Honor Bayisi Açmak Maliyeti ve Kar Marjı 

0 608

Honor Bayisi Açmak Maliyeti ve Kar Marjı 

Dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biri olan Honor bayi açma imkanı sunmaya devam ediyor.

Yatırımcılar için karlı bir iş fikri olacak Honor bayisi açma yatırımların değer kazanmasına olanak sağlıyor. Honor bayisi açmak için belli bir sermayeye sahip olmak ve yeterli şartları taşımak gerekiyor.

honor bayisi acmak maliyeti ve kar marji
honor bayisi acmak maliyeti ve kar marji

Honor Firması Bilgisi

Honor 2013 yılında kurulmuş Çin merkezli bir teknoloji firmasıdır. Daha önceleri Huawei Technologies şirketine ait olan firma daha sonrasında bu firmadan ayrılarak Shenzhen Zhixin Tecnology bünyesine girmiştir. Firma akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji gibi pek çok farklı ürünün üretimini sağlar. Özellikle ekonomik telefon modelleriyle kullanıcıların aklına yatan marka bu sayede popüler markalarla rekabet yarışında iyi bir yere gelmeyi başarmıştır. Dünyanın önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Honor başta Çin olmak üzere çoğu Avrupa ülkesi, Amerika, Asya gibi bölgelerde de kullanıcıların yüksek çoğunluğunun tercihi haline geldi. Ülkemizde de yediden yetmişe sadık bir kitle edinen markaya olan ilgi artarak sürmeye devam ediyor. Bu bağlamda bayilik açma fikri sunan Honor ülkede adını daha fazla duyurmayı amaç edinmiş durumda. Honor bayiliği açma karlı bir iş fikri olarak ön plana çıkarken, yatırımcıların kısa süre içinde yüzünün gülmesini sağlıyor.

Honor Bayiliği Açmak

Honor bayiliği açmak isteyen kişilerin öncelikli olarak yeterli bir sermayeye sahip olması ve firma tarafından aranan şartlara uyum sağlaması gerekir. Honor bayisi açmak için işlek bir mağaza şartı aranır. İşlek bir mağazaya önem veren firma ayrıca dükkanın bir depo alanının bulunmasını istiyor. Ayrıca Honor bayisi sahibi olmak isteyen kişilerin belli bir ticaret geçmişinin olması gerekiyor. Bununla birlikte aynı şekilde personelin yeterli seviyede olması ve personellerinde teknolojiye dair herhangi bir işle ilgili tecrübesinin olması istenir. Honor bayisi olmak için ilgili site üzerinden bayilik başvurusu yapmak yeterlidir. Bayilik başvurusu sırasında istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekir. Aksi halde başvuru süreci verimli şekilde ilerlememekte olup bazen eksik bilgilerden dolayı başvurular olumsuz olarak değerlendirilebilmektedir. Başvuru formu kısa bir süre içinde değerlendirilirken başvuru sahibine olumlu veya olumsuz şekilde dönüş yapılmış olacaktır. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen adaylar mülakata çağırılarak burada konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Honor bayi sürecini titizlikle takip etmektedir. Bu bakımdan Honor markasını iyi temsil edeceği düşünülen kişilerin Honor bayisi olabileceğini hatırlatmakta fayda var.

Honor Bayisi Açma Maliyeti

Honor bayisi açma maliyeti ise pek çok konuya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Mağaza konumu, personel sayısı, mağaza büyüklüğü, ürün sayısı ve daha fazlası maliyete doğrudan etki ettiğinden dolayı bu konuda net bir bilginin verilmesi mümkün değildir. Ancak son derece karlı bir iş olduğundan dolayı maliyetini karşılamakta ve yatırımcısına iyi geri dönüşler sağlamaktadır. Ülkemizde de yükselen bir grafiğe sahip olan markalardan biri olduğundan dolayı cep telefonu bayisi açmak için iyi fikirlerden biri olarak sayılır. Honor bayisi açma fikri doğru adımlarla ve uygun konumda bir mağaza ile yapıldığında güzel geri dönüşler alınabilir. Özellikle bu alanda tecrübeli olan kişilerin bu nedenle bayilik başvurusunda bulunması tavsiye edilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.