İnternetten Para Kazandıran Siteler ( 5 yöntem)

0

İçindekiler

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazandıran siteler konusu özellikle öğrenci ve ev hanımlarının en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır.

İnternetten para kazandıran siteler konusu son yıllarda oldukça yükselmeye başlamıştır. Öğrenciler ve ev hanımlarının yanında ek iş olarak para kazanmak isteyenler de bu sayede para kazanabilmektedir. Birçok farklı alanda para kazandıran sitelerin başlıca para kazandırma yöntemleri şunlardır.

  • Anket doldurma
  • Gizli müşteri olma
  • Görev yapma
  • Fotoğraf satma

Bunlar ve daha birçok şekilde para kazanmak oldukça kolaydır. Belirtilen sitelerden birine girmek ve gerekli şartları yerine getirmek yeterlidir. Sermaye olmadan para kazanmak için yapılması gereken sadece bu.

Siteler ile kısa sürede para kazanmak mümkün olmaktadır. Ancak her sitenin kendi için belirlediği bir çekim ücreti bulunmaktadır. Bu çekim limitine ulaştıktan sonra belirtilen kanallar ile birlikte sitelerden para çekmek mümkün olmaktadır. Birçok insan bu yollar ile birlikte ciddi paralar kazanabilmektedir. Ancak yine de tam geçim için değil ek gelir amaçlı kullanılmaktadır.

internetten para kazandiran siteler
internetten para kazandiran siteler

Mobrog

İnternetten para kazanma yöntemleri içerisinde ilk akla gelen siteler arasında yer almaktadır. Anket doldurarak para kazanabilirsiniz. 1 ile 10 TL arasında değişen anketler sitede yer almaktadır. Site içerisinde birbirinden farklı alanlar ile ilgili anketler bulunurken bazıları 1 dakika bazıları ise 20 dakika kadar sürmektedir.

Sitede yer alan anketlerin konusu farklı alanlarda olmaktadır. Genel olarak alışveriş alışkanlıkları ile ilgili olan anketler için gerekli olan tek şey tutarlı cevaplar vermektir.

Myiyo

Anket doldurarak para kazandıran sitelerden biri olan Myiyo dünya çapında bir şirkettir. Çeşitli konularda anketler ile kullanıcılarına para kazandırmaktadır. Site üzerinden üye olarak anketleri cevaplandırabilirsiniz.

1 ile 5 Euro arasında değişen anket ücretleri ile birlikte kullanıcılarına para vermektedir. Toplam para 20 Euro olduğu zaman ise parayı çekebilmektesiniz. Burada ve tüm anket sitelerinde dikkat etmeniz gereken tek bir konu vardır. O da tutarlı cevaplar vermek. Eğer tutarlı cevaplar vermezseniz site sizi sistemden atacaktır.

Napolyon

Anket doldurarak para kazanma siteleri içerisinde yerli olan Napolyon farklı alanlarda araştırma sunmaktadır. Yaklaşık 1 milyon kullanıcısı bulunan site ile hem para kazanabilir hem de birçok sitede indirim sağlayabilirsiniz. Bunun yanında site ile kazandığınız paraları çeşitli yadım kuruluşlarına bağış yapabilmektesiniz.

Sitede yer alan anketleri cevaplandırdıktan sonra hem para kazanabilir hem de haftalık yarışmalara katılabilirsiniz. Haftalık yarışmalarda dereceye girenler ayrıca ödüllendirilmektedirler.

Fiver

Freelancer para kazandıran siteler içerisinde yer alan site ile kısa sürede iş alarak para kazanmak mümkündür. Üye olanlar dijital ortamda yapılabilecek işler almaktadırlar. Alınan işlerin neticesinde para kazanabilirsiniz.,

Siteye üye olduktan sonra yapılabilecek işler hakkında ilan verilmektedir. İlanın neticesinde iş yaptırmak isteyenler ile temasa geçilmekte ve iş alınarak tamamlanmaktadır. İş ücreti ise Fiver aracılığı ile yapılmaktadır. Ancak site bu alışverişten komisyon almaktadır. Bu durum ise dolandırılma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Qmee

Arama motorlarında gezinerek para kazanma yolunu açan site ile rutin yaptığınız aramalardan para kazanabilirsiniz. Üye olanların cihazlarına gönderilen eklenti ile aramalardan para kazanmak mümkün olmaktadır.

Bunun yanında sistemden gelen reklamlara tıklayarak para kazanmak ta site ile mümkün olmaktadır. Sadece arama motorlarını kullanarak değil aynı zamanda reklamlara tıklayarak ta para kazanabilirsiniz.

Surveytime

Anket ile para kazanmak denildiğinde ilk akla gelen sitelerden biri Surveytimesitesidir. Farklı şekillerde siteden para kazanmak mümkün olmaktadır.

  • Anket doldurma
  • Video izleme
  • Görev yapma

Site üzerinde kazanılan parayı isterseniz nakit olarak alabilir, isterseniz de Amazon ve daha birçok site için indirim çeki olarak alabilirsiniz.

Shutterstock

Dünya üzerinden yer alan en büyük stok fotoğraf sitesi olan Shutterstock ile para kazanmak mümkündür. Site diğer stok fotoğraf sitelerine göre daha profesyonel fotoğraflar kabul etmektedir. Siteye eklenen resim satıldığı zaman para kazanabilirsiniz.

Link.TL

Link kısaltarak para kazandıran siteler içerisinde en çok bilinen ve en çok kazandıran sitedir. Link kısaltma pek çok kişi tarafından tam olarak bilinmemektedir. Kısacası bir web sitesine link verildiğinde kısaltılarak verilmektedir.

Linke tıklayan kullanıcılar için öncelikle bir ekran açılmakta ve reklamla gösterilmektedir. Bu sayede reklam gelirlerinden bir kısım da size verilmektedir. Kısaltılan linkleri paylaşarak kısa süre para kazanabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.