Katar’da Çalışacak 10 Bin Personel Aranıyor

134

Katar’da Çalışacak 10 Bin Personel Aranıyor

En zengin ülkelerden biri olan Katar’da çalışacak 10 bin personel aranıyor ilanları özellikle yabancı dil bilenlerin ilgisini çekecek. 

Katar’da çalışacak 10 bin personel aranıyor ilanları birçok kişinin tercih ettiği bu ülkede çalışıp birikim yapmasına yardımcı oluyor. Peki Katar nasıl bir ülkedir?

Katar, Ortadoğu’da yer alan bir ülkedir. Resmi dil Arapçadır. Aşağıda, Katar’da bir yabancı olarak iş fırsatları aramak için bir dizi kaynak bulunmaktadır. Bu kaynakları sizin için hazırladık ve iyi bir CV hazırlayarak başvuru yapmanız halinde iş görüşmesine davet edilmeniz ihtimal dahilinde olacaktır. 

katarda calisacak 10 bin personel araniyor
katarda calisacak 10 bin personel araniyor

Genel İş Arama Motorları ve İlanlar

Aşağıdaki siteler ile %0,5 ile %1,0 arasında bir geri dönüş oranı bekleyebilirsiniz. Basit bir e-posta ya da uygulamadan neler yapabileceğinizi ya da ne gibi bağlantılar kurabileceğinizi biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz. 

Gulf Talent: Gulf Talent’ Orta Doğu için çok seviyorum. İş aramaya başlamak için iyi bir yerdir.

Career Jet: Eminim Career Jet’ duymuşsunuzdur. Katar için iş arama seçenekleri var.

Inteed: Büyük ABD iş arama sitesi Indeed.com’un Katar versiyonu.

Naukri Gulf: Naukri Körfezi, yalnızca Katar’da değil, Orta Doğu’nun geri kalanında da çok sayıda arama listesine sahiptir.

Learn4Good: Learn4Good, çeşitli seviyelerde işler için iyi bir portala sahiptir.

Katar’ın İş Piyasası

Katar’da gurbetçilerin ilgisini çeken sektörler arasında inşaat, eğitim, enerji, finans, medya, işe alım, turizm ve konaklama yer alıyor. Katar İş Kanunu Katar vatandaşlarına öncelik tanımaktadır, bu nedenle Katar vatandaşı olmayanlar yalnızca bir işverenin Çalışma Bakanlığı’na başvurarak hiçbir Katar vatandaşının söz konusu pozisyonu yerine getiremeyeceğini kanıtlaması durumunda istihdam edilebilir. Bu durumda genelde aracı şirketler görev alır ve toplu olarak işçi alımı yapar. 

Arama motorları ve gazetelerin yanı sıra, çalışmak istediğiniz şirketlerin (örneğin belirli oteller veya petrol şirketleri) web sitelerinde de iş arayabilirsiniz. Katar’da gurbetçilerin iletişime geçmeyi deneyebilecekleri büyük yerel şirketler arasında Qatar Airways ve Hamad Medical Corporation sayılabilir .

Arama motorları, çok çeşitli işleri taramanıza ve aramanızı belirli kriterlere göre daraltmanıza olanak tanır. Arama motorları izin veriyorsa, işe alım yöneticilerinin sizi bulabilmesi için CV’nizi çevrimiçi olarak yayınlamak da iyi bir fikirdir. Arama motorları, yeni işler müsait olduğunda e-posta uyarıları için kaydolmanıza da izin verebilir.

Doha’da iş aramak için Katar arama motorlarını veya daha geniş Körfez Bölgesi için arama motorlarını kullanabilirsiniz.

Katar’da Özgeçmiş Nasıl Olmalı?

Katar’da iş başvurusu yaparken genellikle bir CV kullanmalısınız. Birleşik Krallık ve Avrupa CV biçimleri Katar’da kabul edilebilir. CV şunları içermelidir:

İletişim Bilgileri: Sayfanın üst kısmında yer alan ilgili kişisel iletişim bilgileri: ad, telefon numarası, faks numarası, adres ve e-posta adresi.

Mesleki Deneyim : Genellikle bu bilgiler, en son deneyiminiz ilk önce olmak üzere kronolojik olarak listelenir. Şunlarla ilgili iş deneyiminizi listeleyin: unvanınız, çalıştığınız şirketin adı, çalıştığınız tarihler ve o işteki başarılarınızın kısa bir açıklaması

Eğitim: Herhangi bir üniversite deneyimi gibi yüksek öğrenimden gelen bilgileri içermelidir. Uzmanlıkları ve dereceleri not edin. Bu bölüm, iş deneyimi seviyenize ve eğitiminizin kariyerinizle ne kadar ilgili olduğuna bağlı olarak, okuldaysanız veya bir ila üç yıldır okul dışındaysanız, iş deneyiminden önce gelmelidir. Önce en son eğitim deneyiminizi listeleyin.

Sertifikalar ve Diplomalar: Pozisyonla ilgili kurslar, seminerler, kongreler veya konferanslar. Herhangi bir özel ödül alıp almadığınızı not edin.

Diller: Bu, bir işle son derece alakalı. Hangi dilleri konuştuğunuzu ve seviyenizi listeleyin: ileri, orta veya başlangıç. Dil seviyenizi nasıl doğru bir şekilde tanımlayacağınızdan emin değilseniz, AB’nin dil seviyeleri öz değerlendirme kılavuzuna bakın. Her bir dilde tercüme, konuşma veya yazma yapıp yapamayacağınızı belirtin ve ilgili dereceleri listeleyin. Özgeçmişinizi İngilizce gönderiyorsanız ve bu sizin ana diliniz değilse, önce ana dili İngilizce olan birinin okumasını sağlayın. Noktalama işaretleri ve dilbilgisi son derece önemlidir.

Bilgisayar Becerileri: Programlar, uygulamalar, kelime işleme, veri tabanı, İnternet deneyimi vb. konulardaki yeterliliğinizi belirtin.

İlgi Alanları: Hobiler, spor, etkinlikler gibi kişisel ilgi alanlarını dahil edebilirsiniz. Bunları pozisyonla alakalı hale getirdiğinizden emin olun.

Katar’da İş için CV yazmayla ilgili ipuçları
 • Stil basit ve özlü olmalıdır. Standart kağıt ve Times New Roman (12 yazı tipi) veya Arial (10) yazı tipi gibi basit bir yazı tipi kullanın.
 • Orijinal kopyaları yüksek kaliteli kağıda yazdırın – fotokopi göndermeyin.
 • Özgeçmişinizin sunumuna, tasarımına, boşluklarına ve yazımına dikkat edin. 
 • Kısaltmalar kullanmayın. Altı çizili veya kalın yazı tipiyle önemli olan bölümleri ve şeyleri vurgulayın.
 • CV’nizin mümkün olduğunca düzenli olduğundan emin olun, böylece bilgiler kolayca bulunabilir.
 • Özgeçmişinizi tarihlendirmeniz veya imzalamanız gerekmez.
 • Başvurduğunuz her işe göre ayarlayabileceğiniz bir temel özgeçmişiniz olsun.
Katar’da İş İçin Kariyer Fuarları

Katar kariyer fuarları, mevcut işler ve fırsatlar hakkında bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur. Genellikle bir günde ziyaret edip başvurabileceğiniz çok çeşitli işverenler vardır. Giriş genellikle ücretsizdir, ancak çevrimiçi kayıt yaptırmak teşvik edilebilir. Özgeçmişinizi getirin ve yerinde görüşmeler olabileceğinden akıllıca ve muhafazakar giyinin.

Katar’ın her yıl düzenlenen Kariyer Fuarı, her yıl Nisan ayında Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Daha fazla bilgi için Katar Kariyer Fuarı web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ülkemizde de yurtdışındaki işlerde uzmanlaşan kariyer fuarlarına gitmeyi de deneyebilirsiniz.

Herhangi bir türde kısa süreli çalışmaya ihtiyacınız varsa, size başka bir şirkette iş bulabilecek ajanslar vardır. İşler, ofis işleri, bebek bakıcılığı, bahçıvanlık, güvenlik veya diğer iş türlerinden oluşabilir. Beceri setinize uyan mesleklere uymaya çalışacaklar. Ek bir avantaj olarak, bazen kısa süreli çalışma daha uzun sözleşmelere yol açabilir.


134 Yorumlar
 1. eyyüp diyor

  katarcalısmak

 2. Murat diyor

  Katarda calısmak

 3. Murat diyor

  Is ıhtıyacı

 4. Ayhan Sarıkaya diyor

  Katar’da çalışmak istiyorum ve para durumu iyi olduğu için Kazancı güzel

 5. Ömer Faruk diyor

  Çalışmak iyidir hele parasıda iyi ise neden olmasın

 6. Muhacir diyor

  Üç çocuk babasıyım çocuklarım eğitimden mağdur kalmışlar ne Bi maaşım var ne Bi iş var yapıyım hakkari şemdinlide yaşıyorum evim yok 5 kişi Bi odada yatıyoruz fabrika her hangi Bi iş yok ufak tefek iş oluyor oda mutfak giderine yetmiyor ailemden çekiniyorum maddiyata o yüzden işe ihtiyacım var

 7. adem diyor

  Merhaba ben Türkiye’den yazıyorum nşaat Restaurant spor alanları olarak bilgim var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. adem diyor

  05398443352

 9. adem diyor

  Merhaba ben Türkiye’den yazıyorum nşaat Restaurant spor alanları olarak bilgim var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 10. Garbi boz diyor

  Mesleğim
  Ekskavatör operatörlüğü portif operatörü kaynakçı araba şoförlüğü

 11. Samet diyor

  Başvuru yapamadım ki
  Aşçı veya aşçı yardımcısı da olabilir katar da çalışmak istiyorum

 12. Samet diyor

  İletişim numaram 541 477 47 37 dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 13. Mehmet diyor

  Merhaba sizinle çalışmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz gıda sektöründe çalışıyorum İskender tavuk dürüm et dürüm soğuk meze ve ızgaradan anlıyorum mutfakta çalışmayı çok seviyorum tel 05444222377 Mehmet gökduman Edirne/Uzunköprüden size ulaşmaya çalışıyorum iyi calışmalar

 14. Murat diyor

  8 yıllık kurumsal market deneyimim var bende çalışmak istiyorum no 0505 367 20 49

 15. yaşar diyor

  inşaat sektörü , textil farkertmez gitmeyi çok istiyom kazanç elde elde etmek istiyom dönüş yaparsanız sevinirim , 05070189630

 16. Orhan diyor

  İnşaat sektöründe yalıtım ve pilastik işleme ustasıyım

 17. mehmet Ali özlen diyor

  inşaat işi alçı boya kartonpiyer yaparım is katarda çalışıp para kazanmak

 18. Ömer Altay diyor

  Benim mesleğim döner üzelikle et döner tavukta dönerde yapiyormuş yurt dışınca çalışmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 19. Süleyman kaya diyor

  Sanayi oto sektöründe çalışıyorum 3 dil biliyorum yurt dışında çalışmak heyecan verici olmalı

 20. Yasin diyor

  Selam ben yasin yaşım 30 yurt dışında çalışmak istiyorum daha önce kuveyt ve ırak ta çalıştım mesleğim garsonluk. Fakat vasıfsız olarakta inşaat veya temizlik benzeri işlerde çalışabilirim tam bir görev adamıyım ne denirse eksiksiz yaparım saygılar

 21. Ali yıldiz diyor

  Yurt dışı tecrubem var.exkavatör loder oprtlügü.ağir vasita araç şfrlüğü.üretim formnliği.idarecilik ve saha sorumluluğu tecrübem sertifikalarim vardır.çalıştığım şrktler yapımeekezi etopya.mng gold liberya.mng gold burkinafaso.afrika kitası tecrubem var.iş aryorum05334878660 ali yildiz

 22. Battal diyor

  Merhabalar Türkiye’den yazıyorum teknik olarak çalıştım kaynak ve demir dograma işlerinden anlarım inşaat tecrübem vardır elektrik ve fiber mesleğim yurtdışı işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 05442173124 aramadan önce msj atın lütfen

 23. Murat diyor

  Merhaba ben Türkiye’den yazıyorum şöför veya garson olarak aktif çalışıyorum kontenjanızda bana da bir yer varmı geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 24. MEHMET diyor

  Merhaba istanbuldan yazıyorum aşçıyım sizinle çalışmak isterim yardımcı ve geri dönüşüm yaparsanız sevinirim saygılar
  05349286404

 25. Ahmet diyor

  Selam ben Ahmet kararda dünya mutfağı aşçısı olarak çalışmak istiyorum

 26. Ahmet diyor

  Selam ben dünya mutfağı aşçısı olarak çalışmak istiyorum 05353004504

 27. Remzi diyor

  Çelik kaynakcısıyım Türkiye’den 05424313708

 28. Mehmet uzun diyor

  Katarda şoför olarak çalışmak

 29. Murat diyor

  Tir yada kamyon şoförü olarak calisabilirim 05452141979

 30. Şener diyor

  Merhaba excavatör operatörü bende gelip çalışmak isterim

 31. Ahmet diyor

  Merhaba Balkan ülkelerinde çalıştım yurtdışı tecrübem var tüm belgelerim tam mekanik ustasıyım aynı zamanda belgelerim de var kalyoncu ve Köseoğlu madencilik 05366990757

 32. Mehmet Ali diyor

  Selamın aleyküm Mersin’den yazıyorum ekiplerim var kendimde ustabaşı yım ve 3 mesleğim var ana meslegim seramik mermer ve alçı boya ustalığını da yapıyorum yaptığım ustalıkta kusursuzdur yıllardır hep şantiye ortamında hem çalışıp hem ekipler çalıştırdım tecrübeliyim ustalarım da hepsi tecrübeli ustalardır dilediğiniz kadar ekip toplama kapasitesine sahibim

 33. Murat aksu diyor

  Merhaba ben ağır vasıta şoförüyum otobüs tır kamyon gibi araçlarda yıllardır çalışıyorum İstanbul’dayım 5414586758

 34. Seyfettin diyor

  Selamunaleyküm. Türkiye den katılıyorum cam kesim ustasıyım +ısıcam imalatı becerim vardır + pvc montaj ustalıgım da vardır.
  +e sınıflı ehliyetim mevcuttur. Bilgilerinize arz ederim..

 35. Salih diyor

  Merhabalar 24 yaşındayım lise mezunuyum mesleğim motokuryelik şöförlüğümde var 0536 780 6530 watsaptan yazabilirsiniz

 36. Muhammed karakuş diyor

  Merhaba şoför inşaat duşa kabin yaltim işlerini yaparım Yeterki benimde götürün

 37. Nurettin BOYU diyor

  Şöför veya aşçı 05323437547

 38. Samet diyor

  İnşaat ustasıyım yurt dışı ustalık belgem var fayans seramik ustası katarda çalismak isterim

 39. Abdülkadir diyor

  Türkiye de tir şoförüyüm yaşım 24 tir şöförü ihtiyacınız varsa çalışabilirim saygılarımla

 40. kenan diyor

  selam türkiyeden yazıyorum pvc ustasıyım kaynak tan anlı yorum ehliyetimvar lütfen bana ulasın

 41. ismai yaman diyor

  ben ismail usta her dalda ustalığım vardır 12 kişilik ekibin başında usta başı olarak görev yaptım bir çok şantiye projesinde yer aldım katarda sizinle çalışmaktan gurur duyarım dönüş yaparsanız sevinirim tel 05309337977

 42. Samet diyor

  Benim de işe ihtiyacım var şoför ve inşaat ustasıyım

 43. Babajan diyor

  Valla hevesle çalışırım

 44. Hüseyin diyor

  Merhaba Afyonkarahisar dan yazıyorum 31 yaşındayım 15 yıldır kasaplık yapıyorum ete dair herşeyi yaparım yurt dışında çalışmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim 05368544004

 45. Uğur diyor

  Merhaba yurt dışında çalışmak istiyorum normalde mesleğim inşaat ustayım ama bana vericeniz her hangi bi işte ellimden gelen gayreti gösteririm çalışırım 05384745667

 46. Uğur diyor

  Hello, I want to work abroad, here is my job, my profession is master, I have a VQA document, I have a passport 5 if you give it to me, I will do my best effort 05384745667 @gmail.com

 47. Feyya Özturk diyor

  Merhaba adım feyyaz ozturk İstanbul tuzlada oturuyorum. Demir doğramaciyim. Gaz altı ve elektrot kaynağı yapabiliyorum. Argonda filimsiz kaynak yapabilirim. 15 senedir bu sektördeyim. Şuan aktif şekilde endüstriyel seramik fırın makine imal esiyor ve montaj yapıyorum. Eğer ilgilenirseniz lütfen arayın. 0544 806 39 12

 48. Emrah diyor

  Merhaba hataydan yazıyorum pizzacıyım sizinle çalışmak isterim yardımcı ve geri dönüşüm yaparsanız sevinirim saygılar 05396571311

 49. Mehmet şahin diyor

  Türkiye’den yapıyorum garson veya elektrik elektronik için yazıyorum

 50. Mehmet pur diyor

  Merhabalar bir çok restoran ve steak restoranların da çalıştım hertur belgen ve eğitimin vardır ızgara meze çorba soğuk bölümlerin de çalıştım WhatsApp üzerinde bana ulaşa bilir siniz +905392296548

 51. Mustafa Duman diyor

  29 yaşındayım pide ve pizza ustasıyım ustalık belgesi var 15 senedir bu işteyim.

 52. Yasin diyor

  Merhaba Türkiye den yazıyorum elektrik ustasıyım işe ihtiyacım var

 53. Veysi diyor

  Merhaba 10 yıllık garsonluk tercübem var sizinle çalışmak isterim arapça İngilizce ana dil gibi biliyorum saygılar

 54. Ramadan beyaz diyor

  Rızkı veren Allah Allah da nasipde ederse rızkımn peşindeyim

 55. Jihat diyor

  Mrb adım jihat batmaz Türkiye’de yaşıyorum yaşım 23 inşaat ustasıyım boya alçı montalama ustasıyım ustalık belgem var sizinle çalışmayı çok isterim

 56. Mehmet sirin akar diyor

  Merhaba Türkiye’m yazıyorum boya badana ustasıyım sizinl3 calismak isterim geris dönüş yaparsanız sevinirim

  05415643762

 57. Turan diyor

  Merhabalar Türkiye’de şu an fabrikada çalışıyorum ama inşatta 5yıl çalıştım garsonluk yaptım yurt dışı işi olursa inşatta uzun süre çalışırım şimdiden teşekkürler

 58. Selahattin diyor

  Merhaba bende İstanbul da yaşıyorum şoför yapıyorum Garson yaptım katara çalışmak istiyorum nasıl başvuru yapacağım

 59. Emrah seven diyor

  Tecrübeli exkavatör operatörüyüm jcb portif kullanırım belgem var yaşın 25 no 05315956588

 60. Nihat Kiren diyor

  Insaat sekterunde alci boya Alcipan dis cephe mantolama islerinde profesyonel bir sekilde calismaktayim belge ve diploma mevcut ararsaniz sevinirim

 61. Halis karakoç diyor

  Merhaba İstanbul’dan ben halis sizinle çalışmak isterim TIR söförüyüm tüm belgelerim mevcuttur yurt dışı src dahil 41 yaşındayım 15 senedir bu sektördeyim ilginiz için teşekkürler iletişim numaram 0536 413 17 60

 62. Sedat diyor

  Merhaba büyük ehliyete sahibim şoför kontenjanından yer almak isterim

 63. Hasan Duman diyor

  Tir soforuyum

 64. Serkan uzunoğlu diyor

  İyi derecede İngilizce biliyorum. Rusya, KKTC de yönetici olarak çalıştım. Dış ticaret ön lisans işletme lisans eğitimi aldım. Türkiyede restoran zincirleri, mağaza zincirleri kurup yönetim. İnşaat sektöründe anahtar teslim projeler yönettim.en son mersin büyük şehir belediye üstgeçitler inşaatında proje yönetiminde bulundum. Rusyada fabrikalar kurup yönettim.kıbrısta öğrenci yurtları, restoranlar, avm olan bir şirketin genel müdür olarak görev yaptım.

 65. cemal aslım diyor

  merhabalar benim deyrt dışı çalışmaya çok ihtiyacım var mesleğim kamyon ve kamyonet şofürlğü varsa çok sevinirim 05366084881 numaram

 66. cemal aslım diyor

  iş başvurusu şöför

 67. Fatih diyor

  Ben fatih çelik kapı yangın kapısı şaft kapağı montaş tamir tadilat bu işleri prefesyonel bi şekilde yapabilirim

 68. cemal aslım diyor

  iş başvurusu şoför

 69. Murat diyor

  Mobilya montaj elemanıyım yurdışında çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz 05549698458

 70. Yunus emre diyor

  İş baş vuruşu

 71. Murat diyor

  Selam aleyküm iş arıyorum çalışmak istiyorum ne iş olsada çalışırım sıkıntı yok yardamci eleman olurum

 72. Kerem diyor

  Meraba inşaat tavan ve asma tavan alçıpan alçı boya işlerinde profesyonel ustayım ayrıca teknisyenlik ve ekip kalfalığı yapıyorum 05386395778

 73. Hakan Ayaz diyor

  Metal işleri ve inşaat alanı

 74. Ümran diyor

  Tır şoförü iş başvurusu

 75. Hüseyin Uysal diyor

  Calismak için geri dönüşlerinizi bekliyorum

 76. ERTUĞRUL ALTUNBAY diyor

  Elektrik ve elektronik mezunuyum önemli bir fabrikada staj geçmişi ve onun öncesinde elektrikçide geçmişliğim var, onun dışında 3 yıldır bir pastanede garsonluk ve tezgahtarlık yapmışlığım vardır, ve ehliyetimde vardır.

 77. Nurullah diyor

  Merhabalar Sivil hava ulaştırma ve işletmeciliği mezunuyum ileri seviyede Arapça ya sahip olup ayrıca restorant müdürlüğüde yaptım herhangi bütün işlerde de uyum sağlaya bilirim geri dönüşlerinizi bekliyorum

 78. Abdüsselam özaydın diyor

  Vinç oprt ve kamyon şoförüyüm şartlar iyi olduktan sonra her ülkeye giderim
  05345468260

 79. enginipek diyor

  bende kamyon ve tanker şoförüyüm src 5 dâhil hepsi var

 80. Gökmen diyor

  Merhaba ben gökmen kurtoğlu katarda çalışmak istiyorum mekanik bakım ve endüstriyel boru çelik montajda yağcı olarak çalıştım beni ararsanız memnun olurum cep:05379230682

 81. Hüseyin ÇUHACİĞLU diyor

  Promosyonel bir aşçıyım antalyada yaşıyorum tel.05432653496

 82. Sami diyor

  Ben inşaat ustasıyım şartlar ve para sağlam olursa ulaşın lütfen esenlikler dilerim
  05359497713

 83. durmuş ağırkan diyor

  Merhaba ben Durmuş AĞIRKAN inşaat sektöründe doğalgaz kaynakçısı ve tesisat ustası olarak görev yapıyorum KATAR’da çalışmayı istiyorum mersinde yaşıyorum ulaşım olursa çok menmun olurum iyi günler iyi çalışmalar diliyorum. iletişim: 05439406273 – gmail: durmusagirkan@gmail.com

 84. Tunahan Usta diyor

  Merhaba,
  Gümrükçüyüm ve aynı zamanda şöförlük ve motosikletli kuryelik de yapıyorum. İş açığı varsa dönüş rica ederim.

 85. Berat 05426193108 diyor

  Merhaba ben Zengin inşaat ve hafriyat sektöründe çalıştım yol yapımımlarini yaptım KATAR’da çalışmayı istiyorum Ağrı’da yaşıyorum ulaşım olursa çok menmun olurum iyi günler iyi çalışmalar diliyorum

 86. Enginayvaz diyor

  Selam kalıp Demir ustasıyım Katar’da çalışmak isterim.05362235061

 87. Önder diyor

  Merhaba ben Önder baldız 24 yaşındayım ünlü mamüllerde çalışıyorum ustayım şöförluğum de var ehliyetimde katar da çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 88. Muhammed diyor

  Öncelikle iyi günler 27 yaşındayım askerliğimi yapmışım 10 yıldır kalıp işinde çalışıyorum ustayım ustalık belgem var herhangi bir sorunum yok yurtdışına çıkmak için olursa bilgi verirseniz sewinirim 0533 0841921

 89. Mehmet diyor

  Boru montaj, silindir tank ustasıyım tüm belgelerim mevcut Rusya amur gaz tesisinde gaz promda çalıştım SOCAR tank ve boru projesini bitirdim Akkuyu nükleer tesisinde çalıştım referanslarım sağlam sizle çalışmak isterim telefonum +905315204194

 90. Burhan diyor

  Insaat isinden anliyorum yurt disinda çalismak isterim 5448968030

 91. Gökhan DUMAN diyor

  Merhaba 38 yaşındayım 12 yıldır şoförüm halen şoförlük yapmaktayım uygun görüldüğünde büyük bir heyecanla gitmeyi isterim kendimi zerre düşünmüyorum çocuklarıma bir nebze olsun ileride ufakta olsa birşeyler birakmak istiyorum.
  05436467334

 92. Cuma diyor

  Şöför ve inşaat ustası tüm 05050754606

 93. DAVUT GÜMÜŞTAŞ diyor

  22 yaşındayım inşaatta alçı boya saten mantolama ustasıyım amelelik bile yaparım saygılarımla 0544 376 9634

 94. Fatih diyor

  Ben aşcıyım iş arıyorum

 95. Ramazan diyor

  Merhaba. Mekanik bakım onarım sıhhi tesisat iklimlendirme kılima bakım onarım teknisyeni ihtiyacın ız var ise yurtdışı için tel no 05327441543 arayın

 96. Alper diyor

  Hem garsonun hem inşaatlarda hamallık yapmışlığım var hemde şöförüm 2 yılık
  5360703449

 97. Yusuf diyor

  Alçı boyaciyim ustalık belgem var isimde gayet iyiyim yardımcı olursanız sevinirim

 98. Gafar diyor

  Merhaba 4 senedir garsonluk yapdym 2 sene güvenlik yapdym ehliyetim var yurtdysynda çalişmak istiyorum tel +905338830667 teşekkürler şimdiden

 99. Niyazi diyor

  05520826730 şöförüm

 100. Niyazi diyor

  Söförüm 05520826730

 101. Sedat durak diyor

  Asciyim aşçı yardımcısı yım belgelerim hepsi tam garson komi

 102. Serdar diyor

  İnşaat kaynakçısına ihtiyaç olursa seve seve çalışmak isterim Katarda !!!

 103. Sadun diyor

  Şap ustasiyim inşaat , garson Luk,otel her işten anlarim

 104. Emre diyor

  Merhaba ismim Emre 27 yaşındayım inşaat işlerinden anlarım kendim Su Tesisatçısıyım aynı zamanda kombi teknisyeniyim Uluslar arası Gaz yakıcı cihazlar belgelerim var yurt tercihim yurt dışıdır.
  Ankarada yaşıyorum
  0507 794 2155

 105. Akmurat diyor

  Inşat alçi yardamçisi

 106. Emrah diyor

  Mermer döşeme ustasıyım kendi isimde ustaligima güveniyorum 05550829204

 107. Soner diyor

  Seramik ve sıhhi tesisat alci boya ustasıyım seramikte belgem var 33 yillik tecrubem var 05061435516

 108. Mesut Türkoğlu diyor

  Merhaba ben elektrik teknisyeniyim şebeke arıza ve onarımda tecrübeliyim mesaj yoluyla dönerseniz. memnun olurum teşekkürler 0553 269 26 11

 109. Bülent diyor

  Katarda çalışmak isterim mobilya boya ve cila ustasıyım

 110. Gürkan diyor

  Katarda calışmakmisterim

 111. Gürkan diyor

  Katarda calışmaki sterim

 112. Gürkan diyor

  Katarda calışmak isterim

 113. Mehmet diyor

  Kararda çalışmak isterim

 114. Mehmet diyor

  Kararda çalışmak isterim

 115. Nevzat diyor

  Daha önce çok kez Doha ya gitim iş icabı şimdi çalışmak için gide mek istiyorum sahne mekanın hareketli perde işleri

 116. Osman diyor

  Her türlü işçilik yapılır yeterki iş olsun alçı boya macum saten şap fiyas karo alçıpan asma tavan

 117. cengiz diyor

  mobilya dekor montaj imalat ustasıyım

 118. Mehmet bakay diyor

  Ben su tesisatı ve elektrik ustasıyım

 119. Önder diyor

  operatör

 120. Hakan diyor

  Inşaat işçisi

 121. Nusret diyor

  24 yaşındayım inşaatta alçı boya saten mantolama ustasıyım amelelik bile yaparım saygılarımla

 122. ÜNAL ERGİN diyor

  ben inşaat kalıp ve ustasıyım

 123. Murat diyor

  Merhabalar. Damperli kamyon şoförü,tüm. Her çeşit araç itina ile kullanılır.

 124. Murat dokak diyor

  Kararda şoför Luk olabilir aslında neden olmasın

 125. Hasan elikesik diyor

  Katarda çalışmak istiyorum şoför ve dekorasyon işleri yapıyorum alçı boya montalama sıva

 126. Doğan diyor

  Şoförlük harici herseyi yaparim vasıfsizim

 127. Resul yalçın diyor

  Ekmek fırıncısıyım ve aşçılık da var

 128. Resul yalçın diyor

  35 yaşın dayım ekmek fırınıncısıyım aşçılık yapmışım boya badana yaparım

 129. Deniz Şenol diyor

  Ben soğuk demirci ustasıyım 7 yılık tecrübem var

 130. Resul Özçelik diyor

  Bu kanalın pek iş için birşeyler vaad ettiğini düşünmüyorum ama şansımı denemk istiyorum ben de . Kendi alanımda ustayım elektirik elektronik .

 131. Emre Baykal diyor

  Katarda çalışmak

 132. Dilaver hazır diyor

  Burdan yorum yaparakmı işe alıyorlar o zaman uzman oldugumuz işleri yazalım (borwenk ustasıyım 3.5 sene plastik enjeksiyorn makinesinde çalıştım çatı kaplama ustalıgım var yurd dışında çalışmak istiyorum

 133. Gokhan diyor

  Slm ben kayseriden 37 yaşında bir çok iş konusunda deneyim sahibiyim yaptığım işler gıda sektörü pazarlama inşaat dekorasyon özel halk otobüsü kullandım uzun yol deneyimim var asıl mesleğim erkek berberligi 3 çocuk sahibiyim 8 yaşında çocuğumu ameliyat ettirmem lazim biraz çok paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 0546 128 32 20 telefon numaram

 134. kenan diyor

  Merhaba yüzme havuz u ve su arıtma sistemlerinde ustayım.. sıhhı tesisat ustasıyım pprc ve pvs tesiisat yapmakyım nasıl baş vuruyoruz ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.