Evden Telefonla Konuşarak Para Kazanma

7

Evden

Evden telefonla konuşarak para kazanma, Sohbet ederek para nasıl kazanılır? Sohbet ederek ne kadar para kazanılır? Kimler için uygundur?

Telefonla konuşarak para kazanma, evde çoğumuz boş olduğumuz zamanlarda arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle telefonda konuşarak sohbet ederek zaman geçiriyoruz. Bu sohbetlerle telefonla konuşarak para kazanmak mümkün. Telefonda sohbet etmeyi severim akıcı bir şekilde telefonla konuşurum diyorsanız ve telefondaki sohbetinize güveniyorsanız, sohbet ve sosyal yönüm güçlü derseniz bu iş tam sizlik. 

Çoğu bayan evden iş ilanları araştırmakta, evden çalışmanın ve telefondan sohbet ederek ek gelir kazanmanın yollarını arıyor. Telefon ve hat sahibi olmanız bu iş için yeterli olacaktır. Farklı bir hat kullanmanıza gerek yoktur. Telefonunuza gelen çağrılar firma yönlendirilmesi üzerine telefonunuza gelir. Herhangi bir şekilde numaranız başkaları tarafından görülmez ve sizi rahatsız edemezler. Ek telefon ve hat almayacak olmanız sizin için avantajdır. 

evden telefonla konusarak para kazanma
evden telefonla konusarak

Sohbet Ederek Para Nasıl Kazanılır?

İşsizlik oranının artması sebebi ile artık bireyler kendilerine daha zor iş buluyor. Bireylerin vücut yapıları gereği fiziki veya sert işlerde çalışamayacak olan kişiler için de çeşitli işler bulunmaktadır. Daha basit bir yol ile para kazanabilirsiniz. İşimden kazandığım para yetmiyor diyorsanız kesinlikle ek iş olarak yapabilirsiniz. Ne kadar çok kişi ile konuşusanız o kadar çok para kazanmış olursunuz.

Günlük yaptığınız konuşmalar ile aynı sohbetleri içerir. Uzun uzun arkadaşlarınızla sohbet etmek yerine bunu iş haline getirerek para kazanabilirsiniz. Sohbet ederek , firma tarafından sizlere çağrılar yönlendirilerek bu çağrılar doğrultusunda konuşmalar gerçekleşir. 

Uygun zamanlarınızda bu çağrıları yanıtlayacak ve sohbete başlayacaksınız. Görüşmelerin süresi çağrıya başlandığı andan itibaren firma tarafından kaydedilir. Sizlere bu süreler için ücret belirlenmesi yapılacaktır.Sadece konuşarak ödeme alacaksınız ve düzenli olarak telefon yanıtlayabilirsiniz. Günlük yapacağınız konuşma limitleri bulunmamaktadır. 

Ne kadar boş vaktiniz varsa o kadar çağrı alabilirsiniz. Genellikle akşam saatlerinde bu işi ek iş olarak yapan kişilerin kazançlarıda çok fazla olmayacaktır. İşsiz veya ev hanımı olan kişiler bu işi gerçekten isteyerek ve zaman ayırarak yaparsa ev geçindirecek kadar ve yaşamlarını rahat bir şekilde sürdürebilecek kadar yüksek para kazanabilirler.

Sohbet Ederek Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu işi düzenli olarak yaparsanız eğer çok yüksek ücretler kazanabilmek mümkündür. Ne kadar fazla sohbet eder ne kadar çok konuşursanız o kadar çok para kazanırsınız. Yapmanız gereken tek şey gelen çağrıları cevaplayarak süre geçmesidir. 

Arayan kişiler günlük sohbet veya çeşitli konularda sorular sormak için sizleri arayabilir. Sizin yapmanız gereken ise onları dinlemek ve sordukları soruları cevaplamaktır. Ne kadar para kazanırım? düzenli olarak çalışırsanız bu iş ile haftalık 900 tl, aylık 2000 tl üzeri para kazanmak mümkündür.

Bu işi düzenli, aksatmadan ve isteyerek yapan kişiler her ay düzenli olarak paralarını alabilirler. Konuşamadığınız musait olmadığınız günlerde çalışmayabilirsiniz. Konuşma yapmadığınız gün bir ücret alamazsınız. Paneliniz üzerinde para biriktiği zaman ödemenizi bankanızdan çekebilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

İsteyen kişiler konuştukları süreleri panel üzerinden anlık olarak takip edebilirler. Anlık olarak yaptığınız görüşmeleri paneller sizlere gösterir. Herhangi bir güvensizlik ve eksik ödeme problemi ortaya çıkmaz. Özellikle ev hanımlarının çalışanlara göre daha fazla zamanları olduğu için bu iş onlar için daha uygundur. Daha fazla zaman ayırdığınızda aylık asgari ücrete eşit veya asgari ücretten daha fazla para kazanmanız mümkündür. 

Ödemeler nasıl yapılır?, belirtmiş olduğunuz banka hesabı üzerinden ödemeleriniz yapılır. Ödeme talebinizi haftalık ve aylık olarak talep edebilirsiniz. Aylık ödeme isterseniz her ayın ilk iş günü ödemeniz banka hesaplarınıza yapılır. Haftalık ödeme isterseniz eğer her haftanın ilk pazartesi günü ödemenizi alabilirsiniz.

Yapılan konuşma süresi alınan ödeme arasında bir problem olduğu zaman panel üzerinden inceleme yapabilir ve yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde problem düzeltilerek hakkınızı en kısa sürede alırsınız. Kadınların başkalarına muhtaç olmamaları için çalışmaları gerekmektedir. Özellikle ev hanımlarının evinde çıkmadan evinin konforunda çalışarak hem çocuğu hem ev işleri ile ilgilenerek aynı zamanda da ciddi paralar kazanabilir. Hem işiniz olarak hem de ek iş olarak rahatlıkla sohbet ederek para kazanabilirsiniz. 

Gün içerisinde yorgun olduğunuz zamanlar konuşmalarınıza diğer günler devam edebilirsiniz. Konuşmalara ara vermeniz herhangi bir sorun teşkil etmez. Sizler konuştuğunuz kadar para alacağınız için fazla veya eksik ücret ödenmesi söz konusu bile değildir. 

Sohbet Ederek Para Kazanmak Kimler İçin Uygundur?

Bu iş için sizden tecrübe istenmez. Günlük hayatta nasıl arkadaşlarımız, ailemiz ve farklı kişiler ile konuşuyorsak burda da aynı şekilde havadan sudan konuşmalar olabilir. Bu işe girecek olan kişilerin öncelikle diksiyonu düzgün olmalıdır. Türkçeyi düzgün kullanmaları ve anlamaları gerekmektedir. 

Sohbet sırasında kendinizi dinletmeniz ve karşı tarafın anlayabileceği dilden konuşmanız oldukça önemlidir. Kimler için uygundur? bu işi genel olarak herkes yapabilir. Tek fark zaman ayırabilme meselesidir. İşsiz olan kişiler daha fazla zaman ayırabileceği için ek iş olarak yapacak kişilerden daha fazla para kazanırlar. 

Sohbet ederek para kazanmak güvenilir mi?, tamamen güvenli gizli bir sistemdir. Telefon numaranız hiçbir şekilde ifşa edilmez. İşlem adımları çok basittir. Sohbet etmek isteyen kişiler firma numaralarını arayarak çağrı firma tarafından sizin telefonunuza yönlendirilecektir. 

Arayan kişinin telefonunda sadece sadece firma numarası gözükecektir. Böylelikle sohbet ettiğiniz kişiler kesinlikle sizin numaranızı görmez. Sohbetten sonra ise size ulaşma gibi sansları bulunmamaktadır. İşi yapan kişilerin avantajı ise işi bıraktığında telefon numaralarını değiştirmelerine gerek yoktur. 


7 Yorumlar
 1. Zühre diyor

  Bu işi yapmak için hangi firmayla iletişime geçebilirim?

 2. Ömer diyor

  Bu iş yapmak icin kimle iletişime gecime

 3. Ömer diyor

  Bende bu iş yapmak istiyorum nasıl olcak acba ban yardımcı olurum sunuz lütfen

 4. Burak diyor

  Bende bu işi yapmak istiyorum. Bana yardımcı olurdanız çok sevinirim.

 5. Doğan diyor

  Yazınım hepsini okudum fakat nereden başvuru yapılacağını göremedim yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim..

 6. Ayşe hanım diyor

  Bilgi almak istiyorum

 7. Thenun diyor

  Bu işe başlamak istiyorum ama nasıl başvuru yapabilirim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.