Günde 20 Dolar Kazandıran Ek İş Fikirleri

5

Günde 20 Dolar Kazandıran Ek İş Fikirleri

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için para kazanmamız gerekiyor. Ancak bazı zamanlarda kazandığımız para yetersiz gelebiliyor.

Kazandığınız par yetmiyorsa günlük işlerde çalışarak karınızı arttırabilirsiniz. Günlük 20 dolar k için bir çok kişi araştırma yapmaya başladı. Sizin de ek paraya ihtiyacınız varsa, boş zamanlarınızı paraya dönüştürebilirsiniz. En iyi para kazandıran iş fikirlerini sizler için araştırdık.

gunde 20 dolar kazandiran ek is fikirleri
gunde 20 dolar kazandiran

Web Tasarım

Web tasarım günlük veya saatlik fikirleri arasında liderliğini korumaya devam ediyor. İnternet dünyası büyüdükçe, web sitelerine olan ihtiyaçta artmaya başlıyor. Özellikle küçük işletmelerin bu konuda büyük bütçeleri olmaması nedeniyle olarak çalışan kişilerden destek alıyor.

Çocuk Bakıcılığı

Boş vakitlerinizi değerlendirmek isteyenlere kazançlı bir deneyim sunar. Çocuk ve bebek bakımı yaparak günlük para kazanabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçılığı

Profesyonel bir fotoğraf makineniz bulunuyorsa bir kaç haftalık bir kurs gördükten sonra fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Dış çekim düğün fotoğrafçılığı yüksek paralar kazandırır. Özellikle hafta sonlarında 3-4 çift için hizmet verebilirsiniz.

Bar Personeli

En hızlı para kazanabileceğiniz günlük işlerden bir tanesi bar ya da kafe de çalışmaktır. Bu alanda deneyime sahipseniz, iş şansınız daha da yükselecektir.

Satış Ortaklığı

Satış ortaklığı hizmeti vererek para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da mağazalara giderek satış ortaklığı yapabilirsiniz Satış ortaklığı ve pazarlaması ile elde edeceğiniz gelirin sınırı bulunmamaktadır. Satış yaptığınız ürün başına para kazanabilirsiniz.

Özel Ders

Özel ders vererek günlük para kazanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi özel ders vererek para kazanmaktadır. Online kurslar da ders verebilirsiniz. Özellikle Matematik ve İngilizce konusunda bir eğitim sertifikasına sahipseniz kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

WordPress Danışmanı

İnternet üzerinde yer alan sitelerin üçte biri WordPress ile kurulmuştur. WordPress ile kurulan sitelerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. WordPress’e yönelik online kurslara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. İnsanlar çok sık WordPress’e ihtiyaç duymaktadır. Sizde bu alanda danışmanlık hizmeti vererek para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar ve laptoplar sürekli olarak bozulmaktadır. Pek çok kişi teknik servis desteğine ihtiyaç duymaktadır. Eğer yeteneğiniz bulunuyorsa online kurslara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Günlük olarak teknik servis desteği sizlere iyi bir para kazandırmaktadır.

Tercümanlık

İngilizce ya da farklı bir dilde tercüme yeteneğiniz bulunuyorsa günlük olarak para kazanma şansınız olabilir. Tercüme veya çeviri işletmesine başvurarak çalışabilirsiniz. Bununla beraber olarak web sitelerine de bu hizmeti sunabilirsiniz.

Boya Yapmak

Boyacılık en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden bir tanesidir. Boyacılık zor bir meslek gibi görünse de birkaç deneme sonrasında kolaylıkla yapılabilir. Özellikle balkon ya da duvar boyaları için ilan platformlarında açılan ilanlara hemen başvurabilirsiniz.

Birkaç ay sonra konutlara yönelik boya ihtiyaçlarına da yanıt verebilirsiniz. Bu sektörde yeni ustalar artık yetişmediği için sektörde büyük bir açık yer alıyor.

Figüranlık

Büyük şehirlerde yaşayanlar için figüranlık yaparak ek kazanç sağlayabilir. Ajanslara kayıt olarak figüranlık yapabilirsiniz. Figüranlar günlük çok iyi paralar kazanabiliyor.

Seyyar Satıcılık

Seyyar satıcılık biraz zahmet isteyen işlerden bir tanesidir. Günümüzde Türkiye’de her gün yüzbinlerce insan seyyar satıcılık üzerinden para kazanmaktadır. Bazı seyyar satıcılar oldukça yüksek paralar kazanabiliyor. Önemli olan, doğru yerde tezgah açabilmektir. Eğer güzel bir lokasyon bulursanız hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Anketör

Türkiye’de çok sayıda anket şirketi yer alıyor. Bu şirketlerle çalışarak anketörlük yapabilirsiniz. Anket şirketleri düzenli maaş yerine anket başına sizlere para verir.

Müzik Ve Dans Eğitmeni

Müzik ve dans konusunda deneyiminiz bulunuyorsa insanlara kurs vererek para kazanabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarında profil oluşturarak bu hizmetleri vermek üzere içerikler paylaşabilirsiniz.

Günde 20 in neler olduğunu merak edenlere bu yazımızı hazırladık. Sizlerde bu işler sayesinde günde 20 dolar gibi miktarlar kazanabilirsiniz. Günlük 20 dolar ilk duyduğunuz zaman az gelse de aylık çok iyi bir para kazanmanızı sağlıyor. Özellikle acil paraya ihtiyacınız bulunuyorsa günlük işlerden para kazanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi günlük iş yaparak ekstra gelir sağlamaktadır. İnternet üzerinden günlük yapabileceğiniz işleri arıyorsanız hemen yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda tüm detayları siz değerli kullanıcılarımızla ücretsiz bir şekilde sunuyoruz.


5 Yorumlar
 1. Alim diyor

  Anket doldurma

 2. Alim diyor

  Anket

 3. ugur diyor

  anket doldurma

 4. kahraman diyor

  Anket doldurma
  Yürüyüş yapmak

 5. Nurhanım diyor

  Anketörlük

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.