Kariyer Fikirleri Dubai İş İlanları 2022

44

Kariyer Fikirleri

Kariyer fikirleri Dubai iş ilanları ile birlikte Dubai şehrinde iş bulabilirsiniz. Özellikle de son yıllarda Dubai şehrinde çalışan Türklerin sayısı artmaktadır.

Kariyer fikirleri Dubai iş ilanları günümüzde yaygın olarak kontrol edilir ve değerlendirilir. Çünkü günümüzde Dubai şehrinde çalışmak pek çok kişi için ulaşılmak istenen bir hayaldir. Genel olarak Dubai şehrinde çalışan Türk vatandaşın sayısı fazladır. Bu durumdan kaynaklı olarak da günümüzde halen daha Dubai şehrinde çalışmak isteyen Türkler vardır.

Günümüzde Dubai şehri; iş olanakları açısından çok zengin bir şehirdir. Ayrıca Dubai ile ulaşım sorunlarının yaşanmaması da çalışma alanı olarak düşünülmesini de sağlıyor. Özellikle de inşaat alanında Dubai şehrinde daha fazla iş olanağı yer alıyor.

kariyer fikirleri dubai is ilanlari 2022
kariyer fikirleri dubai is ilanlari 2022

Dubai İş Olanakları

Dubai şehrinde çalışanların pek çoğu yabancı uyrukludur. Türk çalışanlar ise daha fazla Dubai şehrinde Türkler ile çalışmak istemektedir. Genel olarak Dubai iş olanakları özellikle de yüksek kazanç elde edilmesini sağlar. Ayrıca sürekli olarak gelişmekte olan bir şehir olmasından kaynaklı olarak iş olanak çeşitlerinde azalma olmuyor. Her zaman için Dubai şehrinde yeni bir iş olanağını elde etmek mümkündür.

Dubai şehir olarak; global haline gelmiş bir şehirdir. Bu yüzden özellikle de ticari olarak Dubai şehrinde iş olanakları daha fazladır. Dubai şehrinde çalışmak isteyenler ticari olarak ön planda yer almak isteyen kişiler oluyor.

Dubai Çalışma Olanakları

Dubai şehir olarak farklı milletlerden oluşan bir şehirdir. Bu yüzden de Dubai şehrinde çalışmak isteyenler dil konusunda kendilerini sıklıkla geliştirmeleri gerekir. Genel olarak Dubai çalışma olanakları Türkiye standartlarına göre daha iyidir. Özellikle de gençler için yatırım amaçlı olarak Dubai şehrinde çalışma olanaklarını değerlendirmektedir.

Genel olarak Dubai şehrinde çalışma sistemi; belirli bir sistem halinde ilerler. Bu yüzden de Dubai şehrinde çalışabilmek için aranan temel şartlardan birisi de düzene uyum sağlama yeteneğidir. Ayrıca çalışma sistemlerinde sürekli olarak yenilenme sistemi de yer alıyor. Hızlarına yetişebilmek için; çalışanın kendi alanında sürekli olarak kendisini yenilemesi gerekiyor.

Dubai İş Bulma Siteleri

Genel olarak Dubai şehrinde sıklıkla özel sektörde iş olanakları yer alıyor. Özel sektörlerin personel alım süreçlerinde ise; online başvuru yerinde kariyer fikirleri bulunur. Günümüzde bazı site çeşitlerinde sadece iş alımları dair bilgiler yer alıyor. Online başvuru siteleri ile Dubai şehrinde iş bulabilirsiniz.

Günümüzde pek çok online başvuru sitesi yer alıyor. Bunlardan bazıları hem yurt içi hem de yurt dışı olarak iş ilanlarını yayınlıyor. Genel olarak Dubai şehrinde ise personel alımları sürekli olarak gerçekleşmektedir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen Dubai iş bulma siteleri çeşitlerinden bazıları şunlardır;

Kariyer.net

Türkiye’nin en gelişmiş olan online başvuru sitesi olarak bilinir. Genel olarak iş arama işlemlerinde yurt dışı özelliği de yer alıyor. Hem sürekli olarak tercih edilmesi hem de yurt dışı alanında iş arama özelliğinin olmasında kaynaklı olarak Dubai iş imkânı ve kariyer fikirleri için ideal bir başvuru sitesidir. İlana başvurmanız halinde cv çeşitleriniz firma tarafından görüntülenmektedir. Gerekli olduğu durumlarda ise firma başvuran ile iletişime geçer.

Secretcv

iş arama platformu için ideal bir başvuru sitesidir. Dubai iş ilan çeşitleri sürekli olarak bu sitede yer alıyor. Türkiye’de ise; site günden güne büyümeye devam ediyor. Farklı Dubai iş olanakları ile birlikte Dubai şehri için iş bulunmasını ya da personel bulunmasını kısa süre de sağlamaktadır.

Genel olarak Secretcv platformundan özgeçmiş çeşitleri detaylı olarak sunulur. Firmalar için bir bu durum avantajlı özelliktir. Çünkü genel olarak özgeçmişlerde yer alan detaylat ile personel alımları sağlanmaktadır. Secretcv ile başvuru yapabilmek için ise; siteye üye olunması gerekir.

Akademik kariyer fikirleri her yerde öncelikli olarak yer alır. Günümüzde akademik kariyerlerin ön planda yer aldığı cv sitesi olarak bilinir. Dünya genelinde sıklıkla Linkedin tercih ediliyor. Özellikle de özel sektör personel alım süreçleri için oldukça değerli verileri sunan bir sitedir.

Günümüzde Dubai iş alımlarında sitesi yoğun olarak tercih edilir. Linkedin sitesine üye olup; doğru bilgilerin girilmesi ile Dubai şehrinde iş bulmak çok daha kolay olur.

Dubai’de Sık Tercih Edilen Meslekler

Dubai şehir olarak dünyada önemli bir konuma sahip bir şehirdir. Özellikle de petrol yataklarının Dubai şehrinde olmasından kaynaklı olarak sürekli olarak yeni iş alanları yer alıyor. Dubai meslek tercihleri arasında ilk önce petrol alanı yer alıyor.

Petrol sektörü oldukça geniş alt alanları barındırmaktadır. Bu yüzden de sıklıkla uzman personel çeşitlerine gereksinim duyulur. Özellikle de oldukça yüksek kazanç elde etmek isteyenler için petrol sektörü ideal bir iş alanıdır. Günümüzde Dubai şehrinde çalışmak isteyenlere ilk olarak petrol sektörü önerilir. Fakat petrol sektöründe uzman olmak oldukça güç bir durumdur.

Turizm Sektörü

Genel olarak Dubai şehri her alanda turist çekmektedir. Bu yüzden de Dubai şehrinde turizm oldukça gelişmiştir. Turizm alanından profesyonel olmak isteyenlere çalışma şehri olarak Dubai şehri önerilir. Özellikle de ticari turizm için Dubai şehri dünya genelinde ön sıralarda yer alıyor.

Günümüzde Dubai şehrinde turizm alanında çalışmak isteyenler; öncelikli olarak dil konusunda oldukça bilgili olmaları gerekir. Bu yüzden de dil seviyesi yüksek kişiler için Dubai şehrinde turizm iş fikiri idealdir.

İnşaat Sektörü

Günümüzde dünya geneli olarak kaliteli ve şık mimari yapı denildiğinde akla ilk olarak Dubai şehri gelmektedir. Dubai şehir olarak dünyada mimari yapı alanında da ön planda yer almayı başarmıştır. Bu yüzden de Dubai’de inşaat sektörü hızla gelişim sağlamaktadır. Sıklıkla inşaat sektöründe çalışacak uzman personelleri gereksinimleri vardır. Türkiye’den genel olarak Dubai şehrine inşaat alanında uzman olarak çalışmak için gidilir.


44 Yorumlar
 1. Celal diyor

  inşaat ustasıyım is lazım

 2. Jihat diyor

  Ben jihat batmaz iç dış dekorasyon işinde ustayim utalik kartım belgem herseyim var dış cephe montalama alçı boya karasiva işinde ustayim sizinle çalışmak isterim

 3. reşit diyor

  İsilani dubai

 4. İbrahim Demirel diyor

  Lise mezunuyum kendimi gelistirecegim düşünüyorum makina bölümü mezunuym mekanikten az anlarım

 5. Veysel mucin diyor

  Inşaat şantiyesinde aşçıyım 20 likk tercubem var

 6. İsa olaş diyor

  Çalışmak istiyorum hep bakıyorum ama başvuru yapamıyorum nasılsın oluyor bu başvuru zaten almıyorlar hep yalan dolan götürsünler hemen giderim pasaport da var bende 10 yıllık

 7. Dogan diyor

  Forklif operatörüyum belgem var her iş gelimden geliyor

 8. Dogan diyor

  Yeter ki turkiyeden gideyim elimden her iş geliyor sebze meyveden anlıyorum gıda sektöründe 10 yıl çalışmışım forklif operatörüyum ise ihtiyacım var

 9. Ahmet diyor

  Erkek kuaförü yüm 12 yılık tecrübem var

 10. Tevfik diyor

  Kebap et döner tavuk döner ustasıyım 15 yıllık deneyimim var

 11. Metin diyor

  İnşaat dış cephe kaplama boya alçı ustasıyım yurt dışına gidebileceğim bir iş arıyorum

 12. Dovlet diyor

  Ben is ariyorum.Ben su an dubaida yasiyorum.

 13. Mehmet şefik diyor

  Dis cepe montalam isi yalatim işi yapyorum alçı boya badana tadilat isi yapyorum

 14. Hasan diyor

  vinç operatörü olarak çalışmak isterim

 15. Mehmet Özcan diyor

  Merhaba lar ben iş makinaları ustasıyım iş olursa çalışmak istiyorum genel iş makinaları

 16. Haydar diyor

  Mechanic

 17. Haydar diyor

  Car mechanic technician

 18. Begenchmurat diyor

  Merabalar ben Türkmenistan vatandaşıyım Türkiýede çalişyorum ben yurt daşina işe gitmek isdiyorum meslegim kamyon şoförü yardamci olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim.

 19. Begenchmurat diyor

  İş ariyom

 20. Elcin diyor

  Tikintidə bütün işləri bacaram

 21. Gökhan diyor

  Bunlar iş hakkında her şey yaziyorda ama başvuru yapacağın hiç bir şey yok hepsi bos

 22. Taner diyor

  Elektrik ve desant ustasıyım

 23. Yavuz diyor

  Ben aşçıyim 20 senelik otel tecrübem var bütün belgelerim var 10 yıl pasaport var

 24. Alican bulum diyor

  Alüminyum kaynakcısıyım dış mekan mobilyaları yapıyorum yurt dışı işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 25. gencay diyor

  katara başvuru yapmak istiyorum fakat formu doldurabılecegım bır alan yok

 26. Mehmet diyor

  İnşaatta seramik ustasıyım ihtiyiyac varsa gelebilirim

 27. Cihat diyor

  MERHABALAR BEN LAHMACUN VE PİDE USTASIYIM PROFOSYONEL OLARAK ÜNÜVERSİTELERDE EYİTİM VERİYORUM KURUMSAL BİR ŞİRKETE ŞEFİM DUBAİDE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORUM

 28. Azat diyor

  Merhaba otelde şeflik ve garsonluk yaptım inşaat işinde de tecrübem var

 29. sezgin arslan diyor

  metal kaynakçısıyım sertifikalı

 30. Abdullah diyor

  İş arıyorum 28 yaşındayım

 31. Fatih Ergül diyor

  Mekanik tesisat alanında 20 yıllık tecrübe. Son 8 yıldır formen. Güncel çalışma yeri Gemlik TOGG Şantiyesi.

 32. Sadık diyor

  Meraba insatciyim alçı boya teknisyeniyim 30 yıllık deneyim ve birikim

 33. kenan diyor

  Merhaba yüzme havuz u ve su arıtma sistemlerinde ustayım.. sıhhı tesisat ustasıyım pprc ve pvs tesiisat yapmakyım nasıl baş vuruyoruz ?

 34. Meryem diyor

  İş ariyorum 24 yaşındayım

 35. Hüseyin diyor

  merhaba tuvar ustasıyım taş tuğla biriket hitonk işimde 25 yıllık deneyimliyim kara sıva alçı işide yapıyorum yurtdışında çalışmak istiyorum pasaportum var

 36. Hüseyin diyor

  bu sıkıntılı günlerde geleceğe dair yatırım

 37. Adem diyor

  Merhabalar biz 2 kişiyiz garsonluk sertifikamizda var 10 yıla aşkın garsonluk yaptım yardımcı olursaniz sevinirim

 38. Engin gedik. diyor

  Benim belgem yok ama tecrübeli şöförlüyüm var. e sınıfı.) Harita.Üzeri Alet operatörlüğüde yaptım ama belge yok.) artık olurmu olmazmı siz karar verin.

 39. Engin gedik. diyor

  Taktirinize bırakıyorum.

 40. Baky diyor

  Ben. Adym baky Gochmyradov 03061988
  Inşad işini bilýân kalypçy usss demirde bilýân arabada bilýân buýuk araba bana hiç far edmez fortyk bilýân kepjebilýân herşeýi ýaparys

 41. İbrahim kuş diyor

  İç dış dekorasyonu işi yapıyorum

 42. Cemal diyor

  Forklift operatörüyum belgemde var ama ne iş olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 43. Halil İbrahim Ünal diyor

  23 yıllık mobilya dekarosyon ustasıyım tüm belgeler rim var calışmak istiyorum yutrdışı olursa sevinirim

 44. FATMA ACAR diyor

  merhabalar bende dubaıde calısmak ıstızorum ınsan kaynakları ve yonetıcı asıstanı olarak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.