Evde Çakmak Montajı Yaparak Para Kazanma

31

Evde Çakmak Montajı Yaparak Para Kazanma

Evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız ya da evde ek iş istiyorsanız evde çakmak montajı yaparak para kazanabilirsiniz.

evde cakmak montaji yaparak para kazanma
evde cakmak montaji yaparak para kazanma

Evde Çakmak Montaj İşi Nedir?

Ülkemiz de sigara içenlerin sayısı oldukça fazladır ve insanlar çakmaklarını sürekli kaybederler. Hemen her gün yeni bir çakmak alan onlarca insan vardır. Çakmaklar hemen her şehirde üretildiği için istihdamı da artırır. Tabi ki de sadece sigara içenler tarafından kullanılmaz. Ocak mangal yakmak içinde çakmaklara ihtiyaç vardır.  Ek iş arayanların her zaman tercih ettiği çakmak montaj işi çalışmayanlar emekliler veya öğrenciler için büyük bir para kazanma fırsatı olur. Dilerseniz ailenizle dilerseniz akraba veya komşularınızla bu işi yapabilirsiniz. Tabi ki de kişi sayısı artıkça kazancınızda artacaktır. Bu işi yapan firmalarla iletişim geçerek çakmak montaj işi alabilir istenilen adette ve istenilen tarihte firmaya montajı yapıp teslim edersiniz. Teslimatların zamanında yapılması çok önemlidir. Çünkü işin devamlılığı için bu gereklidir. Bazen internet üzerinden isim soy isim telefon ve mail adresinizi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çoğalan firmalar ve sadece evde çalışmak isteyenler için çok güzel fırsatlar sunar. Evden çalışma yapan kadınlar hem ev işlerini hem de çocuklarını aksatmadan para kazanabilirler.

Evde Çakmak Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Çakmak montaj işi biraz tehlikeli olduğundan çocuklardan uzak tutulmalı içindeki gaz yanıcı madde olduğundan çok dikkat etmeniz gerekir. Evde çakmak montaj işi nasıl yapılır, birkaç küçük aşamayla kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle bağlantı kurduğunuz firmayla anlaşarak günde kaç adet ve teslim tarihlerini öğrenmeniz gerekir. Zaten sipariş geldiğin de genellikle onu günü birlik yapıp akşamına teslim almaya gelirler. Daha sonra firmadan gelen yetkili size detaylı bir şekilde anlatır. Renk renk gelen çakmakları yerleştirmeniz gereken yere renklerini ayırarak aynı sıraya gelecek şekilde yerleştirilir. Aynı yönde hizalı olması gerekir. Altışarlı şekilde dizilen çakmaklar kutulara konularak teslimata uygun hale getirilir.

Evde Çakmak Montaj İşini Veren Firmalar

Çakmak üreten firmalar çok yoğun olduğu için tam zamanlı çalışmaları gerekir. Bu yüzden de hem çalışma koşulları için hem de sigortaları daha maliyetli olacağından evlere iş vermektedirler. Bu tür firmaları internetten ya da yaşadığınız şehirde bularak iş alabilirsiniz. Ayrıca işkur üzerinden başvuru formunu doldurup bilgilerinizi verdikten sonra size uygun iş  imkanı varsa sizi arayarak ya da mesaj yoluyla sizi bilgilendirirler. Size gelen bilgilendirme mesajı ile size iş verecek firmayla iletişime geçip işe başlayabilirsiniz. Hem güvenilir bir şekilde iş alış olursunuz hem de kandırılma ihtimaliniz olmaz işkur sayesinde. Evde çakmak montajı veren firmalar sizden çakmak taşlarını yerine yerleştirmenizi ve çakmak yanıyor mu diye bakmanızı isterler.

Evde Çakmak Montajı İşi Fiyatı

Evde yapılan bu iş biraz tehlikeli olduğu için bazı firmalar ücreti biraz daha fazla vermektedir.  Evde çakmak işi fiyatı bir liradan başlar. Ayda bin liradan fazla kanabilirsiniz. Tek başınıza değil de grup olarak çalışmanız varsa bu sizin karınıza olacaktır çünkü ne kadar çok sipariş gelirse elinize geçen para o kadar fazla olacaktır.

Evde Çakmak Montajı Yapmanın Avantajları

Ev hanımlarının emeklilerin veya çalışamayan kişilerin hem evinde oturarak hem de para kazanması evde çakmak montajı yapmanın avantajı arasındadır. Başında bir patronun veya bir müdürün olmadan kendi işini yapabilirsin. Yol masrafı olmadan, yolda geçireceğin vakti evin de ve çocuklarınla geçirebilirsin. Ayrıca işe giderken giyeceğin kıyafetlerini evde giymek zorunda kalmayacaksın fazladan bir masraf çıkmak zorunda kalmaz. Düzenli ve planlı bir şekilde çalıma yaparak eve kazanç sağlayabilirsin. Bunun için kendi zevklerinden biraz fedakârlık göstermelisin. Her gün belirli zaman aralıklarında çalışmalarını yaparsan ve bunu alışkanlık haline getirirsen paranı da düzenli bir şekilde alırsın. Önemli olan verilen tarihte bitirip teslim etmen.

Evde Çakmak Montajı Yapmanın Dezavantajları

Düzenli çalışma saatlerin olmadığı için bunu kendin uygulayamazsan ve teslimatı zamanında yetiştiremezsen işinden olabilirsin. Ayrıca çakmak montajı tehlikeli bir iştir. İçinde gazı yangına neden olabilir eğer çocuğunuz varsa ondan uzakta çalışmalı çok dikkatli olmalısınız aksi takdir de evinizde yangınlara ve can kayıplarına neden olabilir evde çakmak montajı yapmanın dezavantajı arasında bunları sayabiliriz. Ayrıca sizi yöneten ve işlerinizi kontrol eden bir yetkili kişi başınız da olmayacağı için aksamalara neden olabilir.


31 Yorumlar
 1. Gizem diyor

  Benm 145 metre kare dükkanım var 7 kişiyiz biz de alabilirmiyiz çakmak paketleme işi veya başka paketleme işi

 2. Gizem diyor

  Lütfen acil dönüş yaparmısınız

 3. Kübra diyor

  Evde çakmak montajı için nasıl başvuru yapmam gerekiyor

 4. Kübra diyor

  Merhaba evde çakmak montajı hakkında yazıyorum daha fazla bilgi ve kendime ek gelir sağlamak istiyorum

 5. Dilek diyor

  Işe ihtiyacım var 2 çocuk annesiyim evim kira borçlarım var eşim hasta olursa çok sevinirim

 6. Dilek diyor

  Çakmak paketleme işi yapmak isterim dönerseniz çok sevinirim

 7. Eylem diyor

  Bilgi alabilirmiyim esenyurt kıratayım evde iş yapabilir miyim

 8. Muammer diyor

  Evde çakmak paketleme işi yapabiliriz ulaşabilirmisiniz

 9. Muammer diyor

  Ulaşabilirsiniz çakmak paketleme işi için

 10. Abdullah diyor

  Konu ile ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim

 11. Gülsüm Yasal diyor

  Bilgi alabilir miyim

 12. Zafer diyor

  Çakmak paketleme işi için ulaşabilirsiniz

 13. Hülya diyor

  Evde çakmak paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Nurcan diyor

  Bende çakmak isi almak istiyorum 3 kişiyiz eksiksiz zamaninda teslim ederiz

 15. HANİFİ diyor

  Düzenli bir çalışma yöntemiyle işinizi en iyi şekilde yapabilicegimi düşünüyorum dönüş yaparsanız sevinirim
  Saygılar

 16. Nuray diyor

  Cakmakmak paketlemek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 17. Hamza diyor

  bende isterim çakmak paketleme,montajı yapmak dukkanım var masalar ve uzerinde calışılabilir konumda suanda en iyi şekilde yapabilecegime inanıyorum

 18. Demet diyor

  Bende bu işi yapmak istiyorum daha çok bilgi verirmisiniz

 19. Zülal Üstündağ diyor

  Bende çakmak paketleme yada evde yapılabilen hertürlü paket işi varsa acil dönüş sağlarmısınız

 20. Hikmet diyor

  bende bu işi yapmak istiyorum.

 21. Tuba diyor

  Is istiyorum

 22. Maya diyor

  Merhaba bende istiyorum bu işi çünki çok ihtiyacım var bir bebeğim ve hiç bir yerde çalişmiyorum lütfen geri dönüş yapınız

 23. ferdi küçükdere diyor

  evde cakmak montaj isi yapmak istiyorum

 24. Felek elcicek diyor

  Iti gunler benim 2 cocugum var gelirim yok evde cakmak montaji yapmak istiyorum lutfen donus yapin

 25. Bayram SAKACI diyor

  Bende istiyorum evde çakmak montajı yapmak istiyorum

 26. Elif sarioglu diyor

  Çok ihtiyacım var lütfen benide görün bende istiyorum evde iş yapmak çocuklarımı bırakacak yerim yok başka işe girim lütfe. Yardımcı olun banda

 27. hatice diyor

  bana da ulaşabilir misiniz bende bu işi yapmak istiyorum

 28. Amine diyor

  Sürekli evdeyim bende ala bilirmiyim

 29. Omer diyor

  Bende isdiyorum bu işi İstanbul Sancaktepe

 30. Mert diyor

  İyi günler çakmak paketleme işi yapmak istiyorum kendime ekip kurarım hazırda olan arkadaşlarım var ekibimi iyice genişletim hem sizin işinizi görmek hem kendimi işimizi görmek istiyoruz çakmak paketleme olur başka paketleme işleri olur fark etmez anlaşırız yaparız

 31. İbrahim diyor

  Mrblar bende çakmak paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.