Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

38

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

Evde bileklik yaparak nasıl para kazanılır? Bu makaleyi inceleyerek istediğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

evde bileklik yaparak para kazanma
evde bileklik yaparak para kazanma

Evde Bileklik Yaparak Para Kazanma

Evde bileklik yaparak para kazanmabayanların en çok sevdiği işlerden biri olarak bilmektedir. Birçok kişi bu işi değerlendirmeye başladı.Artık günümüzde en çok el yapımı bilekliklerine ilgi görmeye başlandı. Çoğu hanımların daha şık görünmek için belirledikleri kombinlerin yanında tamamlayıcısı tabi ki de aksesuarlar başta gelmektedir. Kendi el yapım becerinize güveniyorsanız yaptığınız bilekliklerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Yanlış duymadınız evde oturarak bileklik yapıp para kazanmak çoğu kişinin değerlendirdiği bir iş fırsatı oldu. Hayat koşullarınız daha kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden evde bileklik yapıp ve satıp para kazanabilirsiniz. Bileklik yapmayı bilmeyen kadınlar  “Ben bu işi yapamıyorum “ diye üzülmesinler onlar için de kolayı var.  Deneyimli olmasınız bile kendinizi bu konuda geliştirebiliriz. Sosyal medya üzerinden veya video izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Birkaç model örneklerine bakarak işe başlayabilirsiniz. Ardından el beceriniz yavaş yavaş gelişmeye başlayacak sizler daha fazla ve farklı model çeşitleri düşünüp kazanç elde edeceksiniz. Zamanla bu iş sizin için vazgeçilmez bir hobi olacaktır.

Evde Bileklik Nasıl Yapılır?

Evde bileklik nasıl yapılır? Herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Binlerce bileklik modelleri bulunmaktadır. Gördüğünüz bileklerin yapılış aşaması sizi korkutmasın. Göründüğü gibi zor olmadığına emin olabilirsiniz. Bileklerin uzaktan görünümü zor olarak görseniz de aslında yapması çok basit sadece birkaç teknik ve malzemeyle evde el işi yaparak kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Kazana bilmeniz için gerekli malzemeleri listeleyelim:

 • Rengarenk ip çeşitleri
 • Makas
 • Mezura
 • Düğme
 • Bant ve yapıştırıcı

Önce yapmamız gereken verilen iplerin birbirinden farklı  8 değişik renkler olmasıdır. 8 tane ipi aynı hizada bulundurarak uçlarını tutacaksınız. Ardından firmanın verdiği ölçü boyutlarını mezura yardımıyla ölçtükten sonra ipleri makasla keseceksiniz. Daha sonra kestiğiniz ipleri orta noktasını merkeze alacak düzeyde hizalayıp iki parmağınızın içinden halka olacak şekilde geçiriniz. Halka olanı boş bırakarak  düğüm atınız. Sonra düğüm yapılan yeri düz bir yere yada kaymaması için masaya bantlayabilirsiniz. İki ve üç defa bantla yapıştırabilirsiniz. Sekiz renkli ipleri ahtapotun kolları gibi uzatıp ipleri orta noktadan başlayarak 1 ve 2 diye düğüm atıp düzgün ve becerikli bir şekilde ipin diğer ucuna gelene kadar sürdürmeye devam edeceksiniz. İpin ucuna kadar geldikten sonra sondaki az payla da 3 kısmına düğüm atılır. Ardında düğüm atıldığı son kısmın da  diğer ip ile firmalardan aldığınız düğmeleri taktıktan sonra fazla olan kısımları makasla keseceksiniz. Daha önce düğme ipleriyle hazırladığınız  halka içine geçirerek bilekliğin rahat olacak bir şekilde esnediğini sağlamış olacaksınız. Hazırladığınız bilekleri şeffaf bir pakete koyarak firmaya teslim edeceksiniz. Evde bileklik hazırlama işi için video olarak da izleyip öğrenebilirsiniz.

Bileklik Hazırlayarak Kaç Para Kazanılır?

Bileklik hazırlayarak kaç para kazanılır? Evde bileklik yapmak ve kazanç sağlamak için ev hanımların veya öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir iş haline gelmiştir. Hem gelir sağlamak hem de boş vakitlerini değerlendirmek için ev hanımları ve öğrenciler bu alana yönelmektedir. Zor bir iş olarak görünmemektedir. Emin olun ki alıştıkça ve öğrendikçe daha hızlı ve pratik yapmaya başlayacaksınız. Detayları öğrenmek ve bilmek daha faklı modeller tasarlamak sizin kazancınızı artıracaktır. Evde bileklik yapmak için anlaştığınız firmalar size karşı eli açık davranırlar.  Ödeme konusunda hiçbir müşteriyi zor durumda bırakmazlar. Bileklik hazırlama işinde güzel ve düğümleri eksiksiz olmayacak şekilde sıralarsanız sizin her bir bileklik için yaklaşık 50 kuruş ve 100 kuruş alırsınız. Zamanla eliniz alıştıkça kazancınızı artırabilirsiniz. Örneğin günde 50 yada 100 arası bileklik yapmaya hız kazanırsanız kazancınızda aynı şekilde artmaya devam edecektir.  Günlük olarak hesaplarsak 50 ve 100 TL arasında kazanç sağlarsınız. Aylık ise bu ödeme 1.500 ve 3.000 TL arasında para almış olursunuz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Bileklik yaparak para kazanma başvurusu için sitedeki firmalara müracaat etmektedir. Firmaların sizlere yayınladığı form doldurun. Detaylı bir şekilde formu doldurmanız sizin için daha iyi olur.  Firmalar sizin başvurunuzu inceledikten sonra onayladıkları takdirde sizinle iletişime geçecektir.


38 Yorumlar
 1. Tuba diyor

  Bilgi almak istiyorum

 2. Sultan aydiner diyor

  23 yaşındayım evde bileklik yapmak istiyorum

 3. kezban diyor

  samsun bafrada yasıyorm 46 yasındayım elim becerıklıdır yardımcı olursanız cok sevınırım

 4. seher diyor

  merhaba,
  bilgi alabiliriyim

 5. Büşra çarkıt diyor

  Bilgi almak istiyorum

 6. Gulizar işkar diyor

  Bilgi alabilirmiyim bende ev de çalışmak istiyorum

 7. Melek delice diyor

  24 yaşındayım evde bileklik işi yapmak istiyorum izmirde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Fotima diyor

  Bilgi almak istiyorum

 9. Emine diyor

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 10. Emine diyor

  Evde bileklik yapmak istiyorum

 11. Gülsen diyor

  Bende yapmak istiyorum ankaradayim

 12. bengüsu diyor

  bende istiyorum iş

 13. Huseyin can diyor

  Ek iş olarak itiyacim var 18 yasındayım el becerim iyi Edirne Merkezde ikamet ediyorum

 14. Emine diyor

  Bende bıleklık yapmak ıstıyorum bılgı verırmısınız

 15. sevgi diyor

  bileklik yapmak istiyorum bilgi almak istiyorum

 16. Öznur aydin diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 17. Rabia Kerim diyor

  Bilgi ala bilirmiyim

 18. Nazlıhan diyor

  Evde kek şu böreği bir çok tatlı işi yapmak istiyorum

 19. Gamze diyor

  Çalışmak istiyorum

 20. Sevil diyor

  21 yaşındayım İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum bu işi seviyorum vede yapmak istiyorum

 21. Saynur diyor

  Bileklik yapmak istiyorum. Ve bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz?

 22. Gözde diyor

  Evde bileklik yapmak istiyorum

 23. Filiz diyor

  Yapabilirm

 24. Gamze diyor

  Evde bileklik yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 25. Gizem diyor

  Yapmak istiyorum!!

 26. Destegül diyor

  Merhabalar 27 yasında 1 kızım var işe ihtiyacım var Ankarada yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 27. Sibel diyor

  26 yaşındayım şuan üniversite mezunuyum atama olmadığı için evdeyim bileklik yaparak harcligimi çıkarmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

 28. Elvan diyor

  Bilgi alabilirmiyim elim pratiktir bende evime katkıta bulunmak istiyorum

 29. Şevval CÜCE diyor

  Bilgi almak istiyorum.

 30. Merve diyor

  Bende yapmak istiyorum

 31. Merve diyor

  Bilgi almak istiyorum

 32. İroda diyor

  Merhaba bilgi alabilirmiyim ek ise ihtiyacım var

 33. Dilek diyor

  Bende bileklik yapımı istiyorum bana da yardımcı olursanız sevinirim

 34. Sibel diyor

  Evliyim 3 çocugum var bileklik yada paketleme işi evde yapmak istiyorum hangi firmalarla irtibata geçmemiz lasımsa yazarmısınız

 35. Bahar diyor

  Paketleme işi için bilgi alabilirmiyim

 36. Kübra diyor

  Bilgi verir misiniz lütfen

 37. Kübra diyor

  Bilgi verir misiniz lütfen Bende yapmak istiyorum da

 38. Kezziban diyor

  Çalışmak lazım bu hayatta ayakta kalmak için

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.