Getir Londra İş Başvurusu

27

Getir Londra İş Başvurusu

Getir ülkemizde yatırımlarına devam ederken, aynı zamanda faaliyetlerine de başlayarak bu alanda bir ilk olma yolunda ilerliyor.

Son zamanlarda iş arayanların en çok merak ettikleri konuların başındaGetir Londra iş başvurusu gelmektedir. Özellikle isteyen ve kariyerine orada devam etmek isteyenler bu ilanlara başvuru yapıyorlar. Yurt içinde birçok ilde hizmet veren firma bunun yanında sektöründe de hizmet vermeye başladı. Büyük iller başta olmak üzere market alışverişinde birçok ilde hizmet veren firma son olarak 81 ilde hizmet veren ilk yemek firması unvanını da kazandı.

2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan firmanın öncelikli hedefi haftanın her günü günün her saati kullanıcılarına istediklerini 10 dakikada ulaştırmaktır. Tamamı yerli sermaye ile kurulan firma kurulduğunda dünya üzerinde ilk ve tek olma özelliğini taşımaktaydı. Her ne kadar rakipleri çoğalma gösterse de ilk kurulduğu günden bu yana tam 5 kat büyüdü ve büyümeye de devam ediyor.

Bu kapsamda birçok ilde faaliyet yürüten firmaya ait 100’e yakın depo da bulunmaktadır. Bu alanlarda ve geri planda çalışan elemanlar için alım yapan firma genel olarak alımlarını iş ve işçi bulma uygulamaları üzerinden vermektedir. Gerekli şartları taşıyan kişilerin başvuruları önce online olarak değerlendirilmekte ve daha sonrasında uygun olanlar mülakata çağırılmakta. Yapılan mülakatların sonunda adaylar gerekli koşulları taşıyor ise kariyerlerine başlamaktadırlar. Motor kurye ve depo elemanları için de aynı süreç işlemektedir.

getir londra is basvurusu
getir londra is basvurusu

Getir İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Getir iş ilanlarına nasıl başvurulur konusu iş arayanlar ya da işini değiştirmek isteyenler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Getir bünyesinde farklı alanlarda istihdam sağlanmaktadır.

 • Muhasebe Uzman
 • Müşteri Hizmetleri Operasyon
 • Kiralama Yöneticisi
 • Filo Yöneticisi / Yönetmeni
 • Satış Muhasebe Ekip Lideri
 • Bayi İlişkileri Uzman
 • Eğitim Uzmanı
 • Sürüş Güvenliği Uzmanı

Firma bünyesine kattığı ve istihdam ettiği kadrolardan bazıları bunlardır. Genel olarak iş bulma uygulamaları üzerinden ilan verilmektedir. Uygulama üzerinden verilen ilanlar genel olarak şu şekilde verilmektedir.

“Ne yapacaksın?

– Kafanda sürekli “bayi” kelimesi dönecek… Düzenli olarak bayileri ziyaret etmen gerekiyor.

– Bayiler ile Getir’in bilgi akışını sağlayacaksın. Bir nevi köprüsün aslında.

– Yer yer anlaşmazlıklar olacak. Sakin kalıp çözüm üretmen gerekiyor.

– Anlaşmazlıkları çözerken hem bayilerin hem Getir’in mutluluğunu gözetmen gerekiyor. Kısaca orta yolu bulabiliyor olman lazım.

– Bayilerden aldığın geri bildirimleri ilgili departmanlara aktarıp çözüm planlarını takip etmelisin.

Neye ihtiyacın var?

– Bayi yönetimi kavramına hakim olmalısın. Geçmişte bayi yönetimi deneyimin olmalı.

– Bir üniversite diploman olmalı.

– Söylememize gerek var mı bilemedik ama gerçekten güçlü iletişim yeteneklerin olmalı.

– Bu iş şehir dışı seyahatleri içeriyor (malum büyüyoruz). Bu senin için bir problem yaratmamalı, konuya dair hevesli olmalısın.

– Tuttuğunu koparan biri olmalısın.”

Bu ilanların haricinde kurye ve diğer depo işleri için elemanlar da alınmaktadır. Bu ilanlar da yine internet üzerinden verilmektedir. Getir uygulaması üzerinden kurye olmak için başvuru yapılabilmektedir.

Getir Kurye İş İlanı Nasıl Yapılır?

Getir kurye başvurusu için yapmanız gereken uygulamaya girmek. Uygulamanın ana sayfasında kurye bölümüne girerek iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Burada yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İş tecrübesi özellikle aranan kriterler arasında yer almaktadır. Bunun yanında eğitim bilgileri de başvuru esnasında belirtilmelidir. Bu bilgiler ışığında mutlaka olumlu ya da olumsuz bir cevap ilerleyen zamanlarda alacaksınızdır.

Merak edilen diğer bir soru ise Getir çalışma şartları konusudur. Yasalara uygun olarak çalışan firma çalışanları için uygun ortamı oluşturmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda gerekli özeni göstermektedir. Bunun dışında personellerden beklenenler ise şunlardır.

 • Çalışma saatleri olarak yasada belirtilen saatlere göre çalışılır.
 • Motorlu kurye olmak için mutlaka motor ehliyetinin olması gerekmektedir.
 • İş başvurusunda belirtmeniz gereken en önemli konu tecrübenizin olmasıdır.
 • Gelen siparişlerin gereken dakika içerisinde müşteriye gitmesi gerekmektedir. Bunun için çalışacaksınız.
 • Siparişler müşteriye eksiksiz bir şekilde ulaştırılmalıdır.

Getir çalışma koşulları da beklenene göre iyi olmaktadır. İlk etapta kuryelere asgari ücret verilmektedir. Ancak tüm kurumsal firmalarda olduğu gibi zaman ilerledikçe maaşta artacaktır.

Getir Çalışmaları

2015 yılında faaliyete başlayan firma kendini çevrimiçi market olarak tanımlamaktadır. Bu kapsamda birçok ilde deposu ve faaliyeti bulunmaktadır.

 • İstanbul
 • İzmir
 • Ankara
 • Bursa
 • Kocaeli
 • Bodrum
 • Sakarya
 • Tekirdağ
 • Eskişehir
 • Yalova
 • Antalya
 • Adana
 • Mersin
 • Düzce
 • Bolu
 • Kayseri

Ülkemizde faaliyet yürütülen yerlerin yanında 100’den fazla deposu da bulunan Getir yakın zamanda Londra’da da faaliyet başladı. Bu kapsamda yapılan açıklamada” Getir’imiz Londra’da. Bu iki heceli Türkçe kelimeyi orada da sevdireceğiz. Getir’in bugünlere gelmesini sağlayan tüm kullanıcılarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürler.” İfadeleri yer aldı. Böylelikle alanında ilk olma özelliğini de kazanmış oldu.

Bu açıklamandan sonra en çok merak edilen konulardan biri de Getir iş ilanlarına başvuru konusu oldu. İş hayatına yurt dışında devam etmek isteyen birçok kişi bu konuda araştırma yapmaya başladı. Bunun için ise yapılacak tek şey firmanın sitesine girmek ve kariyer butonuna basmak.

Burada gerekli şartları yerine getiren herkes başvuruda bulunabilmektedir. Ancak en önemli olan özellik ise iyi derece İngilizce bilmek gerekmektedir. Site ilanlarını İngilizce olarak vermekte ve işe başvuran adaylarda ilk olarak bu özelliği test etmektedir. Bu özelliği yerine getiren adaylar gerekli koşulları kabul ettikten sonra başvurularını gerçekleştirebilirler.
Getir Londra Başvuru Şartları

Getir Londra başvuru şartları her pozisyon için değişmektedir. Örnek olacak Software Team Lead pozisyonu için en az iki yıllık yönetici pozisyonu aranmaktadır. Bunun gibi her pozisyon için farklı beklentiler ve talepler oluşmaktadır. Bu şartları diğer tüm iş ilanlarını site üzerinden bulabilirsiniz. Gerekli altyapısı olan adaylara yüksek maaş ve standartlarda yurtdışında çalışma fırsatı sunan firma için ilk şart iyi derecede İngilizce bilmek.

Kısa zamanda Türkiye pazarında lider olan firmanın yurt dışında da kısa sürede yükseleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bu kapsamda iş başvurularını değerlendiren firma ilk olarak internet üzerinden yapılan başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Bu süreçten sonra uygun görülen adaylar mülakata alınacaklardır. Karar verilen adaylar ise yeni işlerine başlayabilecek.

Ancak kurye ve depo elemanı gibi alımların nasıl olacağı ise henüz tam netleşmiş değil. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda bu şekilde bir ilan açılıp açılmayacağı bilinmemektedir. Market alışverişinin dışında sektöründe de faaliyet yürüten firma kısa zamanda birçok ülkede faaliyete girmeyi hedefliyor.

Getir İş Başvuruları

Getir iş başvuruları konusu en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ancak şu anda Londra’da faaliyete başlayan firma ilerleyen zamanlarda başta Avrupa olmak üzere Dünya’nın daha birçok yerinde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bu kapsamda Londra’da faaliyete başlayan firma ilerleyen zamanlarda Paris, Sao Paula ve Mexico City’de faaliyete girmeyi hedefliyor. Bu alanlarda faaliyete girmeyi hedefleyen firma yakın zamanda bu şehirler için de ilan vermeye başlayabilir. Gerekli şartları taşıyan kişilerin başvuruları hızlı şekilde cevaplandırılmaktadır.


27 Yorumlar
 1. İmad alhaci diyor

  Türkiye’de 4-5 yılık kuryeyım Yurtdışında ve çalışmayı çok istiyorum

 2. Tahir Bahtiyarov diyor

  Yurt dışında çalışma yi çok istiyorum ama turkmenistanlyym kabul edilmijegimide biliyorum ondada baswuru yapmak istiyorum

 3. Anar diyor

  Merhaba Azerbaycanlıyım Gürcistan pasaportum var Yurtdışında çalışmak istiyorum şu anda İstanbul da ikamet ediyorum (8 9 senedir) Şoförlüğüm vardır her iş yaparım Yabancı Dil var

 4. alikaan diyor

  turkıyede 3 yılık kuryeyım yurt dısında calısmak ıstıyorum

 5. ramazan korkmaz diyor

  4 yıldır kuryelık yapıyorum adanada

 6. ramazan korkmaz diyor

  4 yıldır kuryelık yapıyorum adana da

 7. Ömer diyor

  Kuryelikte deneyimim vardır b ve a2 ehliyetlerim mevcuttur daha önce turizm üzerine yurt dışında çalışmış biriyim ekip çalışmasına uyum sağlarım omeravci071@gmail.com

 8. Barış diyor

  Merhaba yurtdışı ehliyetim var hem araba hem motor uzun yıllar yurtdışında yaşadım Londra’da getir firmasında çalışmak istiyorum barış duygulu 0538 568 56 76

 9. HANİFİ diyor

  Merhaba
  İstanbul da 5 yıllık kurye tecrübem ile yabancı dil haznemle bu işi rahtlikla başarabileceğimi düşünüyorum
  Saygılarımla

 10. Alper diyor

  Kuryeyim yutdışında calismak istiyorum bu hızlılıg ve güveniı ordada sunmak istiyorum

 11. Ramazan diyor

  Umut yok ama yazim yinede
  Tecrubem var

 12. Rezzan taş diyor

  Şuan iş sektorum hastanede diyet garsonun daha önce iş sistemim kuryeydi çalıştığım sektörler faklı farklı örnek su satım yemek dağıtım tüp dağıtım.pizza ve döner gibi bir çok yerde faaliyet gösterdim bu girdiğim yerlerde kuryeydim ama ehliyetsiz çalıştım şimdiye kadar ehliyetim şuan b + a2 çıkarmışsim motoru ve insanlarla diyalog halinde bulunmayı sevdiğimden bu işi yapıyorum her konuya olumlu yanından yaklaşmayı seven bir kişiliğe sahibim tabi her insan gibi bizimde bı takım eksiklerimiz oluyor ama bu ekskikleri iş verenimle yenmeyi daha çok isterim

 13. Mustafa Erhan Tural diyor

  Öncelikle Merhabalar Getir ekibi ve çalışanları İzmirde ikametgah ediyorum uzun zamandır kuryelik deneyimim bulunmaktadır Sizinle birlikte Londra’da Hem Türkiye yi hemde Getiri Temsil etmekten Mutluluk duyarım Tüm ekibe başarılar diliyorum iyi günler olsun

 14. Mustafa Erhan Tural diyor

  Öncelikle Merhabalar Getir ekibi ve çalışanları İzmirde ikametgah ediyorum uzun zamandır kuryelik deneyimim bulunmaktadır Sizinle birlikte Londra’da Hem Türkiye yi hemde Getiri Temsil etmekten Mutluluk duyarım Tüm ekibe başarılar diliyorum iyi günler olsun
  Tel:05522741629
  Eposta :mustafaerhantural1@gmail.com

 15. Yusuf İzzettin balka diyor

  Hangi uygulamadan basvuruyoruz

 16. Ali diyor

  Başvuru yapma yeri yok nasil başvuru yapıcağiz kuryelik deneyimim var tüm koşullarda var bende

 17. Muharrem can diyor

  Yurt dışında çalışmak istiyorum elimden her iş gelir

 18. Muharrem can diyor

  uzun zamandır kuryelik deneyimim bulunmaktadır Sizinle birlikte Londra’da Hem Türkiye yi hemde Getiri Temsil etmekten Mutluluk duyarım Tüm ekibe başarılar diliyorum iyi günler olsun
  05308803317

 19. Özlem diyor

  Yurtdışında çalışmak istiyorum. Sabiha gokcende havalımda çalışıyorum

 20. Cihanbey diyor

  Merhaba Avusturalya vatandasiyim ana dilin ingilizce Türkçe Almanca kürde uluslar arası Halk ve ilişkiler mezunuyum. Aynı zamanda lisanslı.kickboksorum şuanda Türkiye’deyim iş ilanınız benim için gerçekten çok musayit. 05397212500 telefon numarası. chndogru06900@gmail.com email adresi değerlendirirseniz cok teşekkür ederim

 21. Cihanbey diyor

  Merhaba Avusturalya vatandasiyim ana dilin ingilizce Türkçe Almanca kürde uluslar arası Halk ve ilişkiler mezunuyum. Üniversite mezunuyum Aynı zamanda lisanslı.kickboksorum şuanda Türkiye’deyim iş ilanınız benim için gerçekten çok musayit. 05397212500 telefon numarası. chndogru06900@gmail.com email adresi değerlendirirseniz cok teşekkür ederim….

 22. Ramazan diyor

  Yurt dışında çalışmak istiyorum elimden her iş gelir

 23. TAHA UK diyor

  Merhaba ;
  geçmişte uzun süre kuryelik yaptım, şuan bölge yöneticisiyim.
  Birleşik krallık’ta çalışmak istiyorum. Spesifik farklı alanlar da görev alabilriim.
  Bana ulaşabilisiniz tahamehmetbusiness@gmail.com +90 507 022 88 27
  Yurtdışı tecrübem var, sözleşmeli olarak da çalışabilirim.

 24. hasan diyor

  abi ciddimisiniz ya alooo burası getir in iş ilanı değil bilgilendirme yapmak için yazılmış bi makale ümitsiz vakalar

 25. Mustafa diyor

  Uzun zamanıdır satış yonetcisiyim takım liderliği yaptım bölge Yöneticisiyim şuan sürekli seyhat halindeyim çalışmak istiyorum

 26. Hüseyin diyor

  2 sene yakın getir kuryesiyim bi çok bilgiye hakimim bi genç olarak yurdışında kariyer yapmak istiyorum.

 27. Umut diyor

  7 yıldır Türkiye de kuryelik yapıyorum yurt dışında çalışmak istiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.