Getir Hollanda İş Başvurusu 

17

Getir Hollanda İş Başvurusu 

Getir Hollanda iş başvurusu yapmak için belirli şartları yerine getirmek daha sonra ise bu şartlar kapsamında başvuru yapmak gerekiyor.

 Getir Hollanda iş başvurusu kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Getir hem ülkemizde hem de yurt dışında çok fazla faaliyet göstermektedir. Türkiye’de yatırım yapan getir yurt dışında da güzel faaliyetlere imza atıyor ve birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Özellikle günümüzde son dönemlerde iş arayan bireylerin sayısı artış göstermektedir. İş arayan kişiler ise getir Hollanda iş başvurusu nasıl yapılır konusu hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istemektedir. Genel olarak Türkiye’de değil de yurt dışında başka bir ülkede çalışmak isteyen ve aynı zamanda orada kariyer yapmak isteyen birçok kişi bu ilanlar sayesinde başvuru yapmaktadır. Bu firma  birçok ilde hizmet imkânı tanımaktadır. Fakat hizmet imkânının yanı sıra son zamanlarda sektörüne de adım atmaya başladı ve müşterilerine hizmet vermektedir. İlk olarak büyük illerde hizmet vermeye başlasa daha son zamanlarda 81 ile hizmet imkânı tanımıştır.

getir hollanda is basvurusu
getir hollanda is basvurusu

Getir Nasıl Kuruldu

Getir firması 2015 senesinde Nazım Salur isimli kişi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana firmanın gayesi hafta içi her gün ve aynı zamanda günün her saati kullanıcılarına gerekli bilgileri ve aynı zamanda istediklerini kısa süre içerisinde sağlamaktır. Kısa süre içerisinde büyümeyi başardı ve hala da büyümeye devam ediyor.

Bu firma 81 ilde çalışmalarına devam ediyor ve aynı zamanda bu firmaya ait her ilde yüzden fazla depo mevcut halidir. Hollanda işçi alımı yapan firma bazı uygulamalar üzerinden istedikleri işçi potansiyeline ulaşım sağlamaktadır. Burada işçi olarak çalışmak isteyen kişiler öncelikle online bir şekilde başvurularını yapacak ve yöneticiler tarafından bu başvurular değerlendirilecektir. Daha sonra ise uygun görülen kişiler mülakata çağrılacaktır. Bu mülakatta çalışmak isteyen kişiler gerekli şartları yerine getiriyor ise çalışmaya devam edeceklerdir.

Getir Hollanda İş İlanına Nasıl Başvuru Yapılır 

Getir Hollanda iş ilanına nasıl başvuru yapılır? Hollanda’da iş arayanlar ve çalışmak isteyenler için merak edilen bir konudur. İlanlara başvuru yapmak kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Genel olarak Hollanda’da iş arayan kişilerin tercih ettiği meslekler; sürüş güvenliği uzmanı, eğitim uzmanı, bayi ilişkileri uzmanı, satış muhasebe ekip lideri, filo yöneticisi ve yönetmeni, kiralama yöneticisi, müşteri hizmetleri operasyon ve muhasebe uzmanıdır.

Başvuru yapmak için düzenli bir şekilde uygulamalar takip edilmeli ve verilen ilan üzerinden başvuru gerçekleştirilmelidir. Yöneticiler tarafından başvuru detaylı bir şekilde incelenir ve eğer uygun görülür ise yüz yüze görüşme sağlanır. İkinci görüşmede olumlu olur ise kişi işe başlayabilir. Yüz yüze görüşme de kişinin geçmiş kariyeri, bu işi yapıp yapamayacağı incelenir ve ona göre karar verilir.

Getir Hollanda İş Başvurusu Ve Çalışma İzni

Günümüzde işsizlik oranı zaman geçtikçe artış göstermektedir. Birçok sebebe bağlı olarak bireyler yabancı ülkelerde çalışmak istemektedir. Bunun için ise belirli başlı kurallar mevcuttur. Bu kurallara uyum sağlayarak yabancı ülkelerde çalışmak ve aynı zamanda kariyerine orada devam ettirmek mümkündür. Çalışmak için ve iş bulmak için öncelikle bazı uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalarda sürekli olarak iş ilanları yayınlanmaktadır. İş ilanları yayınlandıktan sonra başvuru seçeneği tıklamalı ve gerekli olan bilgiler doldurulmalıdır. Peki, başvuru yaptıktan sonra ne olacak? Birey hollanda’da çalışmak için istediği bir alana başvuru yaptıktan sonra ilk olarak başvuru incelenecek.

Başvuru yöneticiler tarafından  incelendikten sonra kişiye bu konu hakkında detaylı bilgi verilecek. Eğer ilk başvuru olumlu ise yüz yüze başvuruya çağrılacak. Burada kişi kendini anlatacak ve daha önce yapmış olduğu kariyeri hakkında bilgi verecek. Yani burada kişinin bu işi yapıp yapamayacağı  öğrenilecek. Eğer kişi bu işi yapabilecek konumda ise işe başlayacak. Eğer sizde Hollanda’da çalışmak ve işe başlamak istiyorsanız getir Hollanda iş başvurusu ilanlarını düzenli bir şekilde takip etmeli ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurular gerçekleştirildikten sonra ve  olumlu olduktan sonra kişinin oturma izni ve aynı zamanda çalışma izni mutlaka alması gerekir. Eğer çalışma izni ve oturma izni alınmaz ise işveren bu duruma sıcak bakmaya bilir ve sizi çalıştırmaya bilir. Bu nedenden dolayı da başvuru yaptıktan sonra ve başvurunuz onaylı geçtikten sonra yapacağınız ilk iş oturma izni ve çalışma izni almanızdır. Eğer çalışma iznini oturma izni alırsanız işveren size daha olumlu bakacak ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız

Getir Hollanda Başvuru Şartları

Getir Hollanda başvuru şartları her şirkete göre farklılık göstermektedir. Fakat genel olarak şirketler en az 2 senelik yönetici pozisyonunda olunması gerektiğinden yana oluyor. Fakat bazı şirketler bu koşulu da aramıyor. Fakat başvuru şartlarında alt yapının sağlam olması büyük önem taşıyor. Altyapı ne kadar sağlam ise o kadar yüksek miktarda maaş veriliyor. Özellikle de başvuru şartlarının olmazsa olmazı İngilizce bilmektir. İngilizce bilmeyen kişilerin başvurusu onaylanmıyor.

İngilizce bilen ve altyapısı sağlam olan bireylerin birçok iş imkânına başvurması mümkün olmaktadır. Bu kişilerin değerlendirmesi kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve işe alım imkânı diğer kişilere göre daha yüksektir. Başvurusu onaylanan kişiler mülakata çağrılacaktır. Mülakata çağrılan kişilerden ise uygun olan kişiler işlerine kısa bir süre içerisinde başlayacaklardır. Getir Hollanda işçi alımını yurtiçinden ve yurtdışından gerçekleştirmektedir. İsteyen herkes başvurusunu kısa süre içerisinde doldurup sonucu bekleyebilir. Eğer gereken özelliklere sahip iseniz size en fazla bir hafta içerisinde mülakata çağıracaklardır. İlk başvuruda olumlu sonuç almanız halinde yüzde yetmiş ihtimal ile işe başlama oranınız olacaktır. Fakat getir hollanda başvuru yapmak için öncelikle şirketin vermiş olduğu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.


17 Yorumlar
 1. mehmet Ali özlen diyor

  inşaat alçı boya kartonpiyer

 2. Ferhat diyor

  Alımlar nasıl yapiliyor

 3. Taner diyor

  Detaylı bilgi verebilir misiniz Taner

 4. SERKAN diyor

  merhabalar getiri türkiyeden sonra hollanda da gormek buyuk bi gurur kaynagı bizim için bende getir in hollanda daki kurulusunda calısmak ıcın basvuruda bulunmak istiyorum

 5. Ramazan diyor

  Motor ehliyetim var kabul ederseniz

 6. Mehmet diyor

  Yurtdişinda çalişmak istiyorum

 7. Tunahan Usta diyor

  Merhaba,
  Gümrükçüyüm ve aynı zamanda şöförlük ve motosikletli kuryelik de yapıyorum. İş açığı varsa dönüş rica ederim.

 8. Emrullah diyor

  Merhabalar benim mesleğim aşçı .mutfak bilgilerim.uluslararası mutfağa sahibim.25 yıldır hotellerde ve ala cart restaurantlar da mutfak şefliği yapıyorum.bildigim yabancı diller.ingilizce,İtalyanca,ve birazda Rusça biliyorum.buradan kiminle iletişim kurabililirim bilmiyorum.lutfen bizleri aydınlatırsanız sevinirim TLF. 05438760320 turkey

  Cevapla

 9. Mikail gehveroğlu diyor

  Başvuru nasıl yapılıyor

 10. Önder diyor

  B Ehliyetim var başvuru yapıp şansımı denemek istiyorum olursa güzel olur .

 11. Memet ali diyor

  Yurt dışı çalışmak istiyorum

 12. Murat diyor

  B+a2 ehliyetim var orda sizinle çalışmak istiyorum

 13. Hüseyin diyor

  2 seneye yakın getir kuryesiyim neredeyse sistemin bi çoğunu biliyorum şuan getir deyim devam ediyorum ve bi genç olarak yurtdışında kariyer yapmak istiyorum.

 14. Ömer diyor

  Getirde kuryelik yaptım ve Hollanda getir kuryeligi yapabilirim

 15. Ömer diyor

  Getirde kuryelik yaptım ve Hollanda getir kuryeligi yapabilirim

 16. Şerif diyor

  Bende getir kuryeliği yaptım uygun olursa bende gelmek isterim holandaya vigo ile de çalıştım

 17. Resul Özçelik diyor

  10 senedir A2 ehliyetim var.
  Yani sıra elektrik elektronik mezunuyum ve 7 senelik deneyimimi ustalıkla bitirdim .
  açık olan her yerde çalışmak isterim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.