Katar Personel Alım İlanlar 

13 6.399

Katar Personel Alım İlanlar 

Katar, özellikle zenginliğiyle tanınan bu ülke de çalışmak çoğu kişinin hayalidir. Çünkü orada elde edilecek kazanç epey fazla olacaktır.

Bu nedenle çoğu personelin hayallerinde Katar gibi zenginliğiyle birlikte ve aylık on bin yirmi bin lira gelir elde edebilecek ülkelerde çalışmak vardır. Bu nedenle Katar’da personel arayan şirketlere göz atmakta fayda var. Bu yazımızda sizler için Katar personel alım ilanlarına göz atıyoruz.

Katar özellikle petrolüyle tanınan ve bundan dolayı zengin olan bir ülkedir. Son zamanlarda Türkiye ile olan ilişkisi arttığında çeşitli Türk firmaları da Katar’da hizmet vermeye başlamıştır. Bugün Katar’da faaliyet gösteren onlarca şirket vardır. Bu nedenle Katar’da faaliyet gösteren firmalar da çalıştırılmak üzere işçiler aranmaktadır.

katar personel alim ilanlar
katar personel alim ilanlar

Katar’da Hangi Tür Personeller Aranmaktadır?

Bugün Katar’da en çok faaliyet gösteren alanlardan birisi inşaat alanıdır. Bundan dolayı aradığı kişilerde aranan özellikler de inşaatta çalışacak kişiler olacaktır. Bu nedenle Katar’da çalışmak istiyorsanız yetkinliğinizin inşaat alanında olması sizin için daha iyi olacaktır. Katar’da faaliyet gösteren inşaat şirketlerinin aradığı betonarme ustası, kalıp ustası, inşaat işçisi, vasıfsız eleman ve inşaat işçisidir. Eğer bu alanlarda iş bilirliğini ve ustalığınız varsa sizde aşağıda vereceğimiz şirketlerin iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Katar’da Çalışabilecek İnşaat Alanları

Katar’da iş yapacak kişiler eğitimli eğitimsiz fark etmeksizin birçok alanda bulunabilir. İşçi arayan şirketlerin aradığı alanlar ise şunlardır.

 • Şantiye Şefi
 • Sıva ustası
 • Boya ustası
 • Su boru hattı uzmanı
 • Demirci
 • Elektirikçi
 • Çelik işleri mühendisi
 • Çevre mühendisi
 • Elektirik ve elektronik mühendisi
 • Harita mühendisi
 • İnşaat mühendisi
 • İş güvenliği uzmanı
 • İş makinası operatörü
 • Jeoloji mühendisi
 • Eksvatör operatörü
 • Vasıfsız işçi
 • Beden işçi

Sizde bu alanların birinde faaliyet gösteriyorsanız ve yurt dışında çalışmak için herhangi bir engeliniz yoksa bu iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Katar’da İşçi Arayan İnşaat Şirketleri

Katar’da birden fazla inşaat şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler iş ile olan irtibatlarını daha iyi sağlamak için daha çok Türkiye’den işçi götürmektedir. Götürdükleri bu işçilere yemek ve yer olanağı da sağlayan bu şirketler işçilerine de dolar kurundan maaşları ödemektedir.

Katar’da personel arayan inşaat şirketleri; Enka İnşaat, Makyol İnşaat, Rönesans İnşaat, 77 İnşaat, Kolin İnşaat, GAP İnşaat ve Doğuş İnşaat’tır.

Doğuş İnşaat Katar İş İlanı

Yurt içinde ve yurt dışında birçok alanda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Doğuş inşaat Katar’da da bu faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu nedenle hem yurt içinden hem de yurt dışında çalıştırılmak üzere personel aramaktadır.

Doğuş İnşaat Katar iş ilanları her yıl güncellenmektedir. Eğer sizde inşaatta çalışabilecek güce ve yurt dışında çalışabilecek olanağa sahipseniz linkte verdiğimiz Doğuş İnşaat başvuru formunu http://www.dogusinsaat.com.tr/tr/is-firsatlaridoldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Enka İnşaat Katar İş İlanları

Katar’da faaliyet gösteren firmalardan birisi de Enka İnşaat olup inşaatın çeşitli alanlarında çalışabilecek beden işçisine ihtiyaç duymaktadır. Enka İnşaat sadece Katar değil birçok ülkede faaliyet gösteren inşaat şirketlerinden birisidir. Aynı zamanda sadece inşaat alanında değil petrokimya, altyapı ve elektrik santrallerinde de görev yapmaktadır.

Eğer sizde Enka inşaat bünyesinde yurt içi ve yurt dışında çalışmak istiyorsanız recruitment@enka.commail adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Makyol İnşaat Katar İş İlanları

Hem ülkemizde hem de yurt dışında çeşitli ülkelerde inşaat alanında faaliyet gösteren Makyolİnşaat’da Katar için işçi arayan şirketlerden birisidir. İnşaat da çalışabilecek şantiye şefi, usta ve mühendislere ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda vasıfsız işçi ve beden işçisine de ihtiyaç duyan Makyol İnşaat iş başvurusuna http://makyol.com.tr/tr/insan-kaynaklari linkinden başvurabilirsiniz.

Makyol İnşaat inşaat alanında faaliyet gösteren bir firma olup çalışanlarına değer vermektedir. Bu nedenle başvurularında özgeçmiş de istemektedir. Sizde çalıştığınız firma ve departmanları yazarak özgeçmişinizi dosya seç bölümünden gönderebilirsiniz.

Rönesans İnşaat Katar İş İlanları

Dünyanın birçok bölgesinde faaliyet gösteren Rönesans İnşaat’da yurt içi ve yurt dışında çalıştırılmak için ustalar, işçiler ve mühendisler aramaktadır. Özellikle Katar, Cezayir, Polonya, İsveç vb. gibi Orta Afrika, Kuzey Afrika ve Avrupa’da faaliyetlerini hızlandıran Rönesans İnşaat, inşaatın dışındaki alanlarda da faaliyet göstermektedir. Her kurumsal şirket gibi Rönesans İnşaat’da da çalışanın önce bir kendini tanıtması istenir. Sizler https://careers.ronesans.com/content/JobSearchTR/?locale=tr_TR/  bu linkten başvuru yaptıktan sonra görüşmeye çağrılırsınız. Eğer görüşmeniz olumlu geçerse sizde Rönesans İnşaat’ın bir çalışanı olursunuz.

13 Yorumlar
 1. Serdal İPEK diyor

  Merhaba ben Serdal ipek kalıpçı ustasıyım 3 kişiyiz katarda çalıştım şartları iyi biliyom yardımcı olurmusun uz ihtiyaçim var 05444092221

 2. Tarık diyor

  Basvuruyu nasıl yapyoruz

 3. Tarık diyor

  Nasıl basvuru yaliyoruz 05346674709 yardimci olun

 4. Murat diyor

  Merhaba beton silim ustasıyım saha betonları döküyorum mastar kullanmayı biliyorum beton kesim biliyorum Kalıp çakmayi biliyorum

 5. İdris diyor

  Poca börek ustasıyım yurtdışı işi arıyorum
  05462109342

 6. Ahmet diyor

  15 yıllık argon ve eloktorot kaynak ustasıyım yurtdışı iş ariyoru m 05535556308

 7. Adem diyor

  Nasıl başvuru yapılıyor

 8. Recep diyor

  Simit poaca ekmek ustasıyım iş arıyorum yurt disi

 9. Sedat Karaboğa diyor

  Kara slva alcl boyo ustaslylm katarda callşmak istiyorum tlf05365086727

 10. Sabrullah diyor

  AG og elektrik ustasıyım pano iç tesisat haviyi yeraltı irt:05427355507

 11. Sefa arı diyor

  Yutdışı işlerinizde calismak isterim
  Çatı sıva alçı boya yalıtım ve sıva alçı makinaları sorunsuz kulananan ehilim 2 yıl cezair tercubem var

 12. Mehmet diyor

  Bende iş arıyorum yurtdışında yardımcı olursanız sevinirim.

 13. Mehmet diyor

  Bende yurt dışında iş arıyorum yardımcı olurmusunuz 05076415471

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.