Evde Telefona Bakarak Para Kazanma

1

Evde Telefona Bakarak Para Kazanma

Bilgisayar ve internet kullanımı gerçekleştirmeden para kazanmak istiyorsanız, o zaman evde telefona bakarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece telefona bakarak para kazanma işlemi, teknolojinin sağlamış olduğu avantajlardan biridir. Sahip olduğunuz akıllı telefonu kullanarak para kazanıp, kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Sağlayacağınız ek gelirde, gerçekleştirmek istediğiniz diğer ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir getiri olacaktır.

Dünyanın dört bir yanında yer alanlar insanlar, ücretli anketlerden kripto para birimlerine ve YouTube ile para kazanmak gibi birçok farklı yöntemle telefondan para kazanabilmektedirler. Sizlerde bu yöntemlerden istediğinizi kullanarak ev ortamında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde telefondan para kazanmak için kullanabileceğiniz birçok farklı yöntem ve platform bulunmaktadır. Kullanabileceğiniz yöntem ve platformlar ise şu şekildedir:

 • Viggle
 • Gig Walk
 • Pactapp
 • Locket
 • Receipt Hog
 • Field Agent
 • PoshMark
 • Shop Kick
 • Easy Shift
 • My Likes

Bu 10 farklı uygulama ve platformdan yararlanarak, sizlerden sadece telefonunuzu kullanarak para kazanabilirsiniz.

evde telefona bakarak para kazanma
evde telefona bakarak para kazanma

Viggle ile Evde Para Kazanmak

Viggle uygulaması, siz evinizde sadece televizyon izlerken veya müzik dinlerken para kazanmanızı sağlıyor. Siz televizyon izledikçe ve müzik dinledikçe uygulama tarafından tarafınıza ödeme gerçekleştiriliyor. Bir televizyon programı izlerken veya müzik dinlerken uygulamayı açarsanız, izlediğiniz ve dinlediğiniz reklamlar ve sonrasında dolduracağınız anketlerde vereceğiniz cevaplara göre dakika bazlı olarak uygulama tarafından puan kazanabilirsiniz.

Viggle uygulaması üzerinden kazanabileceğiniz puanları ise, Starbucks veya Best Buy gibi yerler için restoran çekleri kazanabilirsiniz.

Gig Walk ile Evde Para Kazanma

Gün içerisinde sürekli olarak seyahat halindeyseniz o zaman Gig Walk’u kullanarak bu seyahat halinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Evde para kazanma yöntemleri içerisinde en kolay gerçekleştirilebilecek olan Gig Walk, Android ve iOS işletim sistemlerine özel olarak geliştirilmiştir.

Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren uygulama tarafından size yaşadığınız şehirdeki önemli yerleri, ulaşım tesisleri, sokak levhaları ve diğer yerlerin konumunu doğrulamanızı istemektedir. Her doğrulama işlemi sonrasında da, uygulama tarafından ödüllendirilirsiniz.

Pactapp ile Evde Spor Yaparak Para Kazanma

Hem fit bir vücuda sahip olmak, hem de fit bir vücuda sahip olmak için yapacağınız çalışmalar sonrasında para kazanmak istiyorsanız, Pactapp uygulaması tam bu duruma özgü olarak oluşturulmuştur. Pactapp uygulaması, tamamen kendine has özellikte bir platformdur. Uygulamayı indirip, kullanıcı sözleşmesini imzaladığınız andan itibaren, belli aralıklarla egzersiz yapacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra, Pactapp uygulamasına ne çalıştığınızı ve yapmış olduğunuz çalışmanın ne kadar sürdüğünü söylemeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz egzersizleri tamamladıktan sonra uygulama tarafından ödemeniz hesabınıza eklenir.

Pactapp uygulamasından düzenli olarak egzersiz yapanlar çok daha fazla kazançlar elde edebilir. Çünkü bir spor rutininiz yoksa, o zaman daha küçük miktarlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Uygulamadaki bakiyeniz 15₺’ye ulaştığında da, bakiyenizi PayPal üzerinde yer alan hesabınıza aktarabilirsiniz.

Locket ile Para Kazanma

Locket uygulaması, Android işletim sistemine sahip telefonlar için tanımlanmış olan bir para kazanma uygulamasıdır. Locket uygulamasını kullanan Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları, ekran kilitleri her açtıklarında görecekleri reklamlar sayesinde para kazanma şansı yakalamaktadırlar.

Telefonunuzu açtığınızda karşınıza çıkan ekranda, uygulamanın göstereceği reklamları görüntülemek için ekranı bir yöne, ekran kilidini açmak için ise ekranı diğer yöne kaydırmanız gerekmektedir. Uygulama içerisinde var olan algoritma sayesinde sizlerin gün içerisinde kaç tane reklam görüntülemesi yaptığınızın kaydı tutulmaktadır. Görüntülediğiniz reklamlar üzerinden de hesabınıza bunun ödemesi gerçekleştirilir.

Ekran kilidiniz sayesinde Locket uygulamasıyla para kazanabilir ve bakiyeniz en az 30₺ olduğunda da bakiyenizi PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz. Telefon ekranlarını gün içerisinde birçok kez açan Android kullanıcıları için bu oldukça avantajlı bir para kazanma yöntemidir.

Receipt Hog ile Para Kazanma

Çeşitli ürünlerin üretimini gerçekleştiren firmalar, geliştirdikleri ürünlerini satıp, geliştirebilmek için Pazar araştırması ihtiyacı duymaktadırlar. Firmaların bu işlemleri gerçekleştirebilmeleri için ise, müşterilerinin satın alma alışkanlıklarıyla ilgili izlemeler yapmaktır.

Receipt Hog uygulaması, hem Android, hem de iOS işletim sistemleri için üretilmiştir ve faturalar vasıtasıyla insanların harcama alışkanlıklarıyla ilgili verileri toplamaktadır. Uygulama içerisine ayda en fazla 20 kez olacak şekilde yapmış olduğunuz harcamaların fotoğrafını sisteme yükleyebilirsiniz.

Evde telefondan ek gelir için kullanılabilecek yöntemlerden olan Receipt Hog içerisine yüklenebilecek faturalar ise, manavdan benzinciye, ucuzluk marketlerinden süper marketlere olabilmektedir.


1 yorum
 1. Yasin diyor

  Hem Pasif gelir kazanmak hem de yazarlık yapmak isteyen arkadaşlar için extra kazanç kapısı olan bir site önerim var: ustayazarcom
  İçerik oluşturup sosyal medyada paylaşarak para kazanabiliyorsunuz, kazanç oranları diğerlerine göre iyi oranda .
  Site size içerik oluşturmanız için youtube daki videolardan yararlanmanızıda sağlıyor,çok kullanışlı bir site
  , kendi içeriklerinizi sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.