bu site üzerinden yapılabilmektedir. Detaylı incelendiğinde, sitenin kullanıcılara birçok açıdan kolaylıklar sağladığı görülür. Bu kolaylıklar ile site üzerinde, istenilen her tür şarkıya anında yorum yapılabilmesi mümkündür. 

Hit Predictor Kullanarak  

Müzik dinleyerek para kazananlar için birçok farklı site bulunur. Bu siteler aracılığı ile keyifli dakikalar geçirerek para kazanmak mümkün hale gelmektedir. Bu aşamada kişilerin, sevdikleri türleri belirlemeleri ve siteye bildirmeleri yeterlidir.

Hit Predictor kullanarak yöntemi de, bu işi yapanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bu site güvenilir bir site olarak öne çıkar. Şarkıların popüler hale gelmesi dinlenme oranlarını arttırır. Bu nedenle yorum yapılan şarkılar, dinleme listelerinde daha fazla ön plana çıkar. Bu şekilde popüler olma oranlarında da artış görülür. Bu artışla birlikte gelecek günlerde o şarkıların dinlenmesi daha yoğun hale gelir. Yorum yapılmasının asli sebeplerinden birisi de bu olarak öne çıkar. 

RadioEarn Üzerinden  

Müik dinleyerek yöntemleri, birçok siteyi içeriğinde bulundurur. RadioEarn diğer siteler içinde, farklı özelliklere sahip olması ile öne çıkar. Bu özelliklerin kullanılması, şarkı dinleme oranları ve yorum yapma şekilleri üzerinde etkilidir. Site üzerinde iki şekilde de para kazanılması mümkündür. 

İlk yöntem dinlenilen şarkılara yorum yapma şeklinde görülür. İkinci yöntem ise web sitesi sahibi olarak yöntemidir. Bu iki yöntem de para kazanma şekilleri arasında yer alır. Şarkı dinleyerek para kazanma yöntemleri hem web siteleri üzerinden hem de mobil uygulamalar üzerinden rahatlıkla yapılmaktadır. Yorum yapma işlemi oldukça basittir. RadioEarn üzerinden para kazanma yöntemleri, genel olarak bu şekilde açıklanabilir. 

Playlist Push Üzerinden Para Kazanma 

Playlist push sitesi, dinleyiciler ile şarkıları aynı platform üzerinde buluşturur. Bu açıdan yapılan yorumlar daha gerçekçi şekilde kullanıcılar ile buluşur. Site üyeleri, üye oldukları siteler üzerinden müzikleri dinler, ardından kurallara uyarak yorum yapma işlemini gerçekleştirirler. 

Playlist Push üzerinden para kazanma oldukça basittir. Spotify, Deezer ya da Apple Music üzerinde 400 takipçisi bulunan herkes bu site üzerinde para kazanma işlemine başlayabilir. Bu şarkı dinleme platformlarını dinlenen herkes minimum 400 takipçiye ulaştıklarında, bu site üzerinden yorum yaparak para kazanabilir. İstenilen yorumlar, şarkıların dinlenmesinin ardından yapılır. Bu aynı zamanda Spotify üzerinden para kazanma yöntemlerini de kapsar. 

Cash4Minutes Üzerinden Para Kazanma 

İnternet radyolarının dinlenme ölçütlerini gösteren Cash4minutes, kişilere site üzerinden para kazanma imkanları da sunar. İnternet radyolarının dinlenme sayıları da bu site üzerinden yapılan analizler sonucu artmış olur. Site genel olarak bu amaç üzerinde kurulmuş ve yorum yaparak bu durumu gerçekleştirmiş olur.

Cash4Minutes üzerinden para kazanma yöntemi site üzerinden radyo dinlenilmesi ile gerçekleşir. Kişiler site üzerinde radyo dinleme sürelerine bağlı olarak para kazanır. Üstelik bu dinleme esnasında herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Site üzerinden hangi radyoyu dinlediklerinde, ne kadar kazanç sağlayacakları ile ilgili bilgileri de görebilirler. Çizelgeler üzerinde istenilen herhangi bir radyo istasyonunu seçmek mümkündür.

Earnably Üzerinden Para Kazanma 

Farklı yöntemler ve siteler kullanılarak internet üzerinden para kazanmak mümkündür. Çeşitli şarkı dinleme siteleri de bu işlem için oldukça uygundur. Earnably üzerinden para kazanma da genel olarak bu iş içinde yer alır. Kullanıcılar radyo dinleme oranlarına göre farklı miktarlarda para kazanabilir. 

Sitede para kazanma yöntemleri puanlar ile belirlenir. Genel olarak 5 dinleme 30 puan üzerinden hesaplanmaktadır. Verilen tüm puanlar 500 puana ulaştığında, yaklaşık 5 dolar kazanılmış olur. Kazanılan paraları Amazon çeki olarak kullanmak mümkündür. Çekler ile Amazon sitesi üzerinden alışveriş yapılabilr. Aynı çekler ile olarak ödeme de alabilirsiniz. 


54 Yorumlar
 1. Esmanur diyor

  Ben de müzik dinlerek para kazanmak istiyorum ark önerdi bana lütfen bana yardımcı olurmusunuz numaram 05362886029 eğer e posta dan ulasamazsaniz numaramdan ulaşabilirsiniz iyi günler dilerim

 2. cem diyor

  kayıt yerı neredendı

 3. Serap diyor

  bende müzik dinleyerek para kazanmak istiyorum lütfen destek olun

 4. İsa Ercan diyor

  Bende para kazanmak istiyorum

 5. seyed reza diyor

  nasıl başvuru yapılır

 6. Mehmet acat diyor

  Ben nasıl kayt olacam lütfen yardımcı olun

 7. Mehmet acat diyor

  Ben de kayıt olmak istiyorum

 8. Ibo diyor

  Kazanmam istiyorum ulaşın 05519644529

 9. Rumeysa diyor

  Bende kazanmak istiyorum

 10. Gamze diyor

  Nasıl kayıt oluyoruz acaba bilgi verirmisiniz?

 11. Servet diyor

  Bende kazanmak istiyorum ek gelir

 12. Yusuf diyor

  Güzel site ama kayıt nerden yapılıyor

 13. Ulaş diyor

  Yaw bende istiyorum müzik dinleyerek para kazanmak.

 14. Bahtiyar diyor

  Bende istiyorum

 15. Aytac diyor

  Yardimci ola bilir misiniz nereden kayit yapilmaktadir

 16. Büşra diyor

  Bende istiyorm bilgilendirirmsnz bizide

 17. Asmin diyor

  Naısl kayıt oluyoruz

 18. Ramil diyor

  guzel ise yarar

 19. Ramil diyor

  halika insallah bende para kazanmaya basliyacm

 20. Ramil diyor

  halika bir site bende para kazaniyorum artik

 21. Ramil diyor

  cok guzel

 22. Sela diyor

  Bende istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 23. Aleyna diyor

  Bende müzik dinleyerek para kazanmak istiyorum öğrenciyim gerçekten ihtiyacım var

 24. Zeynep diyor

  Banada yardımcı olabilir misiniz bende müzik dinleyerek para kazanmak istiyorum

 25. Mehmet Ali Tut diyor

  Cevap bekliyorum

 26. Fazil diyor

  Mükemmel bir şey

 27. Nihat diyor

  Çok güzel bir site

 28. Cihat diyor

  Çalışmam lazım lütfen işe ihtiyacım var

 29. Tattybyby diyor

  Nasil kayit oluyoruz

 30. sara diyor

  Nasil kazaniyorsuz?yardim edermisiniz?

 31. Şahin diyor

  Merhabalar nasiı kayit olurum

 32. Şahin diyor

  Müzik dinliyerek nasil para kaznirim

 33. Özbey bulut diyor

  Müzik dinlemeyerek para kazanmak istemiyorum ne yapmalıyım

 34. tuğçe diyor

  müzik dinleyerek para kazanmak isterim

 35. Hidayet diyor

  Lütfen yardımcı olun benimde gelirim olsun.

 36. Namiq diyor

  Para

 37. Ruslan diyor

  Nasıl müzikle para kazana bilirim?

 38. Kısmet yaman diyor

  Bende müzik dinleyerek para kazanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 39. Ruslan diyor

  Pop rep dinliyorum

 40. Meral diyor

  Kayit oldum ama bilmirem nece istifade edim.komek edinde menede

 41. Meral diyor

  Yardimci olun lutfen

 42. Bedel diyor

  Arkadaşlar biriniz linki versin

 43. Aysel diyor

  Şarkı dinlemeyi çok seviyorum ve para kazmak istiyorum

 44. Aysel diyor

  Şarkı dinlemeyi çok seviyorum ve para kazmak istiyorum ihtiyacım var

 45. Kim diyor

  Nasıl oluyor bu iş bilen yazar mı??

 46. Aynure diyor

  Böyle şey yok

 47. Rovshen diyor

  Mrb muzik dinleyerek para kazancam yardamci olursaniz cok sevinirim

 48. ÖZLEM diyor

  Müzik dinleyerek nasıl kazanabiliriz nereye kayıt olmamız gerekiyor

 49. Umut diyor

  Kayıt nasıl yapılıyor

 50. Sevda diyor

  Gercckten cok yararlı özelikle ogrenciler ixin bende öğrenciyim bu arada

 51. Tebessüm diyor

  Bende şarkı dinleyerek para kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 52. Zehra diyor

  Bende şarkı dinleyerek para kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 53. ZÜLFİYE diyor

  Bende şarkı dinleyerek para kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 54. ibrahim diyor

  bende müzik dinleyerek kazanmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.