Ev Hanımları Nasıl Para Kazanır

7

Ev ekonomisine yardım etmek isteyen ev hanımları için pek çok alanda evlerinden çıkmadan kazanç sağlayabilirler.

Ev hanımları platformu, evden çıkmadan kazanç saplamayı amaçlar. Kendi yeteneklerinize uygun alanı seçerek çeşitli işler yapabilir bu işlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Tasarım konusunda iyiyim derseniz evde tasarım yapıp müşterilerinize satabilir, işi yapabilir ya da sanal işlemlerle kazanç sağlayabilirsiniz. Sosyal medya platformlarını kullanarak daha geniş çevrelere açılabilir, kazancınızı artırabilirsiniz.

ev hanimlari nasil para kazanir
ev hanimlari nasil para kazanir

    Kurabiye Yapmak

Ev hanımıysanız ve mutfakla aranız iyi ise bu yöntemiz tam size göre. Evden çıkmadan kurabiye satarak para kazanabilir, ev ekonomisine yardım da bulunabilirsiniz. Ayrıca bunu yapmak için dükkan açmaya veya iş gücüne de ihtiyacınız olmayacaktır. Kurabiyelerinizin tanıtımı için sosyal medyaları kullanabilir, daha çok kişiye hitap ederek daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

    Altınları Değerlendirmek

Ev hanımlarının yetenekleri ile altınlar ile gelir elde etme vakti geldi. Evinizde interneti kullanarak kurda meydana gelen dalgalanmalar ile anlık kazanç sağlayabilirsiniz. Elinizde bulunan altınlarla veya altın gününüzden birikenlerle küçük yatırımlar yapabilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken tüm işlerinizi bitirdikten sonra bilgisayarın karşısına geçerek altında düşme ve yükselme zamanlarını takip ederek kar elde edebilirsiniz.

    Kanalı Açmak

Komşularınız ve akrabalarınız tarafından güzel dendiği zaman akıllara siz geliyorsanız gibi platformlar da para kazanmanız mümkün. Günümüz de yemek tariflerine bakmak için yemek tarifi okumak yerine videolar izliyoruz ve videolara bakarak yemek hazırlamaktayız. Evde kanalı açma fikri ile gelir elde edebilirsiniz. Elbette ki ilk açtığınız zaman para kazanmanız mümkün değil fakat tarifleriniz ve videolarınız izlendikçe düzenli gelir elde edebilirsiniz.

    Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

Bir kadın için en iyi yöntemlerinden biri olabilir. Çevrenizi kullanarak kendinizi geliştirebilir daha sonraları işinizi büyütebilirsiniz. Ev hanımları için satış ortaklığı işi ülkede pek çok marka faaliyet göstermektedir. Bunlardan bir tanesi ile çalışabilir ve para kazanabilirsiniz. Sosyal medya hesabını kullanarak blog açabilir burada ürünlerinizi tanıtarak birçok kişiye hitap etme fırsatı bulabilirsiniz.

    Nikah Şekeri Yapmak

Günümüzde ev hanımlarının para kazanmak için seçtiği yollardan bir tanesi evde nikah şekeri yapmasıdır. Evden çıkamıyor ya da hem çocuğuma bakmak istiyorum hem de para kazanmam gerekiyor derseniz ev hanımları için evde nikah şekeri yapımı ile para kazanabilirsiniz. Bu işler ile uğraşan şirketlerle irtibata geçerek günlük almak istediğiniz sayıyı belirleyip o sayı kadar nikah şekeri yapabilir vaktinde teslim ederek işinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

    Tasarım Yapıp Satmak

Yeteneğiniz varsa ve bu yeteneğinizi evde kullanmak istiyorsanız tasarım yaparak para kazanabilirsiniz. Kıyafetlere kendi tasarımlarınızı yapabilir, kupa bardak, yastık gibi hediyelik ürünlere tasarım yapabilirsiniz. Evde tasarım yaparak para kazanabilir ürünlerinizi daha fazla kişiye sunarak kazancınızı artırabilirsiniz. Bu işi direkt online platformda yapabilir, müşterilerinizin isteğine göre sipariş alabilirsiniz. Dikkat çekici tasarımlar ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

    Sabun Yapımı

Son zamanlar da güzel kokulu sabunlar sadece banyo süsü olarak değil ev dekorasyonu ve hediyelik eşya olarak da kullanılmaktadır. Evinizden çıkmadan bu kokulu sabunları yapıp kolayca satabilirsiniz. Eğer sabun yapmayı bilmiyorsanız bunlarla ilgili video izleyebilir, en kısa zamanda kokulu sabun yapmayı öğrenebilirsiniz.

    Organik ürünler hazırlayıp satmak

Günümüzde yaşam şartlarından dolayı sağlıklı beslenemiyoruz. Stresli ve yorucu iş yaşamı sonrası evde doğal yiyecekler hazırlamak biraz zor oluyor olabilir. Ama bu işi yapan insanlarla tanışıp hem sizin sağlıklı gıdalar tüketmenize yardımcı olmak hem de bunu yapan kişilerin evlerine katkı sağlamalarına yardımcı olursunuz. Çeşitli reçeller yapabilir bunu çevrenize ve tanıdıklarına satarak para kazanabilirsiniz. Çeşit çeşit mantılar hazırlayarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

    Kullanılmayan Eşyaların Satışını Yapmak

Evdeki kullanılmayan eşyaları satarak hem evdeki fazlalıklardan kurtulmuş hem de gelir elde etmiş olursunuz. Bu platformda kullanmak istemediğiniz takı, elbise, ev eşyaları hangi ürünlerinizi satmak istiyorsanız ikinci el uygulaması ile satıp para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey kullanmadığınız eşyaları belirlemek onları satışa sunmak için fotoğraflarını çekmek ve bunları paylaşım yapacağınız siteye yüklemek olacaktır. Evde kullanılmayan eşyalar satışı ile evde kolayca para kazanabilirsiniz.

İLAN GİREREK PARA KAZANMAK


7 Yorumlar
 1. Aysun diyor

  Erzurumda yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 2. Ebru diyor

  Aydın Söke’de oturuyorum

 3. tawus diyor

  adanada yaşiyorum

 4. Zehra diyor

  Slm Konyada yasiyorum evde el beceri isleri yapip gecimimi sahlamak istiyorum

 5. merve sağlık diyor

  Merhaba ankara da yasıyorum evde sabun paketleme işi arıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 6. Hümeyra diyor

  Piere cardin ücretsiz uyelik yaparak %40 kazanma imkani sunuyoruz ben üç siparisimde totalde 500 tl kazandım sizde online satış yaparak ve ekibime katılarak kazanabılırsiniz

 7. Esra diyor

  Hocam nasıl olucak ben öğrenciyim çok ihtiyacım var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.