Katar Dünya Kupası İçin Personel Alımı Ve Başvurusu

328

Katar Dünya Kupası İçin Personel Alımı Ve Başvurusu

Katar Dünya Kupası personel alımı hakkında konuşurken, size Katar’da iş imkanları ve ücretler hakkında bilgi verirken genel olarak bu ülkenin durumu ve fırsatları hakkında da bilgi aktarımı yapılacaktır. Daha detaylı bir şekilde Katar Dünya Kupası personel alımı konusu hakkında bilgi verilecektir.

Bilindiği üzere Dünya Kupasına ev sahipliği yapacaktır. Bu sebepten birçok firma ve özellikle de inşaat sektöründe çalışan firmalar ön planda olarak Dünya Kupası için işçi alımı yapmaktalar. Dünya Kupası için birçok İnşaat işi yapılacak ve yeni stadyum, oteller, sosyal tesislerin yapılmasını üstlenmek isteyen firmalar arasında Türk firmaları da ihalelere katılmaktadırlar.

katar dunya kupasi icin personel alimi ve basvurusu
katar dunya kupasi icin personel alimi ve basvurusu

Katar Dünya Kupası Hazırlığı

Katar’da Dünya kupası için gereken stadyum halihazırda bulunmadığı için bu çapta bir futbol sahasını inşa etmek için inşaat şirketleri işe koyuldular ve gelen bilgilere göre Türk şirketlerin inşaatı üstleneceğine görülmektedir. İnşaat yapılacaksa bu işi yapacak işçilere gerek olacaktır ve büyük bir inşaat işi söz konusu olduğu için güzel bir şekilde çok sayıda kişiye iş imkânı sağlanacaktır.

Katar Dünya Kupası işçi alımı söz konusu olunca elbette yurt dışında kariyer yapmak isteyenler için cazip bir fırsat oluyor.  Siz de böyle bir iş fırsatını kaçırmak istemiyorsanız güncel bir şekilde konuyu takip etmeniz gerekmektedir. Böylece büyük firmalara başvuru yaparak Katar’da inşaat elemanı olarak istihdam koşullarından yararlanabilirsiniz.

Katar Dünya Kupası İşçi Alımı Nasıl?

Dünya Kupası için yapılacak inşaatlar için inşaat firmaları vasıflı ve vasıfsız işçi istihdamı yapacaktır. Her sektörde istihdam açığı olduğu görülmektedir ve bu sebepten dolayı yüksek sayıda işçi alımı yapılacaktır. Firmalar personel alımı için ilan vermeye başlamışlardır. Türkiye’de inşaat sektörüne önem arz eden birçok firma ihalelere katılarak Katar’da tesis edilecek otel, stadyum, sosyal kompleksler ve alışveriş merkezlerinin inşaatını üstlenmeyi hedeflemekteler.

Bu inşaatlar için İstihdam açığı olmaktadır ve ayrıca bu büyüklükte bir çalışmayı kısa sürede bitirmek için Katar Dünya Kupası personel alımı gerekmektedir. Katar’da inşaat sektöründe çalışmak isteyenler kesinlikte başvuruda bulunabilirler. Bu iş büyük çapta bir iş olduğu için, firmalar oldukça iyi avantajlarla personel alımı yapıyorlar. Yani kişileri ikna etmek için gayret gösteriyor ve dolgun ücretler veriyorlar ve ayrıca yatılı kalmak, masrafları karşılamak ve uçak biletlerini almak gibi imkanlar da sunuyorlar.

İnşaat sektörü dışında birçok meslek gurubundan da işçi alınımı olacaktır. Dünya Kupası için ülkeye gelecek olan çok sayıda turist olacaktır ve bu yüzden garson, şoför, aşçı, aşçı yardımcısı ve güvenlik gibi birçok kadro için iş imkanları doğacaktır. Böylece Türkiye’de herhangi bir meslek grubunda uzmanlaşmış personeller bu iş imkanlarından yararlanabilirler.

Katar’da Hangi Şirketler İnşaat İşçisi Arıyorlar?

En son elde edilen bilgilere göre Katar’da inşaat yürüten ve personel arayan inşaat firmaları açıklanmaktadır. Kolin İnşaat, Sham Turk İnşaat Tekstil Limited, Doğuş İnşaat Kamışoğlu Group, Limak İnşaat, STFA İnşaat Tekfen İnşaat, Demir İnşaat, Sarp Group, Enyap inşaat, Tuğra Gayrimenkul Yüksel İnşaat, Ortadoğu İnşaat, Yapı Merkezi ve GAP İnşaat bu firmalardan birkaçı olmaktalardır. İmkanlardan faydalanmak için sadece iş ilanlarını kontrol etmeniz gerekmektedir ve bu ilanlar firmaların insan kaynakları bölümünde yayımlanmaktadır.

İnşaat Firmalarının Katar İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Katar ve Türkiye’nin yakın bir ilişkisi olmaktadır ve Katar 2022 Dünya kupası için personel ihtiyacı duymaktadır ve bu personeller sadece inşaat sektöründen değil, birçok meslek grubundan alınacaklar.

Katar’da ödemeler genellikle dolar üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca ek mesaiye daha fazla ücret ödeniyor. Katar’da çalışan kişiler genellikle en az 2.200 dolar maaş alıyorlar. Ortalama maaş ise 2500 dolar ile 3000 dolar arasında olmaktadır. Bu maaşlar meslek grubu ve firma gibi faktörlere bağlı değişmektedir ve ülkede en yüksek maaş aylık 25.000 dolara olmaktadır.

Sağlık çalışanı, mühendis ve tekniker gibi uzmanlık gereken sektörlerde ise maaşlar daha yüksek olmakta ve ortalama 3.500 ile 7.000 dolar arasında olmaktadır. Ve ayrıca yönetici, yazılım uzmanı ve doktor gibi mesleklerde çalışanlar için özel ek ödemeler yapılmaktadır.

Katar Dünya Kupası personel başvurusu için yapılması gerekenler ve koşullar hakkında bilgi verelim. Bunun için ihaleye katılan ve kazanan firmaların sitelerinde, insan kaynakları bölümüne girip orada yayımlanan iş ilanlarına direkt olarak başvurabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerine kaydolarak Katar inşaat işçisi iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Katar İş İlanlarına Başvurma Ve Kabul Edilme Koşulları

Birçok ihale kazanılsa da hâlâ  Katar’da çalıştırılacak eleman ihtiyacı sorunu giderilmemiştir. Bu sebepten dolayı bu ülkede çalışmak olanağı bulunmaktadır çünkü Katar Dünya Kupası öncesi her sektörün hazır durumda olmasını istemektedir. İnşaat sektörünün yanı sıra hizmet, turizm, ulaşım, lojistik, taşımacılık, enerji ve petrol sektörlerinde iş bulma imkânı devam etmektedir.

Yurt dışı iş ilanlarına ulaşmak için Türk vatandaşları firmaların duyuruları takip edip ve geçerliliği olan iş ilanlarına başvurabilirler.

Bazı özellikler ve becerilere sahip olmak, değerlendirme ve kabul edilme sürecinde işlerin daha hızlı ve kolay olması için yardımcı olacaklardır. Mesela başvuranlar için avantaj sayılabilecek bir beceri dil bilgisi olmaktadır. Temel İngilizce ve Arapça dil bilgisine sahip olanlara öncelik tanınması muhtemeldir. Tabii bunun yanı sıra Türkçeye tam olarak hâkim olmanız gerekmektedir. İşleri kolaylaştıracak başka bir adım ise başvuru öncesi işe hazır olmak ve uygun olmayı göstermek için pasaport, vize ve çalışma izni başvurusunda bulunmak olacaktır.

Böylece işler peşinde olan kişiler için Katar Dünya Kupası personel alımı hakkında kapsamlı bilgi verilmiştir.


328 Yorumlar
 1. Hasan diyor

  Başvuru nasıl ne zman yapabilirim YARDIMCI OLUN LÜTFEN

 2. İlhan diyor

  Merhaba ismim İlhan Aktaş k.maras doğumlu Antalya’da otellerde aşçı olarak (soğuk meze ve zengin yağlı, çi olarak soğuk şefliği yapıyorum ve yurt dışına gidip orada mesleğimi devam ettirmek istiyorum

 3. veysi gökalp diyor

  merhaba ben 31 yaşındayım bir otelde şef garsonluk yapıyorum. şartlar ve maddi gereği başvurmak istedim arapça dil biliyorum saygılar

 4. Cuma karabulut diyor

  Selâmaleyküm her iş yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 5. Mehmet diyor

  Ben Mehmet kurt her hangi bir işim yok çalışmak istiyorum yardımcı olabilirsiniz

 6. sezgin arslan diyor

  selam Bulgaristan doğumluyum kaynakçı olarak iş arıyorum yardımcı olurmusunuz

 7. Hediye can diyor

  Merhaba ben 8 yıldır Türk mutfağında çalıştım. 25 yaşındayım Şırnak liyim İngilizce dil biliyorum.
  Tecrübem küçük yaştan beri mutfak ilgim alanım.

 8. CEZAİR diyor

  garson olarak çalışabilirim

 9. Ümit diyor

  Selamun aleyküm daha önceden otelde kat görevlisi olarak çalıştım

 10. Edho diyor

  Üniversite mezunuyum iyi bir şeklide Arapça konuşabiliyorum jet hangi bir pozisyonda çalışabilirim

 11. Deniz Şenol diyor

  Merhaba ben 7 yılık inşaat soğuk demirci ustasıyım
  Mesleki yeterlilik belgem var vede 10 yıllık pasaportum var

 12. ÖNDER diyor

  Selâmmın Aleyküm Alcı boya ustasıyım 39 yaşındayım CUMHURBASKANLIGINDA VE MİT KALE ŞANTIYESINDE CALIŞTİM

 13. Ömer diyor

  Merhaba otel de meydacı ve aynı zamanda inşahat ustasiyim

 14. Seyit diyor

  Selam şuan katardayım iş arıyorum seramik Mermer işi

 15. Kadir diyor

  Merhabalar 19 yaşında bir gencim Köfteci Yusufta Garsonluk tecrübem var değerlendirirseniz sevinirim

 16. İhsan diyor

  Daha önce katar deneyimim var çeşitli meslek tecrübelerime var profosyenel olarak mobilya imalatcisiyim

 17. Mehmet emin diyor

  Selam ben mehmet 29 yasindayim baba meslegim kasap mutfakta izgara tezgah her isi yapabilecek yetegene sahibim katarda hem ana dilim arapca da var yardimci olursaniz sevinirim

 18. Abdullah diyor

  Merhaba inşaat kalıpçıyım her türlü mesleğim var

 19. Abdullah diyor

  Nereden başvuru yapacağıZ lütfen bana sönün

 20. Murat diyor

  İnşaat ve yemek garsonluk işinde çalışırım

 21. Yusuf diyor

  Garsonluk,komilik yaptım öğrenciyim hem yurtdışını görmek ve çalışmak istiyorum

 22. Eldora diyor

  Katar dünya kupası için çalışmaya gelmek istiyorum aşçı olsun temizlikçi olur

 23. Eldora diyor

  Katar dünya kupası için çalışmaya gitmek istiyorum

 24. Volkan kale diyor

  Yurt dışı tecrübem var her işi yapabilirim 32 yaşındayım

 25. Özgür yakışan diyor

  Merhaba 26 yaşındayım Şoförlük tecrübem var ve yapabilirim

 26. SAİT ALİ yatkın diyor

  Merhabalar Türkçe ingilizce almaca olmak üzere tercümanlık garsonluk komi ve benzeri islerde çalıştım deneyimim var

 27. İbrahim Ertuğrul diyor

  4 yıldır garsonluk yapıyorum lise mezunuyum sağlık okudum hemşire yardımcısiyim

 28. Ahmet diyor

  Garson olarak çalışmak isterim arapça dilim var lütfen dönüş yapılsın bana

 29. Ahmet diyor

  Garson olarak çalışmak isterim arapça dilim lütfen bana dönüş yapın

 30. Onur diyor

  Nerden başvurucam 5 yıllık garsonumm ortak dil biliyorum

 31. Murat diyor

  İşe Alırsanız Sevinirim.:)

 32. Kemal diyor

  Slm inşaatta çalışmada uzmanım sicilim temiz yardımcı olursanız sevinirim

 33. Levent diyor

  Merhaba ismim levent her iş tecrübem var

 34. Kemal diyor

  Slm inşaatta çalışmış uzman biriyim yardımcı olursanız sevinirim

 35. Halit Özdemir diyor

  Merhaba lise turiz otelcilik okudum doğum yerim Beyrut/Lübnan ileri derecede arapça ve b seviyesinde ingilizce biliyorum daha önce ottellerde belboy ve garson olarak çalıştım

 36. SULEYMAN diyor

  GARSON OLARAK CALISIRIM

 37. Bedirhan diyor

  Selam 21 Yaşindayım yaklaşık 4 Yıl Otel, Restoran larda Sıcak mutfak Osmanlı Saray Mutfağında Çalıştım Bu Alanada Tecrübem Bulunmaktadır.

 38. Sedat diyor

  Aşçı yardımcısıyim aynı zamanda kasapligim var

 39. Muhammed diyor

  Merhaba ben Muhammed 20 yaşındayım pizza ustasıyım 5 senelik tecrübem var bende yurt dışında çalışmak istiyorum teşekkürler

 40. Burak diyor

  Adım Burak gürbüz 22 yaşındayım ascıyım kasabhane ana dalım ızgara tezgah her işi yapabilecek yeteneğe sahibim

 41. Hakan diyor

  Merhaba ben daha önce Antalya İzmir marmaris ve Muğla Bodrum’da komi şefi garsonluk komilik katçılık yaptım deneyimim otel sektörde var ehliyetim var yardımcı olursanız sevinirim ☺️

 42. Abdullah kılıç diyor

  Otellerde şeflik garsonluk ve cankurtaranlık yaptım ingilizce biliyorum akıcı konuşabiliyorum

 43. Bilal diyor

  5 yıldızlı otelde sıcak yardımcısının sizinle çalışmak isterim 20 yaşındayım

 44. Berna diyor

  Bu işe başvurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 45. Sabahattin ayyürek diyor

  Nasıl başvuru yapacaz

 46. AHMET SAMED ASLANTAY diyor

  GARSONLUK YAPABİLİRİM YAŞIM 21 DİL OLARKTA ARAPÇA BİLİYORUM

 47. Ömer ABIK diyor

  İyi akşamlar
  Tecrübeli garsonum
  4 ayrı dil biliyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ediyorum

 48. Mehmet Emin güneş diyor

  inşaat işçisiyim ahşap kalıp ustasıyım 10 yılık tecrübem var kalıpta anlamadığım hiç bi iş yoktur iyi ve hızlı çalışırım ustalık belgem de var gelmek isterim

 49. Mustafa Avcı diyor

  Merhaba şuan özel bir hastanede teknik servis elemanı olarak çalışıyorum asıl mesleğim alçı boya acil iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 50. Feysel ekin diyor

  Bende Katar’a işçi ilanı baş vuracaktın ama bulamadım

 51. Ayaz diyor

  Merhaba ben ayaz can istanbul da yaşıyorum sorumluluk sahibi biriyim aşçı yardımcılığı döner den anlıyorum garsonluk yapa bilirim 10 yillik pasaportum hazır yurtdışında is ariyorum

 52. Özgür diyor

  Merhaba ben iş makinası operatörüyüm her türlü şartlarda çalıştım . Çalışırım iş ne olursa olsun .yardımcı olursanız sevinirim .

 53. Murat diyor

  İş arıyorum

 54. Mehmet diyor

  Merhaba Ben 27 yasindayim insaat ustasiyim ise ihtiyacim war

 55. Özkan sayın diyor

  18yılıl bilişim işiyle uğraşıyorum KGYS Kent güvenlik yönetim sistemleri MOBBESE Kamera yazılım ve donanım işi yapmaktayım

 56. Emrah diyor

  İki dil biliyorum hafızam çok güçlü ve hesaplamam çok iyi

 57. Mehmet diyor

  Ben pideciyim yurtdişi işi arıyorum bana yardımcı olurmusunuz

 58. Habip ataş diyor

  İnşaat ustasıyım her türlü kaba inşaat işi yaparim

 59. Ahmet diyor

  Mucehver tasarimcisiyim

 60. Umt diyor

  Garson olarak çalışırım

 61. Ali diyor

  Ingiliz vatandasiyim garsonluk soforluk yapabilirim

 62. Hüseyn diyor

  MƏRHABA. AZƏRBAYCANLIYAM. 22 YAŞIM VAR. 4 İLLİK OFİSİANT TƏCRÜBƏM VAR. GARSON İŞİNƏ UYURAM. İNGİIİS DİLİNİ ORTA SƏVİYYƏTƏ BİLİRƏM. TƏŞƏKKÜLƏR. #THANKYOUKATAR

 63. Şehmus diyor

  O kadar şey yazacağınıza bi başvuru formu koysaydınız be kardeşim

 64. İsmail diyor

  23 yaşındayım sağlık yönetimi üniverste mezunuyum, 3 Dil biliyorum ve 4.dili çalışyorum,otellerin her kademesinde,yiyecek ve içecek sektöröndede bulundum,barmenlik yaptım,fabrika inşaat vb kaba işlerde tecrübem var.

 65. Habil diyor

  İşə ehtiyacım var

 66. Sinan aydan diyor

  Selam aleyküm mesleğim fırın işcisiyim

 67. Müslüm atat diyor

  Inşat sektöründe her işi yaparm

 68. Mustafa diyor

  Her türlü işte çalışabilirim 22 yaşındayım süriye vatandaşıyım

 69. Adem diyor

  Selam aleyküm hayırlı günler 41 yas 20 yıla aşkın inşaat ta calisiyorum saguk demir ciyim MYK var pasaport hazır formenlik usta basilik gerektiği yerde çalışırım sıkıntı yok ekip lazımsa ekip hazır yardımcı olursanız sevinirim

 70. Ali diyor

  Tesisatcıyım yurt dışı tecrübem vat

 71. Halit karataş diyor

  20 yıldır gıda sektöründe çalışıyorum baklava börek pasta işletmeciliği halen fiili olarak yapmaktayım başvurular nereye yapılıyor bilgilendirebilir misiniz

 72. Halit karataş diyor

  20 yıllık garsonluk ve tezgahtarlık deneyimim mevcut, bende başvuruda bulunmak istiyorum

 73. Hasan diyor

  Kebabci. Ustasıyım.czn. Burak.yaninda çalışmak. İsterim.

 74. Erdoğan Torun diyor

  Ben inşaat işçisi yim aynı zamanda şüfürlük te yapa rım

 75. Okan diyor

  Merhaba
  10 yıllık sıcak mutfak ve dünya mutfağı tecrübem var bunu kanıtlayan yeterlilik belge ve yiyecek,içecek hijyen belgelerimde mevcut.Antalya’da beş yıldızlı otellerde çalıştım teşekkürler…

 76. Erdal diyor

  İş

 77. Erdal diyor

  Alçı sıva ve boya ustasıyım iş arıyorum

 78. Nurettin diyor

  Merhaba ben hem garsonluk hemde aşçı belgem var Arapça ve İngilizcem var..

 79. Taner diyor

  Ben şoförüm

 80. vedat diyor

  merhaba ben meslek lısesı mezunuyum fabrıka ıscısıyım ne ıs olursa yaparım

 81. Hidayet diyor

  Merhaba ben şuan pariste yim inşaat ustasıyım burayda özel bir şirketile geldim 30 kişi şuan hazırda ekibimiz var isterseniz irtibata geçebiliriz paris olimpiyat hazırlıklarını tammalak üzere paristen direk katara geçebiliriz teşekkürler

 82. Serdar adıgüzel diyor

  Cam imalatı ustasıyım inşaat gibi yerlerde çalışabilirim tecrübem var

 83. Mehmet diyor

  Selamün aleyküm inşaat sovuk demir ustasiyim16 yıldır bu işi yapıyorum başvurumu dikkate alarak yardım ci olurmusunuz

 84. Yaşar çetin diyor

  Merhaba başvuruyu nerden yapıyoruz bilgisi olan dönüş yapabilir mi

 85. yusuf meseci diyor

  katar dunya kupasında soforluk veyahutda temızlık ısınde calısabılırım saygılar

 86. Ümit kurt diyor

  Acıl iş arıyorum şoför garsonluk donercilik mobilya montaj vtamir işleri temizlik işçileri yqpabilirim

 87. Ümit kurt diyor

  Acıl iş arıyorum şoför garsonluk donercilik mobilya montaj vtamir işleri temizlik işçileri yqpabilirim

 88. Cihan karagol diyor

  Merhabalar yaklaşık 5 sene tecrübem var turuzimde nerdeyse her işi yaparım garson olsun aşcı yardımcısı olsun barmen olsun houskipink olsun her işi yapmışım biliyorum sizinle çalışmak isterim

 89. Kemalettin tayganer diyor

  Ben 36 yasidayim duvar ustasiyim plan proje hepsi ni biliyorum gelebilirim

 90. Ahmet özdurmuşoğlu diyor

  Otellerde çalıştım belboy olarak çalışabilirim, İngilizce sertifikam da var.

 91. Türker diyor

  Merhabalar ben bir Kanada Vatandaşı olarak dört dil biliyorum ana dil olarak yazma okuma dahil Fransızca İngilizce Almanca Türkçe bana ulaşmak isterseniz yazabilirsiniz teşekkürler

 92. Ömer Faruk Hatipoğlu diyor

  Arapçam var full bilmiyorum garsonluk turizim sektörün de calışmişim

 93. Ferhat baş diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor bilen varsa lütfen aydınlatabilir mi acaba ???

 94. Volkan diyor

  Gıda mühendisi lazımsa ulaşın

 95. Emircan diyor

  Merhaba 8 yıldır kasabim
  Her türlü sıyırma ve çeşit yapabilirim

 96. Yusuf ivgin diyor

  Boya badana dış cephe mantolama yağlı boya yapıyorum dünya kupası için hazırım

 97. Mehmet Emin çiftçi diyor

  Selamün aleyküm , ben yeni pasaportumu aldım katara gitmek için, bana katarda çalışmak için yardımcı olmanızı isterim, 20 senelik turizmciyim, İngiliz ve yabancı dilim var , meslek olara alacarte mutfağı, balık , türk mutfağı, fasfood, ve meze , tatlı ustalığım var tecrübeli ve temiz çalışırım. Kocaeli de ikamet ediyorum..

 98. İdris diyor

  Hem iyi bir söfor hemde firinciyım 21 yaşındayım

 99. İdris diyor

  Şoförüm aynı zamanda ekmek ustasıyım

 100. Orhan diyor

  Karotçuyum katara gelebilirim

 101. Erhan Enç diyor

  Otellerde çalıştım belboy olarak çalışabilirim, İngilizce sertifikam da var.

 102. Kemal diyor

  Merhaba Pide kebap döner aşçı ustasıyım 28 yıllık tecrübem var

 103. Ramazan diyor

  Uzun yıllar ENKA VE RÖNESANS FIRMALARINDA INSAAT USTA VE USTABASI OLARAK CALISTIM INŞAAT ICIN HER ALANDA EKIP VE BILGIM VAR,KATARDA CALISMAK ISTIYORUM TESEKKURLER

 104. Deniz. Gulum diyor

  Garsonum daha önce katarda çalıştım sarig teletinve um galide dohada Hatayliyim

 105. Tuncay irmak diyor

  Ekmek ve pizza ustasıyım Samandağ hatayliyim bahrende çalıştım askerden yeni geldim

 106. Deniz diyor

  Garsonum daha önce katarda çalıştım sarig teletinve hor da Antakya hatayliyim tecrubeliyim

 107. Recep diyor

  Slm ben Recep ne iş olursa yaparım elimden her iş gelir

 108. İnan diyor

  Alci sıva boya ve dış cephe ustasıyım ayrıca ehliyetim var şoförlük tecrübem var yardımcı olursanız sevinirim

 109. Ramazan diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor

 110. Abdullah diyor

  Merhaba ben bir çok işte tücrübem bilgim var mutfak olsun restaurant gibi vb bilgi edindin yabancı dil arapça ve ingilizce ortanın üstü

 111. Şükrü can diyor

  15 yıldır garsonluk ustalık yapıyorum nasil başvuracağız yardımcı olur musunuz 34 yasindayim

 112. Bayram yurdakol diyor

  Market ve çay ocağı işlettim Her türlü işte tecrübem vardır

 113. Mustafa diyor

  Bu haberi buraya koyanda tiktokta falan bu sitenin reklamını yayınlayan arkadaşlar keşke adam gibi bu kadar insanı buraya yorum yaptırmak yerine uygun bir başvuru formu koysaydinız en azından yalandan teselli olurdu. Yazıklar olsun size Allah belanızı versin

 114. Taner diyor

  Elektrik ve desant ustasıyım tecrübem var lazımsa ulaşın bana

 115. Ömer faruk kurt diyor

  Güvenlik görevlisiyim eski askeri personelim iyi bir şoförüm.

 116. Mehdi diyor

  Kalıp inşaat ustasıyım nasil başvuru yapılıyo

 117. Bəxtiyar diyor

  Məndə getmək istiyirəm,hər işdə çalışdım

 118. Hamit diyor

  19 yaşındayım elektrik elektronik mezunuyum diplomam var işten anlıyorum ev tesisat sisteminden anlıyorum

 119. ÜMİT diyor

  37 yaşındayım. Üniversite mezunuyum.Reklam ve tabela işi – pimapen işlerinde çalıştım. Şoförlüğüm var.ayrica 4-5 adet enstrüman çalmaktayım. İnşaatta,mutfakta,temizlikte,şoförlükte vb.. işlerde çalışabilirim.saygılar…

 120. SHOKHRUKH MAMATOV diyor

  ben katar da calismak istiyorum lutfen iletisime nasil gecis yapabilirim

 121. Olcay Ozbay diyor

  Merhaba 21 yaşındayım 5 yıldızlı otelde 2 yıllık garsonluk deneyimim var

 122. Oktay diyor

  Kaynakciyim uluslar ararisi geçerliligi olan belgemde var işssizim

 123. Okan diyor

  Yardimci olurmusunuz 9 yil garsonluk yaptim kat görevlisi olarak 2 yil çalıştım gaziantep de ikametgah ediyorum

 124. mahmut diyor

  Merhaba makine mühendisiyim kurulum tecrübem var .

 125. HÜSEYİN AYKAÇ diyor

  peyzaj teknikeriyim… 10 yıldır da pazarlama müdürlüğü yapmaktayım.

 126. fatih diyor

  33 yaşındayım boya badana işi yaparım askerden geldigim zaman 3 yıl garsonluk yaptım

 127. Serkan diyor

  Karadeniz pide ustasıyım yabancı dilim yok yaş 38

 128. Ugur sayran diyor

  Merhaba uzun yillar ölüdeniz tatil beldesinde seff garsonluk yaptim iyi derecede ingilizcem var yurt disina cikip kendimi dahada gelistirmek istiyorim

 129. Yılmaz diyor

  Demir bağlama usyasıyim yılmaz aydın ben işe ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim

 130. Keziban diyor

  Garson temizlik bana uygun her işi yapabilirim

 131. Alperen GÖK diyor

  Her türlü iş için uygun olduğumu düşünüyorum 20 yaşındayım her iş dalında çalışmışlığım var iyi günler.

 132. engin diyor

  merhaba nasıl başvurabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz. başvuru formu yok buraya yorum yazarakmi başvuru yapılıyor.

 133. cevdet karaca diyor

  sağlık teknikeri olarak çalışabilirim.

 134. Samet genç diyor

  Lise mezunuyum 19 yaşındayım iş makinaları
  Bölümü mezunuyum her işi yaparım

 135. Ferhat diyor

  Kalıpçıyım ustayım çalışmaya hazırım teşekür ederim.

 136. Ömer diyor

  Garsonluk komilik hatta temizlik işinden çok iyi anlarım. Şöfürlük deneyimimde var. Temel İngilizce dilini de hakimim.

 137. İsmail diyor

  Bayan kuaförüyüm isimde uzman 30 yıllık iş tecrubem var bütün belgelerim tam çalışmaya hazırım.

 138. Volkan diyor

  Selam hem şoför hem boya badana işi yaparım

 139. Ali Ahmet Aygün diyor

  19 yaşındayım kuru temizlemede ütücüyüm bende varım

 140. Umutcan diyor

  5 yıllık acil tıp teknisyeniyim katar da çalışabilirim

 141. Murat diyor

  Başvuru formunu bulamadım inşaat sektöründe 1 yıl deneyimim garsonluk 1 yıl elimden cok iş gelir

 142. Mahsum diyor

  Her türlü işi yaparım iç dış dekorasyon ustasıyım yurt dışına çıkmayı isterim

 143. Fırat polat diyor

  Ben tamirciyim ama elimden her iş gelir ne iş olursa yaparım

 144. Emre yıldız diyor

  23 yaşındayım üniversite mezunuyum her türlü işi yaparım

 145. Bahadır Dama diyor

  İnşaat işinde çalışabilirim alçı boya alçıpan dekor işleri

 146. Yasin diyor

  Her türlü iş için uygunum. 24 yaşındayım üniversite terkim

 147. İsmail Aydoğdu diyor

  Merhaba eğer bu yorumu görüp değerlendirirseniz çok memnun olurum ne iş olsa yaprım sayıgılarımla ismail

 148. İsmail diyor

  Merhaba elektrik elektronik sistemler uzmanıyım havalimanı avm hastane gibi bir çok büyük şantiyelerde usta ve usta başlığı yaptım en son havalimanında uzman olarak işletmede çalışıyorum irata belgem var ilk yardım belgem var acil durum afet yönetimi teknikeriyim elektrik teknikeriyim otomasyon yangın ses sistemlerini ve genel elektrik bakım arıza hakkında bilgim ve tecrübem mevcut 27 yaşındayım her türlü inşaatte nerede boşluk varsa çalışabilirim

 149. Abdurrahman diyor

  Merhaba bende çalışmak istiyorum

 150. Admin diyor

  Merhaba bayan eleman alınacakmı ben 26yıldır mobilya tasarım ve üretim yapıyorum çizimim çok iyidir üretimden başında bulunduğum İçin işin hakimiyim ölçü almadan müşteriyle ilgilenmeden üretimden inşaata kadar işin başındayım Arapçam var hali hazırda hala üretim yapan bi fabrikamız var ama yurt dışına açılmak istiyorum ayrıyeten bir işimizde keresteci

 151. Emre diyor

  Başvuru nerden yapılıyor…

 152. Ali Evlek diyor

  Mekanik işlerinde çalışıyorum.borucuyum,MYK var!bekliyorum ,)

 153. Ali diyor

  Herturlu is yaparim

 154. ERDAL diyor

  Ben Erdal Bozkurt kasaplık yapıyorum markette çalışabilirim

 155. Hüseyin diyor

  Merhabalar 25 yaşındayim demir ve mobilya ustasıyım nasıl başvuru yapabilirim yardımcı olur musunuz

 156. Ramazan Mehmet Bektaşoğlu diyor

  Mühendis kökenli A sınıfı İSG uzmanıyım. İnşaat alanında ıg uzmanı olarak tecrübeliyim dir. Yurt dışına çıkıp çalışmak istiyorum. Saygılar.

 157. Soner erkoc diyor

  Mobil vinç operatörüyüm C +G ehliyetim var yurt dışı tecrüben bulunmakta rusya bölgesi uygun görüldüğü taktirde cv mi gönderebilirim

 158. Devrim Eroğlu diyor

  Reklam ciyim aplikasyon ustası yüz güçlü kadroya sahibiz tercih ederseniz

 159. Şaban diyor

  İnşaat garson işi yıllardır yapıyorum ı

 160. Ahmet TUNA diyor

  Elektrik ustasıyım

 161. Ahmet TUNA diyor

  Bende katarda çalışmak istiyorum elektrik ustasıyım

 162. Metin diyor

  Bilişim, güvenlik kamera sistemleri, yangın, alarım sistemleri zayıf akım üzeri çalışmaktayım. Faydalı olabileceğimi düşünüyorum.

 163. Mehmet Kalın diyor

  Garsonum ayrıca temizlik şirketinde çalıştım 10 sene tecrübeli sayılırım çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

 164. Mehmet diyor

  Arapça dahil 3 dil biliyorum çalışmak istiyorum

 165. Atilla diyor

  Katardaki iş planlarından yararlanmak istiyorum eml lisesi motor bölümü mezunuyum.

 166. Erhan Bengil diyor

  Şef garsonum 1 senedir şoförlüğüm iyidir aşçılıkta yaptım yaşım 29 böyle bi işe ihtiyacım var teşekkürler

 167. Ercan diyor

  Üniversite mezunuyum garsonluk şeflik yapmışlığım var

 168. Muammer eken diyor

  31 yaşındayım 15 yıldır otel işiyle ılgileniyorum temizlik ve kat şefliği yaptım ajandada aktif olarak hilton gurubu altında calismaktayim

 169. Mert okanlar diyor

  Şu an kuryeyim çeşitli fabrikalarda üretip oparatoru deneyimim var garsonluk tecrübem var ama yabancı dilim yok

 170. Şivan diyor

  merhaba 22 yaşındayım inşaat teknikeriyim inşaat işlerini her türlü yaparım ulaşılırsa sevinirim

 171. Cafer diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim

 172. Hasan diyor

  Şuna bak insanları ne hale getirdiler herkes yurtdışına çıkmaya çalışıyor bende dahil. Ülkeyi bitirdiler yazık. Birde utanmadan iş var yoksulluk yok diyorlar.

 173. betul diyor

  Tercumanim , ama garsonluk ve hotellerde veya sosyal tesislerde calisabilirim

 174. Mehmet diyor

  Vardiya müdürlüğü yaptım ve boya ustaligida

 175. Ömer Karatay diyor

  Merhaba ben Van doğumlu olup İstanbul’da çalışıyorum inşaatta kalıp ustasıyım 23 yaşındayım ustalık belgemde bulunmaktadır yabancı dilim yok

 176. Yusuf Göktürk diyor

  Yusuf Göktürk 26 yaşındayım askerliğimi yaptım bir engelim yok uzun zaman makam şoförlüğü yaptim Türkiye’de ki ünlüleri gezdirdim ve 5 yılda şef garsonluk yaptım bilginize

 177. batuhan diyor

  tecrubeli elektrıkcı

 178. Çetin Türkoğlu diyor

  İş arıyorum garsonluk tecrübem var İngilizce biliyorum

 179. Selim sözen diyor

  Başvurular nasıl yapılır bir türlü bulamadım

 180. Cemal tantur diyor

  Her türlü tesisat alçı sıva islerini yapiyorum tesisat için belgem var

 181. Süleyman bedir diyor

  31 yaşındayım katar ekibinde yer almak isterim 17 yıllık tecruben var sıcak alakar ızgara pide

 182. Mert diyor

  Merhaba Bende aktif olarak katarda çalışmak istiyorum

 183. Gökhan Özer diyor

  Elektrik ustasıyım..
  Belgem var ..

 184. Anıl diyor

  Merhaba asıl mesleğim restöratörluk, inşaat alanında neredeyse her kalemi iyi bilirim nasıl başvuru yaparım acaba

 185. Cihan diyor

  Her türlü işi yaparım sadece iş olsun yeter.

 186. Çetin güler diyor

  Merhaba nasıl başvuru yapabilirim 20 senelik inşaat ustasıyım bütün sertifikalarım mevcut

 187. Alican bulum diyor

  Alüminyum kaynakcısıyım dış mekan mobilyaları yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 188. Oğuzhan diyor

  Merhaba, 2 senelik İnşaat Mühendisiyim. Mesleğimle alakalı her alanda çalışabilecek azmim ve yeteneğimin olduğunu düşünüyorum. İmkân olursa çalışmak isterim.

 189. Sedat esmer diyor

  Merhabalar ağır vasıta otobüs minibüs kamyon şoförlüğüm var ehliyet B/E yurt dışı için ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir

 190. Adem diyor

  Her türlü işi yaparım daha önce yük taşıma ve su servisi işi yaptım e postadan ulaşabilirsiniz

 191. Sefa diyor

  Sefa ben, 21 Yaşında Hemşire Yardımcısıyım. Planlanan işte hizmet sektöründe çalışmak istiyorum.

 192. Muhammet Cemilegil diyor

  Merhabalar,

  Şoförlük konusunda yeterli tecrübem vardır. Karşılıklı ilişkilerde iyiyimdir. Bir kaç iş sektöründe fazlasıyla tecrübeye sahip biriyim. Farklı çalışma alanlarında farklı kişilerle beraber çalıştım. Her türlü çalışma ortamına uyum sağlar gereken bütün işleri eksiksiz bir şekilde layıkıyla yerine getiririm. Umarım beni düşünürsünüz.

 193. Hayrettin diyor

  Merhabalar inşaatla ilgili her türlü bilgiye ve birkime sahibim şuan özel bir inşaatta formenlik yapıyorum

 194. Sabri diyor

  Merhaba ben pide ve kebap ustasıyım işletmeciyim belgelerin var bu konuda yurtdışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim dönüş yaparsınız cevaplarım

 195. İhsan diyor

  elektrik elektronik belgem var türk Telekom da hala çalışıyorum inşaat boyacılık yaptım turzime de 10 yıl çalıştım hem garsonluk hemde aşçı yardımcılığı yaptım kısacası ne iş olsa yaparım

 196. Ercan diyor

  Merhaba eleminyum ekstrüzyon kalıp tashihat işi yapıyorum eleman ihtiyacı varsa iletişim kurabilirsiniz

 197. Ünal diyor

  Nasıl başvurulur

 198. Mahmut diyor

  Merhaba uzun yol tır şoförüyüm yurtdışı çalışabileceğim firma var ise yardımcı olursanız sevinirim bütün evraklar tmm

 199. Sedat diyor

  Restorant ve cafe işletmecisiyim böyle bir konumda çalışabilirim

 200. İbrahim Kabataş diyor

  Merhabalar Uzman olarak Halk ve ilişkiler, muhasebe departmanı ve mal stok sevkiyat birimlerinde çalışmaktayım ayrıca Soğutma teknolojileri ve iklimlendirme bölümünü bitirmiş olup inglizce bilgimin olduğunu beyan ederim yaşım 25 izmirde yaşamaktayım

 201. Tahir diyor

  Mrb ben börek açma simit ustasyım iş farketmez ne iş olursa yaparım

 202. Hamza diyor

  23 yaşındayım 5 senelik elektrik elektronik otomasyon tecrübem var ustalık belgem var inşaat ve makina elektriği asıl ugraştığım konular pasaportum var katarda çalışmak isterim meilden ulaşabilirsiniz

 203. Eldorbek diyor

  2yildir garsonluk yapıyorum

 204. Samet diyor

  Şoförlük var güvenlik var bende gitmek istiyorum

 205. Hüseyin diyor

  Merhaba daha önce büyük bir proje de kalıp işinde çalıştım ve gerekli belgelerim var. Sadece kalıp değil diğer inşaat dalları ( boya,ısı yalıtım,tamirat tadilat ) gibi kendime güvendiğim yetenek lerim mevcut.

 206. Halil Samet uzun diyor

  Zeki bir adamım beni almanızı istiyorum

 207. Metin getir diyor

  Güvenlik görevlisi olarak iş varsa gü enlik belgem var silahli silahsiz ..

 208. Ozan boea diyor

  Nerden başvuruyu yapıcaz l8nk yok

 209. Ramazan diyor

  Bende gelebilirim karara

 210. Asım şaş diyor

  Merhaba 15 yıllık iş makinesi eskavator oprtrym belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tsklr

 211. Ramazan Kocabaş diyor

  Ben elektrik elektronik teknikeri 15 yıldır bu işi yapıyorum ve ayrıca poltif operatörü belgesi var ve her işi yaparım

 212. Gökhan diyor

  Merhabalar özel güvenlik kartım var yurtdışında çalışmak istiyorum fabrika deneyimide var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 213. Halil İbrahim diyor

  Mobilya ustasıyım her türlü mobilya montajı yaparım

 214. ALİ diyor

  Merhaba. Pide lahmacun ustasıyım.
  Lüks mekanlarda çalıştım.
  Olası iş olursa güşünüyorum.

 215. Ömer diyor

  Her türlü iş yaptım en çok merket alımımdır 5 senedir bu iş içindeyim

 216. Recep diyor

  Merhaba Bende aktif olarak Katarda çalışmak istiyorum

 217. Mehmet diyor

  Nasil baş vuru yapa bilirim

 218. Saban diyor

  Mrb celik ,aluminyum ve elektrik formeniyim suanda antalya tersanede mega yat yapiyorum ful ALuminyum yurtdisi deneyimim fazlasiyla var ilgililere duyrulur…
  Santiye ve buyuk isletmelerde usta ,usta ogretici,formen olarakta gorev alabilriim

 219. Halil diyor

  elektronik teknisyeniyim ingilizcem var a2 b ehliyetim var 30 yaşındayım katarda çalışmak istiyorum

 220. Yakup diyor

  Merhaba ben 25 yıllık unlu mamülleri çalışanıyim ekmek pasta poğaça simit kahvaltı üzerine herşey biliyorum ve yurtdışı da çalışmak istiyorum

 221. Ramazan diyor

  Merhaba ben inşaata mermerciyim ve aşçılığımda var sogukçu.luk içinde 4+4 tecrubem vardr

 222. Bekir diyor

  Bende calismak istiyorum daha once şap kale bodur siva dis cepede yardimci olarak calistim lutfen dönüş yaparsanız iyi olur

 223. Hakan diyor

  Calışmak istiyorum ne iş olsa yaparım

 224. Hakan diyor

  Merhaba ben inşaat sektöründe mesleğim alçı boya ama her işi profesyonel olarak yapıyorum.şu an katardayim.sizinle çalışmak istiyorum

 225. Emir diyor

  Türizm ve Otel İşletmeciliği mezunuyum çok iyi Arapça konuşabiliyorum ilgilizcem normal seviyede 2016 2022 yılları arası marmariste turist rehberliği yaptım şu an rehberliği devam ediyorum.

 226. Mehmet yeşilorman diyor

  iskele kurulum personeliyim iş arıyorum

 227. Zeren diyor

  Merhaba nasıl başvurı yapabilirim

 228. Mükerrem diyor

  Merhabalar ismim mükerrem 38 yaşındayım çelik konstrüksiyon üzerine tecrübem var suan makina bakimcisi olarak çalışmaktayım yurt dışında calismak ıstiyorum 16 yıllık iş tecrübem var

 229. Mehrijemal diyor

  Ben Rusça İngilizce Türkçe dillerim var otelde redepsiyonidtlik yaptım
  Başkada elimden gelen iş cok

 230. Cesim diyor

  Merhaba her iş yaparım yılarca inşaata çalıştım dönüş yaparsanız sevinirim

 231. Para diyor

  Gerçekten güzel bir fırsat, çalışma koşulları ve ücretler de iyi olacaktır muhtemelen.

 232. Melih diyor

  Merhabe iş arıyorum garsonluk ve barmenlik tecrübem var.

 233. İbrahim diyor

  Hemşireyim inşaat sektöründe çalıştım ve güvenlik durmuşluğum da var garson olarak da çalıştım iş ilanınız için geri dönüş yaparsanız sevinirim

 234. Sefetullah diyor

  Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği mezunuyum sportif olarak her işi yapabiliyorum. Amatör olarak çoğu işte çalıştım her işi yapabiliyorum.bu konu da kendine güveniyorum

 235. Mustafa diyor

  Zemin parke işi yapıyorum kaba inşaatta da çalıştım Kuveyt’teki çalıştım Arapça biliyorum orta derecede İngilizce konuşuyorum

 236. Muhammet Karateke diyor

  Merhaba 10 yaşından beri çalışıyorum her türlü sektörde bilgim var oto yıkama şoför vale güvenlik fırın inşaat amelesi ve mermerci kalfasiyim tüm sigorta girişlerim mevcut genç ve dinamigim çalışmayı çok isterim yorumumum dikkatinizi çekmesini arz ederim .

 237. Muhammet diyor

  15 yıl garsonluk tecrübem var. Fakat yabancı dilim yok. Ayrıca 4 yıllık diş cephe işinde tecrübem var ustalık belgemde var. Bilginize

 238. Adem kılıç diyor

  Döner ustası sulu yemek ustası kebap ve frin ustalığı var yardımcı olursanız mesleğimi yurt dışında devam etmek istiyorum

 239. Yasin diyor

  Basvuru yapmak istiyorum nasıl yapacağım

 240. Serkan Akpınar diyor

  Merhaba mesleğim su izolasyonu( membran-sürme- enjeksiyon) anahtar teslim tüm işleri yapıyorum Yurt dışında çalışmak istiyorum.

 241. Fethullah diyor

  Satış danışmanlığı garsonluk ve inşaat görevi yapabilme kabiliyetim var

 242. Gökhan diyor

  Mrblar daha önce yurt dışı tecrübem var eğer uygun görülürse çalışırım garsonluk olur organizasyon olur herturlu iş yapabilirim Mersin’de slmlar

 243. İsmail diyor

  Özel Güvenligim Ingilizcem orta düzey 10 yıllık personelim stadyun ve toplu alanlarda görev yaptim tecrübeliyim KATAR da çalişmak istiyorum
  Arkadaşlar basvuru yapabilenler lütfen bana ulaşabililer mi? Yada bi wp grubu oluşturursak birbirimize yardimck olabiliriz

 244. Fatih diyor

  Elektrik elektronik önlisans mezunuyum ekstra aşçılık yapabilirim şöförlük yapıorum şuan yani her iş gelir elimden

 245. Savaş turan diyor

  Merhaba inşaatçıyım duvar ve kalıp ustasıyım

 246. Savaş turan diyor

  Merhaba inşaatçıyım duvar ve kalıp ustasıyım

 247. Savaş turan diyor

  Merhaba inşaatçıyım duvar ve kalıp ustasıyım nasıl ulaşabiliriz size

 248. Nejdet diyor

  Bende sağlık personeliyim 11 senedir İzmir’de

 249. Bilgehan diyor

  nasıl başvuruluyor garsonluk,inşaat ikisinde de çalıştım

 250. Hasan Basri Karabıyık diyor

  Merhabalar ismim Hasan 20 yaşındayım hemşire yardımcısıyım.ayriyeten uzun süreli garsonluk tecrübem var.bir çok ticarete bağlı işlerde çalıştım.
  Bu işte çalışmak istiyorum umarım değerlendirirsiniz.

 251. Hasan Basri Karabıyık diyor

  Ayriyeten de şu an dekorasyon inşaat işiyle uğraşıyorum

 252. Mehmet diyor

  Doktor alımı da varsa talibim

 253. Şükrü diyor

  Şuan tekstil işi yapıyorum oporötüm ayırıca inşat demiri rüzgar gülü enerji işinde çalıştım garsonluk yaptım el becerim iyi her işi yaparım

 254. İsa diyor

  Her türlü iş yaparım şoför lük garson Luk elimden çok iş gelir yurtdışında çalışmak istiyorum

 255. Erhan türüt diyor

  Düz isçiyım cok ıyı amelelik ederim

 256. Şevket sidar diyor

  Merhba duvar ustasıyım 5 yıl inşaata anahtar teslim calıştım kendımı ifade edeck kadar ingılızcem var yardmcı olablrsenz sevınırm saygılr

 257. Faruk ciftci diyor

  Daha ıyı bir hayat sürdürme kararı için başvuru yapıyorum

 258. yalçın diyor

  Henüz alım için ilan açılmadı sanırım bir acıklama yaparsanız iyi olacak…….!

 259. Mehmet diyor

  İnşaatta seramik ustasıyım ihtiyiyac varsa gelebilirim

 260. Erkan diyor

  27 yıllık tecrübem var 45 yaşındayım Uzunyol otobüsü ve yurtdışı tır şoförü tecrübem var gerekli tüm evraklarım ve vizeli pasaportum mevcut

 261. Izzet diyor

  Mrb iyi gunler ben 5 6 yıldır asansör mesleği yapıyorum ekstra inşaat işlerin den de anlarım

 262. Mahmut acar diyor

  İnşaat Temizliği yaptım kısacası beden işçisiyim

 263. Azat diyor

  Garsonluk ve şeflik yaptım inşaat sektörüne de hakimim

 264. Eyyüp demir diyor

  Tantuni döner ustasıyım

 265. Hurriyet diyor

  Tecrubeli guvenlik gorevlisiyim,sosyoloji mezunuyum.Katar için bilgi almak istiyorum.

 266. Ömer diyor

  Merhaba
  Mobilya ve dekorasyon yapım ustasıyım
  Haricinde inşaat sektöründe hizmet verdim
  Ayrıca aşçı yardımcısı garsonluk ta yapabilirim
  Katar’da aktif çalışma yapabilirim

 267. Faris diyor

  Katarda çalışmak istiyorum, bakım onarım çelik montaj ustasıyım

 268. Mehmet diyor

  Nasıl başvurulur inşaat işi için

 269. Deniz yılmaz diyor

  Türkiye de çiçek ustasıyım 10 yıldır bu işi yapıyorum

 270. Kadir demir diyor

  Merhaba 46 yaşındayım ısıtma soğutma havalandırma sektöründe 31 yıllık tecrübem var ayrıca elektrikçiliğin ve kaynakçılığın da var bunlarla ilgili belgelerim var Esenyurt üniversitesi onaylı hala bir antrepoda ustabaşı olarak çalışıyorum yurt dışı çalışma imkanlarından faydalanmak istiyorum eğer ilgilenirseniz ön görüşme yapabilir miyiz

 271. Okan diyor

  Merhabalar özel güvenliğim yaşım 24 deneyimim var.Ayriyetten 1 yıl garsonluk yaptım ingilizce biliyorum arapça kursu tecrübemde buna dahil ise alınmak istiyorum kendime güveniyorum

 272. Hasan kilic diyor

  Erkek kuaforuyum sizlerle çalışmak isterm

 273. Gökhan kont diyor

  Alçı boya cephe mantolama iskele işinde 15 yillik tecrübem var

 274. Muzaffer diyor

  Merhaba forklift ve rt operatörüyüm şuan çalışmaktayım 5 yıldır bu işteyim e ticaret gıda ve kimya sektorlerind3 çalıştım daimi çalışabileceğim bir iş arıyorum..

 275. Mustafa diyor

  İnşaat işcisiyim fayans mermer işi yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum geri cevap verirseniz sevinirim

 276. Mahmut diyor

  Merhaba bnde turizm de aşcı yardımcısı olarak çalısıyorum aktif bır şekilde asıl mesleğim fırıncı pide lahmacun pizza hercesıt yemek ve fırın işlerini haledebılırmı ulasırsanız memnun olurum…

 277. Ekrem diyor

  Parke taşı park bahçe ustasıyım yardımcı olabilecek birileri yok mu.?

 278. Ali diyor

  Tesisatcıyım yurt dışı tecrübem var MYK belgem mevcut Rusya Kazakistan Azerbeycan ve Makedenyoda calıştım

 279. Mehmet Emin temel diyor

  Meraba ben 15 yıllık aşçıyım ızgara deniz ürünleri sulu yemek alakart döner hepsini biliyorum yurt dışında çalışmak istiyorum

 280. Cahit diyor

  Her iş gelir elimden lütfen banada ulaşın

 281. Taner diyor

  Merhaba ben mobil vinç operatörüyüm 15 yıl tecrübem var ve katarda çalışmak istiyorum

 282. Ahmet ataş diyor

  Tüz işçi bendden işçisiyim

 283. Cengiz Çalış diyor

  Bende kalıpçı yım MYK belgem var pasaport var hemen iş başı yapılır bayramdan önce sonra hemen farketmez

 284. Cemil diyor

  Ünlü mamülleri ustasıyım komple ustayım 25 yıllık deniyimle güzel bı iş olursa neden olmasin
  Börek,simit,açma,poğaça daha bir çok sayamacagim ceşitlerle

 285. Oğulcan Coşkun diyor

  Oğulcan Coşkun, 27 yaşındayım makine mühendisiyim ingilizcem var. İş varsa çalışmaya hazırım

 286. Yusuf diyor

  Merhaba ben ağır vasıta kamyon şoförü yüm elimde başka işler gelir katar da çalışmak için başvuru yaptım

 287. Ahmet diyor

  Başvuru formlarına nereden ulaşacağız nasıl Başvuru oluşturacağız ADMİN yardımcı olur musun.

 288. Ömer ENGİN diyor

  28 yıl elektrik kuvvetli akım zayıf akım işi ile uğraşıyorum 10 yıldan fazla yurt dışı tecrübem var

 289. Ramazan ayhan diyor

  Gaz alti elektrot kaynagi kullanmaktayim ayrica 4 yil londrada doner kebap islerinde calistim restorant suan tekstil fabrikasinda serim operatoruyum yurt disinda caliamak istiyorum

 290. Ramazan ayhan diyor

  Mrb ben gaz alti ve elektrot kaynagi ustasiyim tecrubem var ve 4 yil londrada doner kepab restorantta calistim suan tekstil fabrikasinda serim operatoruyum yurt disinda calismak istiyorum

 291. Orhan diyor

  MYK belgem var e devletten de görülebiliyor ama belgemi kaybettim nasıl çıkarabilirim

 292. Doğan diyor

  Merhaba adım Doğan 23 yaşındayım 6 yıl garsonluk tecrübem 2 yıl şoförlük tecrübem ve 1.5 yil cam ayna işi üzerinde tecrübem 3 sene Yurtifi kargo tecrübem var ilgilenirseniz sevinirim

 293. Mesut diyor

  Merhaba. Ben yazılım mühendisiyim mühendis olarak çalışmak istiyorum teşekkür ederim

 294. Hakan diyor

  Başvurular ne zaman başlayacak?

 295. EROL diyor

  Mrblar, tesisat ustasıyım, katarda çalışmak istiyorum. Hiçbir sağlık problemim yok. Yaşım 39,

 296. Güngör acar diyor

  Merhaba bende katarda çalışmak istiyorum 30 yaşındayım ise ihtiyacım var yurt dışı teccubem yok hiçte çıkmadım ihtiyacım olduğundan çıkmak istiyorum saygilarimla

 297. Ogi diyor

  Her Türlü iş yaparım yeterki iş olsun yeter.

 298. Jasim diyor

  Türkçe Arapça full okuma yazma full ingilizcede %45 konuşmak olma üzeri

 299. Ahmet diyor

  Şoförüm uluslararası src 1 2 3 4 ve piskotek var daha önce 5 yıldızlı otellerde baybolluk yaptım

 300. Ferdi diyor

  Merhabalar öğrenciyim aynı zamanda alçı boya ustasıyım okulum bitti atanamadim çalışmam gerek

 301. idris ilter diyor

  Mrb ben mobilya ustasıyım her türlü mobilya montajını yaparım söküm takma yaparım yterki iş olsun

 302. ali kaplan diyor

  merhaba ben pasta ve tatlı ustasıyım katar da bende çalışmak istiyorum uzun bir süre rixos grubunda görev yaptım

 303. Orhan diyor

  Insaatta boya ustadiyim myk belgemde vsr 32vyasindayim ilgilenen firma olursa yurt disina çıkabilirim

 304. Mehmet diyor

  Merhabalar ben yirmiyıldır şöförüm birde suva işindede anlıyorum yani anlayacağınız her iş elimden gelir şöförlük evraklarım ful serece 1.2.3.4.ve piskoteknik var saygılar telefon 0544 617 74 73 Mehmet güven

 305. Hamza diyor

  Baklava ve pasta ustasıyım

 306. Ramazan diyor

  4 yıldır borusan lojistikte yük indir bindir yapıyorum aynı zamanda oranın şefiyim orta okul mezunuyum türçe ve kürtçe biliyorum

 307. Abdulmetin diyor

  Her iş gelir elimden lütfen banada yardımcı olun 🙂

 308. Abdullah akça diyor

  Merhaba ben mobilya dekorasyon döşeme ustasıyım Lüks yat dekoru villa otel dekoru imalat montaj ustasıyım iş vermek isteyen yurt dişi ulaşa bilir akcavolkan471@gmail.com mail ata bilir

 309. Yusuf Ceylan diyor

  Bende Dünya kupası için yapılacak sdatlar için inşaatta çalışmak isterim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 310. şerif diyor

  tırlarla gelecek tüm malzemeleri forklift veya ranctrakla indiririm ehliyette var

 311. Vahit Mahiroğlu diyor

  Merhaba sertifikalı kaynakçıyım yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 312. fatih diyor

  Merhabalar ismim Fatih uzun yıllardır makam şöförlüğü yapıyorum İstanbul’da üst düzey devlet erkanına bakıyorum bende Katar’a gelmek istiyorum makam şöförlüğü için

 313. Yusuf diyor

  Merhaba Antalyadan yazıyorum, satış pazarlama reklam tanıtım tecrübem var Goodyear lastikleri adına 1 yıl taşören firma aracılığı ile 14 ilde tanıtım ve satış yaptım… Antalyada ki Anteks 3 iplik fabrikasının temelinden işe başlayıp merkezi klima operatörü olarak tam profesyonel 4 yıl çalıştım.. İş güvenliği eğitimi, yangın eğitimi sertifikası aldım.. Ayrıca 5 yıl kadar elektrik ve uydu sistemleri işinde görev aldım….. Yusuf durgut..

 314. Müslüm yilmaz diyor

  İş alımı için gelecem

 315. Kadir diyor

  Tekstil de çalışıyor almanızı ümid ediyorum

 316. Resul diyor

  Alçı boya ustasıyım

 317. Duygu diyor

  Üniversite mezunuyum katarda çalismak istiyorum bana uygun iş arıyorum

 318. Mustafa diyor

  Kalıp işinde çalışmışım tecrübeli işçiyim

 319. Erdoğan diyor

  Lise mezunuyum kararda çalışmak ve orda tecrübe kazanmak istiyorum kendime uygun iş arıyorum

 320. Erdoğan diyor

  Lise mezunuyum katarda çalışmak ve orda tecrübe kazanmak istiyorum kendime uygun iş arıyorum

 321. Yakuo Erdoğan diyor

  Vinc oparatoruyum katarda calismak istiyorum ayrica kamyon ve yolcu otobusu surerim

 322. Serhat diyor

  Elimden her iş gelmesede inşat ve tünel işini biliyorum

 323. Evrim diyor

  Merhaba güzellik uzmanıyım 16 adet belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 324. kenan diyor

  Merhaba yüzme havuz u ve su arıtma sistemlerinde ustayım.. sıhhı tesisat ustasıyım pprc ve pvs tesiisat yapmakyım nasıl baş vuruyoruz ?

 325. Yılmaz diyor

  Soğur demir ustayim işe ihtiyacım var sagilar şimdiden buda wapsat numaram 0545 884 21 02 yılmaz bilalahsen1987@gmail.com

 326. Halil kaya diyor

  Merhaba kaynakcı olarak calışıyorum belgem var
  15 sene oldu işi yapıyorum ve vc nereye yollamam gerekiyor

 327. Cemal diyor

  Forklift operatörüyum belgemde var ama ne iş olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 328. Hasan diyor

  Arapça biliyorum her işi yapa bilirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.