Katar Dünya Kupası İçin Personel Alımı Ve Başvurusu

195

Katar Dünya Kupası İçin Personel Alımı Ve Başvurusu

Katar Dünya Kupası personel alımı hakkında konuşurken, size Katar’da iş imkanları ve ücretler hakkında bilgi verirken genel olarak bu ülkenin durumu ve fırsatları hakkında da bilgi aktarımı yapılacaktır. Daha detaylı bir şekilde Katar Dünya Kupası personel alımı konusu hakkında bilgi verilecektir.

Bilindiği üzere Dünya Kupasına ev sahipliği yapacaktır. Bu sebepten birçok firma ve özellikle de inşaat sektöründe çalışan firmalar ön planda olarak Dünya Kupası için işçi alımı yapmaktalar. Dünya Kupası için birçok İnşaat işi yapılacak ve yeni stadyum, oteller, sosyal tesislerin yapılmasını üstlenmek isteyen firmalar arasında Türk firmaları da ihalelere katılmaktadırlar.

katar dunya kupasi icin personel alimi ve basvurusu
katar dunya kupasi icin personel alimi ve basvurusu

Katar Dünya Kupası Hazırlığı

Katar’da Dünya kupası için gereken stadyum halihazırda bulunmadığı için bu çapta bir futbol sahasını inşa etmek için inşaat şirketleri işe koyuldular ve gelen bilgilere göre Türk şirketlerin inşaatı üstleneceğine görülmektedir. İnşaat yapılacaksa bu işi yapacak işçilere gerek olacaktır ve büyük bir inşaat işi söz konusu olduğu için güzel bir şekilde çok sayıda kişiye iş imkânı sağlanacaktır.

Katar Dünya Kupası işçi alımı söz konusu olunca elbette yurt dışında kariyer yapmak isteyenler için cazip bir fırsat oluyor.  Siz de böyle bir iş fırsatını kaçırmak istemiyorsanız güncel bir şekilde konuyu takip etmeniz gerekmektedir. Böylece büyük firmalara başvuru yaparak Katar’da inşaat elemanı olarak istihdam koşullarından yararlanabilirsiniz.

Katar Dünya Kupası İşçi Alımı Nasıl?

Dünya Kupası için yapılacak inşaatlar için inşaat firmaları vasıflı ve vasıfsız işçi istihdamı yapacaktır. Her sektörde istihdam açığı olduğu görülmektedir ve bu sebepten dolayı yüksek sayıda işçi alımı yapılacaktır. Firmalar personel alımı için ilan vermeye başlamışlardır. Türkiye’de inşaat sektörüne önem arz eden birçok firma ihalelere katılarak Katar’da tesis edilecek otel, stadyum, sosyal kompleksler ve alışveriş merkezlerinin inşaatını üstlenmeyi hedeflemekteler.

Bu inşaatlar için İstihdam açığı olmaktadır ve ayrıca bu büyüklükte bir çalışmayı kısa sürede bitirmek için Katar Dünya Kupası personel alımı gerekmektedir. Katar’da inşaat sektöründe çalışmak isteyenler kesinlikte başvuruda bulunabilirler. Bu iş büyük çapta bir iş olduğu için, firmalar oldukça iyi avantajlarla personel alımı yapıyorlar. Yani kişileri ikna etmek için gayret gösteriyor ve dolgun ücretler veriyorlar ve ayrıca yatılı kalmak, masrafları karşılamak ve uçak biletlerini almak gibi imkanlar da sunuyorlar.

İnşaat sektörü dışında birçok meslek gurubundan da işçi alınımı olacaktır. Dünya Kupası için ülkeye gelecek olan çok sayıda turist olacaktır ve bu yüzden garson, şoför, aşçı, aşçı yardımcısı ve güvenlik gibi birçok kadro için iş imkanları doğacaktır. Böylece Türkiye’de herhangi bir meslek grubunda uzmanlaşmış personeller bu iş imkanlarından yararlanabilirler.

Katar’da Hangi Şirketler İnşaat İşçisi Arıyorlar?

En son elde edilen bilgilere göre Katar’da inşaat yürüten ve personel arayan inşaat firmaları açıklanmaktadır. Kolin İnşaat, Sham Turk İnşaat Tekstil Limited, Doğuş İnşaat Kamışoğlu Group, Limak İnşaat, STFA İnşaat Tekfen İnşaat, Demir İnşaat, Sarp Group, Enyap inşaat, Tuğra Gayrimenkul Yüksel İnşaat, Ortadoğu İnşaat, Yapı Merkezi ve GAP İnşaat bu firmalardan birkaçı olmaktalardır. İmkanlardan faydalanmak için sadece iş ilanlarını kontrol etmeniz gerekmektedir ve bu ilanlar firmaların insan kaynakları bölümünde yayımlanmaktadır.

İnşaat Firmalarının Katar İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Katar ve Türkiye’nin yakın bir ilişkisi olmaktadır ve Katar 2022 Dünya kupası için personel ihtiyacı duymaktadır ve bu personeller sadece inşaat sektöründen değil, birçok meslek grubundan alınacaklar.

Katar’da ödemeler genellikle dolar üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca ek mesaiye daha fazla ücret ödeniyor. Katar’da çalışan kişiler genellikle en az 2.200 dolar maaş alıyorlar. Ortalama maaş ise 2500 dolar ile 3000 dolar arasında olmaktadır. Bu maaşlar meslek grubu ve firma gibi faktörlere bağlı değişmektedir ve ülkede en yüksek maaş aylık 25.000 dolara olmaktadır.

Sağlık çalışanı, mühendis ve tekniker gibi uzmanlık gereken sektörlerde ise maaşlar daha yüksek olmakta ve ortalama 3.500 ile 7.000 dolar arasında olmaktadır. Ve ayrıca yönetici, yazılım uzmanı ve doktor gibi mesleklerde çalışanlar için özel ek ödemeler yapılmaktadır.

Katar Dünya Kupası personel başvurusu için yapılması gerekenler ve koşullar hakkında bilgi verelim. Bunun için ihaleye katılan ve kazanan firmaların sitelerinde, insan kaynakları bölümüne girip orada yayımlanan iş ilanlarına direkt olarak başvurabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerine kaydolarak Katar inşaat işçisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Katar İş İlanlarına Başvurma Ve Kabul Edilme Koşulları

Birçok ihale kazanılsa da hâlâ  Katar’da çalıştırılacak eleman ihtiyacı sorunu giderilmemiştir. Bu sebepten dolayı bu ülkede çalışmak olanağı bulunmaktadır çünkü Katar Dünya Kupası öncesi her sektörün hazır durumda olmasını istemektedir. İnşaat sektörünün yanı sıra hizmet, turizm, ulaşım, lojistik, taşımacılık, enerji ve petrol sektörlerinde iş bulma imkânı devam etmektedir.

Yurt dışı iş ilanlarına ulaşmak için Türk vatandaşları firmaların duyuruları takip edip ve geçerliliği olan iş ilanlarına başvurabilirler.

Bazı özellikler ve becerilere sahip olmak, değerlendirme ve kabul edilme sürecinde işlerin daha hızlı ve kolay olması için yardımcı olacaklardır. Mesela başvuranlar için avantaj sayılabilecek bir beceri dil bilgisi olmaktadır. Temel İngilizce ve Arapça dil bilgisine sahip olanlara öncelik tanınması muhtemeldir. Tabii bunun yanı sıra Türkçeye tam olarak hâkim olmanız gerekmektedir. İşleri kolaylaştıracak başka bir adım ise başvuru öncesi işe hazır olmak ve uygun olmayı göstermek için pasaport, vize ve çalışma izni başvurusunda bulunmak olacaktır.

Böylece işler peşinde olan kişiler için Katar Dünya Kupası personel alımı hakkında kapsamlı bilgi verilmiştir.


195 Yorumlar
 1. Hasan diyor

  Başvuru nasıl ne zman yapabilirim YARDIMCI OLUN LÜTFEN

 2. İlhan diyor

  Merhaba ismim İlhan Aktaş k.maras doğumlu Antalya’da otellerde aşçı olarak (soğuk meze ve zengin yağlı, çi olarak soğuk şefliği yapıyorum ve yurt dışına gidip orada mesleğimi devam ettirmek istiyorum

 3. veysi gökalp diyor

  merhaba ben 31 yaşındayım bir otelde şef garsonluk yapıyorum. şartlar ve maddi gereği başvurmak istedim arapça dil biliyorum saygılar

 4. Cuma karabulut diyor

  Selâmaleyküm her iş yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 5. Mehmet diyor

  Ben Mehmet kurt her hangi bir işim yok çalışmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz

 6. sezgin arslan diyor

  selam Bulgaristan doğumluyum kaynakçı olarak iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 7. Hediye can diyor

  Merhaba ben 8 yıldır Türk mutfağında çalıştım. 25 yaşındayım Şırnak liyim İngilizce dil biliyorum.
  Tecrübem küçük yaştan beri mutfak ilgim alanım.

 8. CEZAİR diyor

  garson olarak çalışabilirim

 9. Ümit diyor

  Selamun aleyküm daha önceden otelde kat görevlisi olarak çalıştım

 10. Edho diyor

  Üniversite mezunuyum iyi bir şeklide Arapça konuşabiliyorum jet hangi bir pozisyonda çalışabilirim

 11. Deniz Şenol diyor

  Merhaba ben 7 yılık inşaat soğuk demirci ustasıyım
  Mesleki yeterlilik belgem var vede 10 yıllık pasaportum var

 12. ÖNDER diyor

  Selâmmın Aleyküm Alcı boya ustasıyım 39 yaşındayım CUMHURBASKANLIGINDA VE MİT KALE ŞANTIYESINDE CALIŞTİM

 13. Ömer diyor

  Merhaba otel de meydacı ve aynı zamanda inşahat ustasiyim

 14. Seyit diyor

  Selam şuan katardayım iş arıyorum seramik Mermer işi

 15. Kadir diyor

  Merhabalar 19 yaşında bir gencim Köfteci Yusufta Garsonluk tecrübem var değerlendirirseniz sevinirim

 16. İhsan diyor

  Daha önce katar deneyimim var çeşitli meslek tecrübelerime var profosyenel olarak mobilya imalatcisiyim

 17. Mehmet emin diyor

  Selam ben mehmet 29 yasindayim baba meslegim kasap mutfakta izgara tezgah her isi yapabilecek yetegene sahibim katarda hem ana dilim arapca da var yardimci olursaniz sevinirim

 18. Abdullah diyor

  Merhaba inşaat kalıpçıyım her türlü mesleğim var

 19. Abdullah diyor

  Nereden başvuru yapacağıZ lütfen bana sönün

 20. Murat diyor

  İnşaat ve yemek garsonluk işinde çalışırım

 21. Yusuf diyor

  Garsonluk,komilik yaptım öğrenciyim hem yurtdışını görmek ve çalışmak istiyorum

 22. Eldora diyor

  Katar dünya kupası için çalışmaya gelmek istiyorum aşçı olsun temizlikçi olur

 23. Eldora diyor

  Katar dünya kupası için çalışmaya gitmek istiyorum

 24. Volkan kale diyor

  Yurt dışı tecrübem var her işi yapabilirim 32 yaşındayım

 25. Özgür yakışan diyor

  Merhaba 26 yaşındayım Şoförlük tecrübem var ve yapabilirim

 26. SAİT ALİ yatkın diyor

  Merhabalar Türkçe ingilizce almaca olmak üzere tercümanlık garsonluk komi ve benzeri islerde çalıştım deneyimim var

 27. İbrahim Ertuğrul diyor

  4 yıldır garsonluk yapıyorum lise mezunuyum sağlık okudum hemşire yardımcısiyim

 28. Ahmet diyor

  Garson olarak çalışmak isterim arapça dilim var lütfen dönüş yapılsın bana

 29. Ahmet diyor

  Garson olarak çalışmak isterim arapça dilim lütfen bana dönüş yapın

 30. Onur diyor

  Nerden başvurucam 5 yıllık garsonumm ortak dil biliyorum

 31. Murat diyor

  İşe Alırsanız Sevinirim.:)

 32. Kemal diyor

  Slm inşaatta çalışmada uzmanım sicilim temiz yardımcı olursanız sevinirim

 33. Levent diyor

  Merhaba ismim levent her iş tecrübem var

 34. Kemal diyor

  Slm inşaatta çalışmış uzman biriyim yardımcı olursanız sevinirim

 35. Halit Özdemir diyor

  Merhaba lise turiz otelcilik okudum doğum yerim Beyrut/Lübnan ileri derecede arapça ve b seviyesinde ingilizce biliyorum daha önce ottellerde belboy ve garson olarak çalıştım

 36. SULEYMAN diyor

  GARSON OLARAK CALISIRIM

 37. Bedirhan diyor

  Selam 21 Yaşindayım yaklaşık 4 Yıl Otel, Restoran larda Sıcak mutfak Osmanlı Saray Mutfağında Çalıştım Bu Alanada Tecrübem Bulunmaktadır.

 38. Sedat diyor

  Aşçı yardımcısıyim aynı zamanda kasapligim var

 39. Muhammed diyor

  Merhaba ben Muhammed 20 yaşındayım pizza ustasıyım 5 senelik tecrübem var bende yurt dışında çalışmak istiyorum teşekkürler

 40. Burak diyor

  Adım Burak gürbüz 22 yaşındayım ascıyım kasabhane ana dalım ızgara tezgah her işi yapabilecek yeteneğe sahibim

 41. Hakan diyor

  Merhaba ben daha önce Antalya İzmir marmaris ve Muğla Bodrum’da komi şefi garsonluk komilik katçılık yaptım deneyimim otel sektörde var ehliyetim var yardımcı olursanız sevinirim ☺️

 42. Abdullah kılıç diyor

  Otellerde şeflik garsonluk ve cankurtaranlık yaptım ingilizce biliyorum akıcı konuşabiliyorum

 43. Bilal diyor

  5 yıldızlı otelde sıcak yardımcısının sizinle çalışmak isterim 20 yaşındayım

 44. Berna diyor

  Bu işe başvurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 45. Sabahattin ayyürek diyor

  Nasıl başvuru yapacaz

 46. AHMET SAMED ASLANTAY diyor

  GARSONLUK YAPABİLİRİM YAŞIM 21 DİL OLARKTA ARAPÇA BİLİYORUM

 47. Ömer ABIK diyor

  İyi akşamlar
  Tecrübeli garsonum
  4 ayrı dil biliyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum

 48. Mehmet Emin güneş diyor

  inşaat işçisiyim ahşap kalıp ustasıyım 10 yılık tecrübem var kalıpta anlamadığım hiç bi iş yoktur iyi ve hızlı çalışırım ustalık belgem de var gelmek isterim

 49. Mustafa Avcı diyor

  Merhaba şuan özel bir hastanede teknik servis elemanı olarak çalışıyorum asıl mesleğim alçı boya acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 50. Feysel ekin diyor

  Bende Katar’a işçi ilanı baş vuracaktın ama bulamadım

 51. Ayaz diyor

  Merhaba ben ayaz can istanbul da yaşıyorum sorumluluk sahibi biriyim aşçı yardımcılığı döner den anlıyorum garsonluk yapa bilirim 10 yillik pasaportum hazır yurtdışında is ariyorum

 52. Özgür diyor

  Merhaba ben iş makinası operatörüyüm her türlü şartlarda çalıştım . Çalışırım iş ne olursa olsun .yardımcı olursanız sevinirim .

 53. Murat diyor

  İş arıyorum

 54. Mehmet diyor

  Merhaba Ben 27 yasindayim insaat ustasiyim ise ihtiyacim war

 55. Özkan sayın diyor

  18yılıl bilişim işiyle uğraşıyorum KGYS Kent güvenlik yönetim sistemleri MOBBESE Kamera yazılım ve donanım işi yapmaktayım

 56. Emrah diyor

  İki dil biliyorum hafızam çok güçlü ve hesaplamam çok iyi

 57. Mehmet diyor

  Ben pideciyim yurtdişi işi arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

 58. Habip ataş diyor

  İnşaat ustasıyım her türlü kaba inşaat işi yaparim

 59. Ahmet diyor

  Mucehver tasarimcisiyim

 60. Umt diyor

  Garson olarak çalışırım

 61. Ali diyor

  Ingiliz vatandasiyim garsonluk soforluk yapabilirim

 62. Hüseyn diyor

  MƏRHABA. AZƏRBAYCANLIYAM. 22 YAŞIM VAR. 4 İLLİK OFİSİANT TƏCRÜBƏM VAR. GARSON İŞİNƏ UYURAM. İNGİIİS DİLİNİ ORTA SƏVİYYƏTƏ BİLİRƏM. TƏŞƏKKÜLƏR. #THANKYOUKATAR

 63. Şehmus diyor

  O kadar şey yazacağınıza bi başvuru formu koysaydınız be kardeşim

 64. İsmail diyor

  23 yaşındayım sağlık yönetimi üniverste mezunuyum, 3 Dil biliyorum ve 4.dili çalışyorum,otellerin her kademesinde,yiyecek ve içecek sektöröndede bulundum,barmenlik yaptım,fabrika inşaat vb kaba işlerde tecrübem var.

 65. Habil diyor

  İşə ehtiyacım var

 66. Sinan aydan diyor

  Selam aleyküm mesleğim fırın işcisiyim

 67. Müslüm atat diyor

  Inşat sektöründe her işi yaparm

 68. Mustafa diyor

  Her türlü işte çalışabilirim 22 yaşındayım süriye vatandaşıyım

 69. Adem diyor

  Selam aleyküm hayırlı günler 41 yas 20 yıla aşkın inşaat ta calisiyorum saguk demir ciyim MYK var pasaport hazır formenlik usta basilik gerektiği yerde çalışırım sıkıntı yok ekip lazımsa ekip hazır yardımcı olursanız sevinirim

 70. Ali diyor

  Tesisatcıyım yurt dışı tecrübem vat

 71. Halit karataş diyor

  20 yıldır gıda sektöründe çalışıyorum baklava börek pasta işletmeciliği halen fiili olarak yapmaktayım başvurular nereye yapılıyor bilgilendirebilir misiniz

 72. Halit karataş diyor

  20 yıllık garsonluk ve tezgahtarlık deneyimim mevcut, bende başvuruda bulunmak istiyorum

 73. Hasan diyor

  Kebabci. Ustasıyım.czn. Burak.yaninda çalışmak. İsterim.

 74. Erdoğan Torun diyor

  Ben inşaat işçisi yim aynı zamanda şüfürlük te yapa rım

 75. Okan diyor

  Merhaba
  10 yıllık sıcak mutfak ve dünya mutfağı tecrübem var bunu kanıtlayan yeterlilik belge ve yiyecek,içecek hijyen belgelerimde mevcut.Antalya’da beş yıldızlı otellerde çalıştım teşekkürler…

 76. Erdal diyor

  İş

 77. Erdal diyor

  Alçı sıva ve boya ustasıyım iş arıyorum

 78. Nurettin diyor

  Merhaba ben hem garsonluk hemde aşçı belgem var Arapça ve İngilizcem var..

 79. Taner diyor

  Ben şoförüm

 80. vedat diyor

  merhaba ben meslek lısesı mezunuyum fabrıka ıscısıyım ne ıs olursa yaparım

 81. Hidayet diyor

  Merhaba ben şuan pariste yim inşaat ustasıyım burayda özel bir şirketile geldim 30 kişi şuan hazırda ekibimiz var isterseniz irtibata geçebiliriz paris olimpiyat hazırlıklarını tammalak üzere paristen direk katara geçebiliriz teşekkürler

 82. Serdar adıgüzel diyor

  Cam imalatı ustasıyım inşaat gibi yerlerde çalışabilirim tecrübem var

 83. Mehmet diyor

  Selamün aleyküm inşaat sovuk demir ustasiyim16 yıldır bu işi yapıyorum başvurumu dikkate alarak yardım ci olurmusunuz

 84. Yaşar çetin diyor

  Merhaba başvuruyu nerden yapıyoruz bilgisi olan dönüş yapabilir mi

 85. yusuf meseci diyor

  katar dunya kupasında soforluk veyahutda temızlık ısınde calısabılırım saygılar

 86. Ümit kurt diyor

  Acıl iş arıyorum şoför garsonluk donercilik mobilya montaj vtamir işleri temizlik işçileri yqpabilirim

 87. Ümit kurt diyor

  Acıl iş arıyorum şoför garsonluk donercilik mobilya montaj vtamir işleri temizlik işçileri yqpabilirim

 88. Cihan karagol diyor

  Merhabalar yaklaşık 5 sene tecrübem var turuzimde nerdeyse her işi yaparım garson olsun aşcı yardımcısı olsun barmen olsun houskipink olsun her işi yapmışım biliyorum sizinle çalışmak isterim

 89. Kemalettin tayganer diyor

  Ben 36 yasidayim duvar ustasiyim plan proje hepsi ni biliyorum gelebilirim

 90. Ahmet özdurmuşoğlu diyor

  Otellerde çalıştım belboy olarak çalışabilirim, İngilizce sertifikam da var.

 91. Türker diyor

  Merhabalar ben bir Kanada Vatandaşı olarak dört dil biliyorum ana dil olarak yazma okuma dahil Fransızca İngilizce Almanca Türkçe bana ulaşmak isterseniz yazabilirsiniz teşekkürler

 92. Ömer Faruk Hatipoğlu diyor

  Arapçam var full bilmiyorum garsonluk turizim sektörün de calışmişim

 93. Ferhat baş diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor bilen varsa lütfen aydınlatabilir mi acaba ???

 94. Volkan diyor

  Gıda mühendisi lazımsa ulaşın

 95. Emircan diyor

  Merhaba 8 yıldır kasabim
  Her türlü sıyırma ve çeşit yapabilirim

 96. Yusuf ivgin diyor

  Boya badana dış cephe mantolama yağlı boya yapıyorum dünya kupası için hazırım

 97. Mehmet Emin çiftçi diyor

  Selamün aleyküm , ben yeni pasaportumu aldım katara gitmek için, bana katarda çalışmak için yardımcı olmanızı isterim, 20 senelik turizmciyim, İngiliz ve yabancı dilim var , meslek olara alacarte mutfağı, balık , türk mutfağı, fasfood, ve meze , tatlı ustalığım var tecrübeli ve temiz çalışırım. Kocaeli de ikamet ediyorum..

 98. İdris diyor

  Hem iyi bir söfor hemde firinciyım 21 yaşındayım

 99. İdris diyor

  Şoförüm aynı zamanda ekmek ustasıyım

 100. Orhan diyor

  Karotçuyum katara gelebilirim

 101. Erhan Enç diyor

  Otellerde çalıştım belboy olarak çalışabilirim, İngilizce sertifikam da var.

 102. Kemal diyor

  Merhaba Pide kebap döner aşçı ustasıyım 28 yıllık tecrübem var

 103. Ramazan diyor

  Uzun yıllar ENKA VE RÖNESANS FIRMALARINDA INSAAT USTA VE USTABASI OLARAK CALISTIM INŞAAT ICIN HER ALANDA EKIP VE BILGIM VAR,KATARDA CALISMAK ISTIYORUM TESEKKURLER

 104. Deniz. Gulum diyor

  Garsonum daha önce katarda çalıştım sarig teletinve um galide dohada Hatayliyim

 105. Tuncay irmak diyor

  Ekmek ve pizza ustasıyım Samandağ hatayliyim bahrende çalıştım askerden yeni geldim

 106. Deniz diyor

  Garsonum daha önce katarda çalıştım sarig teletinve hor da Antakya hatayliyim tecrubeliyim

 107. Recep diyor

  Slm ben Recep ne iş olursa yaparım elimden her iş gelir

 108. İnan diyor

  Alci sıva boya ve dış cephe ustasıyım ayrıca ehliyetim var şoförlük tecrübem var yardımcı olursanız sevinirim

 109. Ramazan diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor

 110. Abdullah diyor

  Merhaba ben bir çok işte tücrübem bilgim var mutfak olsun restaurant gibi vb bilgi edindin yabancı dil arapça ve ingilizce ortanın üstü

 111. Şükrü can diyor

  15 yıldır garsonluk ustalık yapıyorum nasil başvuracağız yardımcı olur musunuz 34 yasindayim

 112. Bayram yurdakol diyor

  Market ve çay ocağı işlettim Her türlü işte tecrübem vardır

 113. Mustafa diyor

  Bu haberi buraya koyanda tiktokta falan bu sitenin reklamını yayınlayan arkadaşlar keşke adam gibi bu kadar insanı buraya yorum yaptırmak yerine uygun bir başvuru formu koysaydinız en azından yalandan teselli olurdu. Yazıklar olsun size Allah belanızı versin

 114. Taner diyor

  Elektrik ve desant ustasıyım tecrübem var lazımsa ulaşın bana

 115. Ömer faruk kurt diyor

  Güvenlik görevlisiyim eski askeri personelim iyi bir şoförüm.

 116. Mehdi diyor

  Kalıp inşaat ustasıyım nasil başvuru yapılıyo

 117. Bəxtiyar diyor

  Məndə getmək istiyirəm,hər işdə çalışdım

 118. Hamit diyor

  19 yaşındayım elektrik elektronik mezunuyum diplomam var işten anlıyorum ev tesisat sisteminden anlıyorum

 119. ÜMİT diyor

  37 yaşındayım. Üniversite mezunuyum.Reklam ve tabela işi – pimapen işlerinde çalıştım. Şoförlüğüm var.ayrica 4-5 adet enstrüman çalmaktayım. İnşaatta,mutfakta,temizlikte,şoförlükte vb.. işlerde çalışabilirim.saygılar…

 120. SHOKHRUKH MAMATOV diyor

  ben katar da calismak istiyorum lutfen iletisime nasil gecis yapabilirim

 121. Olcay Ozbay diyor

  Merhaba 21 yaşındayım 5 yıldızlı otelde 2 yıllık garsonluk deneyimim var

 122. Oktay diyor

  Kaynakciyim uluslar ararisi geçerliligi olan belgemde var işssizim

 123. Okan diyor

  Yardimci olurmusunuz 9 yil garsonluk yaptim kat görevlisi olarak 2 yil çalıştım gaziantep de ikametgah ediyorum

 124. mahmut diyor

  Merhaba makine mühendisiyim kurulum tecrübem var .

 125. HÜSEYİN AYKAÇ diyor

  peyzaj teknikeriyim… 10 yıldır da pazarlama müdürlüğü yapmaktayım.

 126. fatih diyor

  33 yaşındayım boya badana işi yaparım askerden geldigim zaman 3 yıl garsonluk yaptım

 127. Serkan diyor

  Karadeniz pide ustasıyım yabancı dilim yok yaş 38

 128. Ugur sayran diyor

  Merhaba uzun yillar ölüdeniz tatil beldesinde seff garsonluk yaptim iyi derecede ingilizcem var yurt disina cikip kendimi dahada gelistirmek istiyorim

 129. Yılmaz diyor

  Demir bağlama usyasıyim yılmaz aydın ben işe ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

 130. Keziban diyor

  Garson temizlik bana uygun her işi yapabilirim

 131. Alperen GÖK diyor

  Her türlü iş için uygun olduğumu düşünüyorum 20 yaşındayım her iş dalında çalışmışlığım var iyi günler.

 132. engin diyor

  merhaba nasıl başvurabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz. başvuru formu yok buraya yorum yazarakmi başvuru yapılıyor.

 133. cevdet karaca diyor

  sağlık teknikeri olarak çalışabilirim.

 134. Samet genç diyor

  Lise mezunuyum 19 yaşındayım iş makinaları
  Bölümü mezunuyum her işi yaparım

 135. Ferhat diyor

  Kalıpçıyım ustayım çalışmaya hazırım teşekür ederim.

 136. Ömer diyor

  Garsonluk komilik hatta temizlik işinden çok iyi anlarım. Şöfürlük deneyimimde var. Temel İngilizce dilini de hakimim.

 137. İsmail diyor

  Bayan kuaförüyüm isimde uzman 30 yıllık iş tecrubem var bütün belgelerim tam çalışmaya hazırım.

 138. Volkan diyor

  Selam hem şoför hem boya badana işi yaparım

 139. Ali Ahmet Aygün diyor

  19 yaşındayım kuru temizlemede ütücüyüm bende varım

 140. Umutcan diyor

  5 yıllık acil tıp teknisyeniyim katar da çalışabilirim

 141. Murat diyor

  Başvuru formunu bulamadım inşaat sektöründe 1 yıl deneyimim garsonluk 1 yıl elimden cok iş gelir

 142. Mahsum diyor

  Her türlü işi yaparım iç dış dekorasyon ustasıyım yurt dışına çıkmayı isterim

 143. Fırat polat diyor

  Ben tamirciyim ama elimden her iş gelir ne iş olursa yaparım

 144. Emre yıldız diyor

  23 yaşındayım üniversite mezunuyum her türlü işi yaparım

 145. Bahadır Dama diyor

  İnşaat işinde çalışabilirim alçı boya alçıpan dekor işleri

 146. Yasin diyor

  Her türlü iş için uygunum. 24 yaşındayım üniversite terkim

 147. İsmail Aydoğdu diyor

  Merhaba eğer bu yorumu görüp değerlendirirseniz çok memnun olurum ne iş olsa yaprım sayıgılarımla ismail

 148. İsmail diyor

  Merhaba elektrik elektronik sistemler uzmanıyım havalimanı avm hastane gibi bir çok büyük şantiyelerde usta ve usta başlığı yaptım en son havalimanında uzman olarak işletmede çalışıyorum irata belgem var ilk yardım belgem var acil durum afet yönetimi teknikeriyim elektrik teknikeriyim otomasyon yangın ses sistemlerini ve genel elektrik bakım arıza hakkında bilgim ve tecrübem mevcut 27 yaşındayım her türlü inşaatte nerede boşluk varsa çalışabilirim

 149. Abdurrahman diyor

  Merhaba bende çalışmak istiyorum

 150. Admin diyor

  Merhaba bayan eleman alınacakmı ben 26yıldır mobilya tasarım ve üretim yapıyorum çizimim çok iyidir üretimden başında bulunduğum İçin işin hakimiyim ölçü almadan müşteriyle ilgilenmeden üretimden inşaata kadar işin başındayım Arapçam var hali hazırda hala üretim yapan bi fabrikamız var ama yurt dışına açılmak istiyorum ayrıyeten bir işimizde keresteci

 151. Emre diyor

  Başvuru nerden yapılıyor…

 152. Ali Evlek diyor

  Mekanik işlerinde çalışıyorum.borucuyum,MYK var!bekliyorum ,)

 153. Ali diyor

  Herturlu is yaparim

 154. ERDAL diyor

  Ben Erdal Bozkurt kasaplık yapıyorum markette çalışabilirim

 155. Hüseyin diyor

  Merhabalar 25 yaşındayim demir ve mobilya ustasıyım nasıl başvuru yapabilirim yardımcı olur musunuz

 156. Ramazan Mehmet Bektaşoğlu diyor

  Mühendis kökenli A sınıfı İSG uzmanıyım. İnşaat alanında ıg uzmanı olarak tecrübeliyim dir. Yurt dışına çıkıp çalışmak istiyorum. Saygılar.

 157. Soner erkoc diyor

  Mobil vinç operatörüyüm C +G ehliyetim var yurt dışı tecrüben bulunmakta rusya bölgesi uygun görüldüğü taktirde cv mi gönderebilirim

 158. Devrim Eroğlu diyor

  Reklam ciyim aplikasyon ustası yüz güçlü kadroya sahibiz tercih ederseniz

 159. Şaban diyor

  İnşaat garson işi yıllardır yapıyorum ı

 160. Ahmet TUNA diyor

  Elektrik ustasıyım

 161. Ahmet TUNA diyor

  Bende katarda çalışmak istiyorum elektrik ustasıyım

 162. Metin diyor

  Bilişim, güvenlik kamera sistemleri, yangın, alarım sistemleri zayıf akım üzeri çalışmaktayım. Faydalı olabileceğimi düşünüyorum.

 163. Mehmet Kalın diyor

  Garsonum ayrıca temizlik şirketinde çalıştım 10 sene tecrübeli sayılırım çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

 164. Mehmet diyor

  Arapça dahil 3 dil biliyorum çalışmak istiyorum

 165. Atilla diyor

  Katardaki iş planlarından yararlanmak istiyorum eml lisesi motor bölümü mezunuyum.

 166. Erhan Bengil diyor

  Şef garsonum 1 senedir şoförlüğüm iyidir aşçılıkta yaptım yaşım 29 böyle bi işe ihtiyacım var teşekkürler

 167. Ercan diyor

  Üniversite mezunuyum garsonluk şeflik yapmışlığım var

 168. Muammer eken diyor

  31 yaşındayım 15 yıldır otel işiyle ılgileniyorum temizlik ve kat şefliği yaptım ajandada aktif olarak hilton gurubu altında calismaktayim

 169. Mert okanlar diyor

  Şu an kuryeyim çeşitli fabrikalarda üretip oparatoru deneyimim var garsonluk tecrübem var ama yabancı dilim yok

 170. Şivan diyor

  merhaba 22 yaşındayım inşaat teknikeriyim inşaat işlerini her türlü yaparım ulaşılırsa sevinirim

 171. Cafer diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim

 172. Hasan diyor

  Şuna bak insanları ne hale getirdiler herkes yurtdışına çıkmaya çalışıyor bende dahil. Ülkeyi bitirdiler yazık. Birde utanmadan iş var yoksulluk yok diyorlar.

 173. betul diyor

  Tercumanim , ama garsonluk ve hotellerde veya sosyal tesislerde calisabilirim

 174. Mehmet diyor

  Vardiya müdürlüğü yaptım ve boya ustaligida

 175. Ömer Karatay diyor

  Merhaba ben Van doğumlu olup İstanbul’da çalışıyorum inşaatta kalıp ustasıyım 23 yaşındayım ustalık belgemde bulunmaktadır yabancı dilim yok

 176. Yusuf Göktürk diyor

  Yusuf Göktürk 26 yaşındayım askerliğimi yaptım bir engelim yok uzun zaman makam şoförlüğü yaptim Türkiye’de ki ünlüleri gezdirdim ve 5 yılda şef garsonluk yaptım bilginize

 177. batuhan diyor

  tecrubeli elektrıkcı

 178. Çetin Türkoğlu diyor

  İş arıyorum garsonluk tecrübem var İngilizce biliyorum

 179. Selim sözen diyor

  Başvurular nasıl yapılır bir türlü bulamadım

 180. Cemal tantur diyor

  Her türlü tesisat alçı sıva islerini yapiyorum tesisat için belgem var

 181. Süleyman bedir diyor

  31 yaşındayım katar ekibinde yer almak isterim 17 yıllık tecruben var sıcak alakar ızgara pide

 182. Mert diyor

  Merhaba Bende aktif olarak katarda çalışmak istiyorum

 183. Gökhan Özer diyor

  Elektrik ustasıyım..
  Belgem var ..

 184. Anıl diyor

  Merhaba asıl mesleğim restöratörluk, inşaat alanında neredeyse her kalemi iyi bilirim nasıl başvuru yaparım acaba

 185. Cihan diyor

  Her türlü işi yaparım sadece iş olsun yeter.

 186. Çetin güler diyor

  Merhaba nasıl başvuru yapabilirim 20 senelik inşaat ustasıyım bütün sertifikalarım mevcut

 187. Alican bulum diyor

  Alüminyum kaynakcısıyım dış mekan mobilyaları yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 188. Oğuzhan diyor

  Merhaba, 2 senelik İnşaat Mühendisiyim. Mesleğimle alakalı her alanda çalışabilecek azmim ve yeteneğimin olduğunu düşünüyorum. İmkân olursa çalışmak isterim.

 189. Sedat esmer diyor

  Merhabalar ağır vasıta otobüs minibüs kamyon şoförlüğüm var ehliyet B/E yurt dışı için ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir

 190. Adem diyor

  Her türlü işi yaparım daha önce yük taşıma ve su servisi işi yaptım e postadan ulaşabilirsiniz

 191. Sefa diyor

  Sefa ben, 21 Yaşında Hemşire Yardımcısıyım. Planlanan işte hizmet sektöründe çalışmak istiyorum.

 192. Muhammet Cemilegil diyor

  Merhabalar,

  Şoförlük konusunda yeterli tecrübem vardır. Karşılıklı ilişkilerde iyiyimdir. Bir kaç iş sektöründe fazlasıyla tecrübeye sahip biriyim. Farklı çalışma alanlarında farklı kişilerle beraber çalıştım. Her türlü çalışma ortamına uyum sağlar gereken bütün işleri eksiksiz bir şekilde layıkıyla yerine getiririm. Umarım beni düşünürsünüz.

 193. Hayrettin diyor

  Merhabalar inşaatla ilgili her türlü bilgiye ve birkime sahibim şuan özel bir inşaatta formenlik yapıyorum

 194. Sabri diyor

  Merhaba ben pide ve kebap ustasıyım işletmeciyim belgelerin var bu konuda yurtdışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim dönüş yaparsınız cevaplarım

 195. İhsan diyor

  elektrik elektronik belgem var türk Telekom da hala çalışıyorum inşaat boyacılık yaptım turzime de 10 yıl çalıştım hem garsonluk hemde aşçı yardımcılığı yaptım kısacası ne iş olsa yaparım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.