Getir İllere Bayilik Veriyor mu

0

Getir İllere Bayilik Veriyor mu

Getir illere bayilik veriyor mu merak eden birçok firma sahibi, Getir uygulamasının hizmet verdiği illerde belirli kriterleri yerine getirerek başvuruda bulunabilirler.

Getir, Türkiye’nin en fazla kullanılan sanal market uygulamalarından biri olduktan sonra ‘Getir illere bayilik veriyor mu?’ sorusu sıkça sorulmaya başlanmıştır.

2019 yılında kurulan ve özellikle de Pandemi sonrasında çok fazla tercih edilmeyi başaran Getir sanal market uygulaması, Türkiye’nin en sık kullanılan sanal market uygulamalarından biri olmuştur. Ürünlerin yanında sık sık sunulan promosyonlar ile ve uygun fiyatları ile çok tercih edilen bir uygulama olmuştur. Market alışverişlerini cep telefonlarına indirilen Getir uygulaması ile kolaylıkla yapabilme ve verilen siparişleri kapıya kadar getirme olanağı sağlayan Getir uygulaması, hiç yorulmadan alışveriş yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde çok fazla tercih edilen bir uygulama olmuştur.

Türkiye genelinde özellikle de Pandemi sonrasında en çok tercih edilen sanal market uygulamalarından biri olan Getir uygulaması ile özellikle evlere ve işlere paket servisi almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bundan dolayı özellikle Pandemi sürecinde bu hizmetten yararlanmak isteyen birçok firma olmuştur. Getir illere bayilik veriyor mu merak eden birçok yemek firması bulunmaktadır.

getir illere bayilik veriyor mu
getir illere bayilik veriyor mu

Türkiye Genelinde Getir İllere Bayilik Veriyor mu?

Türkiye’nin en büyük yemek satışı sitelerinden birisi olan Getir son dönemlerin en popüler yemek uygulamalarından biridir. İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Ankara ve Kayseri illerinde bayiliği bulunan getir, Türkiye genelinde tüm illere bayilik verme hedefi taşımaktadır. Fakat bu bayilik şartlarının yerine getirmesi şarttır.

Getir markasının ilk önceliği, müşteri memnuniyetini sağlayacak firmalarla çalışmaktır. Bundan dolayı çalıştığı firmaların müşteri memnuniyetini sağlaması son derece önemlidir. Bununla birlikte bayilik alabilmeniz için daha önce hiçbir firmadan bayilik hizmeti almamış olmanızda sizin için önemli olacaktır. Getir illere bayilik veriyor mu merak ediyorsanız, evet Getir illere bayilik vermektedir.

Getir Bayilik Alma Koşulları

  • Ticari sicilinizin temiz olması
  • Müşteri memnuniyetinin sağlanması
  • Daha önce herhangi bir bayilik hizmeti vermemiş olmanız
  • Yalnızca bu iş ile ilgilenmeniz ve ekip kurmanız bayilik almak için önemli bir avantajdır.

Getir bayilik almak için internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu ön başvuru formunu doldurduktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. Gerekli bilgileriniz sizden istenilecek ve olumlu ya da olumsuz iletişim sağlanacaktır. İnternet sitesinde başvuru formunu bulabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda gerekli eğitimleri en kısa süre içinde alabileceksiniz.

Getir bayilik ücreti minimum 400 bin TL’dir. Bununla birlikte yatırım tutarınız artış gösterebilmektedir. Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul ve Kocaeli illerine bayilik veren Getir’e bu illerde hizmet vermeniz durumunda başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan formu doldurduktan sonra süreç hızlı bir şekilde ilerler. Başvurunuzun olumsuz neticelenmesi durumunda yapabileceğiniz herhangi bir şey bulunmamaktadır. Olumlu geri dönüşte ise eğitim süreciniz hakkında size detaylı bir bilgi verilecektir. Getir markasının kriterlerini taşımanız ve belirli şartları taşımanız durumunda sizlere bayilik verilmemesi için herhangi bir sebep yoktur.

Getir Bayilik Alma

2015 yılından beri İstanbul’da hizmet veren ve kısa sürede Türkiye genelinde tanınır bir marka olmayı başaran Getir, kapıya servis uygulamaları arasında en popüler uygulamalardan biridir. Siparişlerin motor kurye iletilmesi sonucu hizmet veren firma, müşteriler için son derece avantajlıdır. Şimdiye kadar birçok işletmeye bayilik veren Getir bayilik vermeye de devam etmektedir. Gerekli şartları taşıyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz. En az 400 bin TL sermayeye sahipseniz, başvuruda bulunabilirsiniz. Fakat 400 bin TL altında herhangi bir bayilik almanız mümkün değildir.

Ticari sicilinizin temiz olması, bayilik almanız açısından önemlidir. Aynı zamanda kredi notunuzda bu süreçte önemlidir. Çünkü gerekli durumlarda kredi finansmanı gerekebilmektedir. Bayilik aldıktan sonra depo kiralanmakta ve ürünler bu depoya yerleştirilmektedir. Sizlere sipariş geldiğinde kuryeye yönlendirme işlemi yaparsınız. Böylece depodan müşteriye sipariş işlemektedir. Siparişten belirli bir kar ücreti ve 2,50 TL gönderme ücreti kazanırsınız. Elde edeceğiniz kar yüzdesi üründen ürüne değişim göstermektedir. Böylece bazı ürünlerde %5 bazı ürünlerde %50 kar elde edebilirsiniz. Getir bayilik alma için formu doldurarak işleminizi başlatabilir ve tüm işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.