Kanada 401 Bin Göçmen Personel Alımı Yapıyor

115

İçindekiler

Kanada 401 Bin Göçmen Personel Alımı Yapıyor

2021 yılı sonuna kadar Kanada'ya göçmen personel alımı yapılacağı duyuruldu. 401 bin yeni göçmen personellerin başvuru yapması bekleniyor. 

Kanada 401 bin göçmen personel alımı yapacağını açıkladı. Kanada Vatandaşlık ve Göçmenlik Bakanı Marco Mendicino tarafından yapılan açıklamaya göre ‘'Her şeye rağmen Kanada göçmenlik konusunda dünya'ya liderlik etmeye devam ediyor. Bu yıl 401 bin yeni göçmen personel alımını yerine getireceğiz'' şeklinde bir açıklama yaptı. Göçmen personel olarak başvuru yapanlar arasında yabancı öğrenciler, Kanada'da bulunan sığınmacılar ve geçici ş yapmak için ülkeye gelenler bulunuyor.

Haziran ayı'nda Kanada Göçmenlik Dairesi'ne tam 45 bin 100 kişi göçmen personeli olmak için başvuru yaptı. Başvurular ilgili kurumlar tarafından değerlendirilmeye devam etmektedir. Göçmenlik Dairesi başvuru yapan 35 bin 600 kişiye Kanada'da oturma izni verdi. Dolayısı ile Kanada Göçmenlik Dairesi verilerine göre en çok göçmen kabul edilen yıl 400 bin 810 kişi ile 1913 yılı oldu. 

Günümüzde yaşanılan Covid-19 salgın hastalık nedeni ile Kanada'da iş gücü artırmak için Kanada Hükümeti böyle bir karar aldı. Göçmen personel alımı yaparak söz konusu olan açığı kapatmak hedefleniyor. Bunun için 2022 yılında 411 bin işçi alımı, 2023 yılında ise 420 bin yeni göçmen personel alımı yapılması hedefleniyor.

kanada 401 bin gocmen personel alimi yapiyor
kanada 401 bin gocmen personel alimi yapiyor

2021 Kanada Göçmenlik Başvurusu

Kanada, yüksek yaşam kalitesi ve yaşanabilir ülke olması ile ön plana çıkıyor. Bir göçmen ülkesi olan Kanada, her yıl binlerce göçmene ev sahipliği yapıyor. Kanada Hükümeti tarafından yapılan açıklamaya göre 2023 yılında kabul edilecek göçmen sayısının 1 milyon olacağı belirtildi. Fakat Kanada göçmenlik başvurusu için herkes kabul edilmiyor. Bunun için hükümet tarafından gerek görülen şartların sağlanması isteniyor. Eğitim sonrası göçmenlik gibi adaylar programlara dahil olabiliyor.

Kanada Hükümeti tüm bunların yanı sıra yaşanan salgın hastalık sebebi ile engelleri aşmak için Nisan ayında Tarım, Sağlık, İnşaat ve Dağıtım hizmetleri ile ilgilenecek mesleki yeterlilikte olan 90 bini aşkın mezun öğrenci ve geçici yabancı işçiye kalıcı ikamet vereceğini duyurdu. Kanada'da göçmen personel olarak hizmet vermek isteyen kişiler başvuru yapmaya devam ediyor.

Kanada Göçmenlik Başvuru Şartları Nelerdir?

Kanada Hükümeti göçmen personel alımı için iki prosedür sunuyor.

 • Başvuru daveti'nin alınması (Invitation to apply)
 • Oturum izni için başvuru yapılması

Kanada, yıl sonuna kadar alacağı göçmen sayısını belirledi. Üç yıl boyunca göçmenlerin kabul sayısını artırıp toplamda 1,2 milyondan fazla kişiye kapılarını açtığını duyurdu. Bu yüzden internette yoğun bir araştırma yapılmaya başlandı. İnsanlar Kanada göçmenlik ile ilgili her detayı merak ediyor. 2023 yılı sonuna kadar 1 milyon 200 bin'den fazla göçmen alacağı kesinleşti. Başvuru yapacak kişiler 2021 Kanada göçmenlik başvuru koşullarını merak ediyor. Bizler de Kanada göçmenlik başvurusu hakkında siz değerli okurlarımızı ayrıntılı bir şekilde bilgilendireceğiz.

2021 Kanada Göçmenlik Başvurusu Başladı!

Ülkeye her yıl yeni göçmenler geliyor. Bu yüzden hem ekonomi kalınıyor hem de ülke nüfusu artıyor. Burada göçmen olarak çalışmak için işçilerin pek çoğu Kanada'da ikamet etme hakkını da elde ediyor. Nüfusun büyük bir çoğunluğu Kanada'ya gelen göçmenlere aittir. Özellikle insanların çoğu lisans, yüksek lisans eğitimi, çalışma izni, sertifika programları ve göçmenlik dolayısı ile ülkeye geliyor. 

 Kanada 2021 Yılında 401 Bin Göçmen Kabul Ediyor!

2021 yılında Kanada'ya göçmen olarak geleceklerin sayısı netleşti. Başvurular başladı ve göçmen olarak gelecek kişilerin istenilen koşullara uygun olması belirlendi. Ottowa'da düzenlenen bir basın toplantısında Kanada Vatandaşlık ve Göçmen Bakanı Marco Mendicino tarafından yapılan açıklamaya göre göçmenler hakkında yeni bir plan yapılıyor. 2021, 2022 ve 2023 yılında düzenli olarak göçmen alacağını da belirtti. Bu sayede yükselen yaş oranı da düşecektir.

Kanada Hükümeti, iş gücü ihtiyacını karşılamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için göçmen alıyor. Kanada'da eğitim alarak vatandaş olma imkanı elde edilebilir hale geldi. Bu programın adı “Canadian Experience Class” olarak bilinmektedir. Kanada'ya eğitim için gelecek öğrenciler istihdam ederken diğer bir yandan da göçmenlik başvurusu yapabilir. Bu programa tüm yabancı öğrenciler katılım sağlayabilir. 

Kanada'ya Gitmek İçin Davet Almalısınız! 

Kanada Hükümeti göçmenlik için başvuru yapan adaylara şu soruları soruyor. 

 • Bekar mısınız? 
 • Eşiniz var mı? 

Kanada Hükümeti evli misiniz? diye sormuyor. Eşiniz var ise sizi çift olarak kabul edeceğini beyan ediyor. Dolayısı ile ciddi bir ilişki yaşayan sevgililer, nişanlılar ve evliler durumlarını ispat edecek deliller ile göçmenlik için başvuru yapabilir. Başvuru daveti'nde size ait kişisel özellikleriniz, eğitiminiz ve iş geçmişiniz ile ilgili verilen puan yer almaktadır. Ortalama 2 hafta sonra 2 ile 3 bin kişiye gerekli belgeleri hazırlamaları doğrultusunda Kanada kapılarını açacaklarını açık bir dilde ifade etmektedirler. 

Kanada Göçmenlik Vizesi Nasıl Alınır?

Kanada'ya göçmen olarak gitmeyi düşünüyorsanız göçmen vizesi için başvuru yapmalısınız. Kanada en çok göçmen alan ülkeler arasında ilk sırada yer alıyor. Göçmen vize başvurunuz ilgili kurum tarafından titizlikle incelenmektedir. Çünkü Kanada Hükümeti ülke yararına faydalı işler yapacak göçmenleri kabul ediyor. Eğitimli olmanız, vasıflı olmanız ve toplumsal yapıya ayak uydurmanız son derece önemlidir. 2021 yılında 401 bin 700 kişi arasında bulunmak için sizler de Kanada göçmenlik başvurusu yapabilirsiniz.

Kanada Hükümeti, ülkeye gelen göçmenlere bir süre sonra oturma izni veriyor. Göçmenler de Kanada'da yüksek yaşam kalitesinden faydalanabiliyor. Her yıl binlerce göçmen Kanada'da yaşayabilmek için işçi olarak gitmek istiyor. Bunun için 2021 Kanada göçmen personel alımı başvurusu yapabilirsiniz. 


115 Yorumlar
 1. Aydın diyor

  Kanadaya gitmek hayataki tek hayalim orda çalışmak

 2. hasan diyor

  kabul edin hemen gelelim

 3. Osman yılmaz diyor

  Merhabalar Türkiye içerisinde 11 yıldır tır kullanmaktayım yurt dışı tır sofougu yapmak istiyorum

 4. Seyithan12 diyor

  Bende gelmek istiyorum

 5. Sedat ozel diyor

  10 yildir otobus kamyon suruyorum bende alirsaniz sevinirim

 6. İnan diyor

  Türkiye de geçirmiyorm yurt dışında çalışmak istiyorum durmumu yok ne iş olursa yaoarm hiç farketmez

 7. Tarık car diyor

  Türkiye’de Çalışıyorum yetişemiyorum yardımcı olun lütfen

 8. Ferhat diyor

  Ben ınsaat uzerıne calısan bırıyım tek hayalım yurt dışında calısmak yasamak

 9. Hasan Kırdar diyor

  Tır şoförüyum bende giderim

 10. Serkan diyor

  Başvuru nerden yapılıyor bende gitmek istiyorum

 11. Barış diyor

  İtalyanca İngilizce biliyorum
  Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 12. Kenan kaya diyor

  Tekstil ile alakalı bende gitmek istiyorum

 13. Bilal diyor

  Inşaat ustasıyım istiyorum varsa bende gelirim

 14. Faruk diyor

  Mesleğim inşaat bütün dalları yapıyorum

 15. Davut zeyrek diyor

  Kanada da çalışmak isterim gıda üzeri cafe ve restorant

 16. ersin diyor

  bende gitmek istiyorum artık bu ülkenin boku çıktı bence acil gitmek lazın

 17. Yılmaz diyor

  Başvuruyu nerden yapacağız

 18. harun diyor

  kanada gibi bir ülkede çalışmaya ihtiyacım var

 19. Gökmen diyor

  Hiç bir detay yokki bu haberde sadece alacak diyor..bunun şartları nida yazsaydinizya

 20. Mehmet diyor

  nasıl olacak?…

 21. mazullah abbas oğlu diyor

  Kanada ya gitmek istiyorum

 22. Sinan diyor

  Ben bayan kuaförüyüm kanada’da mesleğimi yapmak istiyorum

 23. Umit diyor

  Selamun aleykum ben plastik enjeksiyon eksantirik pres lerde çalıştım şuan kamyon şoförlüğü yapıyorum başka işlerdedir çalıştım hamallık bile yaptım eğer bir fırsat sağlarsanız sevinirim

 24. Bahattin diyor

  Oto tamirciyim belgelerim hepsi var benide alin orda çalişmak isterimm

 25. Burhan diyor

  Orda çalışmak tek hayalim

 26. Burhan diyor

  Çok isterim kanadada çalışmak

 27. Burhan diyor

  Eğer bir fırsat sağlarsanız çok sevinirim

 28. Efe diyor

  Bakariz

 29. Kamber diyor

  Merhaba hayırlı günler dilerim ben kendim aşçıyım döner ve ızgara kebap ustasıyım Türkiye’den kebap ustası lazımmı ülkenin farketmez bekarım 46 yaşında İzmir’de yaşıyorum hayırlı ğünler

 30. Selami diyor

  Ben kasap ve şarküteri ustasıyım gelmek isterim. 30 yaşındayım

 31. Hüseyin diyor

  Ağır vasıta şoförlüğü ve imkan sağlayacağınız elimden gelen her türlü işi yaparım

 32. OSMAN FATİH diyor

  BENİDE YAZIN LİSTEYE BEYLER

 33. Ramazan diyor

  Benide alin

 34. Ramazan diyor

  Benide alsaniz sevinirim kanadaya

 35. Selami diyor

  Kuaförüm bay gelmek isterim

 36. Doğan diyor

  İnşaat ustasıyım 21 yaşındayım bundan hariç elimden her iş gelir teşekkürler ..

 37. Zeki diyor

  Ben restorant işinde çalıştım fırıncıyım yurtdışında çalışmak istiyorum varmı sağlam bir iş ve istek

 38. Zeki diyor

  Avrupada çalışmak istiyorum restorant işi fırıncı olarak varsa yardımcı olmak isteyen burdan ulaşsın lütfen

 39. Mevlüt diyor

  Ben baklava ve tatlı ustasıyım 30 yalındayım 14 senedir bu işi yapıyorum Kanada ya gitmem için ne yapmam lazım yardımcı olacak kimse yok mu saygılar

 40. Mehmet diyor

  Profesyonel olarak seramik ustalığı yapıyorum ınstagramda iş sayfama bakabilirsiniz sayfamın adı(Fayans_uygula) burda yaptığı işlere bakabilirsiniz

 41. İbrahim kaya diyor

  Merhaba arkadaşlar. Duvar. Alçı. Montalama ve. İç. Dış boyam. Ve. Bir. Çok. İş. Yapıyorum gerk. Tasuru. Gerek. İşçi hepsi

 42. ali rıza diyor

  merhana ben argon alüminyum kaynakçısıyım kanada çalışmak istiyorum kaynakçı belgelerim var

 43. Muhammed karakuş diyor

  Duşa kabin sineklik kornej işi şoförlük sanayi deyemiyimde var bende gitmek istiyorum yalıtım inşaat işi

 44. Mehmet diyor

  Bende gitmek istiyorum…

 45. Süleyman doğan diyor

  Ben ocakbaşı isletmecisiyim hem aşçılık hemde garsonluk yapabilirim 26 yaşındayım bulaşık yikayabilim

 46. Uğur diyor

  Merhaba yurt dışında çalışmak istiyorum işte işim mesleğim usta MYK belgem var pasaportum var 5 bana vericeniz her hangi bi ellimden gelen çabayı gösteririm çabam 05384745667 @gmail.com

  Hello, I want to work abroad, here is my job, my profession is master, I have a VQA document, I have a passport 5 if you give it to me, I will do my best effort 05384745667 @gmail.com

 47. Uğur diyor

  Merhaba yurt dışında çalışmak istiyorum mesleğim inşaat kalip beton ustasiyim MYK belgem var 15 yillik deneyime sahibim dubai,israil,mozanbig ülkelerinde çalistim 5 yillik pasaportum var
  iletişim bilgilerim 05384745667
  ugurgani82@gmail.com
  Hello, I want to work abroad, I want to work in concrete, my profession is a construction mold master I have a VQA certificate I have 15 years of experience I have worked in dubai, israel, mozanbig countries I have a passport for 5 years my contact information is 05384745667 ugurgani82@gmail.com

 48. Emre diyor

  Nasıl başvuru yapıyoruz

 49. Yasin diyor

  Merhaba Türkiye den yazıyorum elektrik ustasıyım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 50. Mehmet diyor

  selam yemek kebap ve döner ustasıyım belgelerimin hepsi var mesleğim üzerine cevap verirseniz sevinirim

 51. Aziz diyor

  Metal işler ustasıyım Myk belgem var bende kanadaya gitmek isterim

 52. Halis karakoç diyor

  Merhaba ben İstanbul’dan halis TIR soförüyüm 15 senedir bu sektördeki bütün evrakların var yurt dışı src dahil iletişim no 0536 413 17 60

 53. Sedat diyor

  Merhaba büyük sınıf ehliyete sahibim başka bir işte olabilir tabi

 54. Mehmet diyor

  Src pisikoteknik var ve 20 yıllık şehir içi nakliyat kullandım bende kanadata giymek istiyorum

 55. Mehmet diyor

  10 yıllık mimarım

 56. Bülent erbaş diyor

  Türkiyede kaçan kurtulur

 57. Engin Doğan diyor

  Başvurular nasıl yapılıyor

 58. Bülent ERBAŞ diyor

  Kanada hayalimdeki ülke ömürboyu çalışmak isterim mesleklerin mekanik bakimonarim .endüstriyel boru montaj .sutezisat işleri kamyon bir soforlugu

 59. Bülent ERBAŞ diyor

  Nereye nasıl basvuracagiz

 60. Ilker diyor

  Net bir başvuru yok çağırın gelelim biz haziriz

 61. Emre can diyor

  Bende gitmek istiyorum

 62. Ahmet diyor

  Döner ve kebap ustasıyım başvuru için ne yapmalıyım

 63. Ertan diyor

  Hiiiic işim olmaz

 64. Ahmet diyor

  Forklift oparetoruyum belgem var sizinle çalışmak isterim

 65. engin ipek diyor

  bende kamyon ve tanker şoförüyüm sec 5 dâhil hepsi var

 66. Emin Ürek diyor

  Merhaba bende yurt dışında çalışmak istiyorum ama nasıl başvuru yapılacağını bilemedim yardımcı olacak kimse varmı 05355437716 fbemnurk1907@gmail.com

 67. Gökmen diyor

  Merhaba ben gökmen yurtdışına gitmek istiyorum mekanik bakım çelik boru endistriyel montaj yağcı olarak çalışırım samsun cep:05379230682

 68. Galip Barutçuoglu diyor

  Merhaba ahşap ve mobilya ustasıyım bende gitmek isterim…

 69. Nazar diyor

  Tesisat elektrik iş için gidebiliriz inglizce Fransızca var

 70. Babek diyor

  Sofor olarak nasl basvura yapmak isdyorum yapamyoru

 71. Mehmet diyor

  Boru ve tank montaj ustasıyım Rusya da amur gaz tesinde çalıştım SOCAR azerbeycan şirketinde tank ve boru projesinde çalıştım Akkuyu nükleer tesisinde çalıştım referans ve belgelerim mevcuttur kanada çalışmak isterim +905315204194

 72. Mustafa diyor

  Eimden gelecek işler şoförlük hayvan bakımı nakliye elimden her iş gelir yurtdisin da çalışmak istiyorum

 73. Erdal akboğa diyor

  Türkiyede 10 yildir tir şoförüyüm 16 sene oto elektrik ustalığı yaptım kanada,da şöförlük yapmak istiyorum 05332011748

 74. Merdan diyor

  Nasıl başvuru yapıyoruz 05522592293

 75. Emrullah diyor

  Merhabalar benim mesleğim aşçı .mutfak bilgilerim.uluslararası mutfağa sahibim.25 yıldır hotellerde ve ala cart restaurantlar da mutfak şefliği yapıyorum.bildigim yabancı diller.ingilizce,İtalyanca,ve birazda Rusça biliyorum.buradan kiminle iletişim kurabililirim bilmiyorum.lutfen bizleri aydınlatırsanız sevinirim

 76. Emrullah diyor

  Merhabalar benim mesleğim aşçı .mutfak bilgilerim.uluslararası mutfağa sahibim.25 yıldır hotellerde ve ala cart restaurantlar da mutfak şefliği yapıyorum.bildigim yabancı diller.ingilizce,İtalyanca,ve birazda Rusça biliyorum.buradan kiminle iletişim kurabililirim bilmiyorum.lutfen bizleri aydınlatırsanız sevinirim.tlf 05438760320 turkey

  Cevapla

 77. savaş diyor

  merhabalar tır şöfürüyüm aşcılık meslegim var tabiki kanadaya gelmek isterim ulaşirsanız sevinirim 05551613404

 78. Sezer diyor

  Her türlü inşaat alcı sıva boya ustasıyım orda çalışmak istiyorum

 79. Mehmet diyor

  Merhabalar bende gelmek istiyorum şoför ve terzi mesleklerim var 0544 604 82 58

 80. Ali fuat dursun diyor

  Kanadada çalışmak istiyorum
  05382445935

 81. Emre diyor

  Merhaba ismim Emre 27 yaşındayım inşaat işlerinden anlarım kendim Su Tesisatçısıyım aynı zamanda kombi teknisyeniyim Uluslar arası Gaz yakıcı cihazlar belgelerim var tercihim yurt dışıdır.
  Ankarada yaşıyorum
  0507 794 2155

 82. Raşit Sahilli diyor

  kanada en büyük hayalim hemen gitmek isterim

 83. Fatih akar diyor

  Kanada haritacı yapmak istiyorum

 84. Hasan ERKAN diyor

  Merhaba, Elektrik teknisyeni Formenim.
  Kanada da çalışmak isterim.
  Tel : +905358952871

 85. Habib diyor

  Bbende giderim 24 yaşındayım kaynak ustasıyım ama duvarda yaparım

 86. Kerim duran diyor

  Demir kaynak ustasiyim ustalik belgemde var yas 25 bende kanadada calismak istiyorum

 87. Hasan diyor

  Merhaba ben gelmek isterim İngilizce dem var mesleğim de aşçı yardımcısı

 88. Mesut Türkoğlu diyor

  Kanada ya gitmek istiyorum ELEKTRİK teknisyeniyim ehliyetim var bana yardımcı olursanız sevinirim

 89. Murat diyor

  Bn Bayan kuaförlük yapıyorum yaşım 29 evliyim amacım sadece yurtdışında çalışmak 3 Yaşında bir kızım var kızıma bir gelecek vermek istiyorum ilgilenenler ulaşsın

 90. yusuf diyor

  merhaba 20n yildir tekstil isi yapiyorum 4 yil katarda askeri giyimde hizmet verdim imalat ve kesim hakkinda bilgim var katir makinesi kullanabiliyorum .+905419612100

 91. Hakkı diyor

  Merhabalar ismim hakkı ve istanbulda yaşıyorum 24 yaşında erkek bireyim, fabrika restorant gıda gibi her iş yaparım, bekarım irtibat için numaram ; 0537 777 93 36

 92. Mehmet Özdoğan diyor

  Merhaba ağır Çelik imalat ve montaj ustasıyım projem var yurt dışı engelim yok ayrıca gazaltı ve çelik elektrik kaynağı yapıyorum numaram;0539 886 6938 saygılar

 93. Şiyar diyor

  Merhaba 21 yaşındayım restorant işi yapabilirim ve Paket servisi yapabilirim elimden her iş gelir

 94. Yunusemre diyor

  Yani çok güzel fikirler var ama nasıl yapacağımızı da söyleseler çok daha güzel olcak

 95. Emime diyor

  Tekstil üzerine kalite güvence ve İnspector meslegim ama hasta bakımı yaşlı garsonluk yapabilirim

 96. Emine diyor

  Tekstilde kalite yönetim İnspector ama hasta bakımı garsonluk yapabilirim

 97. Meriih diyor

  Bende inşaat ustasıyım her kalemde uzmanım gelmenin yolunu arıyorum yardımcı olur musunuz

 98. Türkan diyor

  Merhabalar TÜRKAN İSMİM 19YİLDİR TEKSTILDE MAKINA USTASİ OLARAK ÇALİSTİM ÖZEL GÜVENLIK KARTİNA SAHIBIM 3YİL YATİLİ TEZEME BAKTİM BİLDİĞİM IŞLERI YAZDİM 15YASİNDA BIR OĞLUM VAR SAPLANTİ HALINE BIZI RAHAT BİRAKMAYAN ESKI EŞİMDEN DOLAYİ YURTDİSİNDA HAYATIMIZA DEVAM ETMEK ISTYORUZ BENIM ÜLKEMIN SAHTE KANUNLARINA INANMYORUM VE ÜLKEDE YAŞAMAK İSTEMİYORUM BU YÜZDEN YURTDİŞİ IÇIN ARAYİŞ IÇINDEYIM

 99. Türkan diyor

  Yurtdışı bizim için çok önemli bir kürt vatandaşı olduğum halde kendi ülkemde bir Türk tarafından ölümle tehdit ediyorum oğlumla birlikte yurtdısında hayatımıza idam etmek istiyoruz benim ülkemde kadın ve çocuklar yeterince konurunmuyor bu ülkede yaşamak istemiyorum

 100. Parvina diyor

  Hemşireyim kanada bakiçi hemşire çok ehtiyac varmiş. Bana nasıl yardamci olabilirsiniz ingilizcem fazla yok amma rusce güzel konuşuyorum

 101. Alican bulum diyor

  Alüminyum kaynakcısıyım dış mekan mobilyaları yapıyorum canada ülkesine gidip düzen kurmak çalışmak orda bı hayat kurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 102. Deniz Uğur diyor

  İnşaat üzerine bir çok mesleğim var

 103. Cem diyor

  Düzce inşaat sektöründe tecrübeli yim serbest meslekle uğraşıyom 05350276041 tel

 104. Ali diyor

  Bende gelirim mesleğim berber

 105. Murat diyor

  Oto elektrik ustasıyım her türlü araca makineye lodere bakan tecrübeli ustayım 05364836193

 106. AhmadFahim diyor

  Ben fırıncıyım, Kanada’da çalışmak istiyorum

 107. AhmadFahim diyor

  Fırıncılık konusunda tam bilgim var, beş yıldır çalışıyorum, 26 yaşındayım, bekarım, Afganistanlıyım, beş yıldır Türkiye’de yaşıyorum, ikamet yerim var.

 108. Bilal yüksel diyor

  Başvuru formları neden göremiyoruz. ?

 109. Emrah diyor

  Merhaba ben forlif operetörüyüm Kanadaya iş için çalışmak istiyorum teşekürler

 110. Mehmet diyor

  Ben testereciyim tır şoforlugumde var ihtiyaç varsa ben hazirim

 111. Omer diyor

  Nereye müracaat edeceğiz bende gitmek istiyorum inşaat ustasıyım

 112. Ferhat diyor

  Bende gitmek istiyorum insaat alt yapı ve kalıp ustasiyim
  Erkek kuaförülüğü yaparim

 113. Yahya inan diyor

  Merhaba uluslararası transport sektöründe tır şoförü olarak çalışıyorum AB vizeliyim.

 114. Yavuz diyor

  Kaynak ustasıyım elektrot ve gazaltı kaynağı yapıyorum 20 sene bu işi yapıyorum şoförlüğü var saygılar

 115. Yahya inan diyor

  Merhaba uluslararası transport şoförü olarak 10 yıldır çalışıyorum AB vizeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.