Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma 

9

Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma  

Aile bütçesine katkı sağlamak ya da isteyenler için özellikle yapılabilecek çok sayıda farklı iş seçeneğinden yalnızca biridir.

Birbirinden farklı renklerde ve şekillerde hazırlanacak olan tesbihler için evde tesbih yaparak konusunda özellikle işveren firmalarla iletişime geçilmesi halinde ekstra kazanç sağlamak mümkündür.

İş yükünü azaltmak adına firmalar çok sayıda farklı iş seçeneği üzerinden evde çalışmak isteyenlere imkan sağlamaktadır. Tespih yapımı da bunlardan biridir. Malzemeler firma tarafından tedarik edilmektedir. Yapılan miktara göre hesaplama yapılarak belirlenen fiyatlar üzerinden ödeme yapılmaktadır.

evde tesbih yaparak para kazanma
evde tesbih yaparak

Zaman içerisinde el alışkanlığı kazanmak özellikle isteyenler için daha fazla miktarda tesbih yapılma ile kazancın artmasını sağlamaktadır. Günümüzde özellikle tercih edilebilecek çok sayıda farklı iş seçeneği bulunmaktadır. Evden çıkmak istemeyen ya da özellikle aile bütçesine katkı sağlamak isteyen bay ya da bayanlar için hazırlanmış olan iş olanakları evden yapılacak çalışmalarla da ekstra kazanç imkanı oluşturmaktadır.

Her geçen gün artan iş olanakları sayesinde farklı bölgelerde farklı iş seçenekleri değerlendirerek evden çalışmak isteyenler için işveren firmalarla iletişime geçmek yeterli olmaktadır. Firma içerisinde özellikle işçi sayısını arttırmak yerine oluşan iş yükünü azaltmak için evden çalışmak isteyenlere fırsat sağlamaktadır. Bu sayede hem evden çalışmak isteyenler kazanırken hem de işverenler yapılacak çalışmaların daha kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Evde Tesbih Nasıl Yapılır?

Evde boş zamanı olanlar ya da özellikle artan ihtiyaçlar nedeniyle ekstra paraya ihtiyaç duyanlar için tesbih yaparak para kazanmak mümkündür. İşe girerek çalışmayı düşünmeyen buna vakti olmayanlar için evde yapılacak olan her tespih başına belirlenen tutarlarda kazanç elde edilmektedir. Firmalar tarafından belirlenen kriterlere uygun şekilde işlem yapılması gerekmektedir.

Gönderilen malzemelerin belirli sırayla dizilmesi gerekir. Temiz ve düzenli şekilde çalışanlar için bu şekilde çalışma imkanı aralıksız şekilde devam ettirilebilir. Her çalışma için belirlenen malzeme seçenekleri değişkenlik gösterebilir. Birbirinden farklı malzemelerle hazırlanmış olan parçaların bir araya getirilmesi ile hazırlanacak olan tesbihler üzerinden hesaplama yapılarak kazanç sağlanmaktadır.

Evde Tesbih İşi Veren Firmalar 

Pek çok farklı amaç için tercih edilecek olan evde iş imkanları arasında özellikle tespih yapımı iş arayanlar için hem kolay hem de yüksek kazanç elde edilmesini sağlayacak seçeneklerden biridir. Yapılacak olan her tesbih için malzemelere göre belirlenen fiyat seçenekleri üzerinden ödeme yapılmaktadır. Nakit ödeme seçeneği sayesinde çalışanlar herhangi bir sorun yaşamadan her teslimat sonrasında ödemelerini alabilirler.

Tespih yapımı sırasında özellikle firmaların talep etmiş olduğu kriterlerin dikkate alınması gerekmektedir. Tamamen firma talebine uygun şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar sayesinde ara vermeden iş almanız mümkündür. Daha fazla kazanç elde etmek isteyenler için özellikle bu konuda yapılacak olan tercihlerde farklı iş seçeneklerininde tercih edilmesi mümkündür.

Tesbih Yaparak Para Kazanılır Mı?

Ev kadınları için iş olanakları sağlamak adına özellikle firmalar tarafından verilen işler evden çıkmak zorunda kalmadan da kazanç kapısı oluşturmaktadır. Tespih yapımında özellikle gönderilen parçalara uygun şekilde işlem yapılması gerekmektedir. Bu nedenle çalışmak isteyenler gönderilen parçaları firmanın talep etmiş olduğu şekilde dizerek tesbihin yapımını sağlamaktadır.

Zaman içerisinde el alışkanlığı kazanmak özellikle daha fazla miktarda tesbih tamamlayarak kazancınızın da artmasına yardımcı olmaktadır. Birbirinden farklı firmaları araştırarak yapılacak olan tercihler doğrultusunda özellikle bulunduğunuz bölgedeki iş olanaklarından yararlanmanız mümkündür. Her zaman talep edilen miktar değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle aralıksız kazanç elde etmek isteyenler aynı anda daha fazla firmayla çalışabilirler.

Evde Tesbih Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Para kazanmak için tercih edilecek olan iş seçenekleri arasında özellikle evde tespih yapımı yer almaktadır. Farklı malzemelerle hazırlanmış olan parçaların tek tek ipe dizilerek hazırlanması sağlanmaktadır. Bunun için gerekli bütün malzemeler işi verecek olan firmalar tarafından tedarik edilmektedir. Bu sayede herhangi bir ekstra masraf oluşturmadan kazanç elde edilmesini sağlamaktadır.

Artan masraflar nedeniyle aile bütçesine katkı sağlamayı düşünenler için evde tesbih yaparak ne kadar kazanabilirim? En çok merak edilen konulardan biridir. Parça başına belirlenen fiyat oranları değişkenlik gösterebilir. İzmir, İstanbul, Bursa gibi pek çok farklı şehirde çalışmak isteyenler için evlere işveren firmalarla görüşme yapılması özellikle fiyatlar konusunda bilgi alınmasını sağlayabilir.

 

 


9 Yorumlar
 1. Muslima diyor

  Ben çalışmak istiyorum. Ev hanimiyim 27 yaşındayim. Lütfen para lazim

 2. Mutlu diyor

  05050231922 is ariyorum

 3. Bahar diyor

  Işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 4. Narin diyor

  Merhaba. Çocuk gelişimi mezunuyum fakat pandemi dolayısıyla iş bulamıyorum. Eve katkıda bulunmak adına evde ek iş yapmak istiyorum. İşimde temiz ve titiz çalıştığımı belirtmek isterim. Verilen işi zamanında ve en güzel şekilde tamamlayıp teslim ederim. Adana Yüreğirde ikamet ediyorum

 5. Gülce Şahinli diyor

  Ankarada yaşıyorum . 18 yaşındayım. Çalışmıyorum. Bu işi annem ve kardeşimle yapacağım.

 6. Sultan aydiner diyor

  Evde paketleme işi yapmak ostiyorum

 7. Hasan diyor

  Tesbihleri Türkiye’deki yapıyoruz

 8. Emine diyor

  Ev de boş vaktim çok ve pandemi serep zor da kaldım

 9. Saliha Şengel diyor

  Tesbih işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.