İngiltere Acil 5 Bin Tır Şoförü Arıyor

166

İngiltere Acil 5 Bin Tır Şoförü Arıyor

İngiltere’de tır ve kamyon şoförü açığı için bir çözüm geliştirildi. Tır şoförlerine 5 bin geçici olarak vize vereceğini duyurdu. Ülke de Noel yaklaştığı için tedarik sorunu yaşanıyor. Bu yüzden 5 bin tır şoförü alımı yapılacağını belirtti.

İngiltere acil 5 bin tır şoförü arıyor! Ülke de Noel yaklaştığı için tedarik sorunu için bir çözüm önerisi sunuldu. Bu doğrultuda İngiltere’de ağır vasıta sürecek 5 bin tır şoförü alınacağı açıklandı. Aynı zamanda tavukçuluk sektöründe çalışacak 5 bin kişi için 3 ay süreli geçici vize verileceğini belirtti. İngiltere Ulaştırma Bakanlığı, kamyon ve tır şoförü eksikliği sebebi ile bazı süpermarketlerde raf kalmaması ve benzin istasyonunda kuyruk oluşumu önlemek için gıda kamyon (tır) sürücüsü ile akaryakıt tankeri sürücüsüne ihtiyacı olduğunu duyurdu. Ülkeye alınacak 5 bin çalışan için 3 ay süreli olarak geçici vize verilecektir.

ingiltere acil 5 bin tir soforu ariyor
ingiltere acil 5 bin tir soforu ariyor

Nasıl Başvuru Yapılıyor

İngiltere Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre “5 bin ağır vasıta sürücüsü ile 5 bin 500 tavukçuluk sektörü çalışanı, bu yıl istisnai durumlarda gıda ve nakliye sektörlerinde tedarik zinciri baskılarını hafifletmek için Noel’e kadar mevcut vize planına eklendi.” şeklinde duyuru yapıldı. Dolayısı ile 10 bin 500 çalışmak üzere Ekim ayından itibaren yıl sonuna kadar geçici vize verilecektir.

İngiliz Ticaret Odası söz konusu olan çözümün yetersiz olduğunu belirtti. İngiltere Ulaştırma Bakanı Grant Shapps, benzin istasyonlarında meydana gelen kuyruklar ile ilgili şu şekilde konuştu: Bence önemli olan şu ki ülke içinde 6 rafineri ve 47 depolama tesisinde yakıt bol, ülke içinde yakıt sıkıntısı yok.” ifadesine yer verdi. İngiltere Ulaştırma Bakanı Shapps, insanların geneli araçlarına ihtiyaçları olduğu gıdaları depoladığı zaman herhangi bir kıtlığın oluşmayacağı’nın altını çizdi. Shapps, “Şu anda harekete geçiyoruz ancak şirketlerin yeni sürücüleri elinde tutması için çalışma koşullarının iyileşmeye devam etmesi ve hak edilen maaş artışlarının sürdürülmesi konusunda sektörlerin de üzerine düşeni yapması gerekir.” şeklinde açıklama yaptı.

Tedarik Problemi Marketlerde Rafların Boş Kalmasına Sebep Oldu!

İngiltere’de tedarik sorunu market raflarının boş kalmasına sebep oldu. Noel yaklaştığı için böyle bir sorun ile karşılaşmamak için İngiltere’de 5 bin tır şoförü alımı yapılacağı açıklaması yapıldı. Ülkeye gelen şoförler için yıl sonuna kadar geçici vize verileceği ifade edildi. İngiltere’de bazı süpermarketlerin rafları boşaldı. Noel yaklaştığı için İngiltere Bakanı Shapps konuya karşılık bir çözüm üretti. Diğer bir taraftan Tesco Alliance ve BP enerji şirketleri “çok az sayıda” petrol istasyonu’nun kapatılacağını duyurdu. Daha sonra kısa süre içerisinde petrol istasyonu önlerinde uzun kuyruklar oluştu. İnsanlar istasyon sayısı azalacağı için benzin sıkıntısı çekeceklerini düşünüyor. İngiltere’nin başkenti’nde bulunan benzin istasyonu önlerinde kuyruklar oluştu. 

İngiltere’de Nakliye Araç Sürücüsü Eksik! 

İngiltere’de çalışan nakliye araç sürücüsü sayısının ihtiyaç duyulanın 100 bin altında olduğu konusunda bir açıklama yapıldı. Road Haulage Association (RHA), nakliye sektörünü temsil eden bir kuruluştur. Bu nakliye kuruluşu tarafından açıklanan raporlara göre nakliye araç sürücüsü’nde azalma olduğu ifade edildi. Bu azalmanın sebebi ise sürücülerin emekli olması ile alakalıdır. Bunların yanı sıra İngiltere’nin AB’den ayrılması, sürücülerin başka sektörleri tercih etmesi, düşük ücret verilmesi, IR35 olarak bilinen maaş bordolarında yapılan değişiklikler ve koronavirüs salgın hastalığı nedeni ile İngiltere’de nakliye araç sürücüsü azalması konusunda açıklama yapıldı. Aynı zamanda İngiltere Petrol ve Doğal Gaz verilerine göre, İngiltere de toptan doğal gaz fiyatları Ocak ayından itibaren %250, Ağustos ayından bu yana ise %70 oranında artış görüldü. Bunun sonucunda ülke tedarik sorununu gidermek için geçici bir çözüm sunuldu. Dolayısı ile İngiltere’de 5 bin tır şoförü ve 5 bin 500 tavukçuluk sektörü’nde 3 ay süreli olarak çalışacak personeller alınacaktır.

İngiltere’de Çalışacak Tır Şoförlerine Vize Kolaylığı!

İngiltere, pek çok sektörü etkileyen ağır vasıta sürücüleri (tır, kamyon ve akaryakıt tankeri) sıkıntısı sebebi ile tır şoförlerine vize kolaylığı sağladı. İngiltere’de yıl sonuna kadar çalışacak tır şoförleri için 3 ay süreli geçici vize verileceği Bakanlık tarafından duyuruldu. Bazı yakıt istasyonları kapandığı için İngiltere’nin başkenti’nde bulunan yakıt istasyonlarında uzun kuyruklar oluşuyor. Başkan Boris Johnson, tır şoförleri için vize kolaylığı sağlayacağını ifade etti. Ülke de ağır vasıta sürücü eksikliğini gidermek için geçici olarak önlemler alınacağını ifade etti. Johnson bürosunda yaptığı açıklama da “Herhangi bir acil sorunu önlemek için geçici önlemleri inceliyoruz. Ancak sunacağımız önlemler çok katı bir zaman sınırlamasına bağlı olacak” sözlerine yer verdi.

İngiltere’de 5 Bin Tır Şoförüne Vize Mi Verilecek?

İngiltere’de tır şoförü için vizesi geçici olarak verilecektir. Yerel basın, İngiltere’nin kısa vadeli olarak 5 bin tır şoförüne geçici olarak vize verileceği konusunda haber yayımladı. Aynı zamanda lojistik şirketleri ve perakende sektöründe hizmet veren süpermarketlerin de ihtiyaçları göz önünde tutuldu. Bu yüzden ülke de istihdam edecek 5 bin ağır vasıta şoförü aranıyor. İngiltere Karayolları Taşımacılığı Derneği (RHA), İngiltere’de mevcut eksikliği kapatmak adına 100 bin tır sürücüsüne ihtiyaç olduğunu belirtti.

İngiltere’de uzmanların tamamı ülkede ağır vasıta sürücülerinde kıtlık yaşandığı, ülkenin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılması ve pandeminin de büyük rol oynadığını ifade ediyor. Özellikle Noel ayı yaklaştığı için insanların gıda ve akaryakıt sorunu yaşamaması doğrultusunda İngiltere’de ağır vasıta şoförleri alımı için başvuru yapılabileceği ve hükümet tarafından geçici olarak (3 ay) vize verileceği belirtildi. Eğer sizler de ağır vasıta şoförüyseniz ve geçici olarak bir işe ihtiyacınız var ise İngiltere’de tır ya da akaryakıt şoförü olarak çalışabilirsiniz.


166 Yorumlar
 1. serdar diyor

  kamyon ehlıyetım tır ehlıyetım yok src 2 4 var piskoteknik belgem var

 2. Burhan diyor

  İngiltere’de tır şoförü olarak çalışmak istiyorum uzun zaman beri turkey de tır şoförü olarak çalışmak tayim

 3. Burhan diyor

  Çalışmak istiyorum tır şoförü yum

 4. Burhan diyor

  İngiltere’de tır çalışmak istiyorum

 5. Mehmet diyor

  Tır şöförüyüm konteyner taşımacılığı yapıyorum işe ihtiyacım var yurtdışında çalışmak istiyorum pisko teknik src belgesi 3 4 dijital ehliyet ehliyet hepsi full

 6. yaşar utar diyor

  bende tır şöförüyüm çalışmak istiyorum

 7. GÖKHAN TATAROĞLU diyor

  GİTMEK İSTİYORUM AMA BİR CVP GELİRMİ BİLMEM 22 YILLIK DENEYİM LI TRANSPORCUYUM TERMOKİNG ÜZERİNE ULAŞMANIZI VE ARAMANIZI BEKLERİM

 8. GÖKHAN TATAROĞLU diyor

  GİTMEK İSTİYORUM AMA BİR CVP GELİRMİ BİLMEM 22 YILLIK DENEYİM LI TRANSPORCUYUM TERMOKİNG ÜZERİNE ULAŞMANIZI VE ARAMANIZI BEKLERİM İNGİLTERE İÇİN UZUN SÜREKLİ DE OLA BİLİR

 9. Ramil diyor

  Salam.nasil gitmek olur?

 10. Ahmet diyor

  Hemen gelebilirim tır şoföruyum ne yapmamız gerekiyor sa yapalım

 11. Ömer berber diyor

  Tır ve kamyon ehliyetim var src 4 2 piskoteknik var nasıl baş vurabiliriz

 12. Harun diyor

  Tüm yetki belgelere sahibim çalışmak istiyorum

 13. İdris alagöz diyor

  Merhaba Tır kamyon şöförüyüm tüm belgelerim mevcuttur ilgilenirseniz sevinirim

 14. Enrah diyor

  Kamyon şöförüyüm çalişmak istiyorum

 15. Reşit diyor

  Boş şeyler 3 ay için değmez düzenini bozmanın bir anlamı yok

 16. Hüseyin kuzu diyor

  Bende isterim gitmek bütün evraklarım tam

 17. Selim diyor

  Bende uzun zamandır çalışıyorum gelirim

 18. osman diyor

  Bende ingilterede tır soforü olmak istiyorum.yardımcı olurnusunuz
  ben de src 234 var piskoteknik var pasaport var

 19. Ergin diyor

  Evraklat tam tır soforüyüm

 20. Ömer diyor

  Çalışmak istiyorum bende

 21. Kemal diyor

  Selam ben 15 senedir avrupa çalıyorum ingiltere için işe nasıl başvurabilirim

 22. Bekir ulaş diyor

  İngiltere de calışmak isterim

 23. Ercan Aydın diyor

  I have been a truck driver in Turkey for 15 years, if the conditions are suitable, I would like to work with you, thanks in advance, good work

 24. Nurullah yildirim diyor

  Tor soforuyum src piskoteknik belgem var 5 yıllık tecrubem var

 25. Burhan diyor

  D sınıfı ehletim src piskoteknik var tercubem var tır sürücüsü yum

 26. Ramazan buruntaş diyor

  Türkiye de tir şoförüyüm ingiltere de çalışmak için başvuru yapmak istiyorum

 27. Emrah diyor

  9 yıldır Türkiye Avrupa tır şoförlüğü yapıyorum şu anda 2 aylık schengen vizem var yanıcı dahil evraklarım tam 34 yaşındayım ngiltere’ye iş müracaatı için başvurmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ingilizce seviyem %40

 28. Murat diyor

  Nasıl başvuruluyor

 29. Azmi kurt diyor

  12 yıllık tır sofuruyum bende gitmek istiyorum

 30. fattih diyor

  tır söfürü

 31. Sedat Kürşat diyor

  Ehliyetim var çalışmak istiyorum numaram 0537 945 34 63 ara

 32. Vahap diyor

  İngilterede çalışmak istiyorum CE sınıfı ehliyetim ve src piskoteknik ve pasaportum var 0542 232 71 39

 33. Vahap diyor

  Uzun yol şoförüyüm kar kış yağış tecrübem var

 34. Osman diyor

  D sınıfı elyetim src piskoteknik var serece var tır sürücüsü yüm

 35. Mustafa yilan diyor

  Benim 10 seneyi geckin agir ara kullanma ehliyetim var 5 sene uluslar arasi calistim

 36. Fatih Mehmet imir diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim

 37. Ahmet diyor

  Tır şoförü yum

 38. Mehmet isa diyor

  15 yıl tır şöförlüğü yapmaktayım . orta Asya ve Arap ülkelerinde şuan çalişmaktayım.ve İngiltere’de sizlerle çalışmaktan onur duyarım tüm evraklarım mevcut .bilginize arz ederim. calıştıgım ülkeler Almanya, İsveç, polanya , ukranıa, Moskova, kırgızıztan, tacıkıstan, Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan ,

 39. Önder kuşdil diyor

  Bütün evralarim var tır kamyon şoförüyum

 40. Ali diyor

  Src3 psikoteknik digital ehliyet e+D ehliyet 15 yıllık tır tecrübem var nasıl giderim İngiltere ye

 41. Ismail diyor

  Merhaba 27 yaşındayım tır şoförüyüm src 5 – 4 butun evraklarim ve pasaportum var

 42. Ergün Karademir diyor

  Nasıl başvuru yapıcaz?

 43. SEDAT aksoy diyor

  Tir şoförüyum

 44. Ahmet ziya erdem diyor

  7 yıldır tır kullanmaktayım belgelerim eksiksiz..kolay gelsin

 45. Hamdi EKE diyor

  Uzun zamandan beri uluslararası tır şoförluk yapıyorum . Bütün tır lar da deneyim var hemen hemen hepsinde çalıştık daha da çalışmaktayım tanker işinde termokin işinde tente işinde olsun kuzey ırak İran Türkmenistan Özbekistan Rusya olsun Ülker gibi hepsinde çaktım İngiltere ye gitmek istiyorum yanız şartler makulse giderim. buraya yazıyorum ama nerden nasın bir cvp gelecek acaba

 46. İrfan diyor

  D sınıfı ehliyet pisko teknik src 1 src 4 dijital ehliyet ibb söfor karti herturlu belge var kamyon şoförü olarak çalismak istiyorum 535 304 00 80

 47. Tahir ülkü diyor

  Evet gitmek isterim hep yurtdışı çalışma m var 10 yıldır tır şoförüyim

 48. Nafi bozkuş diyor

  D sınıfı Ehliyetim ve SRC 3 4 belgem var orta okul mezunu lise açık öğretim 5.sınıf öğrencisiyim 12 yıllık ehliyet sahibi ve direksiyon hakimiyetim çok çok iyi ve kendime her konuda güveniyorum pasaportum hazır işsiz ve işe ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

 49. Cemal atar diyor

  Tecrübeli ağır vasıta şöfürüyüm src 12345 var yurt dışında çalışmak isterim

 50. Halil kutlu diyor

  Ben tir şoförünün 20 senedir bu işi yapıyorum.
  Nasıl basvurabilirim .

 51. Haci diyor

  Tır soferuyüm nasıl başvuru yapılır şengal vizem var 11 yılık şoferlik yapiyorum

 52. Ramazan Deveci diyor

  İngilterede şoför olarak çalışmak istiyorum gecicide olsa İngilizcem ve almancam vardır.e+a2ve g forklift ehliyetim var

 53. Ramazan Deveci diyor

  İngilterede şoför olarak çalışmak istiyorum gecicide olsa İngilizcem ve almancam vardır.e+a2ve g forklift ehliyetim var.src 1:2:3:4 mevcut

 54. Mahmut soyalan diyor

  24 yıllık uluslararası tır şoförlüğü yapmaktayım bütün Avrupa ve İngiltere olmak üzere bu sektörde calismaktayim seyahat sorunum yok

 55. bùlent bozkuş diyor

  calìşmak isterim daha ònce çok yaptım iş

 56. Kani karakulak diyor

  15yilik kammiyon şoforuyum src 2ve4 var birle 3çide alirim E sınıfı ehliyetimvar şoförlük te 15senelik tecrubemvar İngiltere’ye şoför olarak nasıl gide bilirim

 57. Tefik duran diyor

  Nasıl ve nereden başvuru yaparım
  25 yıllık tercübeli tır şöförüyüm

 58. özkan diyor

  tır ehliyetim var digital ehliyetim var src 3.4.5 piskoteknik var

 59. Mehmet duman diyor

  Bi yerden başvuru yapabilen varsa beni de bilgilendirir misiniz

 60. Kerim diyor

  Çok güzel yazmışınız ama Başvurular nereden yapılıyor

 61. İsmail Sakın diyor

  Çalışmak isterim

 62. AHMET ALTIN diyor

  ED SINIFI EHLİYETİM , PSİKOTEKNİK , SRC-2-3-4 VAR.1999 İTİBAREN KAMYON TIR HEPSİNİ PROFESYONEL ŞEKİLDE KULLANIYORUM.İNGİLTEREDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 63. Murat diyor

  Merhaba İngiltere çalışmak istiyorum kamyon tır şoförlüğü farketmez evraklar tam nasıl başvuru yaparız telim 05427785151

 64. Cem diyor

  Kamyon ve otobüs de uzun yol şehir içi taşımacılık yaptım belgelerin tam dijital ehliyetim var

 65. Murat diyor

  15 yıllık tır şoförü yum
  Tavukçuluk sektöründeki tecrubemde var
  İngilterede çalışmak istiyorum

 66. Veysel diyor

  Ağır vasıta şöförüyüm tır ehliyetim var src 2 src 4 src 5 bütün evraklarım var dönüş olurmu bize

 67. Lokman diyor

  Nasıl başvuru yapılır tir şöfuruyüm

 68. Çetin demirci diyor

  Ben çalışmak istiyorum

 69. Ahmet ufuk Kordoğan diyor

  D sınıfı ehliyetim var tır kamyon şoförüyüm src 4 ve src 5 psikoteknik belgem LPG dolum belgesi tüm evraklar eksiksiz

 70. Nurettin koca diyor

  Ben de müracaat etmek istiyorum bütün evrakların var src1 SRC2 src3 SRC4 hepsi var nasıl olacak bu iş

 71. Adem diyor

  Başvurular nasıl yapılıyor

 72. Raşit diyor

  7 yılık tir şöfüryum deneyim çok halada bu işi yapmaktayım inşallah iyi sonuç gelir

 73. Şevket diyor

  Merhaba kamyon şoförü yum src 2 ve 4 mevcuttur ve dijital ehliyet pskoteknik tüm evrakların var dir

 74. Yılmaz diyor

  E sınıfı ehliyet 17 yıllık deneyim var

 75. Harunyasan diyor

  Selamun aleyküm ben çöp kamyonu söförüyüm tüm belegelerim var ( B+C src 2 + 4 psikoteknik takograf ) var numaram 05367314595 bana ulaşabilirmisiniz ben nereye muracat etmeliyim nasıl ingiltereye çalışmaya gidebilirim

 76. Mehmet aslan diyor

  Selam bende İngiltere’de çalışmak istiyorum tır şoförüyüm ehliyetim SRC psikoteknik pasaportum hepsi mevcut 2010’dan beri tecrübem var

 77. Murat diyor

  10 senedir kamyon ve tır soforuyum sizinle çalışmak isterim ise ihtiyacım var

 78. Tuncay tunc diyor

  Slm İngiltere’de çalışmak istiyorum tır şoförü olarak çalışıyorum src piskoteknik pasaportum mevcut

 79. Sefa Akçayır diyor

  Tır şoförüyüm 13.60 kılçık dorse termoking dorse açık kapalı farketmeksizin kullanabiliyorum

 80. Halil koca diyor

  Halil koca. Ben tır şoförü ve kepçe operatörü yum başvuru yapadim siz ile çalışmak isterim yaşım 30 biz iki kişiyiz çekirdekten yetismeyiz 05469605946

 81. Can Berktaş diyor

  Biz 3 kişiyiz src 3 mevcut

 82. Yusuf diyor

  10 yıldır tır kamyon kullanıyorum bütün evraklarım tamam ingiltereye nasıl giderim tşk

 83. İbrahim diyor

  C e d g Ehliyetim var tüm evraklarım tam src beş var 05324437275 tel

 84. Rıdvan diyor

  Selam bende İngiltere de çalışmak istiyorum tır şöförüyüm ehliyetim src 3+4 dijital kart ve pasaport mevcut sizinle çalışmak isterim

 85. Zübeyir Toprak diyor

  Ben yurtdışı çalışmak istiyorum Daha önce bir çok ülke de çalıştım İngiltere de çalışmak çok güzel bir deneyim olacak.sayglarımı arz ederim

 86. selahattin diyor

  merhaba nereden başvuru yapabiliriz?

 87. Yaşar bozkurt diyor

  Src 1234 fiskoteknik c sınıfı ehliyetim var tanker kullanıyodum

 88. Nasuht topaç diyor

  Src pisko hepsi mevcut deneyim de var tır kullanılir.

 89. Nisan diyor

  Nasıl basvuru yapılı yor olursa bende gitmek istiyorum

 90. hasan diyor

  bende gitmek istiyorum

 91. Hakan YİĞİT diyor

  Nasıl başvuru yapabilirim tır şöförüyüm

 92. Abdurrahim diyor

  Src 5 4 2 bütün evraklar var yurtdışı iş arıyorum

 93. Metin Sahin diyor

  Metin şahin evraklarım fuldür src.fisko teknik ehliyet baş vurum onaylanırsa çalışırım

 94. Metin Sahin diyor

  Metinşahin evrakların hepsi tamam

 95. Metin Sahin diyor

  Metin şahin

 96. Metin Sahin diyor

  Metin şahin evraklar hepsi tamam

 97. Alper Yıldırım diyor

  Tır ve otobüs soforuyum uzun yol tecrübem var 10 yıllık deneyim belgelerim tam

 98. MESUT diyor

  1992 agirvasıta ehlıyetim var ingiltere tır başvurunuzla ilgileniyorum yardımcı olursanız sevinirim

 99. Recep Şimşek diyor

  ßaşvuru nereden ve nasıl yapılıyor ?

 100. Hasan diyor

  Okadar yazıyoruz ama donus yapan yok bence yalan haber

 101. Mehmet Emin ektiren diyor

  E+D ehliyetim var src var

 102. yücel tuğluoğlu diyor

  d sınıfı ehliyet sahibiyim. src 1 , 2, 3, 4 mevcut

 103. H.huseyin diyor

  Nasıl başvuracağım

 104. H.huseyin diyor

  E sınıfı ehliyet src 1234 var piskoteknik belgesi var nasıl başvura bilirim

 105. Irfan eci diyor

  Tir soforuyum tercubeli calismak istiyorum

 106. Şükrü diyor

  Ben tır şoföruyum bütün evraklarim var İngiltere için hem kariyer hemde para kazanmak için benim için bir fırsat olacak yetkililerden beni önemsemeni bekliyorum tel:05313460260

 107. Murat buyukkose diyor

  Hepsi mevcut tır serece 2.4 piskoteknik
  Nasıl basvuru yapılıyor

 108. Ahmet diyor

  İyide nereden nasıl başvuru yapılıyor bir bilgisi olan yok mu

 109. SERKAN diyor

  BENDE İNGİLTEREDKİ İŞ İMKANINDAN FAYDALANMAK İSTİYORUM

 110. İbrahim diyor

  Bende ingilteredeki iş imkanından faydalanmak istiyorum evrak tam

 111. Önder Albayrak diyor

  Ben de tır şoförü yum ilgileniyom bu iş ilanın la

 112. Emrullah Alkayış diyor

  slm Ben yaklaşık 15 yıldır balkan Ülkerine,de ADR şöför olarak tanker Şöföruyum sartlar nedir Pasaport var şengen vizem var şartlar nedir bilgi cere bilirseniz sevinirim

 113. Ömer Dağüstü diyor

  Merhaba bende İngiltere ye gitmek istiyorum uzun yol şoförüyüm kırkayak kamyon ve otobüs evraklarım tam uluslararası

 114. Muammer Öztürk diyor

  Acil gidip çalışmak istiyom ehliyetim var serecelerim var

 115. Murat diyor

  Tır şoförü yum calismak istiyorum teşekkürler

 116. Murat diyor

  Tır şoförü yum calismak istiyorum teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim

 117. Umut diyor

  Tercübem ve evraklarım eksiksiz hazır çalışmak isterim sizlerle

 118. Mehmet Hilal sarsar diyor

  Tır şoförüyüm uluslararası çalışıyorum belgelerim tam pasaport dahil 05398510143

 119. Yusuf diyor

  Şoför um ehliyet var ingilizce var daha önce 3 yıl İngiltere’de kaldım kebap shop da çalıştım dilver şoför olarak sipariş götürdüm

 120. Bulent diyor

  Harfiyat soforuyum

 121. Metin Aytekin diyor

  Tır şoförüyüm şenpiliçte çalıştım thermoking olarak uzun yol sakarya yüksekova aradı 4 yıl

 122. Şahin kaya diyor

  E G D ehliyet tim var bende çalışmak istiyorum

 123. Şahin kaya diyor

  E G D ehliyet tim var bende çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 124. Volkan diyor

  Tir soforuyum donus yapmanizi bekliyorum

 125. ALİ diyor

  Tır şoförü olarak çalışmak istiyorum

 126. Murat diyor

  Kamyon şöförüyüm ingiltetede calışmak istiyorum

 127. CEMİL BARUT diyor

  selam ben 20 yıla yakındır tır şöförüyüm asya ülkelerine çalıştım ingiltere de çalışabilirim

 128. Kürşat diyor

  15 yıllık tır sürücüyüm nasıl başvuracağım

 129. Ömer kıdık diyor

  Olur 20senedir yapıyorum

 130. Enes mertt diyor

  Merhaba bende tır soforuyum nasıl başvuru yapacaz

 131. Fatih diyor

  Agir vasita araçlarının hepsini kullanmaya yetkili ehliyet sahibiyim src 1.2.3.4.5 belgelerim ve psikoteknik belgem var. Orta derece ingilizce biliyorum lise mezunuyum yaş 40

 132. Agid diyor

  Mrhb nasıl başvuru yapacam acaba

 133. birand yaşar budak diyor

  merhaba ,

  Sayfayı başından sonuna kadar okudum nasıl başvurulacağı hakkında bir bilgi vermediniz ayrıca işkuru aradım türkiyeden böyle bir talep yok diyildi,
  nasıl başvuru yapılacağını söylermisiniz

 134. Murat diyor

  Tır şoförü yum calismak istiyorum numaram 05359245671

 135. Fatih diyor

  Src 12345 psikoteknik belgem var. Tehlikeli madde tecrübem var. İngiltere de çalışmak istiyorum.

 136. Murat diyor

  Kamyon şoförüyum çalışmak istiyorum nasil başvuru yapıyoruz src.2ve 4 var psikoteknik dijital ehliyet var

 137. Soner aybay diyor

  Tır şoföruyum src 1.2.3.4 hepsi var bende çalışmak istiyorum

 138. Ali Rıza MISIRLIOĞLU diyor

  Nasıl başvuru yapılır demişsiniz ama bir başvuru sayfası yok nasıl bir iş bu ?

 139. aydın diyor

  tır şofotuyum D sinif ehliyet src2 ve 4 var 10 yillik tercubem var

 140. Ahmet diyor

  Merhaba Balkan ülkelerinde çalıştım yurtdışı tecrübem var tüm belgelerim tam mekanik ustasıyım aynı zamanda belgelerim de var kalyoncu ve Köseoğlu madencilik 05366990757

 141. ŞAMİL mutlu diyor

  TIR şöförüyüm dil arapca, pontus, türkce

 142. Fatih pala diyor

  34 yaşindayim CE src 5 vardir

 143. Tamer konakçı diyor

  Src 2 4 5 deneyim herşey var yaş 42 ehliyet d e

 144. Sedat diyor

  Büyük sınıf ehliyete sahibim çalışmak isterim

 145. Hasan Duman diyor

  Tir soforuyum hemen gelebilirim

 146. Adem diyor

  Ağır vasıta araç şoföryüm tüm belgelerim mevcut

 147. engin ipek diyor

  bende kamyon ve tanker şoförüyüm src 5 dâhil hepsi var

 148. Mehmet Ziya diyor

  Bende çalışmak istiyorum!

 149. Tayfun diyor

  Tır şoförüyüm kamyom tanker [ akar yakıt] src 12345 piskoteknik deneyimliyim bu iş için kendimi anlatcak kadar yabanci dilim var

 150. Mehmet Adnan Keretli diyor

  Ehliyet mevcut ve Src psikoteknik mevcut

 151. Erdal akboğa diyor

  Src 3 .4 butün evraklarm tam ingilterede ağir vasita şofölük yapmak istiyorum05332011748

 152. Adem yazıcı diyor

  Src 3 belgem var ağır vasıta kullanıyorum işe ihtiyacım var

 153. Rıdvan diyor

  Aceba Allah rızası için birisi benide kaydedermi buraya ben de tır şoförüyüm 0541 401 40 73

 154. Gökmen diyor

  Src 3 psikoteknik e sınıfı ehliyetim var yaş 34 İstanbul’da yaşıyorum.5525751275

 155. Veysel andiç diyor

  Tır ehliyetim ve src 2-4-5 var ingiltere, de çalışmak isterim.

 156. Mustafa diyor

  Ben daha önce kendi tır kamyonumla Türkiye ve komşu ülkeler arası nakliye yaptım her çeşit tır kamyonu kulana bilirim orta derece İngilizce bilirim +905422032600

 157. Burhanettin oral diyor

  Ağır vasıta ehliyetim var tır şoförüyüm

 158. Ahmet serhat diyor

  Tır şoförü 30 yıl deneyim

 159. İlhan Cengiz diyor

  Nasıl başvuru yapılıyor

 160. Mesut Türkoğlu diyor

  Agır vasıta ehliyetim var SRC2 ve 4 piskoteknik var kamyon kullanıyorum nasıl gide bilirim

 161. Ugur emul diyor

  Ehliyet e src 2 tir soforu için nasıl başvuru yapacam

 162. Selahattin diyor

  E tipi ehliyet src, pisiko teknik ve takograf ehliyetim var. çalışmak isterim.

 163. Erol diyor

  Bütün evraklarım tamdır. Bende yurt dışında çalışmak istiyorum. Borcum çok. Bu yüzden yurt dışı tercih ediyorum. Tecrübeli bir tır şoförüyüm.

 164. Yusuf diyor

  Bütün evraklar tam olursa iyi olur

 165. Yusuf diyor

  Bütün evraklar tam olursa iyi olur süper

 166. Özcan diyor

  Ağır vasıta sürücü belgesi ve elektrik kaynakçısıyım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.