İş çıkışı yapabileceğiniz iş fikirleri  

0

İçindekiler

İş çıkışı yapabileceğiniz iş fikirleri  

İş çıkışı yapabileceğiniz iş fikirleri Bugün on binlerce insan evden çalışabilecekleri bir iş düşünüyor. Bunun da iyi bir nedeni var.

İş fikirlerinde insanlar iş hayatları boyunca ortalama olarak 2 veya 3 farklı kariyere sahip olmayı beklemektedir. Kariyerini geride bırakanlar genellikle ikinci veya üçüncü olası kariyerlerinin evde olmasını isterler.

is cikisi yapabileceginiz is fikirleri
is cikisi yapabileceginiz is fikirleri

1. Influencer

Influencer olmak göründüğü kadar kolay olmadığı gibi zor bir meslek de değildir. Influencer olmak için bilmeniz gereken bazı şeyler var. Ne tür bir Influencer olacağınıza karar vererek başlayabilirsiniz. Örneğin Youtuber, Blogger veya Fenomen (Twitter, Instagram vb.). Bunların en kolayı Blogger veya köşe yazarıdır.

2. Ev Ve İş Aksesuarları

Aksesuar denilince ilk akla gelen biblolar, saatler ve tamamlayıcı malzemelerdir. Ancak aksesuar iş fikirleri oldukça çeşitlidir. 2021 yılında yapabileceğiniz aksesuarlar ağırlıklı olarak mum/tutucu, oda kokusu (sopalı), tel avizeler ve duvar sanatlarıdır. Bunları internette iyi bir şekilde pazarlayabiliyorsanız, kazançlı bir iş kurabilirsiniz. İşletmeler için irili ufaklı birçok şeyi üretip satabilirsiniz.

3. Tarım

Tarım sektörü iş fikirleri yazımızda oldukça karmaşık ve zor görünüyor değil mi? Daha sonra tarımla uğraşan insanlara hizmet vermek. Tohum ekmeyin, tohumları satmayın, su sistemlerini kullanmayın, kendi su sistemlerinizi satın. Unutmayın ki en karlı işlerden biri aracılık yani aracılık ve faizdir. Bu nedenle dikey tarım ve benzeri konularda yeni bir iş modeli oluşturabilir veya mevcut işler için gerekli malzemeleri sağlayan bir işyeri açabilirsiniz.

4. Ev Eşyaları

Ev eşyası satmak, en kolay ve en az sermaye yoğun iştir. Satmak istediğiniz eşyaları kendiniz yapmayı düşünüyorsanız yani üretici olmak istiyorsanız ev eşyası satmak sizin için en iyi iş fikirlerinden biri olmalıdır. Hangi ürünlere ilgi var veya ne üretip satabilirim? E-Ticaret sitelerinde en çok satılan trend ürünleri araştırarak bu sorunun cevabını görebileceğinizi söyleyebiliriz.

5. Bir Set Oluşturma

Düğününüz olduğunda, çeyiziniz olduğunda, askere gitmeniz gerektiğinde, atlet-külot gibi birçok ıvır zıvır, karşılamanız gereken bir ihtiyaca dönüşüyor ve bu durumdan hızlı bir şekilde kurtulmanın yolu, hepsini bir arada satın almaktan geçiyor. toplu olarak. Bu nedenle bu tarz veya benzeri setler oluşturup internet üzerinden yüksek kar marjı ile satabilirsiniz. Örneğin bir asker setinin ortalama fiyatı 300 TL (sadece tıraş seti (permat ve sünger) ve atlet-pantolon dahil. Yaratıcılığınıza daha iyi setler bırakıyorum.

6. Ev Yemekleri

Evde pişirip Yemeksepeti.com’da satarsanız, 2021’in en karlı ve trend iş fikirlerinden biri.

7. Alışveriş Merkezi Standı

Bildiğiniz gibi 2020 yılında esnafımızın tamamına yakını feryat ederken, deyim yerindeyse AVM’de mağazası olanlar çekip gitti. Bunun nedeni gecenin kısıtlı olması, tekelcilerin iş yapamaması, günün kısıtlı olması, diğer esnafın etkilenmesi ve daha birçok kişinin isyan etmesiydi. AVM’de işyerinin olması en güçlü gelir kaynağıdır ve gelecekte de böyle olmaya devam edecektir. Bu nedenle, alışveriş merkezi standı ile başlayıp işinizi büyütebilmeniz için bunu iş fikirleri listemize ekledik. Kazancına gelince, aylık ortalama 15 bin.

8. Teknoloji Mağazası

Teknoloji mağazası kurmak çok ciddi bir bütçe gerektiriyor. Bu kesinlikle bir yanılgı, günümüzde RGB (renkli) ve oyun ekipmanları (profesyonel) hariç neredeyse tüm bilgisayar bileşenleri oldukça uygun fiyatlı. Tabii bu büyük olmayan markalar ve fiyat/performans ürünleri için geçerli. Bu anlamda herkesin oyuncu donanımına ve büyük markalara ihtiyacı olmadığını bilmelisiniz. Bu nedenle yurt dışından veya ülkemizden daha uygun F/P ürünleri temin edebilir ve bir mağaza kurarak hem online hem de yoğun bir yerde bulunan mağazanızdan satış yapabilirsiniz. Diğer yardımcı ekipmanlar ile gelirinizi artırabilirsiniz.

9. Kitap Ve Baskı

Şimdi, çalışarak geçim sağlamak ne kadar zorsa, tek bir işle geçim sağlamak o kadar zor. Bu nedenle iş yapıyorsanız daha büyük bir pencereden bakmalısınız. Kitap ve matbaacılık yaparak ve logo baskılı peçete gibi ürünleri ürün gamınıza ekleyerek işe başlayabilirsiniz. Bu kesinlikle 2021 iş fikirleri listemizdeki en iyilerden biri. Kazançlı iş fikirleri arıyorsanız bu sektörü araştırıp daha ne satabilirim diye düşünmelisiniz. Örneğin, promosyon ürünleri.

10. Toptan Satış

Son zamanlarda B2B denilen sistemi duymuş olabilirsiniz. Toptancı olmak sadece belirli işletmelere ürün göndermek değildir. İyi bir toptancıysanız işin içine ithalat ve ihracat da girer. Bu kazançlı iş fikrinin biraz koşuşturma gerektirdiğini söylemek yanlış olmaz. Ürünlerin en uygun satıldığı yeri bulmalı ve en çok satabileceğiniz işletmelerle konuşmalısınız.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.