HAKKIMIZDA

Hakkımızda

KariyerFikirleri.Com olarak 2017 yılında altyapı çalışmalarını yaparak 2018 yılında yayına aldığımız sitemizde temel amacımız yurt dışı ile ilgili konularda daha çok bilgiye ihtiyaç duyan kişileri mümkün olduğu kadar bilgilendirmektir.

Hiç bir ticari kaygı gözetmeksizin tamamen hobi olarak yaptığımız bu işte sunduğumuz makalelerimiz hiç bir şekilde kopya içeriğe sahip olmayıp tamamen yaşanan tecrübe ve araştırmalar neticesinde yayına alınmaktadır.

Yayıncılık alanı olarak asıl amacımız aşağıdaki temel konularda mümkün olduğu kadar bilgi vermektir;

Sitemizde verilen hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendi fikirlerimiz doğrultusunda oluşturulmuş makalelerimizde yazılan yazılar herkes için geçerli olmayabilir. bu yüzden yatırım kararlarınızı yaparken mutlaka bir uzmanından destek almanızı öneririz.

Yazı altına yapılan yorumlar ve verilen kişisel bilgilerin sorumluluğu okuyucuya aittir. Herhangi bir olumsuz durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. 

Özgün yazılarımızın kopyalanması ve çalınması durumunda her türlü yasal süreci işleteceğimizin bilinmesini isteriz.

Bizler Fikri Mülkiyet Haklarına saygılı bir yayın yaparken aynı saygıyı okuyucularımızdan da beklemekteyiz.

Umarız istediğiniz ve aradığınız bilgileri sitemizde bulabilmişsinizdir.

Saygılar,
KariyerFikirleri.Com Yönetimi


2 Yorumlar
  1. admin diyor

    İnternet üzerinden para kazanmanın yanı sıra sizler için tasarlanmış bir kariyer rehberidir. Yurtdışında çalışmak isteyenler, yurtdışında kariyer planları yapanlar ve yurtdışında eğitim görmek isteyenler için araştırmalar yaparak sizlere kaliteli bir şekilde içerik sunarız. Her şeyi ile faydalanabileceğiniz Türkiye’nin en kaliteli kariyer rehberi ve para kazanma site.

  2. admin diyor

    Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için her gün onlarca yerden araştırmalar yapılıyor. Tek bir içerikte toplanıp sizlere sunuluyor. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her gün daha fazla azimle çalışıyor ve araştrıyoruz.

Yoruma kapalı.