Geleceği Parlak 5 İş Fikri

5

Geleceği Parlak 5 İş Fikri

Gelecekte sizi yükselterek mükemmel bir servete kavuşabileceğiniz işleri bu listemizde sıraladık İşte geleceği parlak 5 iş fikri.

gelecegi parlak 5 is fikri
gelecegi parlak 5 is fikri
 1. Amazon

Amazon Fulfillment by Amazon (FBA) programı, ürün satıcılarının ürünlerini dünyanın en büyük çevrimiçi perakende platformu olan Amazon üzerinden pazarlamalarına olanak tanır.

Amazon, bir çevrimiçi perakende işletmesi yürütmenin sorumluluklarının çoğunu üzerine alır. Sipariş karşılama ve aylık depolama ücretleri karşılığında depolama, paketleme, nakliye, iade ve müşteri hizmetlerini kendisi yapar.

Satıcılar, ürünlerini bir Amazon lojistik merkezine göndermekten ve ürün listelerini Amazon mağazalarında oluşturmaktan sorumludur. Listeler yayına girdikten ve satışlar yapıldıktan sonra, satıcı haftalık olarak hasılatın kendi payına düşen miktarını almaya başlar.

Amazon Lojistik satıcıları, Amazon mağazaları için ürünleri aşağıdaki gibi çeşitli yollarla tedarik etmektedir:

 • Satıcının imal ettiği orijinal ürün fikirlerinden şartnamelere
 • Yerel veya ulusal toptancılardan
 • Alibaba gibi toplu indirim tedarikçilerinden
 • Arbitraj yoluyla (çevrimiçi olarak veya perakende satış mağazalarından indirimli ürünler satın almak ve bunları kâr amacıyla yeniden satmak)

Bir ürün satış işi başlatmak istiyorsanız, Amazon FBA programı çevrimiçi perakende pazarına girmenin ideal bir yoludur.

 1. Hizmet Ticareti

Günümüzde pek çok kişinin, kısmen alım satımlara yetersiz ödeme yapıldığı yönündeki yanlış inanç nedeniyle, yetenekli ticareti bir kariyer seçeneği olarak görmeyi ihmal etmesi talihsiz bir durumdur. Aslında, yetenekli esnaflar genellikle iyi ücret alırlar ve tatmin edici kariyerlerden hoşlanırlar.

Tek başına üretimde, boomers tarafından bırakılan iş ilanlarının neredeyse% 53’ünün 2028 yılına kadar yerine getirilmeyeceği tahmin ediliyor. Bu eksiklikler birçok esnafa ulaşacak ve esnafta yetenekli işçiler için büyük bir talep yaratacak, örneğin:

 • Kaynak
 • Marangozluk ve genel inşaat
 • Sıhhi tesisat, boru tesisatı ve buharla uydurma
 • Elektrik ve elektronik kontrol sistemleri
 • Isıtma, havalandırma, klima ve soğutma (HVAC)
 • Makineciler ve metal işçileri
 • Duvarcılık
 • Çelik işleme

Birçoğunun oldukça yüksek maaşları ve çoğu yerde deneyimli tüccarlar için güçlü talebi var. İş, müşteri şantiyesinde gerçekleştirildiği için çoğu ticaret ev tabanlı işletmeler olarak yürütülebilir. Birçok işletme ile karşılaştırıldığında, başlangıç ​​sermayesi maliyetleri çoğu vasıflı ticaret için nispeten düşüktür ve çoğu, gelecekteki iş güvenliğini sağlayacak şekilde herhangi bir dereceye kadar otomatikleştirilemez. Talep her yerde var. Birçok deneyimli esnaf, çok daha yüksek tazminat seviyelerini yönetmek için uzak veya denizaşırı yerlerdeki fırsatlardan yararlanmaktadır.

 1. Yazılım Mühendisliği ve Geliştirme

Yazılım mühendisleri ve geliştiricileri, ana bilgisayarlardan mobil cihazlara kadar çeşitli platformlarda yazılım oluşturur, test eder ve bakımını yapar. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre, yazılım geliştiricilere olan talebin 2028 yılına kadar% 21 artması bekleniyor ve 2018’deki ortalama ücret yıllık 105.590 dolardır. Yazılım geliştirme endüstrisinin doğası, onu sözleşmeli istihdam için ideal kılar. Birçok yazılım mühendisi maaşlı çalışanlar olarak işe başlar ve sonunda serbest meslek sahibi yükleniciler olur. Bulut bilgi işlem ve uzaktan erişim kolaylığı, yazılım geliştirmeyi ideal bir ev tabanlı iş haline getirir.

Bilgi teknolojisi sektöründeki diğer yüksek talep gören, iyi ücretli fırsatlar şunları içerir:

 • Sistem analistleri
 • Donanım ve yazılım teknisyenleri
 • Ağ mühendisleri
 • Güvenlik uzmanları
 1. Seti Satışı ve Teslimi

seti hizmetleri, alışveriş yapmaya ve sağlıklı yemekler hazırlamaya vakti olmayan ve gıda israfını azaltarak çevresel ayak izlerini azaltmak isteyen meşgul insanlar arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Müşteriler çevrimiçi olarak tarifleri seçerler ve önceden doğranmış ve ölçülmüş malzemelerden oluşan kitleri, pişirme ve son hazırlık talimatları ile birlikte seçilen tarihte evlerine teslim edilir. Kalori sayımları gibi listelenen bilgiler, tüketicilerin diyet gereksinimlerine uymasına olanak tanır.

 1. Kişisel Depo Kiralama

İronik olarak, işletmelerin vitrin alanını azaltma veya ortadan kaldırma eğilimi, depolama alanı talebine de katkıda bulundu. Örneğin, tesisatçılar ve elektrikçiler, aletleri ve ekipmanları çok daha düşük bir maliyetle kendi depolarında saklayabilirler.

Modern kendi kendine depolama, iklim kontrollü bir ortam, aydınlatma ve güvenlik gerektirir. Arazi ve bina inşaatı için ilk sermaye maliyetleri yüksektir, ancak bölgenizde depolama alanı için sürekli bir talep olduğu varsayılarak, kira gelirinden kolayca finanse edilebilir.

Trachte Building Systems, talebe, tahmini sermaye giderlerine, işletme giderlerine ve kira gelirine göre kendi kendine depolamanın karlılığını belirlemek için ücretsiz web tabanlı hesaplayıcılara sahiptir.

Sizde bu işlerden birisine şimdi başlarsanız işlerde yüksek kar elde etme olasığınız yüksektir. Karlı için yazılarımızı takip etmeye devam edin.

 


5 Yorumlar
 1. […] gelişimi ile birlikte geleceği parlak olan işler de değişiklik gösterdi… Geleceği parlak 5 iş fikri ise […]

 2. […] gelişimi ile birlikte geleceği parlak olan işler de değişiklik gösterdi… Geleceği parlak 5 iş fikri ise […]

 3. Kaliteli Meslekler

  […] belki de en çok araştırılan konulardan biri geleceği parlak 5 iş fikri olmaktadır. Geleceği parlak pek çok meslek bulunaktadır. Sevdiğiniz ve yapabileceğinizi […]

 4. […] para kazanmanın pek çok yolu vardır. Geleceği parlak 5 iş fikri yöntemi ile bazı çalışmalar yapılabilmesi mümkündür. Bunlardan biri de internet üzerinden […]

 5. […] iş geleceği parlak 5 iş fikri arasına […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.