Evden Para Kazandıracak 10 Garanti Yöntem

0

Evden Para Kazandıracak 10 Garanti Yöntem

Evde para kazanmakla ilgili internet üzerinde bir çok tavsiye yer alıyor. Ancak çoğu tavsiyeden insanlar bir türlü para kazanamıyor. Bu yazımda evde çalışarak para kazandıracak 10 garanti yöntemden bahsedeceğiz.

Evde çalışarak para kazandıracak 10 garanti yöntem sayesinde hayallerinizdeki paralara kavuşabilirsiniz. istiyorsanız detaylı bir şekilde araştırma yapmakta fayda var. Listede yer alan fikirler içerisinde becerebildiklerinizi yapmanız önemlidir. İnternet üzerinden para kazanmak sabır işidir. Bir çok yazıda internet üzerinden yöntemleri ile ilgili konuları okumuşsunuzdur. Burada yer alan işlerin büyük bir bölümü sizlere zamanla para kazandırıyor.

evden para kazandiracak 10 garanti yontem
evden para kazandiracak 10 garanti yontem

1.Printful ile Evden Para Kazanmak

Printful baskı hizmeti veren internet adreslerinden bir tanesidir. Site üzerinde baskıya hazır yüzlerce kıyafet yer almaktadır. Tasarlamış olduğunuz logoyu ya da resmi internet adresine yükleyip istediğiniz kıyafete kolayca uygulayabiliyorsunuz. Özelikle tişört tasarımlarında sıklıkla tercih ediliyor. Site baskısını yaptığı tasarım ürünlerini her yere kargolayabiliyor.

Printful adresi Amerika merkezlidir. Site üzerinde ortalama t-shirt fiyatları 10-15 dolar arasında değişim gösteriyor. Site üzerinde tasarımlarınızı dilerseniz, Amerika’da pazarlayabilirsiniz. Printful sitesini Etsy ile entegre ederek satış gerçekleştirebilirsiniz. Etsy üzerinde binlerce dükkan tasarım tişörtlerin satışını gerçekleştiriyor. Etsy sitesinde ortalama tişört fiyatları 30 dolardan başlıyor.

2.Alışveriş Siteleri Üzerinden Para Kazanmak

Uygun fiyata aldığınız bir ürünü, başka platformlarda yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Bu işleme arbitraj adı verilir. Ülkemizde alışveriş arbitrajı yaparak pek çok kişi para kazanıyor. Fakat bu işi profesyonelce yapanların sayısı oldukça düşük orandadır. Asya ülkelerinde pek çok kişi bu sistem üzerinden para kazanıyor. Aliexpress sitesi üzerinden indirimli satın aldığınız ürünleri Amazon ve Ebay gibi sitelerde yüksek fiyatlara satabilirsiniz.

3.Pinterest ile Para Kazanmak

Amerika’da yaşayan kadınların büyük bir bölümü alışveriş yapmadan önce Pinterest uygulamasına bakıyor. Affiliate marketing yapmak için Pinterest oldukça uygun bir pazardır. yöntemleri arasında en uygulanabilir olanıdır. Çok fazla zaman harcamadan biraz yatırımla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yurtdışı alışveriş sitelerinin bir çoğunda satış ortaklığı bölümü bulunuyor. Ortaklık programına abone olduktan sonra istediğiniz ürün için size özel link gönderilecektir. Pinterest üzerinde paylaştığınız resmin altına ürün linkini yerleştirin ve satmaya başlayın.

4.Whatsapp ile Evden Para Kazanmak

Whatsapp üzerinden para kazanmak en çok bilinen yöntemlerinden bir tanesidir. Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcı Whatsapp üzerinden para kazanıyor. Whatsapp üzerinde direkt para kazanabileceğiniz bir yöntem bulunmuyor. Para kazanma yöntemini kendiniz özel olarak belirlemeniz gerekir. İnternet üzerinde firma rehberlerine göz atarak müşteri bulabilirsiniz. Binlerce kişiye göndereceğiniz whatsapp mesajı ile en az yüzlerce kişi geri dönüş yapacaktır.

5.Medium İle Para Kazanmaya Başlayın

Blog sitesi açmak bazı insanlara zor gelebiliyor. İçeriklerinizin da en üst sıralara çıkması en az 6 ayı bulabiliyor. Bu zamanın uzun olduğunu düşünüyorsanız Medium sitesi açabilirsiniz. Google da itibarı yüksek olan sayfa sistemlerinden bir tanesidir. Medium üzerinden paylaştığınız yazıların çoğu Google da ilk sıraya çıkacaktır. Yazılarınız okuyucular tarafından beğenilmesi durumunda daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Medium içeriklerinizden aldığınız alkış karşılığında size ödeme gerçekleştirir. İngilizceniz bulunuyorsa Medium üzerinden para kazanabilirsiniz.

6.Etsy ile Evden Para Kazanmak

Evde yolları internet üzerinde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Özellikle bayanlar bu konu ile ilgili olarak sürekli inceleme yapıyor. Etsy, bayanlara aradıklarını sunabiliyor. Etsy, zanaat ve el emeği ürünlerinin satıldığı sitelerden bir tanesidir. Sitede el emeği bir çok ürün yer alıyor. Kar marjı oldukça yüksektir.

7.Udemy İle Para Kazanmak

Udemy eğitim videolarının bulunduğu sitelerden bir tanesidir. Udemy adresine girdiğiniz zaman yüzlerce içerik ile karşılaşıyorsunuz. Udemy Türkiye eğitim sayfası üzerinden sizde videolar çekerek öğrencilerinizle buluşabilirsiniz.

8.Blog Yazarak Evden Para Kazanın

Evde yolları arasında en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. İnternet üzerinde milyarlarca bilgi bulunuyor. Blog siteleri yazarak sizde okuyucularınıza ulaşabilirsiniz. Yazmak için bir konu hakkında bilginiz olmasına gerek yoktur. Araştırmayı seviyorsanız, evden blog yazarak para kazanabilirsiniz. Blog yazmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Önemli olan orijinal içerik üretebilmenizdir.

9.Mobil Uygulamalar İle Para Kazanın

Evde yollarından bir tanesi de mobil uygulamalara yer vermektir. Ortalama miktarda bu sistem üzerinden para kazanabilirsiniz. Pek çok kişi için ideal para kazanma yöntemleri arasındadır. Sadece cep telefonu ile evden para kazanmak artık hayal olmaktan çıkıyor. Fakat işin püf noktasını bilmeniz gerekiyor. Mobil uygulamalara üye olduğunuz zaman lokasyonu Amerika olarak seçmeniz gerekir. Amerika merkezli uygulamalar da bir çok çeşitli yöntem bulunuyor. Türkiye de anket başına 1 dolar kazanıyorsanız Amerika lokasyonu ile minimum 5 dolar kazanacaksınız. Üstelik bu yöntem sizlere garanti paralar sunabiliyor. Sizlerden sadece uygulama indirip yorum yapmanız isteniyor. Uygulama sahipleri olumlu yorum alıp itibar kazanmak için para ödemesi gerçekleştiriyor.

10.Evde Kripto Para Madenciliği Yapın

Kripto para madenciliği pek çok insanın ilgisini çekiyor. Evde yöntemlerinden biri olan bu uygulama ile sizde hayalinizdeki paraları kazanabilirsiniz. Sahip olduğunuz sermayenize göre kazanç yöntemi belirlemelisiniz. Bitcoin üretmek için yüksek donanımlara sahip ekran kartlarından yararlanmanız gerekir Eski kripto paralar artık çok fazla kazandırmıyor. Günümüzde ekran kartlarının maliyetinin yüksek olması da insanları düşündürüyor. Cep telefonunuz ya da bilgisayarınız ile farklı kripto para birimlerinin madenciliğini gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kripto paralar çok daha hızlı bir şekilde yükseliyor. Evde yolları arasında en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Özellikle öğrenciler tarafından bu sistem sürekli olarak kullanılıyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.